Výbušnej koktejl (2021)

Blbina, ale super  zábavná.Assassin´s Creed : Librarians.

Rozkaz zabíjet (2016)

3 v 1 .Číslo 5 žije,Terminátor  a Predátor a máme to .Na low endovú video produkciu to ujde .Vanessa je dobrá herečka aj fajn kosť avšak aby sama ťahala akčný sci-fi lilm to teda nie je dosť! Čakal som že si natiahne na seba nejaký ten sexy robotický exoskelet a premení sa na "Full Metal Bitch "a ukáže robôtkom  zač je toho lokeť. Napriek mojim výhradam sa film postupom času stále zlepšuje ,takže poctivých 60%

Marťan (2015)

Po všetkých tých Ridleyho votreleckých vyvražďovačkách pôsobí Marťan veľmi odľahčenie, chvíľami až komedialne ,avšak miera napätia je samozrejme zachovaná .Nebyť niektorých zbytočných technicko scenáristických lapsusov   a pretekajúceho amerického pátosu dal by dom aj plný počet. Nápad s disco hudbou sa mi zdal však veľmi originálny.

Peacemaker - Season 1 (2022) (série)

Skôr 70% ako 80 ale nakoľko sa nedá dať 3,5 hviezdy tak dávam 4 ⭐⭐⭐⭐Svetlé okamihy striedajú tie absolutne zlé .Inak sám seba sa pýtam či som duševne v poriedku keď sa mi takáto magorina páči.

CBGB: Kolébka punku (2013)

Film o klube kde dostali šancu všetci nechcení tej doby ktorí sú vďaka nemu  dnes celosvetovo známi a uznávaní.

Punk - Revoluce přichází (2019) (epizoda)

Prvý koncert the Ramones: Odohrali 12 pesničiek za 16 minút 😀😀😀 Super  dokument plný starých rockerov spomínajúcich na začiatok punkovej rebélie v USA. Dúfam že budú aj aj ďalšie diely rovnako dobré.

Není čas zemřít (2021)

Úprimne som sa tešil na vyvrcholenie danielovej púte v úlohe james bonda.Napriek tomu, že film má množstvo kladov a predpokladov stať sa dôstojnou rozlúčkou , nemohol som sa akosi od začiatku chytiť  a užiť si to . Zatiaľ nemôžem film ohodnotiť lepšia ako priemerný. Snáď  ak si to pozriem niekedy znova budem to vidieť v lepšom svetle.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Ako milovník komediálnych paródii som do toho šiel no až na pár heftov som z toho veľmi nemal. Melov humor nie je vždy celkom jasný a stráviteľný pre každého. Už úvodná titulková scéna o tom filme veľa vypovedá.