• Telenovela

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Moc krásný film, velmi pěkný kus od Miloše Formana. Jack Nicholson si opravdu zřejmě rád vybírá role ve filmech podobného typu, jako zde - lehce poblázněný chlapík. Je vidět, že se do své role umí vžít a umí v divákovi vzbudit soucit a porozumění. Rozhodně bych mu dal oskara:D

2012 (2009)

Přes mnohé kritiky, které tento film obdržel, se držím té skupiny lidí, která tento film povznesla do výše. Jediné mínus je velice předvídatelný děj, ale ten dokonale zamaskuje skvělý výkon Johna Cusacka a bombové efekty. Klobouk dolu.

Zombieland (2009)

Velice kvalitní film, rád vidím Woodyho Harrlesona, svoji roli sehrál úchvatně. A co říct k Billovi Murray? Prostě skvělý. Ale dokonalý film není, to ne, něco tam chybí.....

Bídníci (1958)

Od filmu jsem čekal více, bohužel mě dost zklamal. Nudný a nevtahující děj a k tomu nedoladěné scény začnou trochu otravovat. Kniha byla ale dobrá.

Wrestlemania X8 (2002) (pořad)

Hezký kousek, klobou dolu, čekal jsem rozhodně horší. Ale tak co by Johnson nezvládnul?:D

WrestleMania XIII (1997) (pořad)

Tři hvězdičky - dvě bezvadnému herci Johnsovi, kterého mám rád, a jedna režii. Jinak průměrný pořad, když umíráte nudou, proč ho neshlédnout?

Městečko Grockleton (2007) odpad!

Bohužel se musím přidat k zdejší většině, tento film je nepřesvědčivý, nudný a působí velice laciným dojmem.

Výkřiky v temnotě (1997) (TV film) odpad!

Dost aktastrofální film. Nevím, jestli jsem nějaký nudnější vůbec měl tu čest vidět. Neříkám to vůbec rád, ale všichni herci zahráli své role nepřesvědčivě a Noel Nosseck z toho opravdu nic nevykouzlil....