Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Dokumentární

Biografie (4)

Noah Centineo (herec / režisér / účinkující)

18.09.2018

Noah Gregory Centineo je americký herec. Má italské a německé předky. Také má starší sestru. Na střední škole hrál fotbal. Začínal malými rolemi v seriálech a filmech na Disney Channel, v roce 2015 dostal hlavní roli v seriálu The Fosters, za kterou byl nominovaný na Teen Choice Award. Objevil se ve videoklipu Havana zpěvačky… (více)

Lenora Crichlow (herečka)

05.01.2013

Britská herečka Lenora Isabella Crichlow se narodila 4. ledna 1985. Její tatínek pocházel z karibského ostrova Trinidad a byl známým londýnským aktivistou.Známá je především díky své televizní tvorbě. V seriálu BBC BEING HUMAN hrála až do roku 2012 roli ducha Annie. (více)

Russell Tovey (herec / účinkující)

05.01.2013

Anglický televizní a divadelní herec Rusell George Tovey se narodil 14. listopadu 1981. Hraní se začal věnovat už jako dítě a první televizní roli získal v roce 1994 v seriálu MUD. Později začal studovat hereckou školu, ale byl vyhozen poté, co odmítl roli ve školním představení ve prospěch profesionální práce.Roku 2004 přijal… (více)

Bruno Oro (herec / účinkující)

28.05.2011

Bruno Oro Pichot je španělský herec, zpěvák a imitátor. Narodil se 4. června 1978 v Barceloně do umělecké rodiny (jeho dědeček byl známý katalánský malíř Ramon Pichot). Jeho otec pochází z Itálie. Jeho herecká kariéra začala už ve škole, kde často imitoval své profesory (k pobavení nejen spolužáků, ale i celého učitelského… (více)

Reklama

Reklama

Reklama