Thor: Temný svět (2013)

Scény, ve kterých je Loki, jdou až ke čtyřem nebo pěti hvězdám, ale zbytek mě tak trochu zklamal. Vyprázdněný příběh působí jako slátanina ve stylu "rychle, musíme něco napsat a natočit pokračování, a je nám jedno, jak moc to bude přesvědčivé", která si navíc bere, kde může: Pán prstenů, Star Wars atd. Takže ve výsledku celkem zábavný průměr, který neurazí, ale ani nenadchne, a v hlavě zůstane jen jediná otázka: Jak to ten borec Loki udělal?

Tmavý chléb (2010)

Skvělý film. Není co vytknout, vážně. Herci jsou dokonalí, atmosféra hutná, po celou dobu se pohybuje na hranici lidových povídaček, tutlaných polopravd a intuice, přesně tak, jak to cítí hlavní hrdina. A nikdo ve skutečnosti není tím, kým se zdá být. Tenhle film mě prostě chytil a nepustil; je vidět, že Katalánci opravdu zvládají řemeslo! Jen víc takových!

Tohle je náš svět (2016)

Budu svých šest dětí vychovávat sám v lese... what could possibly go wrong? Hvězda navíc za to, že se Mortensen zbavil toho ekl plnovousu. A za soundtrack.

Tohle jsme my (2016) (seriál)

Jako prej je to fakt dobrý. A první díl mě opravdu dost navnadil, ale jakmile se seriál rozjel, začal být zoufale neoriginální (jakkoli jsou nabízená témata "závažná" a "citlivá"), takže ani nedokoukávám první sérii. Sorry.

Trojí hranice (2019)

Co v tom není: cokoli novýho, neokoukanýho nebo objevnýho. Co v tom je: čtyři sexy chlapi (plus teda Ben Affleck, který ale nakonec je po zásluze vytrestán).

Tři bratři (2014)

V rámci české produkce paráda, ale na všechny ty zpívánky a rýmovánky a logické nesouvislosti jsem už asi fakt moc velká. Takže čtvrtou hvězdu bohužel nepřihodím.

Tři mušketýři (1993)

Tenhle film je jako adaptace a vlastně i jako film fakt příšerný paskvil, ale z českého dabingu pochází tolik skvělých hlášek, které používáme dodnes, že si musím trochu nadsadit...

Tvář vody (2017)

Pohádka o tom, kterak němá Amélie z Baltimoru píchala s mořským panákem. Vizuálně úžasné, ale jako ta stupidně přifrancouzštělá hudba měla bejt dop*dele co? Škoda, příběh byl jinak klišoidní takovým tím správným způsobem a herecké výkony na jedničku.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

Našla jsem svoji brakovou televizní zábavu, pořad tak nebetyčně blbý, že na něj prostě musím koukat dál. Pořád je to odpad, protože kombinace Superstar, karaoke a travesti show si nic jiného nezaslouží, ale Adam Mišík jako Miley Cyrus včetně koule bylo něco, co jsem vždycky chtěla vidět (aniž bych o tom věděla).

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Nehodlám si zničehonic začít hrát na intelektuála, takže i když už nejsem z Twilightu tak unešená, jako před lety, a objektivně musím uznat, že Stewartová hrát neumí a Pattinson nechce, dávám 5 hvězd. Protože tohle je fakt po jedničce nejlepší díl série, knihu o 100% vylepšil, a pokud by se vystřihla scéna s mluvícími vlky, bylo by to skoro bez chyb (a někdo ty "odpady" dorovnat musí). A díky, Cartere Burwelle, že ses vrátil. Konečně zase stojí hudba za něco!