After: Polibek (2019)

Někdy prostě člověk potřebuje prostoduchou romanťárnu se sexy hlavním hrdinou a perfektním soundtrackem. A od tohohle filmu jsem dostala přesně to, co jsem chtěla.

Aladin (1992)

Až moc kopíruje osvědčené modely z Krásky a zvířete, včetně hudby. Což neznamená, že je to špatná Disneyovka... Jen Beauty and the Beast je o třídu lepší.

All of Us Strangers (2023)

Skvěle natočený, skvěle zahraný, vizuálně uhrančivý film, který zasáhne přímo na komoru. Ale jednu hvězdu musím ubrat čistě za to, že tenhle typ plot twistu upřímně nesnáším.

Alois Nebel (2011)

Vizuálně podmanivé, uhrančivá atmosféra, ale bohužel poměrně slabý příběh táhne celkový dojem dolů...

Američan (2010)

Film, který neurazí, ale ani nenadchne. Vlastně je tak zapomenutelný, že jsem skoro zapomněla ho ohodnotit... Po pravdě řečeno jsem od Corbijna čekala víc.

Američtí bohové (2017) (seriál)

Nejsem z toho ani zdaleka tak nadšená, jak jsem čekala, že budu. Knížku miluju, tohle s ní naložilo tak, že jsem dost na rozpacích. Uvidíme, co přinese druhá série.

Anna Karenina (2012)

Ne, že by bylo úplně co vytknout... ale přece jen na poslední hvězdičku něco chybí, něco, co by mně donutilo příběh prožívat spolu s postavami, jako u Pokání. Možná za tu odosobněnost a chlad mohla (jinak jistě velice zajímavá) divadelní stylizace. Ale na plný počet to prostě u mně tentokrát není. Sorry Joe, sorry Keiro.

Ant-Man (2015)

To jsem jediná, komu to přišlo naprosto, úplně, totálně blbý?

Aquaman (2018)

Slabší 3. Moje reakce celou dobu přeskakovaly mezi "UHHH WHAT" a "LOL". Tvůrci okopírovali svoje oblíbené pasáže z jiných filmů, slepili je k sobě, plácli na to hodně CGI, odškrtali si ze seznamu superhrdinské položky jako zničit jedno menší město, zachránit dítě, pozabíjet spoustu CGI potvor, utrousit pár suchých hlášek atd., zkrátka originálního na tom nebylo absolutně nic. Což neznamená, že bych se nebavila... ale snaha dotáhnout se na Marvel pořád nějak nevyšla.

Argo (2012)

Na tolik nominací a ocenění celkem nuda... Affleck je výborný režisér, oceňuju i do detailu vychytanou výpravu, kostýmy atd., ale jinak - hudba nepovedená, napětí vytvářené uměle a nuceně, a Benovy herecké kvality jsou, no... nic moc. Kdyby se do toho neobsadil, asi by to bylo ještě o hvězdu lepší.