Elgin

Česko
Administrativa a Sluzby

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 19.9.2017  22:42

Film je stezi prumerny takze radsi tedy budu hodnotit predlohu ze ktere film vychazel. Brutalnost a krutost dominuji v dobach stalinismu. Ma to neuveritelny spad, uveritelne postavy a mrazive pocasi velike Rusi na nas dechne skrze papir. Tato knizka nabizi strhujici pribeh prislusnika statni moci a jeho soukrome vysetrovani i navzdory politickemu systemu. Obsahuje i nekolik nedotazenych much ale pres to vsechno davam nejvyssi hodnoceni za brilantni vykresleni te desne doby za vlady Josefa Visarionovice.

• 18.9.2012  14:41
    Čtyři dohody (divadelní záznam) (2013)

Skratka neskutocna pecka! Oba palce hore.

• 2.2.2011  11:07

Najvacsie klubove uspechy futbaloveho klubu FK Drnovice boli 3. miesto v 1.lige 1999–2000. 2 krat boli finalista Pohara CMFS. Najviac ligovych startov mal Josef Weber -146 krat a najviac ligovych golov dal Radek Drulak - 50, zaroven bol aj najslavnejsi drnovicky hrac. Teraz k filmu - tvorcovia si vzali paradny namet, ale vypada to pre nich ako obrovske susto, ktore vobec nezvladli a nedotiahli poriadne do konca. Uz len samotna kauza o toplnych olejoch, o panoch Starka, Mrazek, Krejcir alebo o konexiach za byvaleho rezimu by vydali na samostatny film. Vsetko je iba naznacene nedotiahnute do konca. Ekonom tu popisuje tuneling, ale v koncu obide vysvetlenie ako z toho benefituje agnet 1, 2, 3 a 4. Zaradenie prehistorickych zvierat a rozhovor s nimi mi prisiel prinajmensom nevkusny a pokus o dokument tvorcom moc nevysiel. Za snahu dve hviezdy.

• 26.1.2011  16:15
    Červené víno (TV film) (1972)

Vlčindol (Suchá nad Parnou) - http://www.panoramio.com/photo/40826142

• 26.1.2011  14:23
    Červené víno (TV film) (1976)

Dej pribehu sa odohrava pocas dvadsiatich rokov pred prvou svetovou vojnou a na zaciatku druhej svetovej vojny. Frantisek Hecko napisal tuto zbierku o naozaj tazkom zivote, ktory mali ty nasi predkovia o tom ziadnych pochyb niet. Plejada slovenskych hercov tu podava presvedcive vykony na ktorych cely pribeh stoji a toci sa okolo vina, vinohradu a ludskych vztahov. Mimochodm Vlcindol je Vlcia Dolina v Suchej a hned vedla sa nachádza Ruzova Dolina. Patronom Vlcindolu je Svaty Urban ktory odhana mrazy. Kedysi som byval nedaleko a do Suchej sa vacsinou chodilo na tancovacky, na ryby, na fotbal, do kostola a do krcmy. Foto - http://www.panoramio.com/photo/40826142

• 25.1.2011  10:16

Naprosty klenot z doby kedy bolo vsetko zo zapadu cenzurovane. Dnes som si pribeh pripomenul znovu takmer po 25 rokoch ale uz i s mojimi detmi a bolo to nieco neuvertielne - opet si prezit tuto fantasticku rozpravkovu jazdu plnu napadov a nezabudnutelnych scen. Malemu synkovi som dovysvetlovaval co a ako ked mal otazky na pribeh so stiahnutim hrdlom. Naozaj dojemny skvost a vo svetovej kinematografie je takych snimkov ako safranu. Dobrodruzstvo maleho bojovnika Atreja bolo vynimocne. Nakoniec ako v kazdej spravnej rozpravke sa vsetko v dobre obratilo a z posledneho zrnka rise fantazie vznikla nova silnejsia. Cesky dabing sedel skvele a drak Falko bol najmilesim zjavenim z mojho i synatoroveho detskeho pohladu. Nezabudnutelne.

• 24.1.2011  14:53
    Výměna (2008)

Pan Eastwood pomalicky ale isto presedlava zo sedla neohrozeneho pistolnika do pevnej stolicky hlavneho sefa filmoveho stabu a robi to elegantnou bravurou. Osobne mu to zo srdca zelam a dufam, ze sa dockame nejedneho filmoveho prekvapenia. Vymena pojednava o zivote chudobnej slobodnej mamicky, ktora prijde o syna. Angelina Jolie sa zhostila svojej ulohy na vybornu a zaver filmu bol pre mna skutocne pohladenim kedze takisto uz dnes riesim rodicovske starosti. 141 minut ubehlo ako voda a som nesmierne rad, ze som sa k tomuto dielku dostal. Neviem ako by som sa choval v kozi cloveka vystaveneho takemuto tazkemu osudu, no pribeh na filmovom platne som doslova hltal. Pan reziser dalsi prosime.

• 24.1.2011  14:43
    Avatar (2009)

James Cameron sa doslova "vyradil" na tomto sci-fi epose. Aspon viem kde pani Bygelow chodi na super napady. Napriek negativnim hodnoteniam ja hodnotim tento film ako uzasnu davku nadzemskeho dobrodruzstva. Je trosicku citit zmes vsetkeho mozneho ale nic konkretneho. Co zaroven navodzuje otazku -> Preco chodime vlastne do kin a travime chvile pred televiznou obrazovkou? TV sa stalo nasim nepostradatelnym spolocnikom pri dlhych veceroch. Ked sa objavi film ktory je ospevovany a po zhliadnuti Vas uspokoji na 100%, tak neviem preco by som nedal plny pocet. Pribeh docela jednoduchy, ale vyziualna a hudobna stranka nadstandart. Co viac si moze clovek zelat? Skratka Entertainment v plnej podobe...

• 28.11.2010  14:33

Bez debat pat hviezd za vypovednu hodnotu. Nezistna pomoc ktora vyustila k zachraneniu 669 deti pred neodvratnym koncom. Nicholas Winton si plne zasluzi nasu pozornost a obdiv.

• 8.10.2010  11:57
    U2: 18 Videos (hudební videoklip) (2006)

Vyborne nakombinovane DVD s devetnastimi skladbami a deviatimi bonusmi kde mame moznost si vypocut tvorcov ako sa to cele nakrucalo vratane hlavnych protogonistov. Pre fanusikov U2 nutnost a pre nezaujateho divaka prijemne stravenie chvil s hudobnym uvolnenim a skvelou vizualnou strankou. Jasnych pet hviezd *****

• 5.10.2010  10:45

Dennis Lehane napisal skvelu detektivku s neocakavanim vyvrcholenim uz v roku 2003. To co z tohto nametu vytvoril pan Scorsese je fimovy klenot nabity hereckymi velicinami zaroven s vybornou ponurou atmosferou, hudbou i kamerou. Pan reziser sa nebal ist vlastnou cestou a obohatit pribeh rozvlacnenimi malymi odchylkami ktore celemu dielu iba prospievaju. Mimo ineho Di Caprio uz davno patri medzi herecku elitu a tu opet potvrdzuje svoje nesporne herecke kvality. Cely pribeh je obohateny najme o cast kde diskutuje so svojou manzelkou a cela ta rovina s Dachau tiez pomaha udavat grady a neustale zvysuje napetie. My tu mame opet jeden z mala titulov ktory prekonava svoju povodnu osnovu v podobe knizky. (Pozor Spoliler!!!) Vidim, ze tu tvorcovia nechavaju otvoreny koniec, ale knizni pribeh kde sa hlavny hrdina nemoze a neda vyliecit sa konci nevyhnutelnou lobotomiou.

• 29.9.2010  14:57

Nekonecna a vlecusa sa nuda ktoru som obsolvoval az do samotneho zaveru ktory tomu dava s prizmurenim oboch oci jednu hviezdicku. Neni hodne dalsich komentarov.

• 23.8.2010  10:28

Naslapana pecka s otrasnym dabingom. Mimo to ale narez ako sa patri a Dolph nam tu serviruje peknu hromadu rozsekanych zlosynov. Lundgren bol moj najoblubenejsi akcny hrdina z detskych rokov a je velmi na skodu, ze bol obsadzovany prevazne do filmov z kategorie B. Inak tento charizmaticky herec stale parti medzi mojich oblubencov. Mozno sa niekedy dockame, ze pride ten den a Dolph nam ukaze i svoje herecke kvality bez hord pobitych tiel. Styri hviezdy bez debat za tuto rezbu.

• 14.8.2010  22:01

Naprosty klenot Cesko-Slovenskej produkcie. Mraz mi beha este teraz ked si spomeniem na jednookeho carodeja. Film schova kdejake dielo sucasnej produkcie jak trikmi tak vypovednou hodnotou. Temny pribeh chlapca bez domova ktory sa snazi prezit a pri putovani zivotom natrafi na spolok carodejnikov kde sa uci remeslu carodejnictva. Evokuje mi to jeden vyrok nemenovaneho politika "Laska a pravda zvitazi nad lzou a nenavistou." Pripominam ze je to nevhodne pre deti.

• 14.8.2010  21:51

Nepopieram, ze film ma hviezdne obsadenie a na prvu polovicu filmu sa da ako tak divat ale ten abnormalny zaver? To bolo co? To snad ani nemohli mysliet vazne? Som velmi rozladeny z tohto slabuckeho a zaroven vsetkymi ospevovaneho diela. Jedni su krystalovo cisty (pritom vesmes odsudenci a odbornici na vsemozne veci) a ty druhy clenovia Wermachtu uplne bez mozgu a bez treningu. Ocakaval som pecku ala Platoon a dostalo sa mi obrovskeho sklamania. Tak slaby film som nevidel uz hodne dlho, vaham nad odpadom. Co ale vobec nechapem su tie komentare? Nikdy viacej tuto pateticku katastrofu.

• 7.3.2010  10:14
    Pozemšťan (2007)

Nadcasovy snimok pre vyvolenych, asi takto by som to v kratkosti hodnotil. Vidim, ze tych na ktorych urobilo toto malinke dielko dojem neustale rastie. Napriek tomu, ze som katolik som si tuto konverzacku plne vychutnal. Cas sa stal niecim malym nemeratelnym a hlavny predstavitel sa naozaj choval akoby mal vsetko o com rozpraval prezite. Vrelo doporucujem kazdemu ako povinnost (hlavne tym ktory si myslia, ze bez penazi nic nejde) a nazor si mozete vytvorit potom sami a nenechate sa odradit neprajnikmi. Cudne je, ze sa takyto jedinecny namet neobjavil na javiskach divadiel, snad casom. Uvidime....99%

• 13.1.2010  16:09

Takto zacat karieru na reziserskej stolicke je priam neuveritelne a famozne zaroven. Pan Lumet nam nesrviroval strhujucu dramu z jednej miestnosti kde vobec nemate cas na nadych cerstveho vzduchu. Vonku je zima a ja som sa pri sledovani tohto diela potil a lapal po dychu. Neznesitelna a dusna atmosfera dycha celych 95 minut a nakoniec ulava prichadza az so zaverecnymi titulkami. Naozaj nezvycajny prerod roznych nalad a stanovisk mnohych postav z jdenej strany na druhu a naopak, ktory maju rozhodnut o vine ci nevine obzalovaneho. Bravurne zvladnuty rezisersky debut s plejadou vynikajucich hercov vratane pana Voskovca. Vobec ale nechapem akademiu - co je vlastne hanba - ako mohol zostat tento klenot bez udelenia oskara?

• 11.1.2010  13:15

Famozny kusok, nedavno objaveny a zhliadnuty v Januari 2010 co je uz uctyhodnych 18 rokov od vytvorienia tohoto naozaj zvlastneho otazky vyvolavajuceho a zaroven nestarnuceho snimku. Majstrovske prelinanie roznych zanrov od thrileru do milostnej zapletky az po krvave finale. Nezabudnutelny zazitok, ktory si urcite budem priprominat nielen vdaka vybornym dialogom, ktore zdobia tento masterpiece ale i vykonmy zucastnenych hereckych ikon. Pan Jordan nam naserviroval lahodny pokrm a 5 nominacii na oskara vravi snad za vsetko.

• 14.11.2009  21:24
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Chvilocku trvalo nez som sa na tento serial pozrel po prvy raz kedze mi lezal v mojej kolekcii uz nejaky cas - a odvtedy ma uz nepustil. Skvele predstavenie a vyborna odychovka ktora drti konkurenciu na vsetkych frontach svojim neznym a mierumilovnim humorom. Bravyrny vyber predstavitelov hlavnych postav ktore si clovek bez pochyb zamiluje v kratkom case. Takto si predstavujem pohodovy serial - Keep it up!

• 12.11.2009  09:53

Politika je nevyspytatelna vec, ked Vas donuti premyslat i nad vecami na ktore ste mali dlhy cas jasne stanovisko. Postupom casu pripustate, ze je mozne ist a inou cestou a tim si sposobujete nemale problemy - zvlast ked ste vo veducej funkcii. Tento snimok ma milo prekvapil, javi sa to ako lahka komedia, ktora casom prechadza do dramy a po finalnej vrazdiacej orgii nas sokuje svojim fascinujucim zaverom. Vyborna dusna amosfera spinaveho opusteneho a biedneho kraja, kde sa spory riesia vacsinou zbranou, takze o komplikacie nebude nudza. Mierne ma prekvapilo, ze tento film nebol natoceny na zaklade skutocnej udalosti. 95%

• 20.10.2009  10:33
    Distrikt! (2004)

Tak k tomuto som sa dostal uplne nahodne, madarsky jazyk mi tam vobec nevadil a skvele som sa bavil. Samozrejme to nemozeme brat vazne, ale ako ustipacnu satiru jednoznacne fenomenalne! Rozpravka pre dospelych ako ma byt, vyborne dialogy a skvela hudba bez ktorej by to bolo polovicne. Od plneho poctu to deli iba minimum a to neodskriepitelny fakt, ze animacia bola obcas odflaknuta inak musim povedat vyborna odychovka. Richi je skratka vyvrhel ako sa patri. 85%

• 6.10.2009  10:24

Pan Werich opet napisal (narozpraval) jeden z neprekonatelnych skovstov jeho tvorby - "Barka nepatřila zrovna k těm nejpohlednějším a nejslušnějším, dokonce se o ní říkalo, že si pochutnávala na žížalách. Barka byla odjakživa nejlakomější a nejzávistivější ženská ve městě. Všichni o ní ví, že skladovala šlupky od buřtů a jitrnic a potom z nich šila záclony, dokonce se nikdy nedívala do zrcadla z obavy, aby se náhodou neopotřebovalo. Farář míval psa ovčáka, který mu byl věrným hlídačem, žel, padl do spárů Barce a ta ho umořila hladem. Takto dopadla i další zvířata, například prasata a kočky. Právě kvůli tomuto "občasnému" moření ji neměly rády ani děti a bály se jí. Dětem se také nelíbily její neučesané vlasy, špinavý obličej a obnošené šaty.Zkrátka, Barku nemohl mít v oblibě ani člověk, který ji ještě nepoznal. A ti, co ji již bohužel znali, se jí snažili velkým obloukem vyhýbat. - Naprosto zasluzeny plny pocet hviezd.

• 6.10.2009  10:23

Pane Cupera a to vite, ze jsi projdete peklem nez prestanete pit???!!! Naozajstny skvost kde sfilmovanie predci kniznu predlohu napisanu panom Werichom. Pre mna osobne je to najlepsi diel z celej serie Fimfarum. Svele vykreslena atmosfera malebnej dedinky a jejich miestnymi obyvatelmi. Uzasne ako sa z vyhlaseneho alkoholika stava abstinent pomocou pekelnej metody. Nezabudnutelne!!! Vrelo doporucujem.

• 2.10.2009  13:50

Vyborny dokument a je nutne vidiet! Odhiliadnuc od aut ktore su v tomto pripade komoditou cislo jedna - zamyslite sa co vsetko do nas rozne lobysticke skupiny tlacia v podobe reklam podoprovanych roznymi skupinami vrchom spodkom? Az ma zaraza, ze v tomto pripade GM, vlada a lobysti dokazali zlikvidovat jeden z velmi znamenitych projektov, ktore by znacne odlahcili celej planete. Su to ty samy ludia ktory rozhoduju aj o nasich zivotoch priamo i nepriamo. Sila a moc penazi nam neraz dokaze vyrazit dych a tento pribeh je len toho celeho dokaz. 100% za skvele zvladnutu dokumentaristiku a vypovednu hodnotu.

• 14.9.2009  14:14

Zaciatok filmu sa slubne vyvija a my v napeti ocakavame neodvratnu katastrofu ktora sa stala 9/11. Po 20 minutach je nam jasne, ze potencial filmu zostal na starte a pan reziser Stone vytvoril neunosnu zlataninu ktora dopadla ako samotny WTC - katastrofou. Pritom v dnesnej dobe mohol vyuzit digitalne a audiovizualne pomocky co sa nakoniec nestalo. V pozliepanom pribehu dvoch zachranarov iba tlaci na emocie, ktore mozno platia na radovych americanou... V dobe utoku na WTC som bol v USA v Chicagu a ten den som bol v praci nedaleko Sears tower, ktore je v centre mesta. Nedalo nam to a pocas dna sme pozorovali ten mrakodrap aby nam nieco neuslo. Kazdopadne musim povedat, ze oficialnej verzi o WTC veri iba 2/3 americanov. A ta zostavajuca tretina neveri, pretoze su odignorovane veskere fyzikalne zakony a nezvratitelne fakty vysetrovaciou komisiou, ktora posobi len ako krycia zlozka. Postupom casu som sa priklonil na tu mensiu stranu a osobne se myslim, ze za utokmi na USA je daleko zlozitejsia masineria na ktorej sa dokonca podielali i sami amici a my sme mali moznost vidiet riadenu demoliciu. Je prilis mnoho detailov, ktore komisia neberie v potaz alebo sa im brilatne vyhyba, ale to uz patri niekam inam. Film ako taky nesplnil ocakavania a od odpadu ho len deli jeho vypovedna hodnota - neznamy utocnici zautocili na US pode a ohrozili tym americku slobodu.

• 11.9.2009  15:57

Naozaj zaujimavy dokument ktory pojednava o utokoch na USA 9/11 a zpochybnuje zavery vysetrovacej komisie, zaroven tym sa snazi najst zamlzenu pravdu. Nejde pritom o bezucelne napadanie zaverov komisie ale o vyvracani evidentnej "konspiracnej" oficialnej verzi faktami. Je prilis vela otazok ktore vo Vas vyvola tento dokument po jeho zhliadnuti. Co ma zaraza je ten fakt, ze komisia ani tak nepatra po dokazoch ako skor sa drzi oficialnej verzie a snazi sa zubami nechtami zamaskovat nepopieratelne udalosti. Netvrdim, ze vsetko v tomto dokumente musi byt pravdou, ale znacna cast urcite a tym sa priklanam na stranu 1/3 americkych obcanov ktori neveria oficialnej verzii. Par nezodpovedanych otazok na zaver - ako je mozne, ze 9 z 19 obvinenych unoscov stale zije a pracuje rozne po svete??? Kto iny pouziva nanotermit v praxi okrem armady US??? Ako je mozne, ze v Pentagone nenasli nic co by ani vzdialene pripominalo Boeing 747??? Preco vlastne padli WTC 1 & 2 ked boli nadizajnovane prestat utoky lietadiel a poziaru??? Je vobec mozne aby po volnom pade lietadla nenasli vobec nic??? Kto za tym vsetkym stal??? Aky bol jeho motiv a co tym ziskal??? Kto vsetko take nieco mohol naplanovat a vykonat??? Mozem s urcitostou iba potvrdit, ze po zhliadnuti vsetkych troch dokumentov Loose Change bude pravdepodobne pochybovat, ze Bin Ladin by mohol byt strojcom vsetkych tyto nepravdepodobnych nahod, ktore mu pomohli zorganizovat prefektny utok na najlepsi, najsilnejsi a najstrazenejsi stat sveta....Odpoved radsej necham na Vas samych.... Dokument 80% za nedanie moznosti protistrane sa branit a priznat pripadne omyly...PS: Hladanie pravdy nesmie nikdy skoncit....

• 7.9.2009  09:36
    Góóól! (2005)

Vazeni sportovy priatelia, tak tento bonbon som si naserviroval tesne po remizovom zapase Slovensko - Ceska Republika 2:2 o postup na Majstrovstva Sveta do Juhoafrickej Republiky 2010. Zapas sa skoncil zmierlivo i ked oba celky siahali po vitazstve. Musime povedat, ze to bol vybrne vygradovany zapas a bolo sa na co divat, mnozstvo akcii, faulov a futbalovej krasy. Dufal som, ze v obdobom duchu sa ponesie i tento snimok. Bohuzial ma mnoho dier a zaroven i plusov co z neho robi iba priemerny odychovy film z prostredia profesionalnych futbalistov. Nemame mnoho filmov na vyber u tejto tematiky, kazdopadne snimok svizne odsypa a my sa dostaneme az k vysledku 2:2 tesne pred koncom a nas Santiago dava v poslednych minutach z priameho kopu na 3:2 New Castle vs Liverpool. - Tento pokus odo mna dostava len priemerne hodnotenie. Za pozornost stoji, ze sa tam mihnu take hviezdy ako Zidane, Beckham alebo Shearer. Na druhu stranu pevne verim, ze sa nakoniec Slovensko po velmi dobrych vysledkoch historicky prebojuje na zaverecne MS, zdar sportu - futbalu zvlast.

• 12.8.2009  10:15

Nestacim sa divit ake rozporuplne komentare tu citam...Je vidiet, ze vela ludi tento druh komedie nevyhovuje. Humor bol i pre mna trosku menej vyhladavany no napriek tomu som sa skvele bavil. V skutku parodia, ktora uricte obsahuje i skutocne a pravdive momenty. Ktore??? Dobra otazka...Tak nech mi teda niekto vysvetli preco moj znamy (kuchar) nechodi nikam do cudzej restauracie jest, ale len k svojim znamym...V nasej gastronomii sa spracuva (obcas) zelene maso, hlavne nakorenit a podavat s palivou paprikou alebo urobit ztoho sote a potom sa to nepozna Olej 100 krat fritovany a prepaleny v ktorom sa pripravuju pokrmy, pouzite zemiaky sa serviruju znova, takisto sa mozu opiect a podavat ako opekane zemiaky, s umyvanim riadu to tiez nieje nic extra...Zvlast v krizovom obdobi ked sa musi vsade setrit. Ked to vsetko zhodnotite, tak urcite prestavate mat chut na navstevu restauracnich zariadeni. V USA vo fast-food obcerstveniach pracuju vacsinou pristahovalci alebo ludia, ktory maju problem si najst solidnu pracu. Hlavny prijem tychto ludi je z prepitneho, kedze poberaju mininalnu mzdu, ktora moze byt dnes okolo 6.50 USD na hodinu. Vobec si nerobim iluzie v pripade, ze sa im host nepaci...Vtedy je clovek ochotny vymysliet cokolvek.. Kazdopadne som sa na tejto trosku ujetej komedii velmi bavil i ked to obcas hranicilo s odporom...na travenie vecera po tazkom dni je to vyborna odychovka....60%

• 22.7.2009  10:40

Naprosto famozny dokument BBC o zivocichovi ktoreho kosti boli objavene po 145 000 000 rokoch v horach USA. Je to fascinujuce, ze za pomoci dnesnej techniky sa vie presne urcit vek tohto zvierata (alosaura) a dokonca sa da nacrtnut i jeho divoky zivot. Cely pribeh zacina vyliahnutim maleho Ala a jeho nesputana cesta k dospelosti plna nastrah a tazkosti. Bohuzial sa doziva iba 6 rokov a za tuto strastiplnu cestu kde sa snazi prezit, dokazali tvorcovia tohto dokumentu zistit, ze mal 19 oderkov a zlomenin na svojom tele kym ho k smrti vycerpaneho neprikryla voda a piesok. DVD je rozdelene do dvoch dielov - prvy nam odrozprava jeho zivot a druhy diel nam tvorcovia vysvetlia preco a ako postupovali. Je to nadpriemerny dokument ktory vycnieva nad ostatnymi vdaka komentarom roznych odbornikov a archeologov v druhej casti. Archeologicka stravila 8 rokov nad badanim jeho kosti pod mikroskopom a pomoci fosilii dokazali chronologicky urcit jeho urazy. Takze ani cas 145 milinov rokov pred Kristom nam nevadi vychutnat si divoku jazdu zivotom maleho Ala a jeho spojitost s krokodilami a pstrosmi v dnesnej dobe. Doporucujem - 99%

• 9.7.2009  16:35

Tymto vyjadrujem poctu kralovi pop music. Co sa tyka hudby naprosty exemplar ktory predbehol dobu, dokonca svojou famoznou choreografiou dokazal strhunt milionove davy. Co sa tyka jeho nutnosti a prerobenia sa z cernocha na belocha radsej ponecham bez komentara. Bol to on kto vniesol do popularnej hudby novy trend, ktory mnohy ludia napodobnuju a napodobnovat budu i nadalej pretoze Michael Jackson je proste ikona a bude zit v nas i nadalej. Nezmazatelne sa zapisal do analov svetovej hudby. Dvoj-CD History patri snad k tomu najvydarenejsiemu co vzniklo z jeho produkcie. Kral je mrtvy - nech zije kral!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7