• Thriller

Masaan (2015)

Ani jsem nečekal tak dobrý počin. Realisticky vylíčená Indie, tak jak jsem ji poznal osobně. Hezký příběh bez zbytečného sentimentu.

Poslední léto (2014)

Tolik jsem se těšil i oříšky připravil a nakonec se nic nedostavilo. A to mám filmy v minimalistickým duchu rád. Celé to na mě působilo jako čím méně ukážeme tím víc to bude umělecký.

Barbara Wood: Princezna se smaragdem (2013) (TV film)

Milé překvapení, při stopáži 173 minut jsem čekal nudu a spánek. Jednu hvězdu přidávám za autencititu obrazu Indie, respektive míst, které byly ukázány. Jediná scéna se kterou jsem měl problém bylo vrácení ukradené kabelky :-))) Ale k filmu to samozřejmě patří, nejde o dokument.

Správnej dres (2015) (TV film) odpad!

Marně jsem po shlédnutí celého filmu hledal za co bych tu jednu hvězdu dal. Slátanina s předvídatelným dějem po prvních 10-ti minutách.

Bezdružice (2015) (seriál) odpad!

I tato jediná věta je moc velký plus pro takovou stupiditu.

Pojedeme k moři (2014) odpad!

Dokoukal jsem to a jsem na to hrdej. Nic mě nezaujalo, vše mě nasíralo. Tomáš a další paňáři naprosto šílený, nelíbilo by se mi to ani jako školákovi. Zlatej Váleček. Myslím, že ani Mádl neví co tím vlastně myslel nebo vlastně nemyslel. A vůbec, docházejí mi písmenka. Howgh...