verbal

verbal

Čuk Rorýs

okres Ostrava
Ježíšův strejda Karel

5457 bodů

Můj deníček

<< předchozí 1 2 3 4 5
 • 14.2. v 22:26

  ČSFD AWKWARD aneb Chudák Ron

  Chudák Ron! Na stará kolena se vláčí přes půl světa na ubohý Komický - Podvod, aby ke sklonku kariéry otráveně zapózoval trapným a škaredým kozplejícím dětem navlečeným ve špatně padnoucích spájdrgejovských elasťácích nebo s nalepenýma štramberskýma ušima a kastrolovým střihem předstírajícím Vulkánce.

   

  A aby toho ponížení nebylo málo, nalepí se tam na chudáka nějaký maďarský bukanýr, čo si chce spraviť akože dáke to píárko a tesnú fotečku do HOMOalba, přičemž se neštítí ubohému Perlovci vnutit i opravdu žinantní ČSFD Awkward. Prý „od všech filmových fandů z Česka a Slovenska”.

   

  Vy všichni tady jste Ronovi něco udělili, nebo se o vás jen někdo o velkohubě otírá ve snaze o vskutku sofistikovaný vidiecky marketing?

   

  Nehledě na to, že Ron je hlavně „Nepřekonatelný Savatóre“, a hunous, proč Česko-slovenská databáze uděluje Awkwardy a nikoliv Trapceny!

  ČSFD AWKWARD aneb Chudák Ron
 • 11.12.2019 v 20:52

  Vem si koláček, čuráku! Bude líp!

  Pokud jste si před dvěma lety vzali koblihu, ani se nemusíte obtěžovat slabikovat dál, a hned se radši zabijte! Bude to společensky prospěšný čin.

   

  Ujo HOMO fanoušky miluje a dělá pro ně všechno. Vždycky budou na prvním místě a teprve až potom buzi – nes! Důkazem je i nedávno objevivší se sdělení, viz úplně dole, protože v rámci toho neustáleho vylepšování tu jeden ani nevloží obrázek mezi text.

   

  Ano, další vstřícný krok k tomu, aby vám nějaké spamující informace o filmech náhodou nenarušovaly ty zdejší nádherné reklamní bloky. A nejen to!

   

  Tak nejprve snad začněme reálnou interpretací:

   

  Klidně pojděte,

  jakýkoliv obsah a zlepšování služeb máme totálně v piči, jde nám čistě jen o to vás šmírovat, vydolovat z vás co nejvíce osobních dat, načež je sami zneužívat nebo je střelit komukoliv, kdo zacinká, abyste se přinejmenším pak ke všemu, co na internetách hledáte, museli hodinu proklikávat tak miliardou otravných reklam. Kliknutím na „Rozumím“ tupě souhlasíte, že veškeré z vás vytahané informace rádi poskytneme jakémukoliv „partnerovi“ (čti „Kdokoliv nám zaplatí“) a jím provozovaným webům, ať už se na nich šukají zvířata, kultivují viry nebo pečou podvodné rybářské emaily k vylákání hesel k účtům slaboduchých ovcí. Nebráníme se ani lukrativním nabídkám tajných služeb či organizovaného zločinu. Legislativa EU stojí za vyližprdel a to včetně té slavné General Data Protection Ridicule, čili nějakým debilním textíkem pro retardy máme zákonně splněno a hurá narušovat vám soukromí.

   

  Dychtivě vám nakrmíme všechny přístroje koláčky, tudíž pak budeme vědět nejen to, u čeho honíte nebo jaký latexový obleček či anální dildo jste si zrovna koupili, ale i to, v kolik chodíte srát, přičemž budeme znát přesnou polohu vašeho hajzlu. Své nastavení samozřejmě můžete kdykoliv změnit vyhozením koláčků, ale mezi tím už vás řádně ošmírujeme a příště se zase budete muset proklikávat bandou nevyžádaných oken jak čuráci, a my si jen v klidu počkáme, až vás to přestane bavit, odsouhlasíte nám to navěky a už se před námi neschováte.

   

  Ve virtuální realitě by měl mít člověk stejné právo na soukromí jako v té reálné. Taxi předestřeme analogickou situaci:

   

  Ve svěžím prosluněném jarním dopoledni se procházíte venku, příjemně relaxujete a lačně se kocháte pohledem na lascivně se pohupující pozadí prudce píchatelné samice, kráčející deset metrů před vámi. Když tu náhle vám před xicht skočí nějaký upocený debil s obřím billboardem na hovnožravé bakterie do septiků, úplně vám zastíní výhled a začne na vás ječet, že neuhne, dokud mu nedovolíte naskenovat vám občanku, udělat si duplikáty vašich klíčů od bytu, změřit vám penis a provést hloubkovou inspekci tělesných dutin. Obejít jej nejde, páč vám furt sveřepě skáče do výhledu, do koulí jej taky nekopnete, protože má suspenzor a navíc by vás mohl žalovat za napadení, takže co s tím? Buď jste ovcoidní kokot a necháte si do prdele ty prsty strčit, nebo se prostě otočíte a jdete si hledat jinou krasavici s malebným pozadím. Zanedlouho ji zaměříte, navíc ještě kulantnější, ale netrvá ani dvě vteřiny neskrývaného obdivu a šup, je tu další pračurák, ještě větší bilboard, tentokrát na vložky, a tenhle si už rovnou s chtivým úšklebkem nasazuje latexové rukavice a prý: „Tak hele, frajere, podmínky už znáš …“

   

  Na vaše virtuální práva, zejména na právo na soukromí a na nediskriminační přístup ke službám, vám nesere jen pes, ale úplně všichni. Pokud tedy patříte k těm bezstarostným ovcím a máte v zevním genitálu, jestli vás někdo šmíruje, či nikoliv, necháváte vaše přístroje žrát koláčky a jezdit na javě, přičemž je vám fuck, že záměrně zdánlivě decentralizované algoritmy postupně komplexně deflorují vaše soukromí a někde v centrální složce už je vaše fotka, jméno, adresa, telefon, emaily, snímky vašeho přirození, co jste neposílali svým potencionálním souložníkům, no a kompletní nákupní seznámky včetně všech těch dild, vibrátorů, viager, vaginálních aplikátorů a mastí na genitální mykózy, herpesy a hemoroidy, buďte tupí dál a doufejte, že jednou nebudete potřebovat soukromí ani anonymitu, nebo se vás nějaký ten nákupčí dat nerozhodne vydírat. Každopádně by vás ale mohlo alespoň trochu srát, že se nějaký vychcaný buzerant, tedy pardon, chtěl jsem samozřejmě říct podnikavý datokop, kvůli nedostatečné legislativě šeredně pakuje na vašem šmírování a prodejem údajů o vás, aniž by vám dal patřičnou možnost volby.

   

  Slušnější pamrdi, a tak by to mělo být direktivně a neprůstřelně v GDPR, vám při návštěvě vaší oblíbené pornostránky dají rychlou možnost – „Nešmírovat!“. Tedy žádné vyjebané „Podrobné nastavení“, ve kterém musíte půl hodiny vypínat jednoho šmíráka po druhém, přičemž při každé další návštěvě to děláte znovu, pokud nechcete mít za prdelí toho kokota s billboardem z úvodu tohoto článku, nebo podrobnou složku u Velkého gůglbratra. Pěkně „Rozumím a nesouhlasím“!

   

  Už jen při najetí na úvodní stránku Homobáze se vám sune do mašiny, mimo základních session cookies ČSFD, dalších 26 šmíráckých zmrdstev, které nemají s užíváním naprosto nic společného a jsou jen součástí té pohádky pro mongoloidy „O zlepšování služeb“. A na všechny se pěkně čeká, až se u vás uhnízdí. Čuměli byste, o kolik je surfování rychlejší, když se těch jebek zbavíte!

   

  Ano, vypálit těm voyerům rybník není relativně nic složitého. Jestli nejste bezstarostný kokot, klidně mi napište, vysvětlím jak. Ovšem nejdříve musíte udělat první základní krok:

   

  Poslat do piče Gůgl i se všema jeho fičurákama a nahradit ho minimálně Firefoxem!

   

  Pokud totiž používáte Chrom, tak vězte, že máte v pičítači ten nejhorší malware, naprogramovaný jen za účelem šmírování a prodeje vašich nakradených dat. Žádné blokovací doplňky ani cokoliv jiného vám u téhle mrdky nepomohou, protože jste jí při prvotním přijetí podmínek (v Chromu, Gmailu či na Tytrubku), které jste dozajista jakožto ovce nečetli, v podstatě odsouhlasili i to, že k vám může beztrestně naběhnout do ložnice, natáčet, jak šukáte svého registrovaného partnera, a prodávat to na Pornhubu.

  A pak už stačí jen zatočit s Javou, což je snad ta největší nekontrolovatelná díra do prdele od dob vynálezu hackingu …

  Budete nejen rychleji očumovat filmy bez vykrmování šmíráckých pojebů, ale také, i bez Adbloků a dalších zpomalujících vyfikundací, nikdy víc neuvidíte jedinou Homoraklamu!

  Vem si koláček, čuráku! Bude líp!
 • 4.10.2019 v 22:59

  Inspirace pro HOMOpokrytce a šosácké pičusy aneb proč jsem radši nikdy neposlal sívíčko Asijským tygrům

  Sice staré, ale pořád dokonalé. A nejlepší tom je, že to jen v nepatrně učesanější formě na tom Asusu v roce 2007 fuckt viselo na nástěnce.

  Inspirace pro HOMOpokrytce a šosácké pičusy aneb proč jsem radši nikdy neposlal sívíčko Asijským tygrům
 • 8.3.2018 v 21:41

  Když obsahy píčou pomatenci

  Taxem si přečetl obsah k nejnovějším trampotám údajné Chesusovy nejoblíbenější rozkuřovačky a nevěřil jsem svým evangelickým očím:

   

  Film Máří Magdaléna je autentickým a lidským portrétem jedné z nejosudovějších žen v dějinách lidstva. Biblický příběh líčí osudy Máří (Rooney Mara), mladé ženy hledající nový způsob života. Máří natolik svazují každodenní rituály, že zavrhne svou rodinu a přidá se k novému společenskému proudu, který vede charismatický Ježíš Nazaretský (Joaquin Phoenix). Brzy se stane srdcem tohoto hnutí a po Ježíšově boku se vydává na cestu, která vede do Jeruzaléma, k osudovým událostem, jež jsou základním kamenem naší civilizace. (Cinemart)

   

  To je něco, jako byste se třeba u Prince Bajaji dočetli:

   

  Film Princ Bajaja je autentickým a lidským portrétem jednoho z největších drakobijců v dějinách lidstva. Neoddiskutovatelně pravdivý příběh Národních báchorek a pověstí líčí osudy Bajaji (Ivan Palúch), mladého prince, hledajícího nový způsob života. Bajaju natolik svazují každodenní rituály, že se po smrti rodičů vydává do světa, kde se seznámí s charismatickým mluvícím koněm (Šemík), nade vši pochybnost historicky prokazatelně žijícím ořem. Spolu brzy narazí na úplně opravdového draka, toho zabijí, a osudově tak vybudují nezbořitelný pilíř naší civilizace, protože nebýt jich, dodnes Hrajeme o trůny a je to tu samá vyjebaná saň, zombiči a Dotraci.

   

  Základem naší civilizace je Antika, zkurvené kudlanky!!! A ne nějaká pomrdaná účelová demagogická báchorka pro mentály, na jejímž základě jste tu v záměrně udržovaném temnu přes 1800 let bezskrupulózně kradly a vraždily.

   

  Cineparte, toto není Česko-Slovenská křesťansko demagogická HOMObáze, nenechávej proto psát obsahy psychiatrické pacienty, najmi si raději nějaké fanatické vyznavače kultu Božený Němcové!

 • 4.2.2018 v 21:07

  Verbalův hudební koutek 13 - Ako zo seba maďarský Janko Nedveď nakoniec urobil donchujána

  https://www.youtube.com/watch?v=5cGits1hzWk

   

  Vždy som si to predstavoval asi takto:

   

  Je letný večer osemdesiateho štvrtého, pred hodinou sa skončil koncert v Nových Zámkoch a ELÁN je na hoteli. Rage a Balage hlasito trtkajú vo vedlajších izbách pionierky, ktoré im pri produkcii nahádzali rodidlá pod nohy, len na slizkého Vaša ako zvyčajne žiadna neostala. A tak smutne sedí v potemnenom pokoji, počúva ten rev spoza steny, nežnučko a citlivo si oblizuje prsty na pravej ruke ako predohru a nostalgicky rozmýšľa, čo by len robil, keby o ňu prišiel. Nešikovnou ľavačkou pri tom prstí Yamahu a pomaly tak vzniká ukrutne romantický materiál pre jeho prvú dlhohrajúcu platňu s pracovným názvom „Joj, ja by som tiež jebal!“. Pôvodnú „Baladu o pravačke“ verejnosť už dostala v editovanej, spoločensky únosnej podobe 2.0, no prvotná verzia 1.0 znela takto:

   

  Ak nie si moja

  potom neviem čia si

  mám čelnú pleš

  a hrozne mastné vlasy

  za tisíc kokotov

  postačí jediný

  tak skúsme obaja

  zacundrať periny

  Úúú

   

  Ak nie si moja

  potom neviem čia si

  rifle mám pod kozy

  a okuliare z basy

  cestičkou vo slipoch

  prídeš mi v ústrety

  pesnička o nás dvoch

  už nie je pre deti

  Úúú

   

  Všetci mi môžu závidieť

  vravia, že lásky dávno niet

  Všetci mi môžu závidieť

  že honím rád

  Chyť ho kým ešte vládze stáť

  Zbesilo kmitaj nie je čas

  viem, že si práve, práve tá

  ktorú mám rád ♥♥♥

 • 4.1.2018 v 21:06

  Verbalův hudební koutek 12 - Noční můry Oldy Říhy

  Vesnické zábavy a plesy mívají své neopakovatelné kouzlo. Dusivě zahulený sál rozpadajícího se kulturního domu, falešně znějící cajdáky neúspěšných ryvajvlových kapel, laciný chlast řezaný vodou, chlebíčky s notně prošlým vlašákem, nazelenalé čipsy, smažené na vyjetém motorovém oleji, století sokolové a sokolnice s vyhnitými chrupy, hrdě uniformovaní členové Sboru dobrovolných hasičů, vidlácky nonšalantně elegantní traktoristé ve fialových kvádrech a bílých ponožkách, ke všemu svolné vesnické rozkuřovačky, lepé dojičky, oblečené jako servírky, a pak, satanžel, i ty řekněme méně lepé …

   

  Věřte, nebo ne, následující truchlivý příběh nenaplněné lásky se skutečně přihodil. A vsadím se, že i mnohým z vás. Každopádně jakákoliv podobnost s žijícími osobami je čistě úmyslná.

   

  https://www.youtube.com/watch?v=ZvJmspbBETE

   

  Ožralá prasnice,

  kus zoufale nemrdané piče,

  sápe se po tobě

  v záchvatu bezuzdného chtíče.

   

  Půllitr fernetu

  jí zábran i soudnosti zbavil,

  pípnuls na radaru,

  teď hrůzou radši by ses zabil

   

  Funivé vstávání,

  pak přes sál pár vrávoravých kroků,

  a ty jsi v prdeli,

  vnímáš jen zával mastodontních boků.

   

  Strie i na rukách,

  v podpaždích dvě umaštěná kola,

  posměšky přítomných,

  právě jsi za totálního vola.

   

  Puch pižma hrošího,

  lepkavě do nosu se ti vkrádá,

  chrochtá ti do ucha,

  jak zrovna má tě děsně ráda.

   

  Za chvílí ucítíš

  v rozkroku oslizlé teplé dlaně,

  zaječíš: „Jen to ne!“

  a její žluklý pot bude chutnat slaně.

   

  Ven z toho ovaru,

  drápeš se, kurva, to je dřina!

  Až ranou zoufalou

  smeteš ji z pohmožděného klína.

   

  Pak s obří úlevou

  proběhneš pod nápisem „Hajzly“,

  řádně se vyzvracíš

  a přestaneš vymetat tyhle pajzly.

 • 30.7.2017 v 20:43

  Verbalovo panoptikum genetických anomálií

  Je to skvělý pocit, když tvrdé jádro nejzarytějších členů vašeho funclubu tvoří nádherní a oduševnělí mladí lidé, krutohustí boreččci a protřelí internetoví ramenáči!

   

  Verbalovo panoptikum genetických anomálií
 • 23.7.2017 v 22:57

  HOMO a Janko - jednou ti teplí skladatelé dojdou

  Další skvostné HOMOpiárko v dokonale turecké angličtině z vyhřáté Kalyfornyje na sebe nenechalo dlouho čekat. Počítám, že zbytek komponistů už je hetero, takže je patrně na řadě Mekelen, Nejlepší Gandalf HOMObáze evrmejd.

  HOMO a Janko - jednou ti teplí skladatelé dojdou
 • 2.6.2017 v 21:21

  HOMO a DENY, aneb další popiči profi žužupiárko z vyhřáté Kalyfornyje

  Co za další ukrutně prestižní ocenění HOMObáze asi čeká na následujícího termošťastlivce? Nejvíce egocentricky postříhaný střihač?

   

   

  HOMO a DENY, aneb další popiči profi žužupiárko z vyhřáté Kalyfornyje
 • 11.4.2017 v 21:19

  Verbalův hudební koutek 3 a 11 - Nedvědi nevědí! Ryloudyt.

  Na četné žádosti svých nenávistníků přidávám další megahit, otevírající všechny škaredé a olezlé Porty.

   

  Taky vám přijde nesmírně eklhaft, když uzříte dva plesnivé a odpudivé dědky, jak téměř z hrobu a z posledních romantických sil zpívají o píchačce? Mně naprosto! Proto jsem zatoužil ty senilně angažované slinty kapku přizpůsobit realitě, a vy si u nich už nemusíte ve své bohaté fantazii představovat, jak „přenádherný" Honza pedofilně pigluje mladistvou a „spanilou" Ivanku, no fujtaxl, ale cokoliv jiného, daleko méně hnusného.

  Navíc vám dávám do rukou dokonalý repelent. Pokud těmito plísněmi a svým tříakordovým umem rozezníte nejbližší potlach, stoprocentně vám garantuji, že si k vám poté žádná nehezká, smradlavá a nezletilá tábornice nepřijde nechat odčervit bobra. Váš spacák, celta a karimatka zůstanou nadále lesně svěží a neutrpí nevyvětratelný odér tři dny mrtvé chobotnice vyvržené na prosluněnou středomořskou pláž.
  Počítám, že záhy vyprodám Strahov!

   

  Díra do sýru
  aneb Když si sličný Jeník nabrnkne ve starobinci věkově adekvátní partnerku
  https://www.youtube.com/watch?v=th3KdaQhgBs&feature=youtu.be

  Do tvých vředů jsem se zbláznil a teď nemám, nemám klid,
  Hlava třeští a chce se mi srát.
  Stále ňáká říká táhni, dědku nech mě být,
  Trochu bromu teď měl bych si dát.

   

  Chtěl jsem ti jen udělat díru do sýru,
  show povislých ocasů a v hlavní roli já.
  V tomhle smutným světě jsi má naděj na škvíru,
  a že vilný geront ještě smysl má.

   

  Sundal jsem si trenky, no co koukáš, to se má,
  tak jsem slizkej stařec, teď to víš.
  Možná trochu zvláštní v dnešní době, no tak ať,
  třeba z nich mé pižmo vycítíš.

   

  Chtěl jsem ti jen udělat díru do sýru,
  prsty mi to sežralo a poleptán jsem já.
  V tomhle smutným světě zbývá rakev na míru,
  páč prstit bábu smysl moc nemá.

   

  Dna

  https://www.youtube.com/watch?v=YdRsi-RMJCE

  To bys nevěřila, jak, jak chutná mi moč,
  prostata jen kape a dna,
  tenhle posranej kout jinak smrdí až moc,
  když vytáhnu zuby, tak směju se rád.

   

  Jen se schovej sem ke mně, já Viagru mám,
  teď bych ojel i vozejk a hole táh' sám,
  a když po pleši bříšky svých prstů mi jdeš,
  málem váhám, zda není to veš.

   

  To bys nevěřila jak, jak sluší ti moč,
  v tichu naslouchadlu daří se líp,
  víc teď vnímám, co chceš řevem tím říct,
  nemít tu dnu," Kurva!", neřek' bych víc.

   

  Jen se schovej sem ke mně, já Geriavit mám,
  teď bych zprasil i urnu a cévku táh' sám,
  a když po pleši bříšky svých prstů mi jdeš,
  málem váhám, zda není to veš.

   

  Jen se schovej sem ke mně, já prostatu mám,
  nechcal jsem týden a nedám to sám,
  a když po pleši bříšky svých prstů mi jdeš,
  málem váhám, zda není to veš.

   

  Odpad!

  https://www.youtube.com/watch?v=OoCNvcBMP8E

  Na dlani povislý ocas, do tmy se koukám,
  hraju si s mršinou svou, což jsem ti psal,
  je skoro půlnoc a hajzlový zvon mi žluč připomíná,
  půjdu teď blejt a pozhasínám, co bude dál?

   

  Pod polštář nitráků pár, co poslalas', dávám,
  že prej, ať mě netrefí šlak a „Dědku už slez!",
  je skoro půlnoc a hajzlový zvon mi moč připomíná,
  zkusím jít chcát a pozhasínám, co bude dál?

   

  Chtěl jsem to ráno, kdy naposled snídal jsem s tebou,
  ti říct, že už ti nezavolám,
  pro jednu zkurvenou žmolku, pro pár umělých zubů
  vyblil jsem všechno, co doma si sníš,
  teď je mi to líto.

   

  Kolikrát člověk může mít svrab tak opravdu z lásky,
  dvakrát či třikrát - to ne, i pětkrát je dost,
  je skoro půlnoc a ze Zoo slon mi trám připomíná,
  jsem senilní už, tak pozhasínám, co bude dál?

   

  Chtěl jsem to ráno, kdy naposled bryndal jsem s tebou,
  ti říct, že už ti nezavolám,
  pro jednu zasranou Polku, já žvýkal jsem uran,
  odpadlo mi všechno, o čem doma si sníš,
  teď je mi to líto.

   

  Chtěl jsem to ráno, kdy naposled slintal jsem s tebou,
  ti říct, že už ti nezavolám,
  pro jednoho Němce, vím teď úplné hovno,
  kurva, kam jsem dal zuby a kdepak je spíž?
  Teď zaplatím mýto.

<< předchozí 1 2 3 4 5