verbal

okres Ostrava
Ježíšův strejda Karel

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62
    • 30.5.2020  23:11

Zde je zřetelně vidět, že bez Solimy v zádech, a když jej ještě ke všemu tomu neštěstí nechají kafrat do scénáře, je Saviáno úplně v hajzlu, vizualizace jeho negramotnosti postrádá koule i jakoukoliv dramatizaci a bolí stejně jako jeho paknihy. A tak tihle Přitroublí malí zmrdi na Vespách dopadli na rozdíl od geniální Gomory spíše jako mongoloidní agitka Unicefu, nudná reklama na skútry a prostoduché sociální lkaní, než jako kýžená mrazivá sonda do kriminálního animálního hovadství Kampánie. P.S. Evile, ty expertní polyhysteriku, už u Skifu jsi mi vyrazil dech svými encyklopedickými znalostmi dějepisu. Teď ses navíc etabloval i jako bezkonkurenční lingvista. Bravo! Možná bys měl v tom Irsku zvážit studium domorodých jazyků! To „městečko Naples“ asi nebude Brodavkov, jaxes domníval, nýbrž miliónová Neapol. Ale možná se to taky odehrávalo na plese. Z těch rusky nadabovaných kinoripů to mnohdy není poznat.

• 30.5.2020  21:44
    Nula nula nula (TV seriál) (2020)

Pozor!!! Následující vysoce odborný text může u absolventů zvláštních škol a jedno až tříletých nematuritních oborů vést k samovolnému přehřátí a zauzlení míchy. Všem těmto myslitelům proto autor důrazně doporučuje na tomto místě okamžitě přestat slabikovat a jít se raději věnovat pití denaturovaného lihu, čumění na hokej, fotbal či seriály Primy Hnooj a TV Loppatov, hraní automatů a jiným satanolibým koníčkům, podporujícím zdravou fotosyntézu a základní neurovegetativní funkce. Globální obchod s chechtacím práškem je pěkně stresující záležitost s velmi napjatými dodavatelsko - odběratelskými vztahy a také s celou řadou značně omezujících interních korporátních tlaků na všech stupních distribučního řetězce. Primární problémy začínají již u aztéckého výrobce, přičemž jejich příčiny pramení zejména z nedodržování závazných kartelových dohod, z úsilí o monopolizaci jindy dokonale konkurenčního trhu a kontraproduktivních intrikánských snah některých členů středního a vyššího managementu o rychlejší kariérní postup na úkor svých zkušenějších kolegů. Tyto na první pohled malicherné institucionální dysbalance však vedou k degradaci týmového ducha kolektivu, úpadku firemní kultury, nedostatku pracovních sil, poklesu produktivity práce a mnohdy také k frikční stagnaci výroby a následnému nedodržovaní smluvních dodacích termínů. Nejslabším článkem distribučního řetězce je bezesporu logistika. Většina cílových i tranzitních států kdovíproč nestojí o agilního, výkonného a energeticky vyváženého spotřebitele, a namísto efektivní spotřební daně s osvědčeným kladným dopadem na produkční metodikou kalkulovaný HDP, uplatňují pod nesmyslnou záminkou omezené spotřebitelské racionality a údajné generace celé řady negativních marginálních efektů ryze restriktivní importní politiku v podobě makroekonomicky krátkozraké regulace volného obchodu, zejména prostřednictvím uvalování absolutního cla, záměrné byrokratizaci celních řízení, svévolnou perzekucí deklarantů a legislativní implementací zcela nedemokratických konfiskačních nařízení. Chudák lokální apeninský distributor pak nejen že nedostává produkt včas dle závazných, smluvně zakotvených termínů, ale dokonce ani v požadovaném množství, pročež je mu následně i upírána možnost mezinárodních penalizačních arbitráží, neboť většinu arbitrážní doložkou jmenovaných rozhodců zpravidla postihují během zdlouhavého distribučního procesu rozličné pracovní indispozice, povětšinou devítimilimetrové. Zřetelné konsekvence v poklesu meziročního zisku distributora, zjevně zapříčiněné výše uvedenými výrobně logistickými obstrukcemi, vedou k nespokojenosti některých jeho akcionářů, mnohdy i majoritních, což může vést i k intenzivním rozhořčeným neshodám na valných hromadách a pokusům o nepřátelská převzetí firmy. Negativní dopady na PR společnosti pak na sebe přirozeně nenechají dlouho čekat, přičemž takto pošramocená reputace v kombinaci s nenasycením trhu s dokonale nepružnou a neklesající poptávkou bez cenové elasticity může vést ke zcela nestandardním behaviorálním vzorcům preferencí konečného spotřebitele s neblahým dopadem na veřejné zdraví. Substituční efekt náhrady ryze přírodní komodity například pochybnými chemickými pseudoefedrinovými deriváty či organickými rozpouštědly může výrazně zkrátit dobu použitelnosti koncového zákazníka (někteří ze zoufalství mohou nedejsatan začít i chlastat) a negativně tak narušit léty pečlivě budovanou tržní rovnováhu, v horším případě vést až k nežádoucí homogenizaci původního produktu. *** Po vynikající lokální Gomoře se Štefan Solima vydal do vod globálního byznysu a z dalšího Saviánova stylistického armagedonu a výsměchu všem talentovaným spisovatelům zase uplácal naprosto popičovní, originální, mnohovrstevný, zajímavý, výpravný a strhující seroš, v pohodě dýchající na kokain i Narkosům. Saviáno by mu měl odevzdávat 90 procent svých příjmů za popularizaci, když z jeho otravných popsaných hajzlpapírů vyrábí takové smysluplné a zábavné audiovizuální skvosty.

• 28.5.2020  22:13

„Tak dlouho se chodí s kafkami na lysohlávky, až vám rupne v kukačkách.“ verbal / Drogy jsou nedílnou součástí našeho bytí, co se však stane, když nás halušky uvězní v bludném kruhu nevědomí jen proto, aby vše bylo snesitelnější? Začneme chodit do kostela, číst madam Blavatskou a ještě se to zhorší! Syslu této hluboce transcendentní metadonymie o Trojkozubovi a ječivé bábě rozumí patrně jen sám autor, hrstka reinkarnátů, co v měla v minulém životě pásový opar, a možná pár vyvolených, kteří mají stejného valašského dýlera. Nebýt to famózně okozubované, poměrně atmosférické a s entuziasmem vypiplané v každém políčku, jde to okamžitě směr kontejner s použitými stříkačkami. Takhle Kozub za pět, piko za jednu, průměr tři. Jste vynikající grafik a kulantní knižní přívěsista, pane Křižka. Držte se toho, nebo nefetujte.

• 28.5.2020  20:47
    Kateřina Veliká (TV seriál) (2019)

Skvěle zahraný a kostýmně výpravný telenovelizovaný exkrement o vilné bábě s motorovým pekáčem a parafilním gerontofilovi, co se choval jako nesvéprávný kokot. Mirenka tu vybarvičkovanou globalizační puškiniádu sice herecky dostrkala k 2,051879264, nicméně ač zůstalo téměř vše na ryze konverzační úrovni, raději před sledováním vypněte generátor polemik o tom, co za pozdně rokoková gerontokafilérie musela z pod Katčiny krinolíny vybafnout na ty mladistvé chudáky, co se chtěli prolízat k carskému dvoru. Pohled na Helenku v kombinaci s pachutí žluklých krevet na patře by mohla negativním způsobem ovlivnit hodnotící komfort psychicky zdravého a hygienicky navyklého hvězdičkovače.

• 26.5.2020  21:43
    Gomora (TV seriál) (2014)

„Svět se dělí na ojebávače a ojebávané“, vcelku trefně poznamenal v jedné ze svých paknih investigaytivní renegát Bobo Saviáno, který velmi precizně, přesvědčivě a pro sebe dost riskantně na dřeň odkopal koncentrovanou realitu současného neapolského dezorganizovaného zločinu, jenž pomalu prorůstá celým Schengenem. Satanžel psát o tom moc neumí a co do čtivosti jsou jeho knihy spíše smirkovým hajzlpapírem než literaturou a dost bolí. Bolel taky původní film Gomora, který se tvůrci snažili udělat přesně podle knihy a výsledkem byl jen rozpačitý, nekonzistentní a místy až otravný bezladoskladný chaos. Pak to ovšem vzal do svých geniálních rukou Štefan Solima, který ze Saviána zaplaťsatan jen informačně čerpal a nenechal jeho ego do ničeho kafrat, našež uplácal snad nejlepší (nejen)mafiánský seroš všech dob. Seroš plný výhradně zmrdů, zkurvenců, vypatlaných socek, jejich ještě vypatlanějších potratů, mocichtivých Babišů, bezskrupulózních narkáčů a jiných animálních hovad či ojebávačů bez jakékoliv úcty k životu, společnosti, řádu či čemukoliv jinému kromě peněz. Scénáristická i režijní genialitka na poměrně malém časovém prostoru ukazuje poutavě, záživně a surově nejen běžné praktiky Smolíkovic kočky v nejhnusnější evropské skládce Neapoli a naprostou bezradnost korupčně prolezlého státu s tím cokoliv udělat, ale také famózně mapuje pohnutky a patopsychologický vývoj všech zúčastněných hlavních bezcharakterů, aniž by to jakkoliv narušovalo spád a brutální obludnost děje. Ten sice v průběhu prozatímních čtyř řad začne být kapku šablonovitý – v rajónu relativně vládnoucí skupiny bezskrupulózních zmrdů se objeví ještě bezskrupulóznější zmrd, který se snaží stávající zmrdy ozmrdovat o drogy / prachy / území / moc, ovšem i tak to skoro nejde vypnout, a ten neustálý vražedný boj zkurvenců o rajóny a vliv je až návykový a způsobuje kruhy pod očima. Může se stát, že k některým z těch zmrdů časem přilněte a začnete jim i fandit, ovšem Štefan se z nich rozhodně nesnaží dělat kůl Pačíny a dobré a spravedlivé mafoše, a vždy v pravý čas pravidelně zatáhne za zmrdí brzdu a naprudko vám připomene, co je to ve skutečnosti za animální zmrdy. Totální zmrdská dokonalost a děsivé memento, kam až se to může zvrhnout ve státě, jemuž vládne nenažraná zkorumpovaná hrabivá kunda, co skoupila média, a zneužívá jej výhradně pro své vlastní obohacení!

• 25.5.2020  22:36
    Tři tygři (TV seriál) (2019)

Fenomen jak cyp! Od dob mladého Kaisera se snad v našich lůzrech a hnojích nevyskytnul tak přirozený talent jakým je teď Štěpo. A to v degeneraci všech těch bulvárem a žumpoidní komercí vytlačených Dicků, Bramborů, Děrvkelu a dalších prkenných instáčových metrořiťopichů dává alespoň trochu naději, že až generaci Trojanů, Vetchých a Langmajerů narostou papuče, neskončí snad po předávce všechny štafetové kolíky v něčí prdeli. Kozub sice alopecijním bukanýrem zřejmě nikdy nebude, ovšem přidat do panoptika svých mongoloidů ještě pár obskurních štěrbin a nějakého toho sveřepého yntelechtuána, může z něj být moravskoslezský Matt Lucas a my se konečně dočkáme pořádné Malé velké Ostravy, kterou se tak uboze a bez výrazné osobnosti snažil urputně ztrapňovat Skurkův Špatně vypelichaný bobr. Tři tygři přesně směřují k její pozitivní a vtipné formě, přičemž Mír má potenciál klidně vykultivovat v další Sklep nebo Ypsilonkou. Skvělá práce, kluci, tak to neposírejte nějakými VyMaštěnými rychlokvaškami za každou cenu nebo parazitickými Skurkovými reklamami na Langoše (byť skvěle zahranými). Dicktatura snad už skončila, ale rozhodně prouděte dál i v postapokalyptiké budoucnosti chřipečkou zdecimovaného lidstva a sekejte promyšlené!!! skeče na plné kule. Takové zjevení jako Kozub se musí vytěžit na dřeň, než mu nějací zkurvení Pražáci zamotají hlavu a on odejde do komerčního porna. Všichni jsou na Vás hrdí, tak ať to nedopadne nějakou trapnou Partičkou či jinou tupou prostitucí a klauniádou pro cajzly alá Prima Hnooj nebo TV Loppatov jako třeba ten Ostravu dehonestující trapný pičus Kavalčík. A Ty, Štěpo, se drž co nejdál od denaturovaného ovoce a chechtacích prášků, byla by fuckt škoda tenhle dar od Satana prokajzrovat. A taky se možná drž svého kopyta a moc nepič hry. Trochu hodně mimo bylo trochu dost hodně napiču.

• 24.5.2020  21:15

Víte, jaké to je, když se vám skupinka mimořádně přitrouble kýčovitých mongoloidů snaží provést kolonoskopii oslintanými pastelkami? Já to do včerejška taky nevěděl. A musím říct, že dost to bolelo! Po zhovadilém, ale se zatnutým svěračem jakž takž snesitelném Vijovi, se Oleg Sračkomastič Stěpčenko rozhodl demonstrovat blahodárné účinky lobotomie, povýšil se i na scénáristu, z propagandisticko – finančních důvodů zainteresoval jako vždy nesmírně vytříbené čínské soudruhy a v rámci nové vlny euroasijské pandebility společně vykultivovali nyní už opravdu nebezpečný mentální COVID, způsobující ve sto procentech případů rakovinu vkusu a okamžitou mozkovou smrt. Navíc tento čínsko - ruský úplavičný rektální výtěr, přiblblá kokotistická nuda a retardovaná kungchuj omalovánka v jednom definitivně pohřbil poslední zbytky Árnyho soudnosti a důstojnosti. Ten se patrně pro macatou hrst jüanů na sklonku kariéry zaprodal k zaštěkáni si v jednom z nejdebilnějších a nejdegenerativnějších svinstev, jaké kdy zprznily celuloid (potažmo SD kartu), po kterém ihned po dotočení svých trapkoscén studem zemřel Rutger Hauer. Avšak pro blahoslavené diváky s nadbytečným chromozomem, kompulzivní touhou ožužlávat si deformovaný palec, rozmazávat si po xichtě jogurt či s nutkavou potřebou neustále freneticky masturbovat pokřivenou končetinou samozřejmě povinnost a „musíšvidět!“.

• 21.5.2020  21:59

Typické! Korektně pokřivená Salafistická republika Německo pošle Turka, aby ji veřejně vypral špinavé prádlo. Říct čistokrevný Árijec, že tam od války v podstatě tahají za nitky pohlavníci SS a jejich ke sluníčkařskému korporátnímu fašismu převychovaní potomci, mohlo by to znít jako nežádoucí konstruktivní kritika současných poměrů. Ale když na to poukáže Němec jako poleno Zimír Uzunoglu, je to jen roztomilá fabulace nezaujatou třetí stranou dávno přežité temné minulosti, ve které fotr křesťansko-demagogické oportunistky Andělky Mrdkové vůbec nebyl Oberbannführer Hitlerjugend, poté aktivní důstojník Wehrmachtu, a Andělka nikdy nebyla agentka Erika, asi tak stejně jako Bureš nikdy nebyl Bureš ani bezskrupulózní hrabivá kunda. Dreherův zákon byla taky jen kampaň, přičemž novelu Zákona o evidenci skutečných majitelů firem (svěřeneckých fondů) se dozajista brzy také podaří protlačit. Vše je tedy v pořádku a my můžeme s nadšeným bekotem na rtech kráčet vstříc ke sluníčkové, globalizačně fertilní korporátní multikulti Evropě s vládnoucí hrstkou úděsně altruistických filantropů a stádem mezi mešitami spokojeně přežvykujících euroovčanů. Inšalah, nebude to dlouho trvat, svoboda slova a projevu je už nyní stejným kusem legislativně zakotveného či korporátně direktivního hajzlpapíru jako za jakékoliv minulé dicktatury. Každopádně pomineme-li onen přičmoudlý alibismus, jedná se o sice kapku telenovelizovaný, nicméně svižně odsejpající, solidně natočený i zdramatizovaný a poměrně originální právní napínač, který velmi slušně dal i ten cigánský kokotmediálně vyfuckovaný učitel. Jen je trochu škoda té nepovedené exhumace kdysi hvězdného Františka Černého. Asi už ze zoufalství bere i role, které mu dicktují celou dobu bezhlesně strnule čumět, tvářit se, jako by právě olízal měsíc nemytý žalud, a na konci říct „konec“.

• 20.5.2020  21:55

Frackožravá Baba Jaga v temném lese je rozhodně kulantní téma, se kterým by se daly nevyvádět nejméně tři prdele ponurých, sugestivních a drsných hororových vyfikundací. Sojuzmultfilm to však pojal jako anemickou, umělohmotnou, plytkou, nudnou a přiblblou mentálčalamádu pro degeneraci pozlátkových instáčových pičolidí, ve které se neamneziovatelný hrdinný pubescent Míša Kokotkin s partičkou vymydlených Putinjugend vydá do lepkavě růžových nočních můr stokorcového homolesa unyle vypárat a namotat zpět na klubko uštrikovaného Spájdrmena. Tomu k dokonalosti chyběl jen norský vzor na hrudi. „Horor“, který drásá nervy asi jako libovolná jihokorejská romantická komedie, jednoznačně filmově – teoreticky kategorizovatelný jako mučivá SS. Strašná Sračka.

• 18.5.2020  21:01

Hery Potrat a vězeň z Apartejdu je pohádkou o třech negromilných sluníčkářích a jejich dramatickém útěku ze Svrabu do Bradavic za pomocí kouzelných klíčů, slepených z párátek a hoven, které dokáží otevřít půltunové ocelové dveře s masivním dozičákem rychleji, než byste řekli „Carpe rectum“. A některé dokonce přilepené žvýkačkou na konci násady koštěte na famfrpál. Slizký Danek, mimochodem přeqapivě slušně hrající, tu představuje magický CNC obráběč, co z metru a půl dokáže letmým pohledem ve 3D naskenovat celý svazek klíčů na opasku dozorce, načež je precizně vyřezat do nezlomitelné překližky, dokonce rozebíratelné na tři části, aby si je při rutinních prohlídkách cel mohl strkat do análu a moc to nebolelo. Trochu to připomínalo bajku o neposqrněném komunistickém teroristovi a rasově nediskriminačním vrahovi Mandelovi, a tak, jak to bylo vizuálně podáno, dost podezřívám Dženkinse z andrznování s tím, že ve skutečnosti prostě přeblafnul toho oslizlého ovarovitého dozorce, a ten jim pak zamilován za odměnu prostě otevřel normálním festovním ocelovým klíčem. Chápu to, kdyby pak napsal, jak se dobrodružně vykouřil z Pretorie, asi by se takovému homopiárku čtenáři kapku hihňali. Nicméně je to dostatečně zábavné, solidně zdramatizované a vlastní útěk je až nehtohryzný, což mi vypnulo indikátor do pekla volajících nehorázných pičovin a přinutilo mě hodnotit vcelku kladně.

• 17.5.2020  20:55
    VyPlašení (TV pořad) (2020)

Soryjako, jsem funoušek a patriot, ale musím Vám to nablít do xichtu neředěné. Zatím ještě s odřenýma pyskama vítězství Kozuba nad obsahem, nicméně setrvačník se pomalu zadírá a tohle už je docela násilný zhovnabič. Neustálá repetice čtyř Štefových mongoloidů a čubčího Milana začíná být kapku omšelá a tumory poněkud benigní, přičemž zbytek je poměrně trapný balast v uboze parazitické formě. Polák je sice velmi slušný herec Národního divadla (Moravskoslizkého), avšak bez textu je v prdeli jak anální píštěl a nechat ho improvizovat je spíše na ostudu. Žigulíkovy kozy vkusně doplňují výpravu, ale nepřerostly paniččino urputné neherectví a křečovitý afekt, a roztomilá a vcelku přirozená Nguyen An Trangová nedostává dostatek prostoru k pořádnému prodeji bambusových výhonků. Chápu, že jste kamarádi a na koleji jste si spolu lačně desetkrát denně honili péra, tudíž si toho chlupatého cigoše vydržujete na charitu nebo na orgány, ovšem cokoliv mimo archetyp debilně čumícího Mojmíra nebo pána maňasů je hrubě nad jeho ligu a dost vám kurví známky za umělecký dojem. Je docela škoda posírat si tolik svěží a zábavnou platformu Třech tygrů nucenými rychlokvaškami za každou cenu, patrně ukájejícími dramatizační ambice upjatého korporátního slizáčka, který by se měl spíše soustředit na inovativní lízání krajských análů, mlácení prázdné slámy na poradách, suchopárné zakládání firem a sluníčkářský globalizační marpetting (Meat anf Greed na webu je vskutku xblití, kde, kurwa, jsme, v divadle Piss v Ostrafordu upon Odra, dpč???!!!). Není nejvyšší čas, najmout nějakého kreaturivního zedníka, který by vám tu improvizaci alespoň nahrubo zaomítal nějakým scénářem, popřípadě nápady? A to vypípčovávání pičí na korektňoučkém a morálně neposqrněném Tytrubku tomu taky dvakrát nepřidá. Plýtvat geniálním Kozubem v neinvenčním, pomalu vyčpívajícím furtdokolismu, z něhož se neznalým dřívější tvorby Třech tygrů nebo Míru mohou místy studem oprudit genitálie, je rozhodně trestný čin! Ty dva rudé strupy navíc jsou za něj a jako moje poslední koronární píárko. Příště už vysadím prášky a urvu se naprudko ze řetězu. Taxi dejte facku, přestaňte partičkovatět a splachovat do hajzlu to, co jste tak kreativně nafárali, kokoti.

• 16.5.2020  20:45

Mentál Wombat Degens: Pikachujova pomsta je odporná dehonestace herní i filmové klasiky přiblblým rýžožroutským mangem, ve kterém k totálnímu otoku mozku chyběli už jen Princezna se streptokokem, Kovboj Pichus a Prick in the shell. Hnusná ťamanská omalovánka s debilními dialogy a souboji, vypadajícími jako by nějaký retardovaný opičák vztekle mrdnul proti zdi pouzdro okousaných pastelek, po které jeden akorát tak vztekle zařve napííí napičůůůů, načež praští o zem koulí žlutého hlenu a zapláče nad tím, jak popiči tohle mohlo vypadat v grafice MK11 místo ve vyblitém suši.

• 12.5.2020  21:39

KAPITÁN ŘIŤ (E1). Jebat pardony, kluci, za mě eeeeeeeghhhhrrrrchhchch (nebo jiná citoslovce dávení). Kromě těch nepodstatných pičovin, zmíněných amatérským kolegou Daglesem, to hlavně nemá režiséra, scénáristu, dramaturga, kameramana ani tumory, chybí koule. Brázdu v zaschlém betonu sám nevyorá ani chudák charismatický Vyorálek, totálně iritující, trapný plyšový Český zjeb a Superdilina má hlas jako ta odporná zelená mrdka od konkurence, kvůli které ji odjakživa bojkotuju a nekoupil bych si tam nic ani se stoprocentní slevou. To soudruzi z Mallu asi moc nedocení, pokud náhodou v posledním díle ten nevkusný hnus potupně nezkrachuje. Ta přiblblá asi lekrace (čti leg:reiz) z Homia Uchamůry mi Trošku něco připomínala, ale takhle z hlavy si teď nemůžu vzpomenout co, protože seznam toporných, bulvárních a žinantních kokotmédií pro korektní dělnické smíšky (s nimiž si zde Cival s Wůdym obvykle nekompromisně vytírají prdele) mi roztrhala Príma Hnooj, neboť jsem prý nedovoleně zkopíroval jejich programovou skladbu. Dialog je nudný jak dvanáctka u felace, k žumpoidním pointám ala Vtip dne v Blesku se to doplahočí už mrtvé. POZOR, následuje prudce unikátní filmově teoretická interpunkce, tak zvaný Daglesův intonační podmrdník: _________ Konkrétněji, já i laický kolega Dagles si myslíme, že první díl stál naprosto za vyližprdel a je dobrý možná leda tak k podpoře onlajn prodeje přebušených Eplů, fekálních bakterií do septiků, vložek, mastí na hemoroidy, vytrhávačů chlupů z nosu a čínských sekaček našim milým českým manuálům. Jen kolega Dagles neumí při své nevzdělanosti volit patřičně fundované filmově teoretické termity, a tak přicházím já, celý v hnědém … [Napsáno jako první dojmy na Vomitter, Tvítr mají jen buzny a pozornostní kurvy. Docela bych tomu přál vkus a úspěch, tudíž zatím na to taky nehodím Kokeše a budu doufat, že to byla jen prvotní porodní bolest, nebude to nakonec potrat a míří to výš, nikoliv k třeskutým tumorům typu „Džaromir Džagr čumí jak puk“ či „Meloš Lareš je čypa a má novou vakuovou pumpu se čtyřicetiprocentní slevou“. ]

• 8.5.2020  20:52
    Devs (TV seriál) (2020)

Vyučený artový hysterik Garland vytáhl z krabice polomrtvou prašivou Schrödingerovu kočku a vykrmil ji Uranem 235. Načež nade vši pochybnost zjistil, že by to štěpení stejně nerozchodila, čili byla jednoznačně v superpozici mršiny už v momentě, kdy ji ten singulární kokot začal cpát tím obohaceným Whiskasem. Tímto jednoznačně prokázal, že Plancek byl jen termodyslektický nedouk a ve skutečnosti je základní kvantovou veličinou tak zvaná Garlandova konstanta, definující poměr mezi hybností pravé ruky a vlnovou délkou egokokotismu. Vyjádřeno vzorcem g = λda / Ψcho * πčus, to celé na druhou. Dozajista opojen tímto nebývalým legovědeckým úspěchem, opět uplácal silou celé své odbornosti v katechismu a historii patlalů přiblblý, kvantově religiózní popkornový pseudoblábol pro převzdělané instáčové přikyvovače a následovače o tom, co by se mohlo přihodit, kdyby se traumatizovaný Ježíš stal ředitelem Intelu. A v jeho dualitě se zacyklil natolik, až zapomněl, že má vakuum nejen v hlavě, ale také ve stěnách svého sajbrbaráku. No dobře, je to jakože sci-fi, takže si ten kvantový klerik muže cucat z prstu sebevětší pičoviny. Nicméně i sci-fi se dá udělat poutavě a zábavně, a ne tak, že z osmi hodin hrací doby dvě čumíte na zlatou kostku, která světélkuje a dělá vžuuum, další tři na vykuleného, do blba hledícího mastňáka, pronášejícího přehluboké, transcendentálně narkomanské bonbonmoty typu „Determinismus je divný, ale také krásný. Když vlastníš všechna data, vlastníš podstatu dat.“, dvě hodiny na televizi s dojebanou anténou, vysílající zrnící Golgotu, a pouhou hodinu je to jakože ten napínač, kdy mastňák unyle podusí slizkého Rusáka a dva nesympatické ťamany, protože mu brání v křesťansko – demagogické derelativizaci jeho antikoncepčního selhání. Při té prudě se mi celý čas honila hlavou dnes již klasická wykydpedická simplifikace objasnění Teorie relativity zedníkům, uklízečkám, řidičům hovnocuců a obráběčům kovů, kterou se Aleks při své tolik sofistikované tvorbě nepochybně bezvýhradně řídí: „Představ si, že mi strčíš nos do prdele. Já mám nos v prdeli, ty máš nos v prdeli. Kdo z nás je na tom relativně lépe?“ V jiné realitě, kde jsem přitroublý náctiletý pičus nebo nudofil s hornickým učňákem, teď možná nadšeně jásám nad nebývalou hloubkou a zábavností té megachitré fizikálňý kosmologyje a blaženě si mnu urychlovač částic. Ovšem v téhle to dokonale otráven posílám do černé díry. Tedy vlastně do piče, aby náhodou nedošlo k nějaké interdimenzionální diferenci, zhroucení kvantové vlny a nežádoucí transpozici identit.

• 7.5.2020  21:44

Jdi a unuď se ryloudyt – Haličská edice o trampotách iritujícího vesnického židomongoloida s komunikační poruchou na válečném polsko - ukrajinském pomezí, kterého v jednom kuse někdo týrá, bije a snaží se ho zabít, píchaj ho pederasti a znásilňují degenerované vidlácké nymfomanky, ať se vrtne kamkoliv, je úmornou Marhoulovou plagiátorskou masturbací obrazem a urputnou snahou o holokostního Vláčila. No moc se nepovedlo. Což je docela škoda, protože po řemeslné stránce tomu opravdu není co vytknout a některé obrazy jsou vskutku atmosférické, uhrančivé až sugestivní. Mít tak v zádech dramaturga, a především soudného nůžkaře, který by to tříhodinové černobílé honění zkrátil o balastní cancy, sáhodlouhé sebelaskací záběry haličského venkova a strnulých čumilů do blba tak na humánních 90 až 100 minut, mohla to být docela pecka. A nechápu motivaci těch pár profláklých držek, co si do toho 1000 a více kilometrů přiletěly zaštěkat. Štellan se s kameným xichtem projde minutu po kolejích a vystřelí z pušky, Bery Pepř posedí dvě minuty na stromě a vystřelí z pušky, Kajtl předvede dohromady deset vět s přízvukem, frázováním a dickcí ukrajinského retarda, který se hluchému Polákovi snaží vysvětlit cestu do Lvova, a zaplaťsatan, že ten částečný fulftrontál Pitky Čvančarové netrval příliš dlouho. I tak to byl nejhrůznější a nejbrutálnější moment z celého toho martýria. O veskrze závadné předloze pšonkovského patologického narcise, sedmilháře a demagoga raději pomlčím, dosud se mi skoro povedlo neříct jediné sprosté slovo, kurva. Prostě krásně natočený rohypnolizující řiťobol, místy směle soupeřící s dvouhodinovým okopáváním brambor na jeden záběr v Satanském tangu.

• 6.5.2020  22:22
    Sviňa (2020)

Sa máte, maďarskí bratia. Vaša sviňa už je takmer v klobásach, na tu našu, u vás vyžratú, sa ešte len varí voda. Aj u nás vieme, že tento Arpád Huňády je bulvárne hovado a tendenčne manipuluje fucktami, no na každom šprochu ... Čiže aj pres tu čisto náhodnú podobu Kočnera a Fica, fiktívnu krajinku kdesi medzi Žilinou a Segedínom a lopatistický prstovýcic z veľmi pravdepodobných chýr ide o filmík pekne nakrútený, kulantne zahraný, primerane bulvárne zábavný a pri porovnaniu s našimi pomermi aj ľahko uveriteľný. Po niečom takom by naša sviňa iba na mesiac zmizla z očí, kým by sa to neupokojilo, a potom vyliezla s tým, že ide len o štvavú kampaň a že nikdy neodstúpi, nech sú dôkazy akokoľvek presvedčivé, a aj keď ho 300 000 ľudí pravidelne posiela na demonštráciách do piče. A tak tu zatiaľ len vrúcne dúfame, že naša voda bude čoskoro tiež dostatočne horúca na sparenie ďalšej maďarskej svine. Zo srdca vám prajem, nech je ta vaša nová sviňa menej nenažratá než ta predchádzajúca, a čo najmenej fiktívnych filmov podľa neskutočných udalostí. Ale nabudúce si ten export zmrdov radšej vopchajte do riti, nech ostanú pod Tatrami a honia si tam motýle.

• 4.5.2020  20:59

Partička suchopárnejch, megatrapnejch a mnohdy i mentálně zavostalejch Pražáků dvě hodiny rozebírá a skládá trabanta nebo ho tahá z písku a vody. Jindy vtipný pšontek se objevil i ztratil na čínsko ruských hranicích a zábavný maďarský motorkář si tentoraz na cestu pribalil málo žinčice. Kouzlo v prdeli, cestopis v prdeli a s tolik svěží Jižní Amerikou to má společný akorát ten Sachsenringer. Přiblblé ždímání dávno suchého hadru za každou cenu. Nejvyšší čas sešrotovat bakelit a vrátit se ke svý Máně do Přibáně, Dane.

• 4.5.2020  20:27

„Vidíš měsíc, Danieli?“ „Vidím piču, ISIS mi dal voucher do sklepního apartmá.“ Vydat se dobrovolně bez Alláha v zádech fotit do válečné zóny kontrolované nejvypatlanějšími a nejzmrdštějšími hadrovými hlavami světa, jejichž nejoblíbenější kratochvílí jsou sériové dekapitace nevěřících psů na Tytrubku, to jeden musí být regulérní psychopat, mentální zaostalec nebo senzace, slávy a penězchtivá hyena s kompulzivní touhou vyhrát World press photo či Pulitzera. Myslím si, že nejčastější pohnutkou těchto dementů je c), a tak se „bezhlavě“ vrhají do hnízda Alláhových lovců lebek, zcela jebajíc na to, že následným výpalným přispějí Džihádistovi Džonovi na zbrusu novou kudlu či pár tun Semtexu do sebevražedných vestiček a terminálně zruinují celou svou rodinu, případně ji následným ořezem terminálně zarmoutí. Načež vás mediálně nakrmí močopudnou píár fňukhistorkou, že jim v hloubi duše nešlo o nic jiného, než urputně informovat svět o utrpení sýrů v Sýrii. Na což ovšem svět vesměs z vysoka jebe. Čili něco jako dobrovolně skočit natřený sardelovou pastou mezi hladové aligátory, protože jste zcela nesobecky strašně chtěli zdokumentovat utrpení bažinných rybek. Ale co, film je to pěkný, takový barevný, slušně zdramatizovaný, plný rozkokošných islamistů a vyvolává zadostiučiňující pocity typu „Dobře ti tak, kokote!“ Tenhle dánský psychotický chcípák to se štěstím odskákal „jen“ lekcemi džihádistického tanga a finanční devastací svých příbuzných, takoví Sotloff s Foleyem pro svých 15 minut slávy zcela ztratili hlavu. Budiž to ostatním dementům mementem.

• 3.5.2020  21:21
    Výjimeční (2019)

Kokakolou a sdruženými barvami Benettonu poháněná sluníčkářská sci-fi báchorka o tom, jak altruistický žid s ještě altruističtějším islamistou Korán v Tóře dokonale integrují a asimilují nepřizpůsobivé čokopřistěhovalce a kriminální bílé socky v péči o importované i tuzemské mentály. Tolik ke komediálnímu podtextu. Jinak hovno lidský příběh! Jen laciné a tendenční podprahové zneužívání chudáků retardérů k vytváření iluze velké šťastné rodiny ve vzkvétajícím Senegalském chalifátu, jehož pravdoláskařští obyvatelé svou nezištnou filantropií svorně přetvoří i ten fuj fuj zkostnatělý systém, bránící jim v harmonickém multikulti soužití a přemotivované péči o slabé, postižené, vdovy a sirotky, ať už o to stojí, nebo ne. Na analogických pičovinách si naposledy nabili držky Marx s Englsem a skončilo to Severní Koreou. A přitom se to klidně dalo natočit jen jako opravdu lidské a dojemné sociální lkaní, a ne jako globalizační demagogické svinstvo. Stačilo jen co 10 minut nepodtrhávat „já jsem žid“, „já jsem mohamedán“, „já jsem civilizačně neasimilovatelný Kunta Kinte“ a všichni jsme náhle ukrutně uvědomělí nejlepší kámoši, co tahají za všech okolností za jeden provaz, když přijde na autisty a downy a vůbec na cokoliv. Takhle to vypadá jako například děsně seriózní film na objednávku Chasidsko – hizballahské unie o sjednocení Izraele a Saudské Arábie v jeden stát za ryze altruistickým účelem bezprecedentní péče o bílo hnědé kvadruplegiky, asijské vozíčkáře a cigánské děti s leukémií. Nicméně i tak u toho armáda kvocienrně omezených maloměstských hospodyněk a přecitlivěných bukanýrů zase zjevně úspěšně napařila žehličky.

• 28.4.2020  21:48

Mít Patryk scénáristické a režisérské IQ třeba takového Pasikowskiego, který mu svým jediným Pitbulem dominantně ošukal a levou zadní pochcal všechny jeho dosavadní Pitbuly, byl by absolutní špička. Takhle to místy vypadá, jako by při psaní i natáčení poměrně poutavých námětů s dobře napsanými pitoreskními figurkami Rzeczi pospolitej pravidelně přebíral kontrolu nějaký vypatlaný bulvární skinhead a pičoidními olmerovinami schválně kurvil celkový dojem z filmu. Ale nevadí. Těch pár slabších momentů, co nápadně připomínají poštěvák Ornely Štikové, jakož i fuckt, že Patryk zjevně nakupoval u Finčra, jsou vyváženy solidně vypointovanou, výborně zahranou a nevídaně makabrózní wroclawskou řezničinou, jaká by neudělala ostudu ani na Festivalu otrlého čuráka. Tahle Šestka rozhodně patří k vrcholům evropské sériově vražedné produkce, přičemž přecitlivělí gejové a močopudně založené hospodyňky by před jízdou měli užít Kinedril. Nebo se na to radši úplně vysrat a držet se nadále korejských romantických komedií.

• 25.4.2020  21:01

Homotór, který si nehereckou mimickou polohu plazícího se zraněného vojáka zase vyložil jako „tvař se jako při honění“, se vydal extrahovat hnusného malého cigoše. Přitom úplně sám kompletně vyhladil celou bangladéšskou armádu, a kdyby mu to řádění nezatrhli, počítám, že by následující týden v pohodě obsadil i Laos a Barmu. Samozřejmě si našel uprostřed toho anihilačního chaosu i čas na půl hoďky se zastavit, za zvuků molového piána si zaplakat nad rodinnými hovnotami a prkenně uvědoměle zapokyvovat hlavou nad sadou existenciálních cigánských mouder, jako například „V řece se, more, neutopiš, když ten čornuty kanalovy poklop hned pustiš!“. A je z toho moc hezky natočený, za vlasy přitažený, přiblblý, nenápaditý a megavážně se beroucí kýčovitý patetický pičoid pro funoušky Assvenžrů a třináctky s rychlými prsty, který nezachránila ani kulantní akce, ani ta perská kočička s raketometem. Ale jako útok Netflusu na pandžábský debiltrh se to pravděpodobně ujme a ve dvojce už budou i nějaké ty harekrišna tanečky.

• 24.4.2020  22:12
    Žaluji! (2019)

Džakuzi starého pedofila Romči mají už dost zarezlé trysky. Okázalý naleštěný smalt a strojově přesné tvary nevynahradí absenci pořádně natlakovaného vířivého proudu, a tak máte pocit, jako byste s procítěným výrazem vlezli do honosné luxusní vany, do které si ale musíte prdět, abyste se vůbec dočkali nějakých bublin. Dramatik pošel stářím a ten zbylý senil navíc místy stříhá jako krejčí s alzheimerem. S Cvajfusem a armádním kokotismem se toho tedy dalo navyvádět daleko víc, svižněji, zábavněji a bez rohypnolu.

• 23.4.2020  21:06

Verbální distanc: Nikdy nic nehodnotím po prvním dílu. Jinde se zde však zatím vystříkat nelze, tudíž mé výsledné hodnocení koresponduje výhradně s komplexní proudovou a video činností těch Tytrubkových mrdek! Za veškerou dosavadní snahu by měla Čuba rozhodně dostat horníka roku! Těžba v koronténě je dost napyču, ale zatímco ostatní kašpaři kňučí, jak jim ta maďarská hrabivá kunda pozavírala maringotky, oni teď chcípají hlady a jakákoliv pomoc je dostupná pouze Za orálek, podařilo se tetě Bertě, aniž by musela kouřit čuráky, z dostupného potenciálu vydolovat téměř fenomén a skvělou chytlavou virózu, která se šíří rychleji než korona ve starobinci. Rozhodně zasloužená sklizeň osiva Třech tygrů a navíc nezatížená cenzurou či ziskuchtivostí veřejnoprávních i soukromolopatistických žump. Bravo! Ale co si budem. Bez geniálního rypadla Kozup 2.0, schopného i s koulema ve svěráku bleskurychle, bez zadrhnutí a naprosto přesvědčivě zaimprovizovat třeba i předsedu představenstva OKD v jiném stavu, by veškerá snaha rozhodně nebyla až tolik koksovatelná. Tuš doufam, že po tym všeckim fuckt nezpychněš, cype, jaxi slibil Vlastě, a zustaněš tym fajňutkim skromnym kokotem, bo tak Tě maju mazlyčci radi! Všichni jedete bomby, taxe snažte nevyhořet nebo nedělat tumory za každou cenu! P.S. Vynikající a nápaditá práce, Aleberte. Ale dost nechápu, proč nejedete dál sami, když na to zjevně máte, necháváte se sdírat ze Skórki, dovolíte na Vašem úspěchu parazitovat i Trapánkovi a linkujete to s dost ubohou Lajnou. Tedy vlastně chápu, ale už je to trochu kurvení se. P.S. 2: Výborný didaktický tah, Dane! Už umím úplně sám jezdit eMHáDéčkem i bez toho chlupatého cigoše.

• 22.4.2020  22:26
    Bídníci (2019)

Když nejde žabožrout k islámu, musí islám k žabožroutovi! Galský imamát je už totálně v zevním genitálu a stává se spolu se Spolkovou republikou Syrskoněmeckou a Skandinávským chalifátem akutní hrozbou pro celou Evropu. A kdo za to může? Zkurvení levičáčtí sluníčkáři s pomatenými vizemi korektního multikulti světa, spočívajícími v asimilaci (čti „dobrovolnému vyživování“) a kulturní integraci (čti „hahahahahaha“) každého prokazatelně a priori nepřizpůsobivého či patologickým náboženstvím vypláchlého parazita s geneticky zažitým kriminálním potenciálem. A to, co se v posledních deseti letech ještě dalo deportovat zpátky do pohádek tisíce a jedné noci či subsaharské Afriky, tu vysemenilo degeneraci středověkou demagogií gumovaných a civilizačně nevychovávaných malých zmrdů, už satanžel Francouzů jako poleno, s nimiž již tak lehce zatočit nepůjde, jakmile rozhořčeným obyvatelů Spojených evropských emirátů konečně dojde trpělivost a pošlou toho impotentního, mocichtivého zkurvence Makrona, potažmo křesťansko - demagogickou zrůdu Andělku Mrdkovou na permanentní stáž do Sýrie. Jsou to teď samo sebou jen ubohé děti, schopné kdykoliv bez vštěpených civilizačních skrupulí téměř nepostižitelně krást, rabovat i vraždit. A ač lze prstem jednoznačně ukázat na viníky, jde samozřejmě jen o „selhávání systému“, tak o tom pojďme žvanit a moudře korektně pokyvovat. Francouzskými ghetty protřelým a odsouzeným kriminálníkem z Mali natočené děsivé memento o tom, co za svinstvo se může volně pohybovat v Šengenu a případně se i rozpínat. Ovšem je to také děsivě nudná čalamáda vypatlaných animálních neasimilovatelných negrožabožroutů na straně jedné a vypatlaných animálních žabožroutských orgánů na straně druhé, úplně o ničem, která se na první pohled alibisticky nepřiklání na žádnou stranu, ovšem na ten druhý je to tendenční sociální lkaní nad fuj fuj státem, který ty přimigrovalé tasemnice nevykrmuje tak, jak by si představovaly, a ještě je „strašlivě šikanuje“, končící velemoudrým poselstvím, že si ty zislamizované negry prostě musíme lépe pěstovat. Poselstvím, jehož zneužití kdyby viděl Viki Ygo, protestně by se umlátil vázaným výtiskem Velikého Jargala. Nabubřelé hovno, dobré akorát tak k angažovanému mlácení prázdné slámy na sluníčkářsky korektních multikulti festivalech.

• 20.4.2020  22:33
    Místo zločinu Ostrava (TV seriál) (2020)

Zkurvení Čété čecháčci! To, že je Ostrava plná skvělých herců a oni si sem v rámci šetření nákladů natahají bandu pražských xichtů, aby se jim to prodražilo na ubytování a Sodexkách, přičemž Štěpo, nejtalentovanější našinec, který je do jednoho strčí do kapsy, tam hraje skoro celou dobu akorát tak kancelářský nábytek a parkové keře, je ještě jakž takž odpustitelné, protože kašpaři jsou vcelku sympatičtí a dokonce i hrají. Ale když ostravski organ, udajny ostravak jak cyp, pronese v přímém přenosu ke svému koorgánovi „Helééé, na týýý kauze se mně zdá něco fááákt podezřelýýýho …“ nebo vitkovicki morgoš vyplivne „výýýď, tak to, pyčo, vidím barevně a rozesílám poštou obálky s antraxem. I přes různé dialekty a přízvuky našich lůzrů a hnojů pořád existuje globální matrice spisovné češtiny, kterou ovšem kokotcentrický tvůrčí štáb zjevně pohrdal a dělal nám v Ostravě parodii na Případy cajzlovskýho voddělení! Tax tim fuckt běžte do pyče, buzeranti, anebo důrazně požaduji, aby v 55. řadě Kriminálky Invalidovna mluvil komisař Vosáhlo s inspektorkou Pražákovou minimálně takto: „Nečum na mě jak štajger do kurevni a dupej pendrekovať, pyčo, bo samo se to něvyřeši…“. A je to docela škoda. Až na to trestuhodné plýtvání Kozubem a nepochopitelné obsazení prkenného vychlastaného buzikálového džigola jako druhého našince je to jinak seroš zábavný, příjemně ubíhající a poměrně slušně napsaný, zdramatizovaný i porežírovaný. Hele, takže jako můj libovej patriotismus mi velí to jakoby kapku zdissit, páč mě z tý lyngvystyky jako fak místama vomejvalo, čyly hustě rymůvnu dvě a budu houpit, že to těm píčusům kucí vostravský teďkonc vrátěj ještě vostřejc!

• 16.4.2020  22:19
    Dağ II (2016)

„Tohle není americký film, tohle je realita!“ Načež SEDM běháním a dějepisem zocelených Deltajaničářů skoro bez zadýchání anihiluje prapor ISISu, dva z nich pojdou zpomalenou megepatetickou smrtí za zvuků molových houslí, jeden z nich v pohodě rozchodí přímý zásah tankovou střelou a závěrem si kluci společně vyhoní nad tureckou vlajkou. A to vše pro záchranu kurdské vesnice! Ano, čtete správně, KURD-SKÉ! „Jsou to přeci také Turci!“. To je pro představu asi tak stejný patriotistický altruismus, jako by sedmičlenné sluníčkářské komando Navy Kohoutů s nasazením života ubránilo Chánov proti deratizaci armádou rozhořčených občanů Mostu. Kluci asi fakt děsně moc chtějí do EU, aby mohli do ráje Spolkového chalifátu Německo, Švédské islámské republiky a Francouzského imamátu zasílat dárkové balíčky muslimských ekoběženců bez těch hloupých hraničních přechodů a v režimu naprosto volného pohybu islámoparazitických a teroristických muněk. Osmanská válečná telekokotmédie je prazvláštní filmový patvar, jenž v sobě spojuje mexickou telenovelu, americký klišovitý kokotismus a spousty zjevně nechtěných humorů. Navíc to dle všech pečlivě vybraných zúčastněných komiků, genotypických Turků jako poleno, vypadá, jako by se Osmanskou říši už tak dvě generace snažili vysemenit Švédové, a hoši vůbec nejsou podobní ani Zimírovi, ani mým prodavačům kebabu, přičemž hlavní homopoleno jako by neherecky i vizuálně z oka vypadlo slunečnému slizkému topornému metrobukvoidovi Bramborovi. Divné. Nicméně vlastní bojové akce jsou natočeny velmi pěkně, proto dávám nádherně hnusné dvě hvězdy. Trochu oxymóron, že? No co naplat, připadal jsem si u toho, jako by se mě snažila uspokojit vcelku pohledná dívka s čurákem.

• 15.4.2020  22:31

Přesně tohle se stane, pokud se mermomocí snažíte vstoupit do téže řeky, ovšem řeka dávno v hajzlu, a místo ní vyschlým korytem protéká splaškový potok, po jehož hladině plavou použité šprcky. A pokus narvat se s dávno povislou invencí do jetého prezervativu přináší leda tak posmutněle visící, směšný zkrabatělý patvar, u kterého je jedinou šancí na udržení alespoň nějaké fazóny vycpat ho buničinou. Tudíž tu po prvních dvou dramaticky výborných a nápaditých sezónách se skvěle napsanými postavami máme sebemrzačící přiblblý italský buzikál plný vážně se tvářících trapných dementů a zvratů jak z šestákových mexických telenovel, režírovaných Strýčkem Jedličkou. Totální pičoid pro mongoloidy, za každou cenu vyvatěný do normované seriálové délky nekontextuálními, nezajímavými a patřičně nudnými zpětnězábleskovými trampotami „scénáristických“ downích malformací jednotlivých charakterů. Zjevně neumětelsky natahovaných tak na dalších pět otravných sezón.

• 14.4.2020  21:11
    Luptákův vlogísek (TV seriál) (2019)

Tuten Kozup je demon s talentem od Satana a je kurevska škoda, že robi teho pajtaša, bo jinak zněho moh byť tutovy slevač nebo klidně i hornik jak cyp. No mrdup, jebat, fotr ho holt malo řezal, taxe urval ze řetazu, zvlčil a robi i také ruzne internetove pyčoviny, u kerych sem si malem vychrchlal koronu z pajšla. A to je včil kurwa kontraproduktyvňi, bo štajger se mě boji vic jak eboly v Ugandě aji přes respirator, a jak přestanu kuckať, blažena korontena fpiči a fturanu valim zpatky na čelbu rychleji než minystrant ze zakrystyje. Tuš už teho rači nech, cype!

• 13.4.2020  20:23

Z krátké pohádky o tom, jak fakani zabloudí v lese, ožerou ježibabě chajdu, bába je chce za to sežrat, ale nakonec ti malí zmrdi sežerou ji, se klasickou cestou moc uvařit nedá. A tak nyní odporná transgender Mařenka a mongoloidní Jeníček pohrdnou perníkem, protože se cestou už sjeli muscimolem z muchomůrek, načež následuje sice poměrně atmosférické, avšak veskrze otravné osmdesátiminutové haluškovité artistické vykrmování v břidlicové funkcionalistické Tugenchaloupce s narkofilosofickým přesahem a nepřekvapivým koncem. Už by taky, kurva, jednou mohlo zvítězit dobro a ta ubohá stařenka se pořádně nacpat dokřupava propečenýma frackama.

• 8.4.2020  20:46

To si takhle pičinka na chvíli odskočí od dlouholetého závodního kurvení se a fetování, podstoupí čtyřměsíční intenzivní kurz špiónství, přičemž už po měsíci bez zadýchání v mínus pěti přeplave Loch Ness a po těch dalších třech je z ní totální padesátikilový zabiják od plotny, schopný krkolomně nafiletovat jakoukoliv veletupou džihádástickou buňku. Prostě výjimečně hnusná Blejk v přiblblém, nudném a škaredě natočeném šestákovém kroutihlavu o peklotyčně iritující a půl filmu otravně truchlící pomstychtivé vyfetlé štětce od Navy Fowls.

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62