Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Sci-Fi

O mně

Kdybych stručně charakterizoval svůj vztah ke kinematografii, zněl by asi takto: považuji se za průměrného fimového diváka který se akorát nebojí občas podívat na něco výstřednějšího, který se žánrově nevyhraňuje a který na filmy nejen rád kouká, ale také o nich rád přemýšlí (když je k tomu prostor a když je toho intelektuálně schopen).

Tím i vysvětluji proč jsem se stále nepustil do testu znalostí abych mohl komentovat - pořád neznám dost, pořád jsem neviděl dost. Navíc přestože bych možná i někdy měl co říct, nedokážu to zpravidla formulovat tak jasně jako jiní a proto stále váhám a stále to odkládám.

 

Dále bych vysvětlil jak hodnotím zde, na CSFD

***** výborné - filmy které mi vyrazily dech, to njelepší k čemu jsem se kdy dostal
**** velmi dobré - rozhodně bych se nebránil kouknout na takový film někdy v budoucnu zas
*** stálo za shlédnutí - průměrně dobrý film - určitě jsem se bavil
** nic moc - vesměs nudné, nebo celkově nesmyslné
* hrozné - divím se že jsem byl schopen takové filmy dokoukat
odpad! je jen velmi málo filmů ve kterých nenajdu ani tu jedinou hvězdičku, naštěstí

 

Možná by někoho zajímal můj vztah k japonskému anime. Začal jsem tento svět objevovat zhruba v roce 2006 a i když počáteční nadšení ochablo (v anime lze snadno objevit vzory a klišé, kterých se 90% tvorby křečovitě drží), stále často a rád na něco kresleného kouknu (už si ale vybírám). Přehledněji a podrobněji svou sbírku spravuji na AniDB.net

 

A jelikož s filmy velmi úzce souvisí i hudba (takový průměrný film dokáže v mých očích vytáhnout soundtrack mezi výborné) a já jsem (i když kdo dnes není) náruživý posluchač, nabízím odkaz na svůj profil na last.fm Navíc, jak rád říkám, pohled na žebříčky oblíbené hudby vypoví o člověku mnohem více než mnohastránkový profil.

 

Moji přátelé:
nelly43
darm
vesefran
Geont
Rebaa
CamperCz
VOJD

 

V tomto seznamu je zklamání po slibných recenzích a doporučeční ostatních, nikoliv po pěkných upoutávkách (tzn filmy považované za výborné)

 
Největší filmová zklamání:

 

V tomto seznamu jsou filmy upadlé v zapomnění, od kterých jsem po pohledu na hodnocení a komentáře na CSFD nic nečekal a o to příjemněji mě překvapily - jsou to filmy z mých nejoblíbenějších.
 
Největší filmová překvapení:
Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama