Kangaroo

Kangaroo

Petr Klokan

Česko

• 25.9.2017  23:45
    Belfer (TV seriál) (2016)

Velká poklona k severním sousedům. Už dlouho se mi nekoukalo tak dobře na seriál kde jsem si připadal tak skoro doma jako v Pustině. Rozuzlení do poslední chvilky velice utajené, herecké výkony na úrovni, scénář i režie nádherně vyvážené.... Proetě paráda s velkým P

• 15.6.2017  20:39
    Auta 3 (2017)

Ja se bavil. Kino se bavilo. Deti se nebavily. Za mne osobne velka spokojenost, ale ma to byt zabava hlavne pro deti a to rozhodne neni. Spousta kecu a filozofovani o hledani sebe sama. Takze pokud mirite do kina spolu se ctyrletym synkem, ktery miluje oba predchozi dily pocitejet s tim ze vas od pulky bude tahat za rukav ze chce domu a to znamena ze neco neni dobre.

• 15.4.2010  09:06
    Serenity (2005)

Je mi lito, ale asi jsem sledoval jinej film. Nic nudnejsiho se snad ani neda natocit... Serial jsem nevidel a proto se zdrzuji hodnoceni.

• 6.4.2010  09:29
    Sherlock Holmes (2009)

To snad ani nemuzou myslet vazne :( nudné, hloupé a moc dlouhé. Se Sherlockem to nemá nic společného. Sir Arthur Ignatius Conan Doyle se musi obracet v hrobe.

• 24.1.2010  23:40
    Miami Vice (2006)

Muj nazor = Djkoma ------------- bez vyhrad a doplnovani. Delam to ojedinele, ale je opravdu zbytecne psat tu dvakrat to same :)

• 2.12.2009  23:38

Ani mne snad nenapada za co tu jednu hvezdu davam, ale odpad to proste neni, jen neskutecna nuda, nic noveho nic strasidelneho tak nechapu ten poprask kolem. Proste nic, nic, nic......

• 17.11.2009  22:23

Je vidět že i s malým rozpočtem se dá hrát velké divadlo - nebo to bylo s kašpárkem ?.....

• 12.2.2009  23:31

Tvurci v cele se scenaristou a reziserem se evidentne domnivaji ze puvodni Ledove ostri vyklidilo regaly videopujcoven, dvojku nikdo nezaregistroval a proto nam v klidu predkladaji treti dil ktery neni nicim jinym nez jinak zabalenou kopii prvnich dvou dilu. Nejsem s to se rozhodnout zda se jedna o sprostou vykradacku prvnihu dilu nebo o nepodareny remake, ale stejne tak jak hodnotim druhy dil - ackoli mne to samotneho prekvapuje davam tri hvezdy protoze nekde v vzadu v hlave mne neco nuti film dokoukat do konce a konstatovat ze pribeh funguje dokonale i kdyz nekolikrat pretoceny. Pro ty kdo nevideli prvni dil asi docela dobra podivana, ale original je original.....

• 7.1.2009  00:06

Krasna Yasmine, naivni pribeh a mala holcicka pusobici tak dospele ze z ni jde az strach......Brrr

• 24.2.2008  23:21
    Oklamaný (1971)

Neobvykle neeastwoodovská podívaná plná zvratů a zmatenosti s dost neočekávaným finále.Těžko uvěřit že film vznikl ve stejném roce jako Drsný Harry. Vřele mohu doporučit i divákům kteří Eastwooda moc nevyhledávají.

• 6.7.2007  11:27
    Polibek vraha (TV film) (1998)

Jeden z mála nováckých německých rádobythrillerů na který se dá koukat nejen díky krásné Sandře Speichert která je jako tajná policistka nasazena do mafiány prolezlého nočního podniku.

• 3.7.2007  21:03
    Černé ovce (2006)

Potemnely sal karlovarskeho festivalu a spousta divaku zcela netusicich co je ceka - komedie nebo horor nebo snad neco dohromady ? Vysledek byl zcela necekany - neco tak sileneho bylo opravdu nevidane. Prehrsle krve a vnitrnosti, nohy a ruce letaji vzduchem a nad tim vsim beci spousta ovecek nebo snad jehnatek - ale tentokrat nemuze byt o mlceni ani slovo.Vysledkem je skvela zabava a nepreberne mnozstvi gagu a vtipu zejmena na novozelandsky styl zivota.Zaverem - nutno videt a uzit si to.90 %

• 24.1.2007  08:07
    Catwoman (2004)

Skoda slov.

• 4.1.2007  05:16

James Woods v roli sebevedomeho managera starnouciho boxera Louise Gossetta Jr. uzavre sazku se zaporakem Brucem Dernem o to, ze jeho sverenec porazi deset boxeru z maleho mesta za jeden den. Nic neni tak jak se na prvni pohled zda a jeden svindl strida druhy. Misty vtipne a trochu predvidatelne pokoukani ktere rozhodne nezklame a docela potesi.

• 19.11.2006  15:31

Daniel Craig je oproti memu ocekavani fakt dobrej.Film je velmi dobrej akcni narez.Tak proc jenom 3*? Proste to neni bondovka.Nic tu nechybi ba prave naopak - kdo se prosil o nejake lidske rozmery 007, kdo chtel videt zamilovaneho Bonda - mozna prumerny navstevnik multikina s dvoulitrovou kolou a pytlem popcornu ktery by nasytil prumernou cinskou rodinu na tyden. Pro skalni priznivce 007 velke zklamani a velka neucta ke skvele vybudovane reputaci nejlepsiho agenta jejiho velicenstva.

• 14.10.2006  01:20
    Detonator (2006)

Prapodivná směsice akce a nudy. Na pohled laciná podívaná se spoustou trapných efektů sahajícíh hluboko do minulého století vyvážená snad jen dobře fungujícím Snipesem.Velmi těžké hodnocení zavazující úctou k Wesleymu a naproti tomu rozpačitostí z právě viděného "díla" - aneb kdo uctívá Snipese ten si jistě přijde na své, ale ten kdo očekává nápaditou svižnou a rozumově přijatelnou podívanou bude velmi zklamán.

• 23.8.2006  11:41
    Neviditelný (TV seriál) (2000)

Já jsem se královsky bavil.Kdo by nechtěl být občas neviditelný?

• 23.8.2006  11:35

Pro milovníky aut a pořádnejch roštěnek nezbytná nutnost.Pro toho kdo si po večerech pročítá Shakespeara ztráta času.Pro normální smrtelníky asi tak 50/50.

• 29.7.2006  16:29

Velice nerad kritizuji něčí práci, ale v tomto případě musím všechny varovat před opravdovým nebezpečím které na vás číhá při shlédnutí tohoto opravdu stupidního a nepodařeného "snímku".Opravdu nevím co se jednotlivým aktérů této rádoby napínavé podívané honilo hlavou, ale výsledek jejich snahy je opravdu více než odporný.Jednotlivé záběry, střihy, hudba a dialogy jakoby z oka vypadly nějaké telenovele z latinské ameriky a to mám ještě pocit že urážím právě ony telenovely.Zkrátka čtyři pětky za půjčovné v p...... . Mám neodbytný pocit že nic horšího jsem v životě neviděl - a to jsem toho viděl a snesl opravdu dost. Nehodnotím jelikož i odpad je povzbudivé ohodnocení...

• 13.4.2006  09:20

O trochu ffftipnější než první díl.O trochu více pěstí a o trochu více...

• 13.4.2006  09:16

Jako vždy skvělý Clint, pěsti létají vzduchem, protivníci odpadávají po tuctech a k tomu všemu fantastický orangutan který pije jedno pivo za druhým.Jen ten konec je trochu divný, ale naštěstí to zachraňuje o dva roky mladší druhý díl který je ještě lepší.

• 9.4.2006  20:28
    Hotýlek (TV seriál) (1975)

Bez diskuze za 5*. Možná by se jedna hvězda dala ubrat za to že je to pouze 12tidílné :)) .John Cleese je prostě machr! Proboha kdo mohl ubrat hvězdičku - když ne tady za pět tak kde jinde !!!! A na zaver jedno uprimne varovani : nikdy ale opravdu nikdy nesledujte Fawlty towers s ceskym dabingem - to co se povedlo prekladatelum ve spolupraci s reziserem ceskeho zneni je opravdova ubohost a degraduje to serial o nekolik pater niz!!!

• 5.4.2006  00:34

Nikdo z hrdinů mi k srdci nepřirostl a celé je to takové narychlo slepené a v rychlém tempu zmatené.Na třetí díl to není až zas tak špatné, ale těžko očekávat něco nového a překvapivého. Ty 3* snad je za to že mě to tak úplně nezklamalo a dá se to sledovat i v případě že jste neviděli dva předcházející díly - možná by bylo lepší je nevidět - o to větší zážitek pro každého z diváků.

• 4.4.2006  14:20
    Palmetto (1998)

Zpracování knihy Jamese Headlyho Chase - Tvrdá lekce - samozřejmě nedosahuje kvalit předlohy a závěr si filmaři upravili úplně po svém přesto jde o docela kvalitní podívanou se spoustou překvapení a už vůbec nechápu ty co "usínali nudou" při sledování.Jasně 4* - a to nejsou jen za překrásnou Elizabeth Shue.

• 9.3.2006  17:25

Pro mě osobně těžké hodnocení. Komedie je to průměrná a Madonna co do herectví nepředvádí nic moc - ale je to Madonna a tady je prostě k nakousnutí!!!

• 8.2.2006  15:31

Moc těžké hodnocení - co si budeme namlouvat Vanilla Ice už není delší dobu v kurzu takže pro mladé úplně mrtvá záležitost a nám pamětníkům už asi zůstane jen mírný úsměv na rtech a nostalgická slza v oku.... Já osobně jsem se po letech pobavil a doporučuji všem kterým bylo v roce 1991 nějakých těch -náct.

• 8.2.2006  00:02

Film určený zejména těm kteří neviděli jedničku. Jinak si nelze vysvětlit jasné vykrádačky z prvního dílu a prostý fakt že hlavní hrdince by podle mých propočtů nemohlo být víc jak 12-13 let ! Ničím vás to neuchvátí ani neoslní ale ani nezklame. Prostě lovestory na bruslích v takové ně(i)jaké podobě. Jako velký fanoušek prvního dílu jsem rozhodně čekal víc.

• 6.12.2005  21:21

Prosim neberte mne uplne vazne, ale do tohohle filmu jsem uplnej magor. Mozna jsem nebezpecnej romantik, nebo spatnej filmovej kritik, ale v zebricku mych oblibenych filmu je Ledove ostri na jednom z celnich mist. Jiskra mezi hlavnimy hrdiny by se dala krajet ba mozna merit voltmetrem. Pribeh je svizny, nikam neuhyba a nenudi. Po priblizne petadvacatem zhlednuti teto filmove lahudky mohu zodpovedne prohlasit ze se nebojim film nikomu doporucit a kazdemu kdo se chysta na jeho zhlednuti preji sqely zazitek......

• 6.12.2005  21:15

Hnus hnus hnus. Bez scénáře se prostě nedaří ani dobře obsazenému filmu uhrát víc než **.Hnus