Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Aj keď sa to za každú cenu snaží byť crazy, tak to na komédiu nudilo. Nezaujímavé a so stopážou totálne prepísknuté. To že tam jednu z hlavných rolí nehrala Valérie Lemercier, bolo len čereničkou na torte. 45%

Bizarní jídla (2006) (seriál)

Miestami nechutné a nie je to pre slabšie žalúdky, ale zaujímavé. P.S. Nepozerať pri jedle.

Muž, který zachránil svět (2014)

Keď si človek uvedomí ako veľmi blízko sme boli ku globálnej katastrofe, tak to mrazí. Dokument nie je o 26. septembri, ale o človeku ktorý to zvrátil. Trošku chaos a tvorci dokumentu mali viac času venovať tejto udalosti ako stretnutiam so slávnymi osobnosťami. Neviem čo si mám o tom celom myslieť. 31/2*

Habovřesky (2016) (pořad) odpad!

Som pozrel s presúvaním prvý diel v zmysle, že pre moje šedé bunky zakázané ovocie občas vyskúšam a... pre kerú 3.14ču niečo takéto zas vzniklo? K čomu? Pre koho? Kto si to pozrie? Čo to má priniesť? Pozerať sa ako sa hádajú narušení ľudia? O tomto je dnes divácka zábava sledovať ako si žijú exoti a majú potrebu robiť debilov pred celým národom? To je proste esencia podpriemernosti... a samozrejme Hudák nesmie chýbať. Bez neho by tieto odpady boli len polovičné. Vážne by som nikdy nepovedal, že toto raz poviem: slovná hračka robí veľmi zlé meno Troškovým filmom. -5%

96 hodin: Odplata (2012)

Ďalší film zo série zbytočných pokračovaní. Bezduchá strieľačka. Jednotka bola skvelá, ale toto fakt nie.

Most - Série 1 (2011) (série)

Prvá séria 90%. Vážne neviem čo bolo lepšie. Postavy, vyšetrovanie, alebo samotný psychopat. Od ôsmeho dielu to naberá slušné otáčky.

Cesta do pravěku (1955)

Hovorím si, ako by točil ten Zeman keby mal také možnosti aké sú dnes. Možno by to ale stratilo svoje čaro animácie. Veľká klasika hlavne pre deti (tie dnešné to už nedokážu oceniť). Na filme sa dosť podpísal zub času. 4 1/2 hviezdy.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

"Tohle zařízení dokáže obsluhovat i malé dítě." "Tedy i já..." Zvláštny film. Kopa dobrých hlášok. 4*

Birdemic 2: The Resurrection (2013) odpad!

Sú filmy, ktoré musíte vidieť prv než zomriete a sú filmy kedy chcete radšej zomrieť než ich vidieť. A toto je ten prípad. 0%