Marťan (2015)

Vymeňte Toma Hanksa za Matta Damona, ľudoprázdny ostrov za rovnako živý Mars, natiahnite čas, aby to bol dostatok času na zžitie sa a dostanete Marťana. Trochu vtipnejšieho so zárukou, že sa tam stále niečo bude diať. Po zdrvujúcom sklamaní po pozretí Promethea sa dostavuje reparát od Scotta. Je to dobre natočená klasická popkornovka. 4* P.S. Koľko scifi filmov sa natočí, kde je v soundtracku ABBA, alebo I WILL SURVIVE? :D

Pějme píseň dohola (1990)

Prvňák mi to vošahal. Co? Co asi, čevabčiči... Proste Divadlo Sklep... Niečo medzi tromi a štyrmi *

Stav ztroskotání (1983)

Celkom zaujímavé herecké obsadenie. Sem tam dobrá hláškareň, inak v podstate nuda v Brne... 50%

Správná trefa (1987)

Taký slabší priemer. Keď si predstavím ako sa niektoré deti domočovali z vychovávateľky v jedálni, tak je toto hodne veľký unreal. Nechápem prečo bol dabovaný Donutil. Dnes by na to asi nemal nik gule. 45%

Dvojčata (2015) (seriál) odpad!

Pozrel som si (žiaľ) štvrtý diel štýlom náhodného výberu a išlo ma urvať... hodinu tam otvárali dvere na ktoré niekto klopal. Tá Krausová zúfalosť v tvorbe je fakt obdivuhodná. Ale tak fanúšikom tohto "scenáristu" a Hnojky to bude asi stačiť. Ja tomuto primitívnemu humoru ala Babovřesky žiaľ nemôžem dať viac ako Odpad! Po 8 minútach to vypínam. P.S. Dávam tomu 15 dielov a stopnú to.

Kalamita (1980)

Pre mňa najzaujímavejší Chytilovej film. 75%

Drahé tety a já (1974)

Keby nebol hudobný, tak dám tú hviezdu vyššie, ale mie tieto Československé hudobné filmy vadia.

Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (2004) (pořad)

O dve triedy lepšie ako US verzia v ktorej ide čiste len o show a komu krajšie zrenovujú reštauráciu. A tu si rozhodne neberie servítku pred ústa a presne takého Gordona ja mám rád. :)

Chutně a levně s Láďou Hruškou (2014) (pořad) odpad!

Kurvenie surovín v priamom prenose a dôkaz, že sa dá uvariť "chutné" jedlo aj z vecí, ktoré pôvodne mali byť výplňou smetného koša. 0%