Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

plakát

Velká filmová loupež (1986)

Fakt to točil ten vynikajúci režisér Lipský? Popravde som mal pocit, že to je Soukupova zvrhlosť, alebo aspoň pocta preňho, lebo si to inak neviem vysvetliť. Čakal som, kedy sa tam objaví Jaroslav Sypal. Jemu takéto nezmyselné filmy režú. Prílišný mirš marš na mňa. Snažilo sa to byť crazy preplnené filmovými hviezdami, ale nakoniec z toho vznikol bezdejový mirš marš. Taká jednominutovka pre Kaisera a Labusa. Ale, malo to aj svetlé stránky. Učiteľka a jej žiačky nemali chybu. Tam bol slabučký náznak kúzelníka. Apropo, prečo tam nebol Korn? 25%.

Top Gun: Maverick (2022)

Tak toto bol BLOCKBUSTER. Posledná polhodina SPEKTAKULÁRNA! Rozhodne si musim pozrieť ešte raz. Ako na začiatku začal Kenny Loggins, vedel som ktorá bije. Filmu sa nejde nabažiť. Rozhodne film pre kino a na televízore to už asi nebude tak dobré. Zatiaľ dávam 95% (5*).

plakát

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Mno, taká hororovejšia Sabrina, mladá čarodejnica (nie pôvodná). Ak máte radí démonov a ich dovádzanie z prvých dielov v obydliach obetí, film vás asi sklame. Tých ľakačiek tam mnoho nie je. Ak sa majú ďalšie pokračovania posúvať týmto smerom, asi majú o diváka menej. SPOJLER: Retrospektívne vracanie sa k udalostiam mňa osobne pripravili o tú potrebnú atmosféru. 2 1/2*.

Duna (2021)

Vizuálne a zvukovo to bude dozaista skvost. Možno konečne po dlhšej dobe výpravné sci-fi, ktoré netaha až prilis na pílu (no, ono ju skôr brzdí). Je tam viacero nelogických vecí a na mňa sa to až príliš vlieklo a zamotávalo do seba víziami. Hlboký dej som v tom nenašiel, možno to chce knihu a samotný film je skôr, teda hlavne pre fanúšikov Duny. Druhé zhliadnutie asi nedám. Videné v kine. 70%.

plakát

Byť zdravý je výhra (2021) (pořad) odpad!

Zaujímavý spôsob, ako štyrom ľuďom počas 20 sekund zničiť život. Registroval som sa tam a po včerajšom fiasku pevne dúfam, že ma nevylosujú a ja nebudem bojovať o hlavnú cenu v nádeji, že zrovna môj TV operátor má oneskorenie menšie ako 30 sekúnd. O depresie nestojím. Programu, jeho obsahu, pravidlám a moderátorom udeľujem "Odpad!" a 0%.

plakát

Leto s Katkou (1975) (seriál)

Ak celý ten seriál zhrniem. Dievča príde na dedinu, lebo rodičia odcestovali. Stará mama je v nemocnici, tak sa jej ujme jeden ufrflaný chlap. Ona mu pomôže, ale popri tom niečo dovrže. Vyhodí ju z domu a ide k nejakým deťom bývať. Udobria sa, niečo dovrže, vyhodí ju. Udobria sa, niečo dovrže, vyhodí ju... a sme na konci seriálu. Vo svojej dobe to muselo byť fajn, ale dnes ohromná zbytočnosť. 2 1/2*.

V síti (2020)

Dvíhal sa mi žalúdok pri pohľade na tých zvrátených a chorých pedofilov. Miestami som mal problém to dopozerať... Štáb musím pochváliť za to, že niečo také rozbehli a až bude aspoň jeden z nich odsúdený, tak to malo veľký zmysel a hlavne oceňujem ich výdrž, pretože ja by som sa nedokázal tak udržať ako oni. Mal by si to pozrieť každý rodič, ktorý má dcéru v dospievajúcom veku a dá dieťaťu tú možnosť byť na sociálnych sieťach.

plakát

Nailed It! (2018) (pořad)

Keby tam bola iná moderátorka, dám tri hviezdy. Inak je to strašný uvrešťaný afekt. Čakal som, že to bude podľa traileru vtipné, ale... moc nie teda.

plakát

Chicago Fire (2012) (seriál)

Po druhej sezóne neviem ako seriál hodnotiť. Vzhľadom na to, že ma veľmi pohltil by som tomu na prvý šup hodil 5 hviezd, ale počkám si na koniec.

Ovládací panel
4 body