• Pohádka

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film) odpad!

Klus je nejen tragický tzv. zpěvák či spíše recitátor a stejně ubohý je i jako herec. Vypravěčka mluví strašně jako kdyby měla hemla v hubě (že by Slovenka tlačenka v české pohádce, to snad ne) a Kostková je (narozdíl od skvělého otce) taktéž tradičně umělá (ne)herečka hrozná stejně jako byla její matka. Scénář zcela o góvně a ani starší herečtí bardové nemají co hrát, takže jako u většiny novodobých filmů či pohádek nula s nulou pojde.

Bakaláři - Otec (1985) (epizoda)

Parádní příběh ze života jednoznačně na plný počet bodů!

Dovolená s Andělem (1952)

Spolu s Posledním mohykánem pro mě nejlepší film s Marvanem, velmi vtipný i dojemný zároveň :-).

Bakaláři - Prémie (1972) (epizoda)

Jako vždy skvělý Vláďa Brabec, který z blbosti udělal velmi pěknou mikro-komedii!!!

Bakaláři - Manželská hra (1972) (epizoda)

Jako již tradičně v počátečním ročníku Bakalářů velmi slabý scénář, ale díky již tehdy kvalitně hrajícímu Jardovi Hanzlíkovi to spadlo alespoň do průměru.

Bakaláři - Úspory (1972) (epizoda)

Skvělý Laďa i z hovínka udělá pěknou věc :-D

Princezna se zlatou hvězdou (1959)

Kromě výborného scénáře a perfektních hereckých výkonů je potřeba vyzdvihnout skvělého Standu Neumanna, který byl opravdu neodolatelný!

Valentin Dobrotivý (1942)

Nového nemusím, ale tento film je opravdu parádní nejen díky vždy skvělému Lálovi Pešíkovi či Marvanovi :-D, ale i díky příjemné a přitom velmi krásné Haně Vítové :-).