Danulinda

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 13.3.2020  09:02
    Prémie (TV film) (1972)

Jako vždy skvělý Vláďa Brabec, který z blbosti udělal velmi pěknou mikro-komedii!!!

• 13.3.2020  08:59
    Manželská hra (TV film) (1972)

Jako již tradičně v počátečním ročníku Bakalářů velmi slabý scénář, ale díky již tehdy kvalitně hrajícímu Jardovi Hanzlíkovi to spadlo alespoň do průměru.

• 13.3.2020  08:57
    Úspory (TV film) (1972)

Skvělý Laďa i z hovínka udělá pěknou věc :-D

• 31.12.2019  20:53

Kromě výborného scénáře a perfektních hereckých výkonů je potřeba vyzdvihnout skvělého Standu Neumanna, který byl opravdu neodolatelný!

• 9.12.2019  21:37

Spolu se Zlatým dnem či Posledním mohykánem jeden z mých nejoblíbenějších černobílých filmů!!!

• 9.12.2019  21:32

Top Ten film z třicátých a čtyřicátých let!!!

• 28.11.2019  20:34

Nového nemusím, ale tento film je opravdu parádní nejen díky vždy skvělému Lálovi Pešíkovi či Marvanovi :-D, ale i díky příjemné a přitom velmi krásné Haně Vítové :-).

• 21.11.2019  19:37

Za tu krásnou a vtipnou staročeskou mluvu hlavní postavy dávám plný počet bodů :-).

• 20.9.2019  09:09

Solidní film, ale místo naprosto neatraktivní a staře vypadající Valentové měli režiséři rozhodně zvolit jinou variantu, ať už Baarovou, Kabátovou či i ve filmu hrající jinou postavu Grossovou, protože Plachtovo chválení tím pádem působilo spíše směšně než opravdově, anebo že by měl Jindra a hlavně Otto Rubík tak skromný vkus? :-D

• 5.9.2019  19:07
    Páni kluci (1975)

Pro mě nejlepší film pana Olmera, a to mám Bony a klid také velmi rád :-).

• 29.7.2019  14:05

Seriál je sice výborně obsazený, ale scénář je slabě zpracovaný oproti výbornému pokračování Panoptika města pražského, kde kromě silných příběhů nechyběla i úsměvná místa, což je u kriminálek vždy příjemné doplnění.

• 15.6.2019  16:22
    Sexmise (1983)

Pro mě nejlepší polský film.

• 15.6.2019  16:19

Nejakčnější český (československý) film z vojenského prostředí, super scénář, parádní herci, výborná hudba.

• 26.5.2019  18:58
    Samotář (1987)

Scénárista sice udělal ze Simona totálního nepoldu, který se nechal zcela amatérsky zastřelit, ale nebýt této naivnosti, tak se jedná o jeden z mých top ten filmů s Bebelem.

• 22.5.2019  17:43
    Láska (1973)

Škoda těch otravných "snových" pitchovin, jinak by to bylo na víc bodíků.

• 10.5.2019  20:04
    Čert a Káča (TV film) (1970)

Krampolík s Bohdalkou, ty dva bych nikdy nedal dohromady a přece jim to skvěle šlapalo :-D. K tomu jako vždy příjemná Růžičková, Moučka nebo Vašík Tréglů a o zábavu je i při skromném scénáři postaráno :-).

• 9.5.2019  20:47
    Tři přadleny (TV film) (1967)

Tato verze se na rozdíl od té novější moc nepovedla, hlavní dvě postavy jsou nemastné neslané a trapná nehodící se jména přadlen celkovému výsledku taktéž nepřidají. Za mě spíše zklamání.

• 9.5.2019  20:38

Skvělí herci jako např. pánové Preiss a Potměšil dokážou i z minima vykřesat maximum. Mnohem lepší než předchozí černobílá verze i po scénáristické stránce.

• 22.4.2019  19:59
    Ďábel ví hodně (TV film) (1983)

Soptík s Dejmalem jsou skvělá dvojka, jako opravdový táta a syn. Děj příběhu je také velmi dobře napsaný, takže za mě naprostá spokojenost.

• 31.3.2019  10:31
    Jdi na to (1983)

Nejdřív to pivo, popelnice na hamburgry počká :-D :-D :-D.

• 4.3.2019  14:38

Jeden z nejlepších filmů (nejen) pro děti, které jsem kdy viděl!!!

• 15.2.2019  21:25

To (režisérské?) embrio, které schválilo Faltusovo nesrozumitelné fiflání, by mělo raději zametat chodníky!!! A stačilo tak málo, tedy říci Faltusovi, aby nešišlal, a mohl být výsledek zcela jiný, protože intonačně to bylo v pořádku, avšak srozumitelnost katastrofální. Takto se může František Filipovský bohužel akorát obracet v hrobě, jak je to pokažené. To už i přiteplený Trávníčkův hlas, který nemá v dabingu co dělat, se dá skousknout lépe.

• 7.12.2018  09:38

Jedna obrovská nuda, kterou nezachránili ani skvělí herci, jen kvůli nim symbolickou jednu hvězdu.

• 16.11.2018  21:18

Ústřední dvojice Olda Kaiser a Tomáš Holý, to nemůže dopadnou jinak, než skvěle!!! :-)

• 16.11.2018  21:14

Film sám o sobě byl pro mě milým překvapením, škoda jen příliš otevřeného konce a především katastrofální umíráčkové hudby se stejně příšerným zpěvem, respektive recitací namísto zpěvu. Naštěstí na dvd bylo možné si tyto otravné části přetočit. Holt Karel Svoboda či Petr Hapka a jim podobní, kteří filmy svými díly vždy vyšperkovali a posunuli je o patro výše, jsou bohužel jen jedni.

• 2.6.2018  09:23
    Světáci (1969)

Nebýt oněch písniček, které mi ve filmu obvykle nic navíc nedají, jedná se o výbornou komedii samozřejmě zásluhou Sováka, Menšíka, Bohdalky a spol., kterým režisér Podskalský dal ten správný prostor, aby se vyřádili.

• 2.6.2018  09:20

Po průměrné jedničce a velmi slabé dvojce je pro mě tento třetí díl jednoznačně nejpovedenější nejen po scénáristické stránce, ale také po herecké vzhledem k výbornému obsazení a výkonů jednotlivých protagonistů v čele s Hrzánem, Janžurkou, ale samozřejmě také tradičně výborným Šebánkem a Helenkou Růžičkovou.

• 20.4.2018  21:25

Vynikající film s napínavým scénářem, kde se divák ani minutu nenudí. Škoda jen toho smutného konce.

• 17.4.2018  22:07

Až na ten naprosto nerytířský název "Pajdajan" se jedná o velmi milé překvapení :-).

• 12.4.2018  19:24

Oproti trapné americké verzi velmi solidní zpracování.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16