Tyckin

okres Louny
asiofil od r. 2013; fanda "Božské" Son Ye-jin a kouzelné Miyazaki Aoi

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 10.10.2017  19:17
    Korea z výšky (TV film) (2016)

Nádherný dokument - poutavé povídání, neskutečně působivé záběry, krásná hudba, měl jsem chuť sbalit si hned kufr a vyrazit na cestu - a kdybych ve Sportce vyhrál alespoň 50 mega, už bych se nevrátil :-D

• 8.10.2017  19:25

Pokračování povedeného dramatu z lékařského prostředí jež drží stejnou úroveň jako první díl. Na úvod rozhodně zaujme pohled na zdravotnictví - věta typu "Zdravotnictví není charita, zdravotnictví je byznys" vede k zamyšlení. Nicméně obsah filmu tohle příliš neřeší, spíše zajímavou a často i značně emotivní formou představuje danou oblast, poslání lékařů a předhazuje divákovi mnohé události a trable jež se těmto lidem mohou přihodit - ať už jde o vztahy rodinné i pracovní, děti, nemoci či práci samotnou. O mé milované Aoi nelze než prohlásit to samé jako vždy - kouzelná až to bolí a když je zde v jedné scéně označena jako "hime", nelze než pokývat hlavou :-)

• 1.10.2017  19:40

Poměrně drsný pohled do nitra nejen jedné rodiny jejíž vztahy naruší vyhazov hlavy rodiny z práce. Postupná frustrace všech členů rodiny vede ke vztahovému rozvratu a je zajímavé sledovat, jak se s tím kdo vypořádává. V samotném závěru už sice některé scény jsou trochu absurdní a postavy se chovají jako cvoci, nicméně vždycky se dá začít znovu ne?

• 1.10.2017  19:28

Nejsem fanda boxu, ovšem půvabné a zábavné Ha Ji-won už ano a tyto aktivnější role jí vážně sednou. Od samého počátku film působí jako trochu ujetá komedie, ovšem nenechte se mýlit, postupně dojde i na vážné dramatické záležitosti týkající se lidí bydlících ve slumu jehož existence je ohrožena. Místní dětičky jsou zábavné, hlavní ganster rovněž, naše milá boxerka zdatně plní svou roli a i vedlejší romantická linka nijak nezklame. Ovšem svět není pohádka (ač tak závěrečná boxerská scéna vyznívá) a postupně dojde na střet s tvrdou realitou.

• 30.9.2017  19:44

Tak předně moje favoritka Aoi tu měla nezvyklou dabovací roli, ale zhostila se jí excelentně, Ren (Kyuuta) v jejím provedení měl neskutečný náboj. Začátek filmu působí sice dost dětským dojmem, ale postupně se v této pohádce dopracujeme i k vážným tématům typu přátelství, odhodlání, oddanosti či temné stránky lidského srdce, romantická linka samozřejmě nechybí. S výjimkou závěru by se dalo říci, že při přebíhání mezi dvěma světy (lidský a příšerový) se střídá komediální a dramatická část příběhu, ač jako všude, i zde se najdou výjimky. Hudba není vůbec špatná, animace působivá, takže pokud to celé shrnu, kvalitní animáč jež dokáže nejen dobře pobavit.

• 30.9.2017  19:26

Nepříliš zajímavý příběh o budoucích kouzelnících jejichž úkolem je plnit přání běžných smrtelníků, ovšem nic není jednoduché a i magie má svá omezení. Film tak trochu zašťourá do více oblastí i žánrů, ale v žádné sféře nedominuje a mne osobně příliš nezaujal ač se tu objeví témata typu rodinných záležitostí a vztahů, zodpovědnosti, víry v sebe samého, života a smrti, odhodlání či i trošky nezbytné romantiky :-) Jako celek to ale nevyznívá zrovna dvakrát poutavě a ani herecké výkony nestojí za zmínku, naprostý průměr, nic oslnivého stejně jako celé tohle dílo.

• 24.9.2017  19:37
    Bulsae (TV seriál) (2004)

Ač je to nefalšovaná telenovela, tak první dva díly jsou nezvykle nabité událostmi až nad tím zůstává rozum stát co všechno za tu chvíli hlavní hrdinové stihli :-) Samozřejmě, že všechno je tak krásně naaranžovné, aby se všichni důležití svedli dohromady a neustále se museli potkávat, o množství „náhod“ jež se zde stanou netřeba mluvit – postavy se opravdu neustále potkávají a to úplně všude – doma, v práci v rozsáhlých budovách či i ve velkém městě neustále vidí z auta jak jde někdo po chodníku apod., těžce přehnané a neuvěřitelné, ale to k telenovelám patří že :-) O tom, že mnoho událostí (včetně jejich utajování) opravdu nemá logiku netřeba mluvit, často absurdita nejvyššího rázu. Nevím jak vy, ale kdyby vaší ex snoubence začalo pořádně hrabat, nevyměnili byste zámek od domu? Nicméně, hlavním důvodem proč jsem se na to díval je úchvatná Lee Eun-joo a ta zde opravdu nezklame, ač se jí nedostává role, která jí sedí – jako usměvavou a zábavnou si ji mnoho neužijeme, spíše ji neustále vidíme s nešťastným kyselým výrazem, škoda. Oproti tomu Moon Eric zde vysloveně září, toho si asi každá dáma musí zamilovat, jeho balícím praktikám by asi žádná neodolala :-) Poněkud kostrbatě působí nastrčené zábavné vsuvky vedlejších postav, vůbec nezapadají do okolního děje. Zábavné ale bylo vidět mrchu Mi-ran při sledování TV když tam zrovna běžel tehdy nový filmeček The Classic se Son Ye-jin :-) Tedy, mám-li to celé shrnout, tak by to chtělo zkrátit o 10 dílů a i tak by to nebylo nijak extra valné dílo, u obrazovky mne držela převážně úcta a obdiv k úžasné Lee Eun-joo a kouzelný Moon Eric. Ainny to podpořila jako vždy parádními titulky. Závěrečné díly nebyly vůbec špatné, ale též by to sneslo trošku zkrátit. Doufám, že Lee Eun-joo bude tam nahoře mou oddaností potěšena – děkuji ti holka za výborný výkon, RIP.

• 24.9.2017  19:33

Spíše než jako horor bych tento povedený snímeček hodnotil jako hororově laděné mystery s prvky detektivky, ačkoli těch strašidelných momentů není zase tak málo a rozhodně nejsou na škodu, naopak tomu dávají správný říz. Pravděpodobně půjde o první snímek, kde moje oblíbená Yuko nehraje mladou atraktivní dámu, nýbrž obrýlenou spisovatelku :-) Oproti tomu Hashimoto Ai je zatraceně pohledná dívka, tudíž stěžovat si v tomhle směru vůbec nemohu. Mám rád horory, zejména Japonci jsou v téhle oblasti opravdu mistři, takže vzhledem k relativně dost omezené nabídce tohoto žánru nelze tento snímek než doporučit, ovšem na vlastní nebezpečí - za případné prokletí nenesu žádnou zodpovědnost :-)

• 23.9.2017  16:45

Soubor několika převážně smutnějších vztahových příběhů odehrávajících se ve vánočním období. Postavy jsou sice celkem sympatické, ovšem příliš mne to jako celek nedokázalo oslovit a problém není v tom, že jsem si to pustil v září :-) Celkově to na mne působí příliš roztříštěným způsobem, nedokázal jsem se do takového množství různých událostí dostatečně vcítit, nevýrazná hudba moc nepomáhá a i přestože je zde k vidění mnoho dojemných i veselých situací, nemohu dát více jak 65%, zejména konec některých příběhů mi nesedl a vzhledem k celkovému průběhu mi připadal dost přehnaný.

• 3.9.2017  19:31

Po pár letech snahy o sehnání kompletního videa (mám 99,7%) a anglických titulků (nebyly a nejsou) jsem to konečně shlédnul a snaha i čekání stály za to. Tenhle starší snímek poskytuje velmi milou, zábavnou a dojemnou podívanou na téma mladičké odloučené lásky, zejména děvčata jsou tu opravdu moc roztomilá, hlavní hrdinka vysloveně nádherná. Ne že bych si stěžoval, ale nejsem v japonských snímcích zrovna zvyklý, aby se mi tam mladé dívky předváděly v podprsenkách :-) Sportovní tématika filmu propůjčuje zvláštní atmosféru, hudba vše hezky podbarvuje a humorné scénky nechybí - např. když se děvčata učí korejské číslovky :-) Bohužel děj malinko ztratí svůj půvab když se ti dva na delší dobu od sebe oddělí, to jsem se začal mírně nudit, ale konec to zase napravil, tudíž poctivé 4* si snímek zaslouží. P.S. Jediné dostupné korejské titulky v Hangulu po převodu do angličtiny (přes překladač) sice mají nějaké nedostatky, ale použitelné jsou a určitě se jedná o lepší variantu než sledovat to bez titulků jak jsem ze zoufalosti já začal. Tudíž má-li někdo zájem, mohu je poskytnout.

• 3.9.2017  10:43

Průměrná akční komedie jež v druhé půlce předvede spíše tu vážnější část, ovšem Son Ye-jin zde nemá dostatek prostoru ani roli k předvedení svého půvabu či hereckých kvalit. Park Cheol-min potěšil, ale též má málo místa k realizaci svých schopností. Tudíž těch aktuálních 62% myslím vcelku odpovídá, ale když v tom hraje Božská Son Ye-jin, vidět jsem to zkrátka musel :-)

• 2.9.2017  18:22

Odolal jsem pokušení, počkal si na kvalitní verzi filmu a to čekání stálo za to. O tom, že Shinkai je mistr animace netřeba snad ani mluvit, nádhera až oči přechází. Obdobnou pochvalu si zaslouží skladby ve filmu obsažené, instrumentální hudba už mne ale zase tolik neoslovila. Nějakou dobu trvalo než jsem zcela podlehl kouzlu filmu, nicméně od samého začátku jsem se nenudil i díky příjemnému stylu humoru - osahávání prsou bylo fakt povedené :-) Zhruba v půlce už jsem byl zcela pohlcen nápaditým a povedeným příběhem i postupně se rozvíjející romantickou linkou, tudíž si troufám tvrdit, že s výjimkou krátkometrážního snímku Hoshi no koe, se jedná o režisérovo nejlepší dosavadní dílo.

• 27.7.2017  19:45

Tenhle kousek od Sona byl na můj vkus až příliš - moc násilí, brutality, sexu, perverzností zvráceností, nechutností, ulítlostí či hysterie. Mám smysl pro "divné" filmy, ale toto mi zkrátka nesedlo. Dobrou půlhodinku jsem se ukrutně nudil, prostředek lehce prozíval a ač závěr byl relativně solidní, tak celkový dojem zůstal negativní - 47%.

• 24.7.2017  18:41

Po pár letech na druhé zhlédnutí se můj názor nemění - jde o kvalitní kousek, ovšem řekl bych lehce nevyzrálý, prostě Goro na tatíka nemá :-) Zvolená tématika je zajímavá, ale propracovanost příběhu či dialogů už nedostahuje takových výšin jako nabízí Hayao, o hudbě platí to samé - solidní, ale méně nápaditá a výrazná, Hisaishi je jiný kalibr. Pokud jde o animaci, zde si není nač stěžovat, spokojenost i se závěrem, takže mám-li to celé uzavřít, vůbec bych se nezlobil, kdyby Goro svou dosavadní tvorbu zahrnující dva kvalitní kousky rozšířil o pár dalších.

• 17.7.2017  18:57

Občas celkem drsná podívaná zaobírající se temnou částí korejského národa v době okupace Japonskem resp. poslední korejskou princeznou. Kratší období jejího dospívání bylo zpracováno poutavě a dětské verze Son Ye-jin se jí co se týče podoby velmi povedly. Když jsem ji pak spatřil v bílém sedící u piána, zapomněl jsem i dýchat, takové má kouzlo i když k vám sedí zády. Nicméně film není rozhodně žádná idylka, spíše přehlídka utrpení, násilí, vyhnanství a korejského odboje kdy o napětí není nouze, hudba všemu hezky napomáhá. Ale i v té temnotě se najde trocha prostoru pro romantiku a dojemnost, zejména závěrečná scéna na letišti se mnou dokázala značně zacloumat. Božská Son Ye-jin odvádí tradičně výkon na jedničku s hvězdičku, zde není co dodat – úchvatná dáma i herečka jež prakticky nemá konkurenci.

• 15.7.2017  18:48
    Lásky čas (2013)

Očividně už jsem asi totálně ztratil smysl pro neasijské snímky, u tohoto dílka jsem se ukrutně nudil - po nedávno zhlédnutém podivném díle Bu San bez debat druhý nejnudnější snímek letos zhlédnutý. Potřebu neustále využívat komentář z pohledu "třetí" osoby bych ještě zvládnul, ovšem celkový obsah již nikoli. Nějak jsem nepochopil ten nadšený aplaus u té divadelní hry. Pokud jde o rozhovory, tak žvaní se tu neustále, ovšem jde jen o prázdné kecy a žvásty o ničem, vcelku tradičně se u toho všichni neustále ukrutně debilně usmívají. Hlavní téma není vůbec využito v žádném směru - ať již jde o děj, zábavnost či věcnost hovoru jež je s daným aktem spojen. Na sex po prvním rande už jsem si v asijských snímcích vážně odvykl, ostatně tam se občas mladík dostane na kobereček před tatíka i poté, co si dovolí slečně dát pusu před svatbou :-) Mám-li se zmínit o hudební složce, tak vlastně není o čem, žádnou jsem vlastně nezaregistroval. Snažil jsem se v tom téměř 2h díle najít nějaký větší obsah či děj, marně - pokus o jakési poselství či doják vážně nezabral, rovněž stejně zoufale a neúspěšně na mne působila snaha o vtipnost - průměrná korejská komedie mne pobaví mnohonásobně více a spotřebuje při tom 1/10 textu co tato slabota.

• 6.7.2017  19:07
    Heelreo (TV seriál) (2014)

Po seznamovacím začátku mne seriál opravdu velmi rychle chytl a zaujal, zejména co se týče příběhu to vypadalo opravdu poutavě. Herecké výkony kvalitní, postavy sympatické, akce nechybí, humor povedený, OST pro potřeby sledování naprosto postačující. Zcela na místě je zde jistá paralela se Supermanem – náš roztomilý Léčitel zde prožívá prakticky totožnou úlohu a situaci, snad jen s tím rozdílem, že nepochází z jiné planety :-) Bohužel někdy v třetince seriálu mnohé díly začnou postrádat spád, náboj a napětí, romantiky začne být trošku příliš a ani humorná část se nedostaví, zkrátka chybí poutavější obsah. Pak zase přijde díl jež zaujme, takže o nudě se rozhodně mluvit nedá. Po velmi slibném začátku jsem tedy doufal v trochu hutnější a špinavější pozadí příběhu, tohle dílo se v něm ale zase tak extrémně nevyžívá a nezřídka se od dané tématiky odpoutá k leckdy nudnější romantice a neatraktivním částem dění. Tudíž nedokázalo mne to zaujmout tolik jako třebas tématicky podobný seriál Sangeo (Shark) s neodolatelnou Son Ye-jin. 85%

• 5.7.2017  17:39
    Zuřivost (2016)

Vzhledem k zdravotním trablům mi shlédnutí tohoto snímku na velkém plátně v březnu nevyšlo, tudíž si v domácím prostředí musím vystačit s anglickými titulky - to ale žádný větší problém není, s průměrnou angličtinou se film dá bez problémů sledovat. Vzhledem ke stopáži je seznamovací začátek takový rozvláčnější a člověk dlouho příliš nechápe veškeré ty zdánlivě nesouvisející příběhy, ale ač to vypadá velmi komplikovaně, nakonec se vše hezky propojí a vysvětlí. Úplně slabým povahám bych sledování asi nedoporučil, přeci jen některé scény jsou poněkud drsnějšího rázu. Jak se události dávají do pohybu, atmosféra začne houstnout a kvalita filmu se průběžně zvyšuje, poslední hodinka už nabízí velmi působivou podívanou. Hudba se zdařila a po stránce hereckých výkonů absolutní spokojenost, má milovaná Aoi opět nezklamala - okouzlující v roli rozverné a poněkud zlobivé Aiko, ovšem naprosto exceluje v dramatických scénách.

• 27.5.2017  17:26
    O mé matce (2011)

S několikaletým odstupem si snímek pouštím znovu a lehce přehodnocuji, napodruhé už mne to oslovilo víc. Hezké drama o rodinných vztazích, zejména mezi odloženým synem a jeho stárnoucí matkou, ta je v závěru svou senilitou opravdu rozkošná a neskutečně zábavná, ač to samozřejmě není žádná komedie, spíše jde o úsměvné momenty, mnoho z nich ale vyzní hodně emotivně. Za zmínku rozhodně stojí závěrečná scéna na pláži, to vážně nemá chybu. Ještě si dobře vzpomínám, jak jsem před lety v tomhle snímku viděl pro mne ještě neznámou Aoi, už tady mne v té lehce vedlejší roli hodně upoutala - překvapivě :-) Její půvab, charisma i herecký výkon se zkrátka nedá minout, zde bylo navíc hezké pozorovat všechny její proměny - od školačky až po dospělou dámu - ve všech verzích jsem na ní mohl oči nechat. Titulková skladba rovněž stojí za zmínku. 73%

• 21.5.2017  19:23

Dost povedený a i díky mladým děvčatům pohodový sportovní kousek jenž rozhodně není pouze o napínavém přetahování lanem, dojemné okamžiky se najdou i mimo hlavní téma filmu. Dalo by se to celkem přirovnat k podobně laděnému snímku Koria, v mnohém by se našla shoda, jen ta nádherná učitelka zde je jaksi navíc :-) P.S. Festivalu tchajwanského filmu děkuji za inspiraci a bude-li se konat další ročník, tak pokud mi to okolnosti dovolí, určitě se pár snímků osobně zúčastním, slibuji :-) 83%

• 21.5.2017  11:10
    Neoui moksoriga deulleo (TV seriál) (2013)

Po shlédnutí Secret garden zde trochu kuriózně potkávám „dvě hrdličky“ z tohoto seriálu, tedy Osku a paličatého gaye, zde ovšem v ústředních a zcela odlišných rolích. Seriál má neskutečný náboj už od prvního dílu a naprosto mne uhranula napínavá i dojemná hudební složka, vážně parádní OST – ač na samotný poslech neobstojí, do děje neskutečně sedne. I přes vážné téma je to celé dílo z velké části zábavné, příjemné a pohodové, svůj podíl na tom mají nejen hlavní postavy, nýbrž i ty vedlejší si povětšinou zaslouží obdiv. Navíc čtení myšlenek to celé bezvadně okořeňuje. Děj přináší krom jiného i tradiční dilemata či morální ponaučení, ale nepůsobí to nijak násilně. Romantická linka je opravdu netradiční, o to ale krásnější a působivější, některé momenty nelze vyhnat z hlavy. Jistou chvíli jsem sice postrádal zábavného Soo Ha, ale s tím se nedalo vzhledem k ději nic dělat. Nějaké mušky by se na seriálu samozřejmě najít daly, např. obhajovací zápletka v 8. části je opravdu příliš absurdní, ovšem na celkovém dojmu to nic nemění, ten dokázaly vylepšit i maličkosti typu nadávky „ty trávníková hlavo“ :-)

• 20.5.2017  17:34

Osobní účast na festivalu mi sice nevyšla, ale inspiroval jsem se a shlédnul tento dětský snímek. Místo konání okouzlí nádhernou přírodou, dědeček je docela tvrďák a dětičky, jak jinak, dosti zábavné. Jenže narozdíl třebas od thajského Fan chan či korejského Ahobsal insaeng tento snímek nedokáže příliš oslovit, zábavností či emočně zůstává dosti nevýrazný a jen tak bez většího zaujetí proběhl kolem mne. 65%

• 14.5.2017  16:32

Tohle má jeden obrovský nedostatek - spíše než o korejský se jedná o snímek americký, se všemi neduhy co k tomu patří, takže mé hodnocení nemůže vypadat jinak - během sledování jsem si stihl pročíst městský zpravodaj, připravil věci na kolo, kontroloval z okna počasí, nějaká ta svačinka apod., ale rozhodně způsob zpracování daného tématu šel naprosto mimo mne.

• 13.5.2017  19:24
    Fan chan (2003)

Veselá komedie s příměsí romantiky o dětských rošťárnách, problémech, dilematech (kluci vs. holky) a samozřejmě první lásce, Noi Nah byla opravdu roztomilá :-) Hudba provázející celý snímek všemu dávala tu správnou pohodovou a zábavnou atmosféru, "závodní" závěr pak připravil solidní doják.

• 8.5.2017  19:33
    Inu no eiga (2005)

Muzikálový a dosti prdlý úvod není vážně vypovídající o tom, kam se snímek bude ubírat. V hlavních rolích zde vystupují samozřejmě pejsánci (zejména ten s jménem Porgy) a poté klučina Yamada jež se v dospělosti živí tvorbou psích reklam. Film ale přináší více samostatných příběhů na téma psích i lidských lásek či dokonce překladače psí řeči :-) Všechny příběhy poskytují milou a převážně zábavnou formou pohodovou rodinnou podívanou o silném poutu mezi člověkem a jeho nejlepším přítelem. Kapitolou sama pro sebe je pak závěrečná a od ostatních příběhů zcela oddělená i charakterově naprosto odlišná epizoda o pejskovi Marimo a holčičce (slečně) jménem Mika – těchto závěrečných 10 minut s neskutečně působivou hudbou mne dokázalo položit doslova na lopatky, nádherné zpracování, tohle samotné je minimálně na 5*, absolutně mne to dostalo. No a jako bonus se zde konečně objeví kočka jménem Aoi – ač tu má opravdu hodně hodně málo prostoru, i tak dokonale v té scéně předvede své herecké kvality i půvab. Titulková skladba jen umocňuje silný prožitek ze shlédnutého snímku. 87%

• 8.5.2017  18:59
    Poslouchej (2009)

Milý, zábavný a díky používání znakové řeči rovněž dost neobvyklý a velmi tichý snímek o mladé lásce a nějakých těch starostech i radostech. Ač zápletka je malinko slabší, hlavní hrdina je ale sympaťák a ty dvě překrásné a miloučké dívky snad ani netřeba komentovat, těm by podlehnul asi každý :-) Střední pasáž filmu sice postrádala náboj a měla uvadající tempo, ale začátek i konec poskytují pohodovou a milou podívanou včetně patřičné dávky emocí. 75%

• 8.5.2017  11:10

Ano, pochopil jsem hlavní téma, ovšem způsob podání byl naprosto nezajímavý a často brutálně nelogický, tudíž vydržel jsem až do konce jen a jen díky té krásné přírodě. 45%

• 7.5.2017  19:16

Postarší muž žijící a farmařící v horách najde po nehodě automobilu přeživší děťátko a rozhodne se ho vychovat jako svou vnučku. Haruna vyroste do půbavné středoškolačky a žije spokojeně se svým "dědečkem". Do oblasti přijíždí chlápek z Tokya, který se rozhodne zde žít a farmařit, což mu zcela upřímně příliš nejde :-) A tak máme možnost sledovat osudy těchto i jiných jedinců, boj s přemnoženou zvěří (co baští jejich úrodu) či protesty místních proti stavbě tunelu jehož existence bude mít za následek poničení přírody v důsledku nárůstu turismu. Mám-li to shrnout, jde o tichý dramatický snímek o lidech, přírodě a trochu i ekologii - bohužel nemohu konstatovat, že by byl z mého pohledu zajímavý, ač příroda je zde opravdu nádherná.

• 6.5.2017  17:17

Tedy nechybělo málo a plácnul jsem tam o hvězdičku méně, dlouho mne tak korejský snímek nezklamal. Námět by nebyl vůbec špatný, ale celé je to jaksi nepropracované, jednotlivé úseky filmu naprosto neprovázané (náhlé skoky v čase), působí to tak nějak rozsekaně, nepřirozeně, bez nápaditosti a po emoční stránce mne veškeré ty okolnosti naprosto minuly, zejména závěr mi přišel hodně hloupý, přímo z něho cítím ten kalkul vymáčknout z nás nějakou tu slzu navíc, bez ohledu na logiku celé záležitosti. Většinu filmu jsem se bohužel relativně nudil, pokukoval po hodinách, vylézajícím sluníčku venku a říkal si: „Kdy už bude konec, abych mohl vyrazit na to kolo“. 55%

• 1.5.2017  19:19

Cha Tae-hyeon je na tyto role přímo stvořený a zde měl k dispozici i velmi kvalitní protějšek, takže o zábavu bylo vážně postaráno. A jak dobře poznamenal Jirka, ta nečekaná návštěva udělala nejen v jeho krásném bytečku pořádný rozvrat :-) Ale s komediální stránkou věci by si snímek po celou dobu nevystačil, takže věci se pochopitelně začnou kapánek komplikovat a dojde i na dost působivé a dojemné scénky vyplývající z okolností. Sečteno a podtrženo, velmi příjemný film s kvalitním obsazením, jen u toho není radno příliš přemýšlet, mnohému se prostě nedá věřit, mimo jiné třebas Cha Tae-hyeon na dědečka úplně nevypadá :-)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9