Tyckin

Tyckin

Jan Přibyl

okres Louny
asiofil od r. 2013; fanda "božské" Son Ye-jin a okouzlující Miyazaki Aoi

25 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 3.2.2019
  Narratage (2017)

  Vysokoškolačka Izumi (Kasumi Arimura) je kontaktována od svého bývalého profesora Hayamy (Džun Macumoto) a je pozvána do divadelního kroužku. Kdysi na střední škole k sobě tito dva měli dosti blízko, a ač se nejen Izumi snažila po celou dobu své city potlačit, musí se nyní s tím vším i okolnostmi oba dva vypořádat.

  • 25.12.2018
  Matissneun cheonghon (TV seriál) (2001)

  Dva chlapci spolu utíkají ze sirotčince a vyučí se kuchařskému umění u mistra. Jejich cesty se však rozcházejí a pro křivdu se stávají nepřáteli. V pokročilejším věku jeden z nich provozuje úspěšný řetězec luxusních čínských restaurací, druhý skromný domácí podnik. Konkurenční boj se pro jejich minulost začíná vyostřovat. Situaci však značně komplikuje fakt, že se jejich potomci bez znalosti okolností náhodně seznámí a počáteční přátelství se začíná měnit v hlubší city.

  • 22.12.2018
  Neko Acume no ie (2017)

  Pan Sakumoto je úspěšným spisovatelem, avšak poslední dobou ztrácí inspiraci. Proto se přestěhuje do domu na venkově, což by mu mělo pomoci překonat obtížné období. Na dvoře domu se časem začínají objevovat toulavé kočky, pan Sakumoto se o ně postupně začíná starat a propadat jejich kouzlu.

  • 13.10.2018
  Aniimóto (TV film) (2018)

  Sourozenci Shinosuke (Jó Óizumi) a Momoko (Aoi Mijazaki) pracují pro rodinnou firmu. Jednoho dne Momoko rodině sdělí, že se svým přítelem čekala dítě, ale šla na potrat. Nicméně neprozradí nic o svém příteli. Sourozenci se dostávají do hádky a Momoko druhý den opouští domov. O šest měsíců později, na otcovy narozeniny, se rozhodne vrátit domů. Zatímco na ni rodina čeká, objeví se její přítel Yuki.

  • 13.10.2018
  Last Recipe: Kirin no šita no kioku (2017)

  Sasaki Mitsuru (Kazunari Ninomija) je prvotřídním šéfkuchařem, ovšem ztratí svou vášeň pro vaření. Je schopen připravit jakékoli jídlo, které byť jen jednou ochutnal. Jeho restaurace však zbankrotuje, jelikož je přílišným perfekcionalistou. Aby splatil své dluhy, nabízí osobně udělat poslední jídlo tomu, kdo zaplatí 1 milion Jenů. Mitsuru dostává nabídku z Číny – je mu nabídnuto 50 milionů Jenů, pokud dokáže znovu uspořádat legendární hostinu šéfkuchaře Yamagaty Naotary, jež se konala v roce 1930.

  • 13.10.2018
  Birthday Card (2016)

  10letá Noriko (Ai Hašimoto) ztrácí svou matku Yoshie (Aoi Mijazaki). Yoshie však věděla, že nebude žít dost dlouho, aby mohla vidět své děti vyrůst a dospět, takže jim v předstihu napíše narozeninová přání pro budoucnost. Dospívající Noriko tak skrze tato přání postupně získává rady a myšlenky své matky.

  • 10.10.2018
  Kurara: hokusai no musume (TV film) (2017)

  Autobiografický snímek pojednávající o životě ukiyo-e umělkyně (malířky) Katsushiky Oei (Aoi Mijazaki), jež je dcerou proslulého malíře Katsushiky Hokusaie. Jako dítě sledovala svého otce při práci a rovněž propadla kouzlu malby. V dospělosti se rozvádí pár let po svatbě a pracuje se svým otcem.

  • 7.10.2018
  Yongsun (2016)

  Yong-Soon je 18letá středoškolačka, jež se zamiluje do svého učitele, avšak pojme podezření, že by mohl mít přítelkyni, a začíná po ní s pomocí spolužáků pátrat. Celou situaci komplikuje fakt, že její otec si domů přivede novou manželku z Mongolska.

  • 18.11.2016
  Going My Home (TV seriál) (2012)

  Manželský pár Ryota (Hiroši Abe) a Sae (Tomoko Jamaguči) má trochu starosti s dcerkou Moe, která tvrdí, že vidí skřítky. Mezitím se Ryota dozvídá, že jeho otec žijící v Naganu zkolaboval a je v kómatu. Tam Ryotova otce v nemocnici navštíví neznámá krásná mladá žena (Aoi Mijazaki), která má dokonce malého syna. A v Naganu navíc na skřítky věří kde kdo. Věci se semelou tak, že Sae na týden odjede natáčet, zatímco Moe má za trest týden mimo školu. No a tatínek si tak nějak povinně v práci vezme týden volna a vyrazí s dcerkou za dědečkem do Nagana – je třeba celou záležitost více prošetřit, a hlavně – lov na skřítka začíná...

  • 29.2.2016
  Aoi kuruma (2004)

  Příběh zachycující život mladíka Richia (Arata Iura), hudebního nadšence a DJ v jednom, nesoucího si ovšem ve svém nitru trauma z dětství. Krom jeho přítelkyně tu hraje důležitou roli i její mladší sestra Konomi (Aoi Miyazaki), se kterou začne potají rozvíjet osobní vztah. Jenže trauma na duši Richia je hlubší než se na první pohled může zdát...

  • 29.2.2016
  Tenkósei: Sajonara anata (2007)

  Mladý student potká jednoho dne svou kamarádku z dětství. Nešťastnou náhodou spolu spadnou do pramene (jezírka) a prohodí si vzájemně těla. Tato událost jim poněkud naruší jejich dosud poklidné životy, způsobí mnoho netradičních situací a problémů v osobní oblasti i rodinném kruhu. Později se k tomu navíc přimíchají záležitosti citové i vážnější. Jak se s celou situací ti dva poperou a dokáží se vrátit zpět do svých vlastních fyzických schránek?

  • 22.4.2015
  Kita no kanariatači (2012)

  Před 20 lety učila mladá žena na jednom z japonských ostrovů několik dětí. Nyní se dozvídá, že jeden z nich měl někoho zabít. Jelikož tomu odmítá uvěřit, při pátrání postupně zkontaktuje všechny své bývalé žáky - přichází pomalé odhalování minulých skutků, obviňování, křivd, nikdy nevyřčených věcí i utajovaných vztahů.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace