Papežův vymítač (2023)

Nejsilnejsi scena filmu je hned zkraje, dys starej amort drandi po Rimu za zvuku skupiny the Cult. Jinak mam dva zasadni postrehy 1. Russel asi ma zase hypoteku 2. Dabel posednul hlavniho vymitace jeste doma, dys mu nakukal, aby se svoji nadvahou nevahal a jel do spanelska na lambrete

Těla (2023) (seriál) odpad!

Hodnotit serial po dile a pul, to udela jenom opravdovy dezolat! Takze: Sice jeste nemam uplne stopro indicie, ale nechci se dockat momentu, kdy se z detektiva z 19. stoleti stane stastna homoklada, cimz si liberalni a komplete proti covidu proockovany netflix splni duhove okenko. Sem halt takovej starej a konzervativni a tenhle nucenej vyskyt homo a trans a jinejch sexualu me sere. A pak teda velmi nepekna pani skretice z budoucnosti.  Ano, to mi stacilo, abych dal odpad

Sisu (2022)

Sisu je neprelozitelny vyraz znamenajici: pustte si radsi libovolny dil bakalaru.

Liga mužské moudrosti (2021) (seriál) odpad!

Tak to je taškařice, jakou svět neviděl. Uplná píčovina vo hovně, což je naprosto v pořádku. Tady si akorát kuci řekli, že to skoro na mizině něco dalo, tak to zkusíme znova. A vono to už nedává nic. Jestli se potřebujete vyblejt, počkejte na kreaci p. Čtvrtníčka, kterej to pojal tak nějak lidově.

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Příběh o tom, jak si blbka založila účet na Fuckbooku a jak si ji vzal čert do pekla. Bohužel i s dětma, ze kterejch by ale asi vyrostlo to samý, co mamá. Poučení č. 1. když vraždíš pizdu, vynech děti Poučení č. 2. Každý v usa má právo odmítnout detektor lži

Zmizím ve tmě (2020) (seriál)

Tohle je hodně nastavovaná bída. Mít to 4 díly, tak je to skoro cajk. Příběh o Mišel, která našla walkman a byla posedlá myšlenkou, že dokáže řešit kriminální případy. Bohužel pro ni si vzala známýho komika, kterej jí umožnil věnovat se zájmům naplno. A tak Mišel (uznávaná v komunitě debilů, co onlajn odhalujou zločiny) píše knihu, která (pokud jste ji četli) rozhodně není bestseller a spíš je to slátanina až sračka.  A zároveň si asi myslí, že policejní vyšetřovatelé s ní spolupracujou,  páč je fakt dobrá. A ne proto, že má slavnýho manžela, kterej zřejmě umí zařídit různý věci. Jinak super dokument o nefunkční rodině, kde matka jede na opiátech zavřená ve svojí ložnici, ze který dlouhý dny a týdny nevychází, buď že tvoří nebo je sjetá. Běžný kontakt se zbytkem domácnosti tak zajistí sms. Von to Patton příležitostně vysvětlil v jednom svym vystoupení, to byly ty tvůrčí muka, co maj přednost i před dítětem, který ovšem Mišel ukrutně milovala. A taky, že jo. Dcerka si může zalistovat ve smajlíkách od mamá, dyž ji přepadne smutek.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Poctivá mizérie. Jedna hvězda je za cestování v tom chrononěco přístroji. Alenka prováděla akrobacii ala Luke Skywalker! Scénář slabej, triky hrozný, postavy komplet hnusný ksichty, co diváka budou ještě dlouho strašit po nocích. Nezpochybnitelným kladem je to, že johny depp si tu není podobnej. Vidět to Carroll na premiéře, asi by to kino vystřílel

Comedy Club (2016) (pořad) odpad!

Zrovna ležim devátou noc v nemocnici na hadicích a dalo by se očekávat, že už budu nenáročnej na pobavení. Ale češi prostě standup neumí. Neuměl ho Matonoha, Pavlásek ani Pazderková. A neumí ho ani Knor ani ty vostatní ksichty, který se tam promenujou. Fóry o kozách a honění, gender study a tzv. skutečně prožitý historky asi baví akorát tak vlastní autory. Takže místo comedy clubu mě opět baví dokument o straškovi, kterej znám už nazpaměť. A furt je to o moc lepší, hodnotnější a hužel i vtipnější než naši mistři humoru. Btw chtěl bych tuhle veselou partu vidět, jak zkouší clean comedy bez zbytečnejch vulgarismů...

Grimsby (2016)

Pár vesele nechutnejch nápadů. Ale na celovečerní film to není ani omylem

Hotel Anny Sacherové (2016) (TV film)

Mně se nejvíc líbilo, jak zmetek antisemita starosta přeložil aničce k hotelu tramvajovou linku. Takže její hosté trpěli a lustry se sypaly. Přitom si zasloužila všobecný respekt. Třeba jak se za války tužila, aby se v hotelu neplatilo potravinovejma lístkama, ale penězma. Tuhle informaci možná mohli tvůrci vynechat, protože ta věta by měla znít: za války se v hotelu Sacher nedalo platit potravinovejma lístkama. Ovšem to trochu mění image pracovité vdovy na chucpe šmelinářku. To si někdo určitě dělá legraci, když tohle natočí a ještě to pouští mezi lidi. Až si skoro myslim, že to financovali nějaký neonacisti, aby skrytou formou poukázali na to, že zatímco prostý lid stál za války frontu na kus chleba, v hotelu sacher měli kaviár a pak si skočili s rotschildem utratit pár milionů na dostihy. Ovšem potom chápu, že je srala ta tramvaj pod oknem