Olive Kitteridgeová (2014) (seriál)

Moc pěkný. U podobných snímků mě mrazí z představy, že by to měly natočit naše esa.

Kancl (2014) (seriál)

Já myslim, že štajndler by měl popadnout lopatu a jít se realizovat někam na stavbu dálnice. Moc by tím všem pomohl. Celý to je na úrovni seriálu redakce, humor nikde, všude mír. Koptu mám rád, ale tady to nezvládá. Ovšem v tomhle díle to nezvládá nikdo.

Saulův syn (2015) odpad!

Asi nějaká bláznivá komedie, kterou sem zcela nepochopil. Hlavní hrdina se uplně volně promenuje po koncentráku, občas se pro zábavu projede na náklaďáku k řece, mění svoje pracovní zařazení dle nálady a tak nějak nám signalizuje, že to v tý osvětimi vlastně bylo cajk. Aby ulevil kamarádovi, tak před zraky dozorců hodí jeho lopatu do řeky. Esesáci sou z toho tak štajf, že klukum židovskejm hnedle pomůžou na břeh. Rabín drsňák tak může rozehrát svoji dějovou linku! Saul, jako člen Sonderkommanda, většinu pracovní doby prostojí a prozevluje, prostě pohoda. Jestli tohle mělo bejt drama, tak si mohli tvůrci dát tu práci a trochu to zasadit do historickýho reálu. Příště třeba autor natočí něco o maďarský kuchyni, to snad zvládne líp. Tenhle film je tak akorát dobrej pro analfabety, který ví o životě v KL uplný hovno a jenom se dojímaj nad mrtvym chlapcem.

John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše (2009)

Jedna hvězda za první půl hoďku. Zbytek je čistokrevná sračka včetně zmrtvýchvstání Dorky. Parta krajně nesympatickejch kladnejch hrdinů dělá všechno proto, aby nasrali japonskou armádu. A když hlavní nána promlouvá hlasem Angeliky, tak to je taky dost na ránu

Mladý Frankenstein (1974)

Jak se tohle dokáže držet v top filmových parodiích? Instantní nuda s dobrou kamerou

Spaceballs (1987)

Zas taková řachanda to není. Pár vtipů pro školní mládež a jinak děs a bída partyzán

Talhotblond: (2009)

Moc hezký. Jak se hnusný lidi vydávaj za hezký lidi a co všechno z toho může vzejít. Pani bych rád viděl v nějakym šikéznim hrobečku

Vše o Friedmanových (2003)

Dokument o krapet závadný židovský rodince. Taťka nic neudělal, akorát meditoval nad dětskym péčkem. Jo taky ve třinácti vojížděl svýho osmiletýho bratra. A pak akorát obtáh toho kluka u jezera. Teda dva kluky. Jinak nic. Jeho synové tak vůbec nechápou, že ho benga obvinili ze sexuálního zneužívání mládeže. Jesse (syn) taky nic neudělal. A jeho obhájce ho donutil říct, že ho zneužíval taťka. A taky, že s taťuldou ojel 14 dětí. Ale byl k tomu donucenej a u soudu byl ouplně v šoku. Až tak moc v šoku, že bratrum přehrává o pauze scénky z Pythonů. A pak je tu samozřejmě syn David, kterýho nezavřeli jenom nedopatřením, takže ještě dnes bloudí new yorkem a živí se jako klaun. A připadá mu to normální. Pěkná chucpe familie

Suburra (2015) odpad!

WTF?! Hodně slabej vývárek z Koráda. Autor nejspíš usnul u Kmotra, tak nám promítnul do díla politicko zločinecký propletence. Jenom upozorňuju, že to je o zemi, ve který může premiér platit štětkám kokešem a s voličem to ani nehne. Roční průměr vražd v Itálii je kolem 500, takže tyhle fantasmagorický filmy o mafii ať dou do prdele. A s nima i místní uživatelé, který uplně cejtí ten reál, jak ho zachytil rejža