George.Camel

George.Camel

Informatik

2 body

• 9.11.2010  19:55

Výhodná koupě je film, při němž se smíchy po zemi rozhodně válet nebudete. Přesto zde naleznete mnoho úsměvných scén a situační komiky a nudit se rozhodně nebudete. Koupě amerického vozu přináší novému majiteli Marcelovi Perignonovi (v podání režiséra Roberta Dheryho) další a další problémy a ten musí tyto situace řeši. Dvojroli dvojčat (vedoucího v továrně a policejního náčelníka) si ve filmu opět nezapomenutelně zahrál Louis de Funes. Plejáda grimas a gest z něj jen srší. Příjemná podívaná.

• 24.6.2010  23:23

Film je napínavý od začátku do konce, na způsob vyprávění si po chvilce zvyknete. Pořád jste v takovém zvláštním napětí, jestli se dozvíte pravdu nebo ne. Policajty byste chvílemi nejraději zabili ... každopádně zajímavý snímek, který rozhodně stojí za to vidět.

• 20.6.2010  21:44

George Clooney zraje jako víno a v tomto filmu to 100% dokazuje. Pohled do života chlapa, který vyhazuje lidi z práce za jiné, kteří to neumí, přitom létá po celé Americe a do tohoto stereotypu vstoupí dvě ženy. S jednou z nich se na svých cestách sblíží natolik, že se do sebe zamilují, druhá, nová kolegyně ve firmě, se snaží změnit styl a způsob jeho práci, přičemž čerpá z nových technologií internetu a svého univerzitně získaného vzdělání, což dle jeho názoru nestačí, tudíž vznikne generační spor. Jak tento koktejl dopadne smozřejmě neprozradím, jen řeknu, že co se týče obrazového ztvárnění, scénáře i hudby, vše je dokonalé a tak je tento snímek jedním z mála, který mně v poslední době oslovil a zaujal. Je výborný ... tečka.

• 1.6.2010  22:34
    Velká ryba (2003)

Dlouho jsem zvažoval koupi tohoto filmu na dvd, ale nakonec jsem se přesvědčil, že to nebyla špatná volba. Tento film je naprosto jiný, než ostatní Burtonovy filmy, atmosférou, náladou, stylem vyprávění, kamerou i hudbou. Kuzelné vyprávění o životě Edwarda Blooma s nádherným koncem. Užijte si tento film, stejně jako já.

• 1.6.2010  22:15
    Zelňačka (1981)

Zelňačka bohužel není dabována Františkem Filipovským, což pro mnohé diváky ubírá tomuto filmu zbytečně body. Dabing Jiřího Lábuse je poněkud nezvyklý, nikoliv však špatný. Přesto se neujal a další neznámé filmy s Lousem de Funesem již nedaboval. Pro lepší zážitek i atmosféru je lépe sledovat film v původním znění. Přesto zde Louis De Funes překypuje svým typickým humorem, gesty, brbláním i gagy. Výborné je hudrování mimozemšťana, které mi rozvibrovalo bránici. Jediné, s čím mohli autoři šetřit, je neustálé opakování hlavního hudebního motivu a příliš násilné a scénáristicky nedotažené scény. Za to hvězdička dolů, jinak dobrý film, alespoň pro mně, mimozemšťana ...

• 30.5.2010  21:53

Nikdy by mě nenapadlo, že se u Hitchcockova filmu ze srdce zasměji, ale je to tak. Hláška malého Arnieho "Nikdy nevíte, kdy se mrtvý králík může hodit ... " mě dostala. Takový styl humoru nenajdete ani v českých komediích a kvůli toho stojí za to shlédnout tento film. A malý Arnie je ve všeh ohledech nezapomenutelný, "To byl dvojvdolkový králík."

• 19.5.2010  16:33

Dvojice Funés - Girardotová je v této komedii naprosto dokonalá. Naschvály, za které by leckdo zabíjel. Zkrátka pro výrobu uděláme vše a to bezohledně. Výborné gagy, vtip, film má spád, spousta vtipných nápadů. Takhle si představuji zábavnou komedii na kterou se budu pokaždé těšit. "Nemůžu usnout ... !!!", "tak počítej svoje dělníky ... ", "jeden dělník, druhý dělník ... "

• 19.5.2010  16:20

Velká očekávání a velké zklamání ... nuda, trapnost, zasmát se není čemu. Tento film mě opravdu nebavil. A to vůbec.

• 18.5.2010  21:31

Výborná zábava, obzvláště, když se televizní producentka snaží odolávat názorům nového reportéra a posléze si od něj nechá radit, aby získala přízeň svého souseda. Feministkám se tento film moc líbit nebude, ale mně se líbil ... nekecám.

• 18.5.2010  21:11
    Devítky (2007)

Film mě dokázal zaujmout už od začátku a pokud se tohle stane, je to znamení, že jej dokoukám do konce a Devítky to dokázaly - je v nich zkrátka nápad, zaujme i krásna hudba a film nenudí. Ryan Reynolds podává mimořádné herecké výkony, dialogy jsou místy i vtipné. Je škoda, že se takových filmů netočí mnohem více. Bylo by nač koukat.

• 14.5.2010  19:41

Když máte peníze, otvírají vám dveře, nemusíte nic platit hned, klanějí se před vámi až k zemi. Ale jakmile na povrch vypluje jen minimální podezření, že jste švorc, vše se obrací a všichni chějí zaplatit, berou vám dodané zboží a málem krachuje burza. Je to stejné i po více než padesáti letech a tato komedie má stále co říci.

• 14.5.2010  19:29
    Lakomec (1980)

V tomto fílmu je až moc cítit divadelní prostředí. Škoda, že se je nepodařilo mírně eliminovat, filmu by to zcela jistě prospělo. Přesto je to komedie poměrně zábavná, Louis de Funés v dobré formě. Lépe jsem si ji vychutnal v originálním znění, český dabing totiž trošku pokulhává.

• 14.5.2010  18:43
    Hibernatus (1969)

Louis de Funés je brilantní, ostatně jako ve většině svých filmů. Gagy, grimasy a nezapomenutelné škleby, to vše najdete v této komedii. Vzhledem ke své stopáži není ve filmu příliš zbytečných záběrů a než se nadějete, je konec. Škoda, že tehdy nenatočili pokračování. Zajímalo by mne, co by bylo dál po rozmrazení Huberta de Tartas po padesáti letech. .

• 10.5.2010  20:47

Zábava začne v momentě, kdy se na scéně objeví Louis de Funés. Spousta fantastických gagů a typického Funésova vzteklého humoru v továrně na žvýkačky, skákající zuby nebo brilantní tanec podráždí vaši bránici a na tento film zkrátka nejde zapomenout. Pobaví i po letech. Kdo umí, umí.

• 5.5.2010  23:15

Jak to jen říci ... hodně dobrý film, od kterého neodtrhnete oči a budete se k němu vracet díky atmosféře, vynikajícím hereckým výkonům a hudbě. Dobře namíchaný koktejl, který chutná.

• 4.5.2010  18:50

Těšil jsem na Umu Thurman, že mě pobavi, rozveselí, ale nějak se to zvrtlo. Po prvních patnácti minutách jsem musel přepnout na originál zvuk, jelikož dabing tohto filmu je příšerný. Respektive, je to jen ticho do kterého se dabuje, žádná atmosféra, ruchy, nic. To se opravdu nedá poslouchat. A pak už jen koukáte na frustrovanou ženskou, která se snaží neustále filozofovat, nic nestíhá, fňuká, stěžuje si, v posledních sedmi minutách volného času musí napsat v notebooku na svůj blog o svých pocitech ... no nezlobte se na mě, todle opravdu podruhé vidět nechci.

• 3.5.2010  17:22
    Receptář nejen na neděli (TV pořad) (1987)

Pan Podlaha se drží už hezkou řádku let a tento pořad má zcela jistě svou sledovanost. Chtělo by to více obyčejných rad. V poslední době mi totiž program připadá už jen jako reklamní nástroj na prodej jakéhokoliv výrobku, obzvláště hnojiv a jejich aplikačních prostředků. Zkrátka na co dříve stačila hlína a hnůj musíte dneska mít speciální hlínu, v něm sušené todle, zamíchané ještě támdleto, zalét tímdletím ... a hup. Kytka je stejná jako před lety, jen za vše zaplatíte mnohem víc, protože to musíte takhle udělat ... že.

• 3.5.2010  17:18
    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)

Dalibor s Adélkou se drží už několik let tento pořad na stabilní úrovni. Opakovat pořád dokola stále stejné rady každý rok začne každému po určité době lézt na nervy. A přijít s něčím novým, to je těžké. Proto mně v poslední době vůbec nebaví vyrábění jakýchkoli serepetiček do domácnosti, všmožné lepení nesmyslů tavnou pistolí, malování a zdobení ... no nebudu se rozepisovat, nebo bych musel ubrat hvězdičku, a to nechci. Takže dávám průměr ... za tři.

• 3.5.2010  17:13
    S Italem v kuchyni (TV pořad) (2009)

Správný kuchař, který učí Čechy vařit italskou kuchyni a dovede o přípravě jídla hezky vykládat. Má to šmrnc a styl. A nezapomeňte, že nejlepší je to RUČO ... Mňam.

• 3.5.2010  17:10

Výborný nápad, fantastická hudba, jen to ztvárnění jaksi pokulhává. Místy to připomíná béčkové filmy, některé dialogy i akce naprosto tupé, ale přesto se mi film líbil a nedokážu říct, čím to je. Spousta vystřílených nábojů z pistolí, nikdo se při střelbě netrefí - pochybuji, že by ve skutečném světě takovíto policajti obstáli u nějakých zkoušek, a ještě třeba v Americe. Co se mi líblo, to byly zpomalené scény a vracečky v čase. A Sean ukázal, že po Pánech prstenů umí hrát i jiné role.

• 3.5.2010  16:58
    Město Ember (2008)

Spíše než fantasy bych to zařadil do žánru dobrodružná sci-fi i když nikam do vesmíru nepoletíte. Vše se odehrává v podzemním městě. Děj je docela svižný, dětské herecké výkony jsou také kvalitní, atmosféra tajuplná a tésnivá. Dobře se na film kouká, jen není moc vysvětleno proč všichni žijí v podzemí, jak mohly vydržet potraviny v konzervách stovky let a další detaily a na závěr .... no ale to nemohu prozdradit. Koukněte se.

• 2.5.2010  21:59

"Johanka z Arku ??? ... a vy jste Jack Cousteau ... " skvělé jiskření v této brilantní romantické komedii. Předem tušíte, jak vše dopadne. Je zde i vzájemná nevraživost mezi Angličany a Francouzi, krásný starý dům, špatné i dobré víno, překrásná zákouti a samozřejmě happy end ... francouzsky, n´est ce pas.

• 27.4.2010  21:12
    Avatar (2009)

Dopřál jsem si tento film ve 3D a musím říci, že měl film absolutně dostal. Je neuvěřitelné, co je dnes ve filmu možno použít díky moderním technologiím a téměř věříte, že je to opravdové.

• 25.4.2010  00:19
    Informátor! (2009)

Na film jsem se těšil, o to větší bylo zklamání. Nevím, čím to bylo, ale do poloviny filmu jsem ani nevěděl, o čem vlastně je. Ústy hlavního hrdiny se na vás z plátna hrne tolik přebytečných a zbytečných informací, že je ani nestačíte vnímat. Navíc ještě k tomu poznámky v nepřímé řeči, rychlé dialogy, chaos. Lež, lež, lež ...

• 25.4.2010  00:11

Zajímavý a doposud nevídaný námět tohoto filmu vás donutí přemýšlet a dávat si do souvislostí útržky ze života cestovatele v čase. Láska a jiskření mezi Clare a Henrym je okouzlující a velmi přesvědčivé a to je na tomto filmu to nejkrásnější. Výborné herecké výkony obou hlavních představitelů.

• 24.4.2010  23:29

Průměrná komedie o mezigeneračních vztazích, o amerických vyhazovech na hodinu, mladém nafoukaném šéfovi a dalších cliché, která se objevují pořád a pořád. I když jsem těch 100 minut přežil, jaké si z toho mám vzít ponaučení? Vlastně ani nevím o čem to bylo, a vůbec nechápu, proč tomuto filmu většina dává pět hvězdiček. Nechápu. U mě průměr - čili za tři.

• 24.4.2010  23:27
    Pán Domu (2005)

Dvě hodiny koukat na tento film byl nadlidský úkol. Podruhé se to zřejmě nestane. Přesto obdivuji T.L. Jonese, že pět roztleskávaček uhlídal. Jinak není co hodnotit. Průměrná, přiblblá komedie bez nápadu. A jednu hvězdičku navíc dávám za scénu s připojenou klilmatizací.

• 2.4.2010  23:23
    Hulk (2003)

Pěkná podívaná, dobré efekty, zajímavé i po střihové stránce. Jen mi někdy až moc vadí ve filmech sledovat záběry čtyř kamer najednou. Chápu, že toho chce tvůrce sdělit příliš, ale méně je někdy více. Přesto se mi nitky příběhu postupně splétaly dohromady až do úplného konce. Originál komiksu neznám, proto jsem neměl s čím srovnat, ale mám rád zajímavé sci-fi příběhy, a tento mezi ně určitě patří.

• 2.4.2010  23:15
    Cellular (2004)

Ačkoliv thrillery a akční filmy moc nesleduji, tenhle film mě opravdu zaujal, hned od začátku. Film má spád a tempo, záporňáky budete nenávidět, kladným hrdinům budete držet palce, děj se v rozhodujícím okamžiku vždy zamotá a to mě na tom bavilo. Kim Basingerová i Chris Evans jsou ve svých rolí výborní. A jako celek - reklama jednoho výrobce telefonů No..a

• 30.3.2010  21:34
    Pavlač Ester Kočičkové (TV pořad) (2007)

Ester Kočičková mě bavila, baví a bavit bude ... Její "chlapci a děvčátka" jsou již klasikou a věřím, že se tahle originální umělkyně bude i nadále v televizi objevovat.