muliku

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 29.2.2016  13:31
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Nechutně politicky pojatý celý večer. Moderátor Chris Rock byl trapný a (nejen jeho) neustálé připomínání diskriminace negrů opravdu lezla na nervy. Kdo z černochů kurva hrál v něčem, co by stálo za nominaci? Nejvíce rasističtí mi naopak přišli sami černoší, než kdo jinej. Hodnotím dvě hvězdičky - jednu za Louise CK (jako jediný mluvil o kategorii, za kterou předával oskara) a druhou za Sashu Barona Cohena, který si samozřejmě z celé černošké věci udělal srandu. A nakonec Leo dostal oskara? Myslím, že letos byli lepší herci v hlavní roli než Leo, pokud jste mu ho chtěli dát, měli jste to udělat už za Vlka z Wallstreet.

• 24.3.2013  02:21
    Total Recall (2012)

Když se vezmou přeplněné ulice kolonií z Blade Runnera, robopolicajti z Mass Effectu, postapokaliptické město z Falloutu a všechno se dá do kabátu přehnaných lens flarů, vznikne Total Recall. Po vyzuální stránce opravdu slátanina. Na druhou stranu, příběh mě uchvátil. První polovinu filmu jsem byl přesvědšen, že hlavní hrdina je pouze ve snu. Druhou půlku filmu až do konce jsem tápal jestli se film odehrává v reálném světě nebo v onom snu, což bylo vysvětleno až na konci. Takže shrnuto - dobrý příběh v příšerném prostředí - 50%

• 7.8.2012  15:11

Parádní koncert, snad jediná chyba na něm je nesympatický basskytarista Sami. Jsem rád, že ho velice brzy vystřídal Marco.

• 7.8.2012  01:18
    Nightwish: End of an Era (koncert) (2006)

No, tenhle koncert musel bejt zážitek.... Nebýt nešťastného vyvrcholení, kdy Tuomas vykopl Tarju z kapely, aniž by cokoliv čekala. Ať se to nám fanouškům líbí nebo ne, dosáhl tím svého - Tarja na sebe strhávala všechnu pozornost a ostatní členové kapely byli v pozadí. Po vyhození Tarji a po příchodu Anette, která nemá ani zdaleka takové vokální schopnosti jako Tarja, se fanoušci začali více zajímat i o ostatní členy kapely. Marco, jakožto mužský zpěvák, dostal mnohem více prostoru a všichni začali zbožňovat Tuomase, autora všech písní. Je mi líto, že k tomu bylo zapotřebí vyhození Tarji, protože s Anette kapela přežívá pouze na staré slávě, kterou vydobyla právě Tarja.

• 7.8.2012  01:11

Silný příběh a to bez jediného slova během celého filmu! Daft Punk zbužnuju a vidět něco takle působivého oblečeno do jejich hudby mi vyráží dech. Interstella je film, který můžu sledovat pořád dokola a stejně se neomrzí

• 7.8.2012  01:08
    Gladiátor (2000)

Další z pecek od Ridleyho Scotta. Gladiátor má velice silný příběh, jehož vyvrcholení mě pokaždé dožene k slzám. Svou roli také sehrál velice povedený soundtrack od génia soundracků Hanse Zimmera v podání Lisy Gerrard.

• 7.8.2012  01:05
    Blade Runner (1982)

Blade Runner je můj asi nejoblíbenější film. Ridley Scott je mistrem ve svém oboru, což dokazují i jeho ostaní díla. Dokáže krásně navodit atmosféru budoucího Los Angeles a za doprovodu hudby od Vangelise je Blade Runner prostě mistrovské dílo!

• 7.8.2012  00:57
    Purple and Brown (TV seriál) (2006)

Seriál pro nedospělé dospělé. Větší zhovadilost jsem snad nikdy neviděl. Prostě seriál podle mého gusta :)

• 2.5.2012  21:09

Ani nespočítám kolikrát jsem u tohodle filmu usnul. Nudné pasáže střídané rádoby akčními pasážemi prokládané všemi možnými druhy klišé. Nicméně Ewan McGregor, který byl do této božsky ďábelské role opravdu dobře vybrán, si zaslouží alespoň tři hvězdičky.

• 23.3.2012  23:29
    Pouť (2010)

Film na jedničku, dokáže citově zaujmout a to hlavně prostřednictvím hlavního hrdiny v podání Martina Sheena. Jediná věc co mi na dílu vadila, byl na kytáru hraný soundtrack.

• 1.3.2012  13:39

Tak tohle bylo něco! Mnohem zvrácenější, úchylnější a nechutnější než jednička. Přesně dle mého gusta. Doufám, že trojka bude ještě ''lepší''

• 18.2.2012  11:06

Tenhle film splnil vše, co jsem od něj očekával. Ještě týden po shlédnutí jsem se bál vylést z pokoje.

• 27.1.2012  14:35
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Radši dám maximální hodnocení protože se bojim Chucka Norrise

• 14.1.2012  13:53
    Osvícení (1980)

Tohle si snad ani nezaslouží srovnávání s knihou od Stevena Kinga. Jediné co mají kniha s filmem společné je tak maximálně hotel Overlook. Kdo četl, vím o čem mluvím. Když ale pominu toto srovnávání, musím uznat, že Jack Nicholson opravdu zazářil. Ostatně, jako vždy :)

• 14.1.2012  13:46

Tenhle film by si zasloužil víc než ''pouhých'' 79%. Ale když se kouknu, kolik lidí dalo Odpad se slovy ''nejsem teplej'', tak nevím jestli se mám smát nebo brečet. Jak můžete takovejmdle blbečkům dovolit komentovat filmy??!!

• 7.1.2012  00:40

Za normálních okolností bych dal 5*, ale jelikož je film na prvním místě, nabízí se srovnání s Forrestem Gumpem, kterého mám prostě radši a nemůžu dát oboum filmům stejné hodnocení.

• 19.11.2011  11:34

Jelikož mám prřítekyni, která ságu Twilight žere, tak jsem s ní to kino absoloval. Film ani příběh se mi vůbec nelíbil, je vidět, že je to natočeno tak, aby ''holčičky šimraly káči''. A třešničkou na dortu byli mluvíco-vrčící vlci, to jsem se opravdu a od srdce zasmál.

• 9.11.2011  14:26

Příběh není špatně zpracovaný. Hlavně Kathy Bates opravdu zazářila. Bohužel, film se hodně liší od knihy - ne že by to nějak vadilo, ostatně u filmů podle knihy to většinou bývá. Jen mě mrzí, že zde nejsou tolik vyzobrazeny emoce hlavního hrdiny (nebo je James Caan prostě neuměl zahrát?). Pamatuji si, když jsem knihu četl, tak jsem tu bolest prožíval společně s Paulem, třeba když se sebrání pérka do vlasů ze země zdálo jako nemožný úkol. Tady ho prostě sebral a odemkl dveře a šlus. Tyto skutečnosti mi na filmu opravdu vadili a udělali z něj spíše nudnou podívanou než nějaký psychologický thriller. Moje hodnocení - tři hvězdičky.

• 17.10.2011  18:50
    Fur TV (TV seriál) (2008)

Pecka seriál. Mervin je nejlepší, za každé situace si umí udělat dobře :)

• 16.10.2011  22:20

Vidět Bruce Willise v roli záporáka se jen tak nestává. :) Jinak k filmu jako takovému - Dobře pojatý žánr zombie s porcí černého humoru, který Rodriguezovi rozhodně nechybí. Prostě film podle mého gusta. Stejně tomu ale do páté hvězdičky něco chybí.......

• 16.10.2011  22:14
    Machete (2010)

Škoda, že celý film není v duchu prvních pár minut. Když Mačeta posekal celej dům těch špatnejch. Ale zbytek filmu samozřejmě taky pecka. Rodriguez prostě válí!

• 16.10.2011  21:54

Vůbec to není špatný film. Jenom mě docela zaráží, co to je za člověka, kterého napadl tenhle film :D Ale zpět k hodnocení filmu. Opravdu dobře natočené, herecké výkony také nebyli špatné a nápad prostě ''geniální''. Každej jsme nějakým způsobem zvrácenej a tenhle film mi prostě kápl do noty

• 16.10.2011  21:45

No tak tohle je pecka, přesně něco takovédleho jsem potřeboval už od doby, co jsem fanda South Parku. Youtube o Parkerovi a Stonovi jsem prolezl snad celé, ale tolik informací jako v tomhle dokumentu nikde není. A potěšilo mě, že je Trey Parker fanda Star Wars :) (nebo to tak alespoň vypadá, podle jeho mikiny a lega v jeho kanceláři).

• 12.10.2011  00:39
    Česká soda (TV seriál) (1993)

Tento pořad Vám přinesl... Aleš :D Českou sodu mám hrozně rád, pořád na to koukám dokola a jen žasnu, kde tvůrci sebrali všechny ty nápady na tu nehoráznou prču.

• 28.9.2011  01:11

We're going to do one thing and one thing only. Killin' gnatsies. Úžasnej Piťťák (a všichni ostatní) v úžasnym bijáku. Quentine, ty válíš.

• 17.9.2011  17:46

Neviděl jsem to a ani to nemám v plánu.. Koukat na něco takovédleho kategoricky odmítám

• 10.9.2011  16:48

Tohle dílo prostě nechápu. Vůbec se mi nelíbí, jak Beatlesáci sebe dabují, zní to, jako kdyby v každé situaci mluvili znuděně (měl to být záměr?). U filmu jsem se protě příšerně nudil, možná proto, že jsem zrovna nebyl vyfrčenej. Na druhou stranu se mi líbí písničky a taky mám rád armádu modráků, hlavně jejich psychopatického šáfa.

• 10.9.2011  13:27

Film vpodstatě o ničem. Nedokážu pochopit, proč hlavní hrdinka ten balet tolik ''hrotí''. Přesto musím uznat, že na Natálku se dá opravdu koukat a zaslouží si alespoň tři hvězdičky :)

• 2.9.2011  23:10

Sám sebe považuji za hardcore Star Wars fanouška a jsem rád za každý ždibíček navíc, co ve filmech neukážou (např. wikipedii o všech postavách a místech mám pročtenou křížem krážem). Klonové války vyplňují mezeru mezi druhým a třetím dílem, která je opravdu OBROVSKÁ. Stačilo si prvních 5 minut zvyknout na to, že je to animované a pak jsem si to už užíval. Jediné co mi na Klonových válkách vadí, jsou přehloupí drojdi separatistů.

• 1.9.2011  11:23
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Hned po South Parku jsou Simpsonovi můj nejoblíbenější kreslený seriál. Je obrovská škoda pana Bedrny, který ve dvanácté sérii přestal dabovat Homera. Od cca 15. série začali Simpsonovi pomalu ale jistě ztrácet na kvalitě a série 20+ jsou už nevtipná a trapná sr*čka. Protože ale tyhle nové série už ani neberu jako Simpsonovi, moje hodnocení zůstává 100%, protože hodnotím ty doopravdové Simpsny!

<< předchozí 1 2