Mikel LetsGo

JSEM

4 body

<< předchozí 1 2 3
    • 8.10.2018  16:21
    Tenebris (amatérský film) (2018)

V prvé řadě musím říct, že toto je amatérský film za minimum financí, s neplacenými herci.Vzhledem k tomu, se tedy jedná o slušný počin. Bohužel mám dojem, že to šlo zvládnout mnohem líp. Spousta dobrých prvků zaniká v celkovým dojmu. Děj je zajímavý se zvraty, ale místy dost nelogický až chaotický.Třetinu snímku hlavní postava prostě jen tak nachodí nesmyslně sem a tam. Střih se chorobně vyžívá v přechodových fázích u nichž člověk ztrácí pojem o tom, jestli se film chce tvářit jako čistokrevná duchařina a nebo pohádka o Nebojsovi. Nemůžu se ubránit dojmu, že 20 minut filmu je tam tak nějak navíc, a namísto toho tam pár výrazných míst v ději chybí.Celkově to pak působí docela rozpačitým dojmem. PS: akční scéna s foťákem na půdě je epická :D :D

• 1.3.2018  13:14

šlape to bizarně a bláznivě přímo k cíli. Pokud se vám doma v šuplíku válí pár přebytečných psychotropních látek, doporučuji jako předkrm na tento vtipem a wtf momenty nabitej hlavní chod.

• 19.2.2018  15:54
    Jsem to já (amatérský film) (2017)

Jednu hvězdu z lítosti za odvahu a odhodlání tvůrců. Zbytečně dlouhá stopáž. Vedlejší role si v rámci možností odříkaly svý a paradoxně byly mnohem lepší, než herci v hlavních rolích. Dva "hlavní" herci, rádoby vtipní vyplňují osmdesát procent filmu nudnými, zřejmě improvizovanými dialogy, s domněním, že to "utáhnou" a dělají tak bohužel ze snímku nekoukatelný odpad. Příště hrát víc pro film,než pro sebe a možná lidi nebudou utíkat z kina ;)

• 20.1.2017  14:47
    Hostel (2005)

Strašně nedoceněný film a tady na čsfd velice ukřivděný.Nevím čím to je, možná za tím stojí ego slovenské půlky uživatelů, rozhodně ale stojí za shlédnutí.

• 9.5.2016  00:23

netuším co tam ti frantíci vařili za matroš,ale Mila z toho měla slušný haluze, a spíše než vojevůdkyně to byla hysterická vyjetá káča. Ta banda žabožroutů ostříhaná podle kastrolu se na ni měla vybodnout už na začátku a radši si zajít na pár kousků do nejbližší krčmi, a pana Hofvnomana vzít sebou. Nesmyslná a prostá nudnost hrající si na historický velkofilm.

• 20.4.2016  10:48
    Rohy (2013)

Bravurní.. Bylo to originální, zábavný a živí. Herymu přepudrovali blesk na čele a dotáhli ho z famfrpálu rovnou po hlavě do téhle bizardní ujetiny, na kterou se tak skvěle koukalo. Závěr možná přehnanej ale přesto silný čtyři hvězdy za výborně zrežírovanou libovku.

• 7.3.2016  21:23
    Babovřesky 3 (2015)

Delší reklamu na smradlavej sejra sem ještě v televizi neviděl. Troška klesá čím dál hloubš a bere sebou i celý český šoubyznys..

• 28.5.2015  13:22
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Jsem rád že Ed dostal novou příležitost v roli trošičku serioznějšího Bundy. Chtěl sem za čtyři,ale co.. lupnu tam pět hvězd. A to proto, že po vysoce nastavené laťce bigbengtheory sem marně hledal komediální seriál co by mě pobavil. Moderní rodinka má ale něco navíc a vtipné situace prolíná s vážnými tak bravůrně, že i přes absurditu některých scén je vše naprosto opravdové a veškeré klišé je podáno velice kulantně.

• 21.5.2015  16:04
    Interstellar (2014)

Technicky dokonalé a po první polovině filmu jsem byl doslova unešený, škoda jen toho závěru..Alenka v říši divů,Casper,Gravitace,Vesmírná odysea a spousta dalších filmů zplácaná do jedné velké wikipedické maškarády. Příšerně dlouhý konec, kde nám Jessica Chastain doslovně vypráví proč hodila srdce oceánu do moře byl pro milovníky scifi zbytečný.

• 20.5.2015  22:03
    Interview (2014)

Přesně tak bláznivé a absurdní jako celá USA a Korea dohromady..

• 13.2.2015  14:29
    Helena (TV seriál) (2012)

chabá, nudná a humorem značně podvyživená česká verze Roseanne.

• 13.2.2015  14:24
    ONA A ON (TV seriál) (2013)

No.. párkrát mně i dokonce trošku nuceně cukl koutek v náznaku křečovitého pousmání a tak tam tu jednu hvězdu šoupnu za sympaťáky Káču a Vášu ;)

• 16.1.2015  20:55
    Pod zemí (2014)

To je tak, když dostane nějaký skvělý nápad a potenciál do ruky nůžky pro leváka!! A mohlo to přitom být tak bombový, jen se vyvarovat spousty laciných kamenů.. Tak už se pane Dowdle rozhodněte jestli ste chtěl natočit teenage IndyanaJonese, nebo hrůznou cestu do pekel!

• 12.1.2015  20:23
    Kurz sebeovládání (TV seriál) (2012)

Charlie is back!! a v plné parádě. Neztratil nic ze svého osobního kouzla.. naopak. Myslím že oproti dvaapulchlapa je jeho postava mnohem sympatičtější. Vše má pevně pod kontrolou a zároveň tak trochu u prdele :) Navíc spousta vynikajících postav které slibují,že bude z čeho čerpat, a těch pár slavných hvězd co se tam občas nachomýtne je taková třešnička na Charlieho skvělém dortu se striptérkou uvnitř.

• 23.11.2014  22:40

Pokuď jste si někdy v životě položili otázku " kde se v tom pojebanym tetrisu ku*va furt berou všechny ty kostičky" Tak tohle je ta správná volba, ale bacha aby se vám z té spousty jedniček a nul neudělalo trochu blivno..

• 6.11.2014  12:15

A já sem taky pes!! Příjemná oddychovka pro malévelké ;)

• 3.3.2014  21:50
    T-Mobile Fotbalista roku 2013 (TV pořad) (2014)

Největším zážitkem celého pořadu byly zajisté dva míče Terezy Kostkové a kdyby míň mluvila a víc poskakovala mohla se vyhnout spoustě trapných chvilek. Ještě že máme ty vtipné Pavlíky a fotbalového Gotta Péťu, bez něhož by snad nebylo ani koho ocenit.

• 12.2.2014  14:41
    Gravitace (2013)

Byl jsem ve vesmíru... a byla to sakra jízda!

• 11.2.2014  22:30
    Konečná (2013)

Docela slušné obsazení slibovalo pěkný zážitek...jo, jenže vlk taky sliboval! Přišlo mě to dost odfláknutý a i když komedie se zestárlými akčními hvězdami sou teď v kurzu z Arnolda se toho prostě moc vyždímat nedá..a Knoxville? co to proboha hrál Knoxville??

• 11.2.2014  11:04

A mohlo to být i za pět, nebýt několika zbytečně protáhlých a nudných scén,ale tohle je ten správný směr kudy by se měl Knoxville vydat.Trošku příběh, trošku Jackass a dohromady to funguje.Oskara pro všechny nicnetušící nahodilé herce s protáhlými obličeji.Skutečně mě to bavilo..příště chci ještě o kousek víc!

• 9.2.2014  14:55

Vynikající! a oproti nudné roadmovie "neočekávaně očekávaná cesta" je to obrovský krok vpřed..i když místama jako by Jackson trochu vyskočil mimo svět pána prstenů. Moc pěkná fantasy akční jízda a pokud půjde Hobit co se týče kvality obrácenou cestou jak Frodo, tak by sme se mohli těšit na trojku jako velkolepé vyůstění celé ságy. Mimoto Šmak může s přehledem fungovat i samostatně jako honící materiál pro všechny fanoušky dračáku...zkrátka velkolepé!

• 20.11.2013  17:43

Celá ta pasáž z roku 1933 byla ve filmu naprosto strašná. Zbytečně celý snímek natáhla na nudných 150minut a navíc ho strhává do naprostého průměru. Akční scény dlouhé a o ničem. Nezachraňuje to ani ten fakt,že triky byly velice dobré a celkově z toho mohla být hezká westernovka s jemně komediálním nádechem,které by slušelo pěkných 105 minutek a Johnny by si nemusel tolik vykrádat Jacka Spearowa..to jako vážně Honzo??To už teď budeš ve filmech jen čumět do neukazujícího kompasu, nebo do nefungujících hodinek, s divným účesem a vizáží blázna?? Pokud by se to celé zkrátilo a natočilo ve verzi 15+ tak bych přemýšlel o čtyřech hvězdách..takhle jsou to slabé tři a to hlavně za ty digitální orgie. Jo..a Ruth Wilson je fakt ohyzda!

• 17.10.2013  15:23
    Kouzelníci (2013)

Zrovna když jsem si říkal,že tato průměrná sonda do duší kouzelníků trochu ztratila na tempu a začla se pomalu ale jistě blížit neuspokojivému dvouhvězdičkovému hodnocení, přišlo velké finále a já se zase jednou pořádně zasmál. Jak tvrdím pořád..v poslední době je natolik málo dobrých komedií, že sebemenší náznak cukavého koutku musíme ocenit a proto neváhám a dávám téhle ptákovině za čtyři :D

• 25.9.2013  18:04

Jak se žene lidstvo kupředu, vyvíjí se i naši přátelé zombíci. Z plazících se přizdisráčů jsou tu najednou kříženci speedyho gonzálese a ptáka uličníka. Tvrdohlavě a po hlavě si jdou za svým cílem, což není jako bylo zvykem touha po mase,ale infikování všech ostatních spoluobčanů. Přesto jim zbilo tolik lidskosti,že si postaví navzájem kozu,aby mohli ostatní zombie kamarádi přelézt zeď a nakazit pár místních židů a mají tolik slušnosti, že když už někdo ňákou tu lepru nebo syfl má, tak ho nechají svému osudu a nepokoušou ho. Forster dokázal, že tento žánr má pořád co nabídnout a podívaná to byla pěkná, plný počet dát přesto nemůžu. Kromě Brada obsazení nemastné, neslané, spousta prvků nedotažených a odbytých. Film mě bavil, nevlekl se, ale stoprocentní to nebylo..

• 4.4.2013  21:42

Nějak mi uniká pro jakou věkovou kategorii je tento film určený. A vůbec co nám tím vlastně chtěl pan Burton říct. Obávám se že si tím jen kompenzuje ztrátu nějakého mazlíčka z dětství, nebo fakt nevím. Děje se tam toho hodně,ale vlastně se nestane vubec nic. Těsně po shlédnutí mám rozpolcené pocity. Jak je možné,že spousta skvělých scén tvoří jeden velice průměrný animák? Těžko říct jestli nám pan Burton naservíruje ještě někdy nějakou chuťovku nebo se od něj dočkáme jen těchto dietních porcí...

• 26.3.2013  23:41
    Bůh masakru (2011)

Při pouštění tohoto snímku jsem si byl vědom toho,že se jedná o jednoduchý námět držený nad vodou pouze výbornými hereckými výkony pod taktovkou skvělého řežiséra, a přesto jsem si připadal ke konci filmu tak nějak ochuzený, nebo podvedený... jako když si dáte kopeček zmrzliny, který vás natolik rozmlsá,že máte chuť ještě na jeden,ale v zmrzlinářství už je zavřeno. Hodina a čtvrt škádlení vašich chuťových pohárku, bez toho aby se člověk zasytil!

• 26.3.2013  20:40

Peyton sice umí moc pěkně pracovat s počítačem,ale o tom jak má vypadat film nemá ani páru. Vizuelně a efektově je to sice zdařilé ( Malá americká dítka budou určitě nadšeně tleskat svýma baculatýma ručičkama ) ,ale inteligentní publikum by si přálo něco víc než jen Dwaynovu pumpu a barevný svět v hrsti. Dvě hvězdy za to, jak film příjemně rychle uteče a že mi nezkazil den :)

• 12.2.2013  19:28

Zajímavá variace na lásku nebeskou, jejichž podobnost se v mnoha bodech nedá přehlídnout. V žánru romantických komedií se jedná o slušnej průměr, ale přirovnal bych to tak trochu k imitaci tance Michaela Jacksona.Muže být sebelíp vypilovaná technika a kostým, ale celkový dojem nikdy nebude takový jako originál. Taková ta jiskra, kterou láska nebeská měla a kterou sem u svatýho valentýna tolik postrádal.

• 5.2.2013  08:19
    T-Mobile Fotbalista roku 2012 (TV pořad) (2013)

Je vidět,že naši fotbalisti jsou poslední dobou spíš mediální hvězdy, než ty sportovní..což o to, Peťa bubnuje pěkně,ale myslím,že jen s flašinetem to tam do té Brazílie těžko dotáhnem. Dyk je sice geniální, ale tohle bylo dost slabý a možná by se měl věnovat spíše tomu zpěvu. Celkově byl ten večer, až na pár světlých okamžiků, jeden velký hluchý moment!

• 1.2.2013  16:37

Ke snímku jsem usedal bez jakýchkoliv spoilerů a možná proto mě po celou hodinu a pul překvapovalo jak se děj vyvíjel. V žánru béčkových komedií je to více než dobré. Slušné obsazení ve kterém mi jako nejslabší článek přišel prošedivělej Stiller, kterým každá dobrá komedie tak prapodivně načichne.Ve filmu je spousta absurdního humoru, který mě vždycky bavil a možná proto mi přijde, že to celé šlo uchopit ještě lépe a posunout o něco víš. Takhle tu kluci ze sousední hlídky smdrí někde okolo 50% hodnocení což je velká škoda,protože potenciál rozhodně měli.

<< předchozí 1 2 3