Před svatbou ne! (2001)

Hewitt je kočka, Weaver zase dobrá herečka, Liotta sympaťák, Hackman herecký veterán, u něj není, co řešit. K této sestavě pár fórů a zábava je zaručena. Vhodné na večerní oddech po těžkém dnu.

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007)

Brak! Ale z filmů o krokodýlech, vyjma National Geographic, to bylo dost záživné, nepřišlo mi to úplně stupidní a místy dokonce to bylo i vtipné. (kdybych již neznal z jiných počinů Wasikowskou a Worthingtona, ani si jich nevšimnu).

Rogue River (2012)

Obyčejné, nešokující, předvídatelné a i dost blbé. Na zabití času a uspání však postačující. Jen totálně vypatlaná naivka vleze někomu do baráku v úplné prdeli světa a ještě svolí, že tam přespí. Ale kdyby toho magora poslala do hajzlu, otce rozprášila, (pokutu by stejně žádnou neplatila), a jela domů, tak by to skončilo moc brzy a film by byl o ještě větším hov...!?

Wolf Creek (2005)

4 * jen proto, že z tohoto filmu sem měl hodně dlouho velmi nepříjemný pocit. A to se odvážím říct, že sem podobných viděl dost, a že mě jen tak něco nerozhodí - na poli filmovém.

Útěk z MS-1 (2012)

Velmi chabé. Dějem, akcí i hereckým obsazením. Jediné, co stojí za zmínku, jsou hlášky a zjev G. Pearce. I když byly hlášky tuctové, hodily se k ději, takže sem se aspoň párkrát zasmál. A Gaye Pearce konečně někdo nahnal do posilovny, napumpoval do něj sakra drahé suplementy a konečně nevypadá jako vořežkudla.

Tequila Sunrise (1988)

Než jako detektivní thriller mi to spíš přišlo jako romanťák o jednom divném trojúhelníku, kde navzájem na sebe kujou pikle. Ale bylo na co koukat - Michelle je prostě kočka, Russell hrát umí, Gibson taky, oba mí oblíbení herci - za trojici po třech *.

Tichý běh (1972)

Jak je to nudné (až na toho radikálního greenpísáka), tak je to dojemné. Ještě snad u žádného sci-fi mi nebylo tak úzko, smutně, do breku, prostě tenhle snímek ve mně vyvolal jen ty negativní emoce, které s filmem opravdu spojovat nechci. Ti dva roboti byli ale super. - (K dokonalosti se pak plechové duo dotáhlo ve star wars.) Jinak logiku a smysl snímku řešit nebudu. Jdu se podívat na něco, co mě vyvede z deprese.

Kdo chce zabít Jessii? (1966)

Jako humor jednoduchý, očekávané gagy, ale místy funguje. Jedna hvězda navíc je za Olgu, je fakt hezká, a za J. Višného, taky vypadal fakt dobře - jak se píše v jeho profilu - pravá pocta legendě jménem Steve Reeves.

Green Lantern: Emerald Knights (2011)

Lepší by byl ucelený "solo" příběh. Ani jedna z jednotlivých storek mi nepřišla záživná. I ty souboje byly odfláknuté. Montgomery bijou zvony, jo bijou zvony. Montgomery to si odflákla, jo odflákla.

Diamant 13 (2009)

Nevydržel jsem se dívat na G. Geparda s nosem jak lilek, navíc zarudlým jak po třídenní kalbě. I ten děj mě nudil. V půlce filmu vypnuto. Nebudu se přece vizuálně trápit!?