Fantastická cesta (1966)

Vizuál na tu dobu samozřejmě chvályhodný, jen děj mě tak nebavil. Snaha o dobré nápady by nejspíš byla, ale snažili se málo. Systém - jedem, aj, aj, problém!, co budeme dělat? Musíme to a to! Ok. Jedem dál - a tak pořád dokola, neni zrovna zábavný. Když se člověk snaží, může vidět starý a ještě starší snímek než toto, který je více nápaditý a zábavnější. (např. Stroj času (1960), The Invisible Man (1933) - na tu dobu unikát! Takže sem přísný - za dvě!

French Roast (2008)

Animace hezká, děj ovšem nuda.

Candyman 3: Den smrti (1999) odpad!

O dost horší než první film. Takže odpad zasloužený. Jediné, na co se dá dívat, je bujné poprsí Donny D´Errico. Jinak herecké výkony a zápletka je opravdu horor! Než toto vidět znova, sám se pověsím na hák.

Candyman (1992)

Když sem to viděl asi ve dvanácti, bál sem se týden podívat do zrdcadla. Teď mi to přišlo spíš nudné až trapné. Atmosféra by nějaká byla, hlavně hudba je deprimující, ale jinak o ničem. Už mě to tak nedostalo. Stejně se ale neodvážím říct jeho jméno 5x.

Zrcadla 2 (2010)

Pokud to srovnám s předchozím filmem, jinak by hodnocení šlo dolů, tady mi děj přišel lepší. Ale pro mě to není horor, spíše thriller s trochou duchařiny. Vše zaobaleno jako detektivka. Smrti opravdu zábavné. Ani Nick Stahl mi nebyl nesympatický.

Střelec (2009)

Přišlo mi to takové decentně vtipné, pomalé, jasně dané, strojené, slušné, volně ubíhající, nijak akční, nijak nudné, překvapivě zábavné. Na ději filmu je jasně vidět, že to točil důchodce. (Hill však na svá léta vypadá velmi čile - i když už nemá blond vlasy, ale bílé a šedé oči a ne modré).

Vinnetou (1963)

Dobrý, ale já radši western s Eastwoodem.

Vinnetou - Rudý gentleman (1964)

Western podle K. Maye. Nevím proč, ale mě Vinnetou vždy iritoval. Já radši Oldu Šetrného. Terence Hill je zde příjemné překvapení. Kdybych nevyrůstal na mlátících filmech dua Hill-Spencer ani ho nepoznám.