IQ Tiqe

okres Plzeň
u filmu se chci bavit

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65
    • 22.5.2018  23:55

Film ušel (rozuměj koukatelný průměr), ale předlohu docela zazdili, ta měla větší potenciál. Navíc Rapp tu je až moc horkokrevnej.

• 21.5.2018  13:13

Průměrné akční sci-fi, nijak zvlášť nenadchne, nenáročné neurazí. Nepřináší nic světoborného.

• 7.5.2018  22:56
    Anon (2018)

Typický Niccol a jeho distopická vize budoucnosti k zamyšlení. Je to takový průměr, nijak extra koukatelný, ale má něco do sebe. „It's not that I have something to hide, I have nothing I want you to see.“

• 14.4.2018  21:47

Průměr, který díky nemalému rozpočtu vypadá na pohled dobře. Ale v děj hodně shazuje pár nelogičností, stejně tak občasné hloupé chování hrdinů.

• 29.3.2018  12:51

Sice je to silnej příběh, ale to nestačí, když se děj víceméně táhne a nenabídne nějaké zvraty, cokoli, co by diváka vytrhlo z monotónnosti a nudy. Je tam pár věcí k zamyšlení, zajímavej závěr, ale jinak bych to njikomu nedoporučil, ani si to znovu nepustil. # příběh *** | humor – | akce – | napětí * | pustil bych si znovu *

• 9.3.2018  15:37

Takhle nějak si představuju oddychovku. Žádné převratné myšlenky, ale dobrodružná, nenáročná, vtipná, ale ne přitroublá pohodovka. Víc takových. # příběh **** | hudba *** | humor ** | akce *** | napětí – | pustil bych si znovu ****

• 9.3.2018  11:48

Film se třikrát rozjede určitým směrem, a pak vás překvapí, že děj uhne někam jinam. Jednoznačně největším přínosem je Hong Chau, která svým přízvukem a chováním umí rozesmát, nicméně hodně mě mrzí zahozený potenciál filmu coby dystopie – šlo zkoumat tolik společenských problémů se zmenšováním souvisejících, ale tvůrci místo toho těkali všude možně a nakonec se zaměřili na příběh dvou lidí, ke kterému celé zmenšování vlastně vůbec nepotřebovali. # příběh ** | hudba *** | humor * | akce – | napětí – | pustil bych si znovu **

• 6.3.2018  22:27

Dobrý, chytrý, překvapivý. Škoda, že byly nutný ty ekonomický a právnická žvásty, ale jinak by to nešlo :). Po dlouhé době film, co bych doporučil. # příběh **** | humor – | napětí * | akce – | pustil bych si znovu ***

• 18.2.2018  14:48

Čím se to liší od moře jiných průměrných tuctových romantických komedií? Právě onou časovou smyčkou, které mě obecně baví snad u každého filmu a díky které si užijete nějakou tu porci zábavy u porovnávání minulých scén.

• 12.2.2018  23:03

Na Marvel to nemá, začátek je otravnej, protože půlku postav neznáte, záporák není propracovanej, chybí větší špičkování postav, animace lepší než z Dooma 3; ale má to i světlý chvilky a nakonec z toho mám i dobrej pocit, tak přestřelím na 4*.

• 10.2.2018  18:24
    The Marvelous Mrs. Maisel (TV seriál) (2017)

Dobrá komedie, hlavně díky Rachel Brosnahan, která si svým výkonem říká o nějaké ocenění.

• 20.1.2018  06:48
    7 životů (2017)

# příběh *** | hudba **** | humor – | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 10.1.2018  17:05

Napřed přehnaný, trapný a nakonec neskutečně patetický. Škoda času.

• 20.11.2017  23:45
    Naked (2017)

Tenhle nápad už tu byl, ale to neznamená, že mě i v tomhle filmu nebavil, ale přestože jsem se kolikrát bavil a koneckonců to byla celkem průměrná romantická komedie, mnohdy to bylo zbytečně uměle natahovaný až trapný.

• 27.10.2017  23:32

Od začátku bylo jasný, že tyhle Marveláci budou odlehčený, vtipný, až trochu do parodie. Někomu to přijde asi za hranou, ale mně to ani trochu nevadilo, nebylo to stupidní, ani infantilní a dobře jsem se bavil u jednoho z nejlepších marveláků. # příběh *** | hudba **** | akce **** | napětí * | pustil bych si znovu ****

• 25.10.2017  17:11

• 15.9.2017  16:57

Nevím, co scénáristi hulí, ale zaručeně maj fantazii bujnější než Tim Burton. Prostě oprášili zaběhlou šablonu, napasovali do ní známé figurky, pár jich přidali a dost uměle vytvořili komplikovanej a nelogickej děj. # příběh ** | hudba **** | humor – | akce **** | napětí – | pustil bych si znovu **

• 25.8.2017  22:56

Nic moc. Sice za propojení starých a nových vetřelců velký palec nahoru, ale jinak skoro usínačka. Všechny postavy mi byly víceméně ukradený, takže pak celej film jaksi postrádá smysl, že?

• 25.8.2017  16:22

Dost velká kravina, která je v poslední třetině aspoň trochu koukatelná.

• 24.7.2017  23:13

Další z blockbusterů, který je sice koukatelný, protože to je velkofilm, ale jinak mě nějak minul a prakticky nezasáhnul. Příběh nebral, chybělo něco, co by mě mohlo překvapit. Taková jiná verze Hvězdných válek, která vás nechytí za srdce. Chyběl lepší záporák a jednoznačně lepší příběh. Ale i přes to koukatelný a Cara docela fajn, jen od Luca Bessona jsem čekal víc. # příběh ** | hudba *** | humor * | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 19.7.2017  20:57

Akčňáky vždycky byly moje srdcovky. Jenže posledních pár let to už není, co to bývalo, nenabízí nic novýho – víceméně tupej děj a k tomu halda efektů, který už jsem někdy viděl, nemají už se kam posunout a překvapit. A tím se tenhle kousek malinko vymyká – posouvá hranice akční techniky o kousek dál. Příběh sice vystavěnej trochu uměle a laccos chce brát s velkou, ale kurevsky VELKOU nadsázkou, ale nějak se to sešlo, že mi jako celek seknul, pobavil mě a dalo se na něj koukat. # příběh *** | hudba *** | humor ** | akce ***** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 18.7.2017  01:42

Líbí se mi, že je to fakt příběh Petera Parkera. Nezastiňuje ho Tony Stark, ani Marisa Tomei, která zkrátka umí i malou roli zahrát skvěle a přesto tak, aby „nevyčnívala“. Líbí se mi, že tenhle restart je KONEČNĚ v marveláckým stylu a je to vtipný!!! Sice se tvůrci rozhodli, že budou cílit na mladší, ale i tak zatím asi nejlepší Spiderman.

• 10.7.2017  22:38
    The Circle (2017)

Mám tyhle antiutopie rád, navíc Emma, Karen, Tom Hanks – zkrátka jsem se na film celkem jsem se těšil. Nabídnul mi zhruba, co jsem mohl čekat ukázku plíživého nebezpečí sociálních sítí. Ale co mě hodně zklamalo byl vývoj Emminy postavy – tam tvůrci museli něco vynechat, protože tak divný myšlenkový otočení jsem už dlouho neviděl.

• 9.7.2017  10:54

Fajn romance, jen ta úvodní zápletka dost umělá.

• 13.6.2017  13:13
    Brimstone (2016)

Ještě brutálnější film než brutální porno. Prvních dvacet minut jsem trpěl, pak to bylo o něco lepší, ale DLOUHO už jsem neviděl film, kterej by mě takhle sral od začátku do konce a měl bych chuť pověsit hlavního zmrda za koule do průvanu.

• 11.6.2017  22:01
    Wonder Woman (2017)

Je to fajn pohádka, Gal je víc než fajn, ale – jako u mnoha komiksáků v poslední době – mi tam chybí nějakej bonbónek, něco, co mě chytne za srdce a na co nezapomenu. Takhle je to „jen“ další z mnoha, co byl sice ok, ale to něco tomu chybělo.

• 14.4.2017  21:18
    Balerína (2016)

Milý, hezký, ale je to takový dětsky naivní a „černobílý“.

• 19.3.2017  21:49

Nečekaně dobrý. Takový zamyšlení nad útrapama teenagerky, kterou všechno štve a celej svět je proti ní. Hezky provedený; navíc se mi to nějak trefilo do noty. „I think some deranged part of me likes thinking I'm the only one with real problems. Like that makes me special.“. A palec nahoru za výkon Hailee, hodně mi připomínala Ellen Page před 10 lety. # příběh **** | hudba *** | humor * | akce – | napětí – | pustil bych si znovu ***

• 19.3.2017  13:41

Klasická americká „komedie“, kde si dcera najde pošuka a táta se s ním těžko smiřuje. Je tradičně přehnaný, místy nechutný až trapný, ale na druhou stranu se najde i pár vtipných chvil. Celkově ale nic originálního pod sluncem, tohle tu už bylo nesčetněkrát. # příběh ** | hudba *** | humor * | akce * | napětí – | pustil bych si znovu **

• 6.3.2017  19:46

Tuhle sezónu se se seriály s tématem cestování časem (a pozměňováním minulosti/budoucnosti) roztrhl pytel a tenhle vypadá slibně – taková komediální alternativa Timeless. Snad mi sedne obsazení – Adam Pally mě v Happy Endings dost vytáčel.

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65