IQ Tiqe

u filmu se chci bavit

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66
    • 25.3.2020  23:51
    Frčíme (2020)

Není to hloupý, ale je to spíš „dětský“.

• 14.3.2020  16:23
    Bombshell (2019)

Film nabitej známými jmény, ale dějově slabší. Chápu, co chce sdělit a nechci to znevažovat, akorát by to mělo větší úspěch jako dokument, než plnohodnotný film, protože k tomu tomuhle snímku něco schází.

• 8.1.2020  15:59

Naivní pohádka z nativním dějem a některými natvrdlými postavami, kterou rozhodně nepotřebuju znova vidět.

• 14.12.2019  05:29

Asi takhle by vypadal Sám doma, kdyby ho točil Tarantino.

• 10.12.2019  01:07

Možná sem tam pár věcí bylo zrecyklování z jedničky, ale i tak jsem se dobře bavil. Nové postavy přinášejí nové situace a Danny DeVito je skvělej. Jen mi tam něco chybělo. Něco, co nedokážu popsat. Možná ten moment překvapení z jedničky, kdy jsem neměl žádné očekávání.

• 6.12.2019  19:06
    Ad Astra (2019)

Nějakou dobu se zdálo, že půjde o napodobeninu Vesmírné odysey. Dost zbytečný film s hodně slabou pointou. Ukázka toho, že efektní záběry stavu beztíže na dobrý film nestačí. Nemluvě o tom, že tu fyzika dostává pořádně na frak. # příběh | hudba *** | humor – | akce * | napětí * | pustil bych si znovu –

• 26.11.2019  15:47
    Pád anděla (2019)

Fajn koukatelná akce s napětím, ale nepřichází s ničím, co bych už neviděl jinde. Jako oddychovka na relax nebo zabití času je dobrá, pokud od toho nečekáte zázraky.

• 25.11.2019  22:33

Vím, že Tarantino je svůj, vyžívá se v krvi a násilí, nic proti, má rád konverzačky a rozplizlejší děj. Ale obvykle to má nějaký důvod. Tady servíruje zdlouhavý příběh, který směřuje k závěru s hodně slabou pointou, nemluvě o tom, že kdyby vypustil nemálo postav a dějových odboček, vůbec by to nevadilo. Hercům nemůžu nic vytknout, paráda, ale ten příběh je prostě o ničem.

• 19.11.2019  15:00
    Vendeta (2011)

První třetina žádná sláva, nic novátorského. Pak přijde zlepšení, ale zůstává to nějak na půl cesty, šlo z toho vymačkat lepší krimi.

• 13.11.2019  23:19

Herecky i dějově fajn, Arny perlí, ale já prostě nevydejchávám tu hovadinu s tekutým kovem. Takže první půlhodina a pak ještě pár pasáží jsem fakt nedával.

• 5.11.2019  14:46

První půlka mě dost chytla, druhá ztrácí dech. Překvapilo mě, jak je Lady Gaga sympatická, škoda, že v osobním životě produkuje hudbu, která mi nic neříká a přehání to se stylingem.

• 15.10.2019  22:23
    Lví král (2019)

Grafika je fakt dokonalá, to se musí uznat, ale nic dalšího mě už nenadchlo. Je to taková pohádka pro děti bez výraznější zápletky a vzrušení, která v soubojích neukáže ani kapku krve. Ne, že bych to potřeboval, ale trocha reality přece! A málem bych zapomněl na otravné muzikálové přechody, kterých naštěstí nebylo tolik a taky przněné songy Eltona Johna nevhodným ženským hlasem.

• 29.9.2019  20:05

Režisér posunul akčňáky o level výš ke sci-fi. Nesmrtelní hrdinové, lidská těla co snesou všechno a fyzikální zákony mu taky nevadí. Je to spíš takovej spin-off v rámci série, což vlastně není vůbec na škodu. A jednou za čas stojí za zhlédnutí, pokud ho člověk bere s nadhledem a chce se i pobavit.

• 17.9.2019  14:36
    Yesterday (2019)

milá a originální romantická komedie

• 2.9.2019  23:07

Koukatelné, ale plné klišé a opravdu nepřináší skoro nic, co by už nebylo jinde.

• 23.8.2019  19:43

Koukatelný, obsazení fajn, herci mi nevadili a děj byl docela o ničem. Chybělo jakékoliv vyvrcholení, nějaká větší zápletka, cokoli originálního, co bych už x-krát neviděl jinde.

• 21.8.2019  18:23
    John Wick 3 (2019)

Totální akční jízda nesmrtelného hrdiny plná krve. Jako by někdo pustil záznam nejlepšího borce FPS hry. Problém je, že kromě kulek prohnaných lebkou a naháněček ve filmu nic není. Komu to stačí, bude nadšen, kdo čeká nějaký příběh, bude čekat marně.

• 15.8.2019  19:43

Mám pocit, že se tvůrci hodně inspirovali u Game of Thrones, tohle není jen sci-fi, to je už pohádka s megamonstry a poněkud natvrdlým dějem.

• 12.8.2019  22:59

Alita a Christoph herecky skvělí, ale jinak je to průměrný příběh zabalený do líbivého hávu.

• 29.6.2019  18:10
    Shazam! (2019)

Mám pocit, že Shazam! je určen pro jinou věkovou skupinu než jsem já a každému nad 15 let musí připadat poněkud dětsky stupidní.

• 5.5.2019  20:02

Nebývale vtipný, jednoduchý, poučný a hlavně překvapivý. # příběh **** | humor *** | akce – | napětí * | pustil bych si znovu *****

• 26.3.2019  05:48

Moc dětsky jednoduchý, první půlka mi až vadila, ve druhé se to aspoň rozjelo. Ocenil jsem pozadí a souvislosti příběhu, které neznám. # příběh * | hudba 3 | humor 1 | akce * | napětí - | pustil bych si znovu *

• 19.3.2019  16:32
    Bumblebee (2018)

Atmosférou vzdáleně připomíná Číslo 5 žije. Víc než akční sci-fi to je rodinná komedie s určitou nadsázkou, která k nim patří. Což je ale škoda, nic proti "hravému" Bumblebeemu, ten mě bavil, ale rodinnej zbytek byl až moc cílenej na děti.

• 5.3.2019  05:36

Romantická komedie pro černochy. Proč fakt úplně cokoliv, co by mohlo být vtipný, musí vzápětí zabít teatrální přehrávání černochů?

• 27.2.2019  21:32
    Favoritka (2018)

Poučil jsem se, že královna Anna Stuartovna zjevně nesla následky příbuzenských křížení a neměla to lehký. A ani lidi kolmé ní. Herecky to je taky dobře zmaknutý. Ale jinak nic světobornýho a podruhý bych si to pustil jen s velkým sebezapřením. Divím se, že za tohle někdo čekal Oscara.

• 19.2.2019  19:00

Špatný to určitě není, ale oproti knížce mi to přijde dějově moc přímočarý, bez větší zápletky. Chybí mi víc napětí.

• 22.1.2019  06:01

Ten příběh dost vykuchali a překroutili. Těšil jsem se na Claire Foy, ale zatímco Rooney Mara i Noomi Rapace na roli Lisbeth skvěle pasovaly, Claire se na ni tolik nehodí, působí moc hodným dojmem, herecky ploše. Představitel Mikaela je moc mladej, nemá pořádný charisma a jeho postava je ve filmu totálně nevýrazná.

• 18.12.2018  00:06

Fakt jsem se bavil, obzvlášť v první půlce, druhá je už trochu trhlejší.

• 6.11.2018  00:43

Napřed mě mrzelo, že nedostal prostor Sacha Baron Cohen, ale nakonec jsem za to rád, přece jen nemusím znát Freddieho život v Mnichově do detailu. Zvukově, herecky a hlasově parádní, navíc si tvůrci dali velkou práci s autentičností – třeba klip k I Want To Break Free je skoro jak přes kopírák, o koncertu Live Aid nemluvě. SPOILER: trochu mě mrzí, že se nedostalo i na novější hity, čímž by ale zase závěr dostal smutnější podobu.

• 3.11.2018  22:07
    Motýlek (2017)

Není to špatný, ale celkem natahovaný a už to tu jednou bylo a dost dobře natočený.

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66