IQ Tiqe

u filmu se chci bavit

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65
    • 20.11.2017  23:45
    Naked (2017)

Tenhle nápad už tu byl, ale to neznamená, že mě i v tomhle filmu nebavil, ale přestože jsem se kolikrát bavil a koneckonců to byla celkem průměrná romantická komedie, mnohdy to bylo zbytečně uměle natahovaný až trapný.

• 27.10.2017  23:32

Od začátku bylo jasný, že tyhle Marveláci budou odlehčený, vtipný, až trochu do parodie. Někomu to přijde asi za hranou, ale mně to ani trochu nevadilo, nebylo to stupidní, ani infantilní a dobře jsem se bavil. # příběh *** | hudba **** | akce **** | napětí * | pustil bych si znovu ****

• 25.10.2017  17:11

příběh *** | hudba **** | humor – | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu **

• 15.9.2017  16:57

Nevím, co scénáristi hulí, ale zaručeně maj fantazii bujnější než Tim Burton. Prostě oprášili zaběhlou šablonu, napasovali do ní známé figurky, pár jich přidali a dost uměle vytvořili komplikovanej a nelogickej děj. # příběh ** | hudba **** | humor – | akce **** | napětí – | pustil bych si znovu **

• 25.8.2017  22:56

Nic moc. Sice za propojení starých a nových vetřelců velký palec nahoru, ale jinak skoro usínačka. Všechny postavy mi byly víceméně ukradený, takže pak celej film jaksi postrádá smysl, že?

• 25.8.2017  16:22

Dost velká kravina, která je v poslední třetině aspoň trochu koukatelná.

• 24.7.2017  23:13

Další z blockbusterů, který je sice koukatelný, protože to je velkofilm, ale jinak mě nějak minul a prakticky nezasáhnul. Příběh nebral, chybělo něco, co by mě mohlo překvapit. Taková jiná verze Hvězdných válek, která vás nechytí za srdce. Chyběl lepší záporák a jednoznačně lepší příběh. Ale i přes to koukatelný a Cara docela fajn, jen od Luca Bessona jsem čekal víc. # příběh ** | hudba *** | humor * | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 19.7.2017  20:57

Akčňáky vždycky byly moje srdcovky. Jenže posledních pár let to už není, co to bývalo, nenabízí nic novýho – víceméně tupej děj a k tomu halda efektů, který už jsem někdy viděl, nemají už se kam posunout a překvapit. A tím se tenhle kousek malinko vymyká – posouvá hranice akční techniky o kousek dál. Příběh sice vystavěnej trochu uměle a laccos chce brát s velkou, ale kurevsky VELKOU nadsázkou, ale nějak se to sešlo, že mi jako celek seknul, pobavil mě a dalo se na něj koukat. # příběh *** | hudba *** | humor ** | akce ***** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 18.7.2017  01:42

Líbí se mi, že je to fakt příběh Petera Parkera. Nezastiňuje ho Tony Stark, ani Marisa Tomei, která zkrátka umí i malou roli zahrát skvěle a přesto tak, aby „nevyčnívala“. Líbí se mi, že tenhle restart je KONEČNĚ v marveláckým stylu a je to vtipný!!! Sice se tvůrci rozhodli, že budou cílit na mladší, ale i tak zatím asi nejlepší Spiderman.

• 10.7.2017  22:38
    The Circle (2017)

Mám tyhle antiutopie rád, navíc Emma, Karen, Tom Hanks – zkrátka jsem se na film celkem jsem se těšil. Nabídnul mi zhruba, co jsem mohl čekat ukázku plíživého nebezpečí sociálních sítí. Ale co mě hodně zklamalo byl vývoj Emminy postavy – tam tvůrci museli něco vynechat, protože tak divný myšlenkový otočení jsem už dlouho neviděl.

• 9.7.2017  10:54

Fajn romance, jen ta úvodní zápletka dost umělá.

• 13.6.2017  13:13
    Brimstone (2016)

Ještě brutálnější film než brutální porno. Prvních dvacet minut jsem trpěl, pak to bylo o něco lepší, ale DLOUHO už jsem neviděl film, kterej by mě takhle sral od začátku do konce a měl bych chuť pověsit hlavního zmrda za koule do průvanu.

• 11.6.2017  22:01
    Wonder Woman (2017)

Je to fajn pohádka, Gal je víc než fajn, ale – jako u mnoha komiksáků v poslední době – mi tam chybí nějakej bonbónek, něco, co mě chytne za srdce a na co nezapomenu. Takhle je to „jen“ další z mnoha, co byl sice ok, ale to něco tomu chybělo.

• 14.4.2017  21:18
    Balerína (2016)

Milý, hezký, ale je to takový dětsky naivní a „černobílý“.

• 19.3.2017  21:49

Nečekaně dobrý. Takový zamyšlení nad útrapama teenagerky, kterou všechno štve a celej svět je proti ní. Hezky provedený; navíc se mi to nějak trefilo do noty. „I think some deranged part of me likes thinking I'm the only one with real problems. Like that makes me special.“. A palec nahoru za výkon Hailee, hodně mi připomínala Ellen Page před 10 lety. # příběh **** | hudba *** | humor * | akce – | napětí – | pustil bych si znovu ***

• 19.3.2017  13:41

Klasická americká „komedie“, kde si dcera najde pošuka a táta se s ním těžko smiřuje. Je tradičně přehnaný, místy nechutný až trapný, ale na druhou stranu se najde i pár vtipných chvil. Celkově ale nic originálního pod sluncem, tohle tu už bylo nesčetněkrát. # příběh ** | hudba *** | humor * | akce * | napětí – | pustil bych si znovu **

• 6.3.2017  19:46

Tuhle sezónu se se seriály s tématem cestování časem (a pozměňováním minulosti/budoucnosti) roztrhl pytel a tenhle vypadá slibně – taková komediální alternativa Timeless. Snad mi sedne obsazení – Adam Pally mě v Happy Endings dost vytáčel.

• 5.3.2017  22:01

Co si budeme povídat, romantická část působila zkratkovitě a kýčovitě, ale nejednou jsem se dobře zasmál a v naší český kotlině je to po dlouhý době další celkem povedená komedie, kterou bych se i někomu nebál doporučit.

• 5.3.2017  14:49
    Pasažéři (2016)

Všude tolik povyku kvůli slabýmu konci a mně to tolik nepřišlo. Uml bych si to představit i jinak, ale jsem spokojenej – popravdě po dlouhý době film, co mě nějak nadchnul, a to nejen skvělou Jen. # příběh **** | humor – | akce * | napětí * | pustil bych si znovu ****

• 19.2.2017  11:27

Docela nadhodnocený, ne? Animace krásný, ale jinak takovaj sympatickej průměr. Škoda, že se skoro půlku děje zpívá, zabíjí to celej animák.

• 30.12.2016  08:16
    Srážka (2016)

Nalákal mě poster a Felicity Jones, ale z nějakého důvodu mě to neoslovilo. Zvláštní, protože honičky vypadají dost realisticky, daleko líp než bývá zvykem u americké produkce.

• 28.12.2016  11:18

Moc příjemná konverzačka se skvěle vymyšlenou rolí Petty – její až chorobná otevřenost a upřímnost je alfou a omegou celé komedie. Osobně se divím, že Maggie McNamara nebyla více obsazovaná, tady na mě (nejen vzhledem) působila jako druhé Audrey Hepburn.

• 28.12.2016  08:55

Pohodovka na dobrou náladu, sice založená na nesmyslu, ale jednoduchá, zábavná, se svižným dějem a trochu víc crazy závěrem.

• 27.12.2016  11:20

Jak píše POMO, závěr je zbytečně překombinovanej, jinak krásnej akční napínák. Jen mi někde uniklo, proč si ho ten dědek vlastně najal, vzhledem k okolnostem to nedává smysl.

• 26.12.2016  21:22
    Italian Job (1969)

Oproti novodobé verzi (2003) slabší – scénář slabší, vývoj postav nedotažený, leckteré plány byly dost na náhodu, řekněme naivní (což je oproti současným filmům co říct) a ani tolik akční to nebylo.

• 26.12.2016  09:26

Klasická hádavá romanťárna. Žádný hit světové kinematografie, ale patří k těm lepším romantickým komediím. Pobavila. Obzvlášť dialog: „Are you taking Mr. Webster with you?“ „No, he's going to San Francisco.“ „San Francisco? Alcatraz!“

• 21.12.2016  00:13

Očekávání nulový a snad i pro to spokojenost. Něco si ze Star Wars vypůjčil, ale o dost míň něž 7. epizoda, a navíc vyplnil mezeru mezi trojkou a čtyřkou. Plus suprovej robot K2.

• 11.12.2016  22:26

Tak nějak podle očekávání – nic extra příběh a dobrej pohled na Kate. Nutno dodat, že režisérka se očividně zhlédla v Tarantinovi, protože krev teče proudem.

• 4.12.2016  12:01

Začátek slibnej, ale poslední čtvrtka příliš dětsky naivní.

• 4.12.2016  09:32

Žádnej superskvost to není, ale neurazí. Je to nostalgie, takoví Samotáři pro čtyřicátníky.

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65