IQ Tiqe

okres Plzeň
u filmu se chci bavit

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65
    • 14.9.2018  23:03

Na prdel si z toho nesednu, první třetina mě tolik neoslovila, ale jinak koukatelnej dobrodružnej film, co doplňuje souvislosti Ster Wars,

• 24.8.2018  17:22

Na Dannyho parťáky to nemá, i tomu leccos chybí, ale je to v pohodě koukatelný.

• 21.8.2018  14:17
    Upgrade (2018)

Po dlouhé době konečně sci-fi s myšlenkou. Neznámí tvůrci, neznámí herci a bohatě to stačí.

• 22.6.2018  22:46

Jo, mělo to trochu dětský nádech, ale mně se to líbilo. # příběh **** | hudba ***** | humor * | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ****

• 31.5.2018  10:19
    Requiem za sen (2000)

Aronofsky mě nikdy nevzal za srdce, takže ani u filmu s 88 % jsem si nedělal iluze, že by tomu teď bylo jinak. Zkrátka mohl mě jen překvapit Bohužel, hovadina o fetkách, kteří si dojebávají život, a starý bábě, která po plný hubě začne žrát prášky na hubnutí. Jako odstrašující materiál to je asi ok, ale jako divák vím, že tohle fakt NE! Už jenom proto, že to je nuda.

• 30.5.2018  23:14
    Tomb Raider (2018)

Nebylo to špatný, ale zase mě to po dějové stránce nijak zvlášť nepřekvapilo, ani „nezvedlo ze židle“. Na druhou stranu musím říct, že tahle trochu nezkušená a poznávající Lara se mi moc líbí a v rámci filmu se mi líbilo poselství a závěr – pro mě příslib do budoucna.

• 22.5.2018  23:55

Film ušel (rozuměj koukatelný průměr), ale předlohu docela zazdili, ta měla větší potenciál. Navíc Rapp tu je až moc horkokrevnej.

• 21.5.2018  13:13

Průměrné akční sci-fi, nijak zvlášť nenadchne, nenáročné neurazí. Nepřináší nic světoborného.

• 7.5.2018  22:56
    Anon (2018)

Typický Niccol a jeho distopická vize budoucnosti k zamyšlení. Je to takový průměr, nijak extra koukatelný, ale má něco do sebe. „It's not that I have something to hide, I have nothing I want you to see.“

• 14.4.2018  21:47

Průměr, který díky nemalému rozpočtu vypadá na pohled dobře. Ale v děj hodně shazuje pár nelogičností, stejně tak občasné hloupé chování hrdinů.

• 29.3.2018  12:51

Sice je to silnej příběh, ale to nestačí, když se děj víceméně táhne a nenabídne nějaké zvraty, cokoli, co by diváka vytrhlo z monotónnosti a nudy. Je tam pár věcí k zamyšlení, zajímavej závěr, ale jinak bych to njikomu nedoporučil, ani si to znovu nepustil. # příběh *** | humor – | akce – | napětí * | pustil bych si znovu *

• 9.3.2018  15:37

Takhle nějak si představuju oddychovku. Žádné převratné myšlenky, ale dobrodružná, nenáročná, vtipná, ale ne přitroublá pohodovka. Víc takových. # příběh **** | hudba *** | humor ** | akce *** | napětí – | pustil bych si znovu ****

• 9.3.2018  11:48

Film se třikrát rozjede určitým směrem, a pak vás překvapí, že děj uhne někam jinam. Jednoznačně největším přínosem je Hong Chau, která svým přízvukem a chováním umí rozesmát, nicméně hodně mě mrzí zahozený potenciál filmu coby dystopie – šlo zkoumat tolik společenských problémů se zmenšováním souvisejících, ale tvůrci místo toho těkali všude možně a nakonec se zaměřili na příběh dvou lidí, ke kterému celé zmenšování vlastně vůbec nepotřebovali. # příběh ** | hudba *** | humor * | akce – | napětí – | pustil bych si znovu **

• 6.3.2018  22:27

Dobrý, chytrý, překvapivý. Škoda, že byly nutný ty ekonomický a právnická žvásty, ale jinak by to nešlo :). Po dlouhé době film, co bych doporučil. # příběh **** | humor – | napětí * | akce – | pustil bych si znovu ***

• 18.2.2018  14:48

Čím se to liší od moře jiných průměrných tuctových romantických komedií? Právě onou časovou smyčkou, které mě obecně baví snad u každého filmu a díky které si užijete nějakou tu porci zábavy u porovnávání minulých scén.

• 12.2.2018  23:03

Na Marvel to nemá, začátek je otravnej, protože půlku postav neznáte, záporák není propracovanej, chybí větší špičkování postav, animace lepší než z Dooma 3; ale má to i světlý chvilky a nakonec z toho mám i dobrej pocit, tak přestřelím na 4*.

• 10.2.2018  18:24
    The Marvelous Mrs. Maisel (TV seriál) (2017)

Dobrá komedie, hlavně díky Rachel Brosnahan, která si svým výkonem říká o nějaké ocenění.

• 20.1.2018  06:48
    7 životů (2017)

# příběh *** | hudba **** | humor – | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 10.1.2018  17:05

Napřed přehnaný, trapný a nakonec neskutečně patetický. Škoda času.

• 20.11.2017  23:45
    Naked (2017)

Tenhle nápad už tu byl, ale to neznamená, že mě i v tomhle filmu nebavil, ale přestože jsem se kolikrát bavil a koneckonců to byla celkem průměrná romantická komedie, mnohdy to bylo zbytečně uměle natahovaný až trapný.

• 27.10.2017  23:32

Od začátku bylo jasný, že tyhle Marveláci budou odlehčený, vtipný, až trochu do parodie. Někomu to přijde asi za hranou, ale mně to ani trochu nevadilo, nebylo to stupidní, ani infantilní a dobře jsem se bavil u jednoho z nejlepších marveláků. # příběh *** | hudba **** | akce **** | napětí * | pustil bych si znovu ****

• 25.10.2017  17:11

• 15.9.2017  16:57

Nevím, co scénáristi hulí, ale zaručeně maj fantazii bujnější než Tim Burton. Prostě oprášili zaběhlou šablonu, napasovali do ní známé figurky, pár jich přidali a dost uměle vytvořili komplikovanej a nelogickej děj. # příběh ** | hudba **** | humor – | akce **** | napětí – | pustil bych si znovu **

• 25.8.2017  22:56

Nic moc. Sice za propojení starých a nových vetřelců velký palec nahoru, ale jinak skoro usínačka. Všechny postavy mi byly víceméně ukradený, takže pak celej film jaksi postrádá smysl, že?

• 25.8.2017  16:22

Dost velká kravina, která je v poslední třetině aspoň trochu koukatelná.

• 24.7.2017  23:13

Další z blockbusterů, který je sice koukatelný, protože to je velkofilm, ale jinak mě nějak minul a prakticky nezasáhnul. Příběh nebral, chybělo něco, co by mě mohlo překvapit. Taková jiná verze Hvězdných válek, která vás nechytí za srdce. Chyběl lepší záporák a jednoznačně lepší příběh. Ale i přes to koukatelný a Cara docela fajn, jen od Luca Bessona jsem čekal víc. # příběh ** | hudba *** | humor * | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 19.7.2017  20:57

Akčňáky vždycky byly moje srdcovky. Jenže posledních pár let to už není, co to bývalo, nenabízí nic novýho – víceméně tupej děj a k tomu halda efektů, který už jsem někdy viděl, nemají už se kam posunout a překvapit. A tím se tenhle kousek malinko vymyká – posouvá hranice akční techniky o kousek dál. Příběh sice vystavěnej trochu uměle a laccos chce brát s velkou, ale kurevsky VELKOU nadsázkou, ale nějak se to sešlo, že mi jako celek seknul, pobavil mě a dalo se na něj koukat. # příběh *** | hudba *** | humor ** | akce ***** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 18.7.2017  01:42

Líbí se mi, že je to fakt příběh Petera Parkera. Nezastiňuje ho Tony Stark, ani Marisa Tomei, která zkrátka umí i malou roli zahrát skvěle a přesto tak, aby „nevyčnívala“. Líbí se mi, že tenhle restart je KONEČNĚ v marveláckým stylu a je to vtipný!!! Sice se tvůrci rozhodli, že budou cílit na mladší, ale i tak zatím asi nejlepší Spiderman.

• 10.7.2017  22:38
    The Circle (2017)

Mám tyhle antiutopie rád, navíc Emma, Karen, Tom Hanks – zkrátka jsem se na film celkem jsem se těšil. Nabídnul mi zhruba, co jsem mohl čekat ukázku plíživého nebezpečí sociálních sítí. Ale co mě hodně zklamalo byl vývoj Emminy postavy – tam tvůrci museli něco vynechat, protože tak divný myšlenkový otočení jsem už dlouho neviděl.

• 9.7.2017  10:54

Fajn romance, jen ta úvodní zápletka dost umělá.

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65