IQ Tiqe

u filmu se chci bavit

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66
    • 7.5.2018  22:56
    Anon (2018)

Typický Niccol a jeho distopická vize budoucnosti k zamyšlení. Je to takový průměr, nijak extra koukatelný, ale má něco do sebe. „It's not that I have something to hide, I have nothing I want you to see.“

• 6.11.2018  00:43

Napřed mě mrzelo, že nedostal prostor Sacha Baron Cohen, ale nakonec jsem za to rád, přece jen nemusím znát Freddieho život v Mnichově do detailu. Zvukově, herecky a hlasově parádní, navíc si tvůrci dali velkou práci s autentičností – třeba klip k I Want To Break Free je skoro jak přes kopírák, o koncertu Live Aid nemluvě. SPOILER: trochu mě mrzí, že se nedostalo i na novější hity, čímž by ale zase závěr dostal smutnější podobu.

• 24.8.2018  17:22

Na Dannyho parťáky to nemá, i tomu leccos chybí, ale je to v pohodě koukatelný.

• 14.4.2018  21:47

Průměr, který díky nemalému rozpočtu vypadá na pohled dobře. Ale v děj hodně shazuje pár nelogičností, stejně tak občasné hloupé chování hrdinů.

• 23.10.2018  14:01
    No Escape Room (TV film) (2018)

Trochu strašidelný, děj určitě vzbudil mou zvědavost, ale jakmile se ukázalo, že to fyzikálně nedává nesmysl, nebylo už o co stát.

• 21.5.2018  13:13

Průměrné akční sci-fi, nijak zvlášť nenadchne, nenáročné neurazí. Nepřináší nic světoborného.

• 22.6.2018  22:46

Jo, mělo to trochu dětský nádech, ale mně se to líbilo. # příběh **** | hudba ***** | humor * | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ****

• 9.10.2018  05:52
    Ride (2018)

Škoda dvou věcí, jinak to nebylo tak špatný. Jedny velký nelogičnosti a tomu, že víc než co se děje vás většinu filmu zajímá "doprdele proč?!"

• 14.9.2018  23:03

Na prdel si z toho nesednu, první třetina mě tolik neoslovila, ale jinak koukatelnej dobrodružnej film, co doplňuje souvislosti Ster Wars,

• 30.5.2018  23:14
    Tomb Raider (2018)

Nebylo to špatný, ale zase mě to po dějové stránce nijak zvlášť nepřekvapilo, ani „nezvedlo ze židle“. Na druhou stranu musím říct, že tahle trochu nezkušená a poznávající Lara se mi moc líbí a v rámci filmu se mi líbilo poselství a závěr – pro mě příslib do budoucna.

• 21.8.2018  14:17
    Upgrade (2018)

Po dlouhé době konečně sci-fi s myšlenkou. Neznámí tvůrci, neznámí herci a bohatě to stačí.

• 18.2.2018  14:48

Čím se to liší od moře jiných průměrných tuctových romantických komedií? Právě onou časovou smyčkou, které mě obecně baví snad u každého filmu a díky které si užijete nějakou tu porci zábavy u porovnávání minulých scén.

• 20.1.2018  06:48
    7 životů (2017)

# příběh *** | hudba **** | humor – | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 22.5.2018  23:55

Film ušel (rozuměj koukatelný průměr), ale předlohu docela zazdili, ta měla větší potenciál. Navíc Rapp tu je až moc horkokrevnej.

• 25.10.2017  17:11

• 25.8.2017  16:22

Dost velká kravina, která je v poslední třetině aspoň trochu koukatelná.

• 9.3.2018  15:37

Takhle nějak si představuju oddychovku. Žádné převratné myšlenky, ale dobrodružná, nenáročná, vtipná, ale ne přitroublá pohodovka. Víc takových. # příběh **** | hudba *** | humor ** | akce *** | napětí – | pustil bych si znovu ****

• 12.2.2018  23:03

Na Marvel to nemá, začátek je otravnej, protože půlku postav neznáte, záporák není propracovanej, chybí větší špičkování postav, animace lepší než z Dooma 3; ale má to i světlý chvilky a nakonec z toho mám i dobrej pocit, tak přestřelím na 4*.

• 6.3.2017  19:46

Tuhle sezónu se se seriály s tématem cestování časem (a pozměňováním minulosti/budoucnosti) roztrhl pytel a tenhle vypadá slibně – taková komediální alternativa Timeless. Snad mi sedne obsazení – Adam Pally mě v Happy Endings dost vytáčel.

• 10.1.2018  17:05

Napřed přehnaný, trapný a nakonec neskutečně patetický. Škoda času.

• 20.11.2017  23:45
    Naked (2017)

Tenhle nápad už tu byl, ale to neznamená, že mě i v tomhle filmu nebavil, ale přestože jsem se kolikrát bavil a koneckonců to byla celkem průměrná romantická komedie, mnohdy to bylo zbytečně uměle natahovaný až trapný.

• 3.11.2018  22:07
    Papillon (2017)

Není to špatný, ale celkem natahovaný a už to tu jednou bylo a dost dobře natočený.

• 19.7.2017  20:57

Akčňáky vždycky byly moje srdcovky. Jenže posledních pár let to už není, co to bývalo, nenabízí nic novýho – víceméně tupej děj a k tomu halda efektů, který už jsem někdy viděl, nemají už se kam posunout a překvapit. A tím se tenhle kousek malinko vymyká – posouvá hranice akční techniky o kousek dál. Příběh sice vystavěnej trochu uměle a laccos chce brát s velkou, ale kurevsky VELKOU nadsázkou, ale nějak se to sešlo, že mi jako celek seknul, pobavil mě a dalo se na něj koukat. # příběh *** | hudba *** | humor ** | akce ***** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 18.7.2017  01:42

Líbí se mi, že je to fakt příběh Petera Parkera. Nezastiňuje ho Tony Stark, ani Marisa Tomei, která zkrátka umí i malou roli zahrát skvěle a přesto tak, aby „nevyčnívala“. Líbí se mi, že tenhle restart je KONEČNĚ v marveláckým stylu a je to vtipný!!! Sice se tvůrci rozhodli, že budou cílit na mladší, ale i tak zatím asi nejlepší Spiderman.

• 10.7.2017  22:38
    The Circle (2017)

Mám tyhle antiutopie rád, navíc Emma, Karen, Tom Hanks – zkrátka jsem se na film celkem jsem se těšil. Nabídnul mi zhruba, co jsem mohl čekat ukázku plíživého nebezpečí sociálních sítí. Ale co mě hodně zklamalo byl vývoj Emminy postavy – tam tvůrci museli něco vynechat, protože tak divný myšlenkový otočení jsem už dlouho neviděl.

• 10.2.2018  18:24
    The Marvelous Mrs. Maisel (TV seriál) (2017)

Dobrá komedie, hlavně díky Rachel Brosnahan, která si svým výkonem říká o nějaké ocenění.

• 27.10.2017  23:32

Od začátku bylo jasný, že tyhle Marveláci budou odlehčený, vtipný, až trochu do parodie. Někomu to přijde asi za hranou, ale mně to ani trochu nevadilo, nebylo to stupidní, ani infantilní a dobře jsem se bavil u jednoho z nejlepších marveláků. # příběh *** | hudba **** | akce **** | napětí * | pustil bych si znovu ****

• 15.9.2017  16:57

Nevím, co scénáristi hulí, ale zaručeně maj fantazii bujnější než Tim Burton. Prostě oprášili zaběhlou šablonu, napasovali do ní známé figurky, pár jich přidali a dost uměle vytvořili komplikovanej a nelogickej děj. # příběh ** | hudba **** | humor – | akce **** | napětí – | pustil bych si znovu **

• 24.7.2017  23:13

Další z blockbusterů, který je sice koukatelný, protože to je velkofilm, ale jinak mě nějak minul a prakticky nezasáhnul. Příběh nebral, chybělo něco, co by mě mohlo překvapit. Taková jiná verze Hvězdných válek, která vás nechytí za srdce. Chyběl lepší záporák a jednoznačně lepší příběh. Ale i přes to koukatelný a Cara docela fajn, jen od Luca Bessona jsem čekal víc. # příběh ** | hudba *** | humor * | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ***

• 25.8.2017  22:56

Nic moc. Sice za propojení starých a nových vetřelců velký palec nahoru, ale jinak skoro usínačka. Všechny postavy mi byly víceméně ukradený, takže pak celej film jaksi postrádá smysl, že?

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66