Ellise

Ellise

Česko

19 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Titanic (1997)

  Ach, ten skvělý Titanic. Legenda všech legend. Nejznámější ztvárnění jedné velké katastrofy. úchvatný příběh, k tomu všemu s roztomilým Leonardem DiCapriem a skvělou Kate Winslet. Když k tomu ještě přičteme výbornou režii Jamese Camerona, je to parádní pokoukání, které se zapsalo do dějin, a u nějž se zrodila jedna známá otázka "Brečel si u Titanicu?" =).

 • poster

  Barevný závoj (2006)

  Když jsem si poprvé pustila Painted Veil, ani jsem vlastně nevěděla o čem je, ale to překvapení stálo za to. Nepamatuju se, že by mě někdy nějaký film více rozplakal. Od té doby, když mám zrovna náladu na nějaký emocionální snímek, toto je sázka na jistotu. Ta hrozná cholera, pocity postav dokonale zobrazené známými herci, hudba, krajina... Má cenu pokračovat dál? Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

 • poster

  Láska na druhý pokus (2004)

  Moc pěkný film, který pro mě byl rozhodně příjemným překvapením. Skvělá Jennifer Love Hewitt a další super herci. Hodně překvapivý byl i konec, takže pokud hledáte romantický film, při kterém si popláčete, tak na tohle se určitě podívejte i když samozřejmě to není pro každého...ten kdo nesnáší romantické filmy by tenhle mohl označit jako prudce snesitelný.

 • poster

  Velmi nebezpečné známosti (1999)

  Fakt úžasný film, u kterého se divím, že jsem se k němu dostala tak pozdě. Trošku mě mrzí ten konec, ale jinak všechno jak má být. Jinak herci byli moc příjemní a dvojka Reese s Ryanem, to bylo fakt potěšení se na ně koukat. Cruel intentions.

 • poster

  Mumie (1999)

  Mumii jsem viděla už jako malá a naprosto mě tento film ohromil. Ten starověký Egypt, pyramidy, faraoni, mumie...k tomu ještě skvělé herecké obsazení a zajímavý příběh. Speciální grafické efekty s mumií, vtipný Johnatan a nakonec láska mezi americkým pistolníkem a upjatou knihovnicí tomu všemu dodávají takový šmrnc, že se Mumie stala jedním z mých nejoblíbenějších filmů.

 • poster

  Až tak moc tě nežere (2009)

  Já jsem si tenhle film užila. Hodně silný odraz reality, skutečných příběhů a zoufalství. Jako taková hlavni postava se mi moc líbila Ginnifer Goodwin a Justin Long byl taky velkým plusem filmu. Řekla bych, že se u něj někdo pobaví, popláče, řekne si, že někdo má podobnej život jako on sám, v někom se vzhlídne nebo si bude přát aby žil život někoho jiného.

 • poster

  Láska nebeská (2003)

  Skvělé příběhy, skvělí herci, skvělá režie, skvělé efekty. Život je těžký, ale krásný a tohle v několika formách ukazuje snímek Love Actually. Propletené páry, prožívají na vánoce spustu starostí, radostí, smutku i štěstí. Úchvatný britský snímek, na který se jen tak nedá zapomenout.

 • poster

  Candy (2006)

  Mám ráda dramata, obzvlášť s dobrými herci a když si u toho nostalgicky vzpomenu na Heatha Ledgera je to ještě lepší. Celý příběh o drogách je velmi silné téma a rozdělení na tři části: Nebe, Země, Peklo je originální nápad. Film jsem si hodně oblíbila, protože mimo samotných drog, zpracovává i vztah dvou zamilovaných lidí a to, jak se pod vlivem závislosti měnil.

 • poster

  Mezi námi děvčaty (2003)

  Právě za tenhle film mám Marka Waterse tak ráda. Skvělá komedie, s nápadem prohození dcery a matky, které se nemůžou ani vystát. Příjemná, vtipná podívaná, která září skvělým obsazením a prima hláškami.

 • poster

  Noční let (2005)

  Tenhle film jsem poprvé viděla, jednu noc, když jsem měla asi ve 4 ráno odlítat k moři, takže jsem se trochu bála. Ale nebylo to katastrofický, spíš byl v letadle nějakej šílenec s krásnýma modrýma očima (Myslím ve filmu a ne v letadle, kterým jsem letěla.). Prostě to byla skvělá podívaná, která mě bavila od začátku do konce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace