Ellise

Ellise

Česko

19 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Barevný závoj (2006)

  Když jsem si poprvé pustila Painted Veil, ani jsem vlastně nevěděla o čem je, ale to překvapení stálo za to. Nepamatuju se, že by mě někdy nějaký film více rozplakal. Od té doby, když mám zrovna náladu na nějaký emocionální snímek, toto je sázka na jistotu. Ta hrozná cholera, pocity postav dokonale zobrazené známými herci, hudba, krajina... Má cenu pokračovat dál? Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

 • poster

  Titanic (1997)

  Ach, ten skvělý Titanic. Legenda všech legend. Nejznámější ztvárnění jedné velké katastrofy. úchvatný příběh, k tomu všemu s roztomilým Leonardem DiCapriem a skvělou Kate Winslet. Když k tomu ještě přičteme výbornou režii Jamese Camerona, je to parádní pokoukání, které se zapsalo do dějin, a u nějž se zrodila jedna známá otázka "Brečel si u Titanicu?" =).

 • poster

  Mumie (1999)

  Mumii jsem viděla už jako malá a naprosto mě tento film ohromil. Ten starověký Egypt, pyramidy, faraoni, mumie...k tomu ještě skvělé herecké obsazení a zajímavý příběh. Speciální grafické efekty s mumií, vtipný Johnatan a nakonec láska mezi americkým pistolníkem a upjatou knihovnicí tomu všemu dodávají takový šmrnc, že se Mumie stala jedním z mých nejoblíbenějších filmů.

 • poster

  Zrození šampióna (2009)

  Smekám před Leigh Anne Tuohy a její odvahou pomoci cizímu klukovi z ulice. Málokdo by tohle dokázal a Sandra Bullock hraje tak laskavou ženu až to skoro není k uvěření. Krásný film, který si rozhodně nebudu pouštět pořád dokola, ale za to je to zážitek, který ukazuje na to, že ne všichni lidé na Zemi jsou sobci.

 • poster

  Podfukáři (2013)

 • poster

  Až tak moc tě nežere (2009)

  Já jsem si tenhle film užila. Hodně silný odraz reality, skutečných příběhů a zoufalství. Jako taková hlavni postava se mi moc líbila Ginnifer Goodwin a Justin Long byl taky velkým plusem filmu. Řekla bych, že se u něj někdo pobaví, popláče, řekne si, že někdo má podobnej život jako on sám, v někom se vzhlídne nebo si bude přát aby žil život někoho jiného.

 • poster

  Láska nebeská (2003)

  Skvělé příběhy, skvělí herci, skvělá režie, skvělé efekty. Život je těžký, ale krásný a tohle v několika formách ukazuje snímek Love Actually. Propletené páry, prožívají na vánoce spustu starostí, radostí, smutku i štěstí. Úchvatný britský snímek, na který se jen tak nedá zapomenout.

 • poster

  Mezi námi děvčaty (2003)

  Právě za tenhle film mám Marka Waterse tak ráda. Skvělá komedie, s nápadem prohození dcery a matky, které se nemůžou ani vystát. Příjemná, vtipná podívaná, která září skvělým obsazením a prima hláškami.

 • poster

  Šťastlivci (2008)

  Neuvěřitelně milý film, který příjemně ubíhal. I když všichni herci kromě Rachel pro mě byli téměř neznámí, dost mě bavili a je mi jedno, že tento film není nějakým kinovým trhákem, já si na něj určitě někdy vzpomenu.

 • poster

  Prázdniny (2006)

  Myslím, že pokud jde o herce, strefila se Nancy Meyers do černého. Pokud jde o příběh, který mě osobně připadal originální, tak taky zaujala. A pokud jde o celý film obecně, který mám moc ráda, mohla by ubrat trošku toho klišé, ale je to příjemný film, který se stal jedním z mých oblíbených, takže nemám téměř nic proti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace