Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Sci-Fi

Záhada hlavolamu (1993)

V protikladu ke starému televiznímu seriálu, kde krome Dušína byli všichni kluci fajn, je to tady přesně naopak.

Vzpoura hraček (1946)

No jo, je to od Hermíny, ale tohle se mi ještě líbilo a nebudil jsem se potom strachy. :-))

Vodní svět (1995)

Kevin na cestě stát se pošťákem.

Vidláci (1997)

Docela příjemná komedie, ukazující, čeho všeho jsme v náboženské přítomnosti našeho státu ušetřeni.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Poté, co jsem viděl prodloužený třetí díl, musím bohužel konstatovat, že čtyřka je z celé série nejslabší.

Vetřelec ³ (1992)

Pokud bych měl hodnotit původní nesmyslnou kinoverzi, pak dávám hvězdičky tři, ale protože hodnotím verzi prodlouženou, ve které se mnohé v ději vysvětluje a spojuje, přidávám o jednu hvězdu navíc.

plakát

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Vetřelec sice z tohoto duelu vychází jako těžký nýmand, ale opravdu jsem čekal mnohem větší průšvih.

plakát

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Opravdu nemám rád, když se nějaké klasické dílo někomu musí přizpůsobovat a přežvykávat (viz. různé animované dobrodružné seriály podle klasických děl, v nichž jsou hrdinové nahrazeni stupidními zvířátky!). De Laclosův dopisový román už znám z tolika provedení, tedy jako četbu, jako divadelní hru i v mnoha podobách filmových a proto jsem k tomuto filmu přistupoval opatrně jako k netrpělivé protipěchotní mině. Ovšem výsledek mne docela mile překvapil. Přenesení do současnosti sice nemá ty přesahy jako Vadimův film z roku 1969, ale ještě se z něho zcela neztratila původní myšlenka.