Proboha! (2008)

Lepší než bible.....a bůh dohromady

Starsky & Hutch (2004)

Klasicka Stillerovska komedie....4hvězdy za scénu s koněm)))))

Poslední skaut (1991)

Klasickej akčňák......ale ty hlášky obou hlavních postav z toho dělají nezapomenutelnou podívanou.

Kanibalové (1980)

Děj tady vcelku chybí,při konci jsem si klepal na čelo jestli to režisér myslí vážně,ale vím,že jako malý jsem na ten film zasněně koukal ve videopůjčovně a nemohl se dočkat doby kdy vyrostu natolik,aby mi ho pujčili.A tu přístupnost od 18 si film plní dokonale.Každopádně na jeho novou verzi tohoto filmu se těším...

2001: Vesmírná prda (2000)

Hrozná debilita,zasmál jsem se asi jednou...ta jedna hvězdička je za druhy prdů v závěrečných titulcích-já vím je to ubohý.

Klub sráčů (2000)

Je to neuvěřitelná kravina.....ale tolik hlášek z ní zlidovělo....viděl jsem několikrát a pořád mě to baví.

Rozchod! (2006)

Naprostý souhlas s Kleopatrou....označení romantická komedie tady vůbec nemá co dělat.Je krásné dívat se s odstupem na něco,co jste si každý v obdobných situacích prožili a říkat si:"Bože proč se chovají jako idioti" a při tom sami vědět,že jste se chovali uplně stejně.Já se opravdu bavil od začátku do konce....po dlouhé době film,bez klasických kýčů a dopředu jasného konce.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Tohle je snad jediný seriál,který si dělá prdel z aktuálního dění ve světě a ve kterém i my všemu rozumíme(na rozdíl např. od Robot chicken kde bohužel dost vtipů uniká kvůli neznalosti pořadů nebo situací probíhajících v Americe).Pokud jste ho zavrhli po dvou,třech sériích,zak vězte že teprve od 7dmé řady nabírá seriál ty pravé grády a stává se tím nejlepším zbožím,které se dá v současnosti sehnat.

Gran Torino (2008)

No připadám si jako černá ovce,ale tenhle film je klišé od začátku do konce.2 hvězdy jenom za Clinta-protože hrát on fakt umí.Ale tisíckrát omletou zápletku ani on nezachrání.Proč bych měl v tomhle filmu přát protivnýmu dědkovi,kterej vlastní rodinu nesnaší,je klasický americký patriot(chápu,že tohle platí na Amíky,ale proč jsou z toho lidi "paf" tady to nechápu) a veterán z Vietnamu,kde musel dělat věci na které není hrdý.Já měl opravdu co dělat,abych se dodíval....po pravdě jsem vydržel,jen kvůli vytouženému finále-které jsem doufal(aspoň podle "tvrdého" obalu)bude stát za to.....nestálo.