matoada

matoada

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 28.11.2005  11:50

Neskutocna blbina. Strasne som sa nudil napriek tomu, ze to bolo kratke a trojrozmerne.

• 18.8.2005  12:33

Priemerny film, par svetlych momentov a dobri herci. Na druhej strane niektore sceny su vyslovene trapne a strasne umele.

• 30.6.2005  09:11

Okrem vybornych efektov na tom filme nebolo nic vynimocne.

• 13.12.2004  09:14
    Muž v ohni (2004)

Som prekvapeny tolkymi dobrymi reakciami. Podla mna je to dost nezvladnuty film. Po "zabiti" dievcatka sa nahle zmeni zaner a je z toho hlupy akcny film, aby sa to uplne nakoniec zvrtlo na neznesitelnu melodramu. Az na herecke vykony podpriemer.

• 1.12.2004  09:26

Ano je to skvely film po vsetkych strankach, ale Toy Story 2 zostalo pre mna stale neprekonane. Aj ked sa to tazsie porovnava kvoli miernemu "zanrovemu posunu" .

• 1.12.2004  09:23

Skvely film. Len skoda, ze som predtym videl Allenovu Tajomnu vrazdu, pointa bola viacmenej jasna.

• 6.10.2004  18:04

Má to síce drobné (naozaj len drobné) chybičky čo sa réžie týka, ale inak je to skvelý film. Hlavne scenár a herci.

• 6.10.2004  18:02

Veľmi ťažko hľadať slabé miesta. Asi najlepší francúzsky film posledných rokov, ktoré bolo možné u nás vidieť v bežnej distribúcii.

• 6.10.2004  18:00

Pár dobrých miest, inak trochu rozťahané a nudné. Určite slabšie ako Taká normálna rodinka.

• 6.10.2004  17:59

Priemerný akčný film - iné sa od Petersena už asi ani čakať nemožno.

• 6.10.2004  17:57

V niektorých momentoch to pripomínalo typickú americkú paródiu, s tým, že toto je oveľa inteligentnejšie a zábavnejšie.

• 6.10.2004  17:55
    6. den (2000)

Priemerný akčný film. Priemerný scenár aj réžia a obaja Arnoldovia podávajú rovnako priemerný výkon :-)

• 8.7.2004  09:36
    Shrek 2 (2004)

Technicky sice lepsie ako jednotka, ale inak minimalne o triedu slabsie. Dufajme, ze trojka nedopadne este horsie. Dabing je otrasny.

• 7.6.2004  15:43
    Shrek 4-D (2003)

Sice som to nevidel v kine, ale len na DVD, aj tak som sa velmi dobre bavil. Len skoda, ze je to tak strasne kratke. Ak neratam titulky, tak to ma len 12 minut :-(

• 5.5.2004  13:14

Tradične výborný Dustin Hoffman, miestami veľmi vtipný, ale ako celok zanechá tento film trochu rozpačitý dojem.

• 5.5.2004  13:07

Na tomto filme už zhodnotili všetci všetko. Ja by som len doplnil, že ma celkom pobavil Danny DeVito jedným českým slovom :-)

• 5.5.2004  13:00

Úplne priemerná romantická komédia, ktorá sa kvalitou vôbec nelíši od tuctov podobných filmov. Mimochodom, bola tam jedna scéna, ktorá mi pripomenula Vesničko má středisková :-)

• 5.5.2004  12:57

Rozhodne to nie je komédia a zábery z boja o základňu pôsobia maximálne "dokumentárne". Je to proste do absurdna dovedená situácia, čo ak... Po vzhliadnutí tohto filmu sa nemôžem zbaviť pocitu, že Kubrick pociťoval oveľa väčši odpor k tým, čo považovali komunizmus za zlo, ako ku komunistom. Ktovie ako by vyzeral tento film, keby prežil pár rokov napr. v Rusku...

• 5.4.2004  11:58

Síce to má diery v logike ale aj tak musím dať 5 *.

• 8.3.2004  09:43

Jeden dlhy, nudny a zbytocny film.

• 2.3.2004  09:33

Dost sklamanie. Hlavna postava bola napisana a hlavne zahrana skvele. (za 5 *). Ale to je vsetko. Pribeh je dost nudny a predpovedatelny. A obcas aj hlupo moralizujuci. (za 2 *)

• 2.2.2004  09:19

Pomerne dosť zlý film. Predvídateľný dej a množstvo klišé. Inak režisér bol zrejme nadšený výkonom Keitela - síce v jednej scéne mu Connery zlomí väzy, to ale neznamená, že nemôže byť v scéne nasledujúcej :-) Ako komédia to ujde.

• 26.1.2004  11:32

Dobrí herci, prijateľná réžia, ale so slabým scenárom.

• 8.1.2004  08:14

Vtipný a zábavný film, až na ten koniec. Aj keď boli Vianoce, toho cukru bolo príliš.

• 7.1.2004  16:22

Videl som to teraz s odstupom niekoľkých rokov a pripadalo mi to dosť trápne a kŕčovité. Asi jediný dôvod natočenia filmu bolo to, aby si mohol režisér zacestovať.

• 7.1.2004  16:06
    Moře lásky (1989)

Výborný scenár, výborní herci, výborný film. A tiež vtipný ("nebojte sa, je to dobrý človek"). Skôr 4 a pol *

• 1.12.2003  10:53

Tento film je legenda, má iste nepopierateľné kvality, a dať mu 3 hviezdičky môže považované za trestný čin, ale nemôžem si pomôcť. Pozerať takmer 3 hodiny na ľudí, ktorí sa nudia, ma miestami nudilo.

• 1.12.2003  10:43

Dosť zábavné, veľmi dobrý Clooney, ale predsa len Big Lebowski je určite o tú hviezdičku lepší.

• 13.11.2003  13:34

Neskutočný pokles kvality oproti prvému dielu. Nudný, miestami až otravný film, ktorého jediným účelom bolo zarobiť čo sa dá a ktorý dufajme nebude mať ďalšie pokračovanie (aj keď podľa otázky malého dievčatka na konci filmu je všetko možné). Ale jeden dobrý moment film mal - a síce keď ľudia na konci kričali od radosti, že je koniec (vojny), ja som v duchu kričal od radosti, že je koniec (filmu).

• 13.11.2003  13:30
    Adaptace (2002)

Skvelý scenár, réžia, herecké výkony. Povinne pre Vorla s jeho Kamennym mostom.

<< předchozí 1 2 3