Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Dlouho jsem to měl na rozmezí mezi 3* a 4*. Úplně zbytečně naroubovaná linka s původem Maleficent to ovšem stáhla dolu.

Rocketman (2019)

Po anglicku udělaný, trochu nesouvislý, dokument velice podobný Bohemian Rapsody a Orlovi Eddie (proč asi, tentýž režisér). Ale nějak to zas fungovalo, líbilo!

Gentlemani (2019)

Rozjezd vlažný až rozpačitý, ale pak se Ritchie zas rozjel, už jsem se bál, že ztrácí dech!

Frčíme (2020)

Hm, Pixar v tom stále je, jsou to skoro nejlepší 3*, co jsem kdy dal, ale... i tak je to na Pixar špatný výsledek.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Máte jakés takés univerzum a spoustu modelů v kompu. Co s tim? Natočit dvojku! Ale nemáte příběh, jen jakous takous představu o závěrečné bitvě, co by vydala na kratší díl nějakého seriálu. Ale jo, vono to půjde! Eh, do té závěrečné bitvy bylo za mě toto béčko až céčko odpad! Vata na začátku nedává smysl a akorát rozčiluje. A celkově tomu, jak to říct, chybí koule...

Ad Astra (2019)

V rychlosti, chtělo to být něco jiného, než Gravitace či Interstellar, a chtělo se to přiblížit Vesmírné Odysseji, avšak nakonec to z každého trochu vykradlo, naházelo to tam hromadu "psychologie" a... dopadlo to velmi podprůměrně. První polovina v podstatě za 4*,druhá hrubě pod 2*...

Terminátor: Temný osud (2019)

Jedním slovem, děs (a druhým, hrůza)! Nebýt fajn Schwarzíka a docela obstojné Lindy Hamilton (a pár obstojných akčních scén), tak nula jak vyšitá. Kostra příběhu na rozbití si hlavy o zeď, zahráno úděsně, výprava do nebe volajíc příšerná, efekty na zvednutí kufru. Ty poslední dvě věci od takovédleho filmu člověk očekává na max!

Asher (2018)

Sympatický, příjemný, mnohdy sice dost utahaný, ale spíš do opočinkova, taková větší povídka. Hodně dobrý Perlman, rád jsem ho zas viděl v havní roli. Tak 3,5*.

Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

O dost slabší, než všechny předchozí díly, avšak odvaha vydat se v podstatě novým směrem se cení. Plusy: grafická stránka, naprosto dokonalá animace (ahoj budoucí já, které nad tímhle budeš kroutit hlavou ;); další minusy: plytkost příběhu, který vlastně vykrádá Finding Dory. Sečteno podtrženo, solidní pixarovka a dobrý závěr serie, bylo by vlastně trapné rozjíždět něco velkého...

Mrtví neumírají (2019)

Parodie na parodii, (trochu až moc okatě) špatné napsané a zahrané, na mnoha rovinách, náramně jsem se pobavil!