• Thriller

Snow Falls (2023)

uvodni zabery a konecne titulky bylo nejlepsi z celeho filmu... pulka filmu zabery na stromy, v oknech stromy, ale pro drevo nejde nikdo... nebylo to tak hrozne zahrane, ale naprosta stupidita

The Last of Us - Vydržet a přežít (2023) (epizoda)

tohle bylo konecne trochu lepsi... jinak docela mi vadilo v te bitce, ze mongol je oproti zbytku nejak moc presvicena a prepudrovana, vlastne ve vice scenach, pak to zbytecne evokuje stab, a ze si odskocila od kakaa z cateringu na scenu

The Huntress of Auschwitz (2022)

Mohl to byt i dobry film kdyby jich bylo vice na seznamu a kazdy by dopadl jinak, a treba jeden, ktery by se kal, by dostal odpusteni a zbytek by byli porad i k staru hajzlove.... a ono to bylo jen o jednom a zbytecne omacce.. Kdyz se koupala a on si mezitim v zaberu lehnul a pak byl hned zaber na odjizdejici auto, rekl jsem si hmm cista prace, a ze ted bude pokracovat dal podle seznamu az k nejakemu bossovi. Bohuzel se to hovni v blbostech okolo toho jednoho, dedovi chybi jen bily plast a vlasy, aby mohl hrat v rodinnem filmu potrhleho vynalezce, takze ani nefunguje jako zaporak

Grotesque (2022) odpad!

ze ten film bude hodne lol, jde videt hned po prvnim zaberu na hlavni postavu Zanetu Fuchsovou.. Malej formelak se kryje prilepeny na nose, a buh vi, kde je Velkej :))

Dívka a moře (2023)

Veru lakavy plot i plakat, ale nudne rodinne zpracovani o nicem, nezvladl jsem to dokoukat ani se seekovanim.

Mayday (2023)

no mohlo to byt lepsi uz vzhledem k lokaci (Abu Sayaf, NPA), mohli jsme dostat makabrozni akcnak namichany z katastrofaku notne rizleho FarCry3 a Fugitive s trochou nastrouhaneho Arniezánu navrch... dokonce mohl byt film rozdeleny na 2 hrdiny.. ze by se na stridacku kamera venovala uprchlemu cernochovi a Butlerovi  ...coz se nestalo, takze tady mame akcni becko, ktere nebylo natoceno az tak spatne, a docela me to bavilo, ale dal nic, jen to sklouzlo po povrchu... skoda. Potencial byl promrhany, protoze si to tam zaslouzi nejake poradne survival zpracovani a la FC3, at uz klidne takto jako zvrat katastrofaku nebo jako kidnapping/utek/boj. Zaporaci mi prislo, ze hraji jak dreva a trochu fail je, ze na jihu se mluvi bisaya a ne tagalogem, ale cesi v hollywoodskych filmech taky mluvi rusky.... No nic, uspesne promrhano, a ted zase x let zadna jungle s podobnou zapletkou nebude.

Little Dixie (2023)

grillovacky byvaji vetsinou becka, ale tohle to bere hakem

The Last of Us - Drž mě za ruku (2023) (epizoda)

tak bohuzel, nebavi, davam jen jako kulisu k praci apod na druhem monitoru... pres tu odulou herecku jsem se taky neprenesl, ale zas tak mi to neva, stejne to neumi udrzet moji pozornost, otacim hlavu na par sekund jen kdyz se neco deje, jinak jen posloucham dialogy.  *Eleanor05 lol jahody, me utkvel jen ten zacatek jak zastrelili tu holku, kterou bych s prehledem radeji vymenil za hlavni postavu, pak vzali ssebou mongoloida odnekud a ted nekam jdou, tak bych shrnul cele 4 dily, kdybych to nekomu popisoval :D

Play Dead (2022)

Mnohem horsi nez The price we pay, smrdi to televizi... a protoze jsem to videl hned po, tak se mi to ani nechtelo dokoukavat o kolik horsi film to byl, a tak nejak mi bylo jedno co s hlavni postavou bude, kdezto u druheho filmu si me ziskal i jeden puvodni zaporak.