Z0oMb3E

I´m Joker in the pack

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 18.10.2014  19:45
    Rychlovky Ládi Hrušky (TV pořad) (2014)

Ak ste prepitá socka s od čuča vypálenými chuťovými bunkami dva dni pred dávkami a o bankovkách sa vám už ani nesníva, zoberte posledné medenáky do Lidlu na nákup gáblikov, ktoré samé o sebe nie sú nič moc. Zmiešajte ich dokopy s poriadnou hrsťou soli a podávajte s plátkom uhorky. Ak vám to bude trvať cca 15 minút, skúste predať vašu techniku moderného varenia Nove. V každej normálnej telke by ste dostali priestor medzi reklamou na ultraabsorbčné vložky a monoskopom. Láďa to však vzal z iného konca. Presvedčil o tom, že vie variť nielen vedenie Novy, ale i samého seba. Dostal priestor na pravé poludnie, aby národu ukazoval, čo všetko sa ešte dá považovať za "jedlo". Zrazu i tie rozvarené špagety z kantíny, či ukradnutý obed od kolegu-vegetariána chutia ako od Oliviera. Takže myslíte si, že viete variť? Varte! Myslíte si, že viete operovať mozog? Režte! Nova vám na to priestor dá.

• 8.10.2014  22:08

Po tom, čo sa Pán nadočnicový oblúk vráti z vojnovej misie plný zážitkov z leštenia bajonetov zisťuje, že na ostrovoch nieje moc IN žiadať o orál s hlavňou pritlačenou o spánok. V zúfalej snahe ututlať erekciu spôsobenú upreným pohľadom na svojho brata v zbroji, chňapne po prvej indickej kočovnícke. Odvykanie si od okupovaných Iračaniek pomocou anglomorgošky sa zdá byť na prvý pohľad celkom dobrý nápad. Problém však nastáva, ak sa dočasné riešenie stáva trvalým a človek sa stotožní s kecami o rovnosti kúnd v noci. Zo slepej vetvy evolúcie sa tak razom stáva do vzduchu máchajúci gej s potrebou vyjadrovať svoje pocity v melodických veršoch. (oficiálny text distribútora)

• 8.8.2014  21:50
    Mistři kšeftu (TV pořad) (2014)

ZÁBER č1: Dvaja obstarožní hnusáci behajú po sekáči. ZÁBER č2: Jeden, až k zblitiu nesympatický hnusák objaví ošúchané a natrhnuté tričko EMINEM so zaschnutou zbierkou ejakulátov 14 ročného haranta len za 2doláre. ZÁBER č3: Hnusák 20cm od kamery vysvetľuje aký našiel luxusný a nedocenený kúsok. ZÁBER č4: Oplácaný 40-ciatnik horko tažko pradýchava erekciu, ktorú si navodil pri zhotovovaní sexi fotiek trička s extra zoomom na spermaškvrny. Inzerát sa vešia na eBay. ZÁBER č5: Upotený zúfalec s permanentným refrešovaním vedie 3minútový monológ o tom, ako na tričku rozprávkovo zbohatne, pretože ľudia na internete vedia z jeho zhotovených obrázkov vycítiť možnosť investície na prilepšenie si dôchodku. Borec s prirasteným prstom na F5-ťke sa už vidí ako mu 20 blonďatých štetiek kosí trávnik pri jeho prímorskej vilke. ZÁBER č6: Po troch príhodoch sa cena trička vyšplhala na pekné 3doláre. Prichádza vysvetlenie, že predchádzajúceho majiteľa najskôr premohla nostalgia a nebál sa vyšróbovať cenu kus vyššie. ZÁBER č7: Dva plešaté vorvane sa s miernym sklamaním poplácavajú po pleciach, ako dobre zarobili.

• 25.7.2014  16:21
    Hercules (2014)

V Paramoumte buď stratili úplne súdnosť alebo im všetkým úplne jeblo v kockách. Jedine tak sa dá vysvetliť fakt, že pred tým, ako toto veľdielo pustili do sveta sa nepokúsili do deja vstrihnúť aspoň dve-tri scény sexu alebo keď sa už na niečo hráme pravých gréckych orgií. Starí páni od vedenia tomuto ale očividne verili, tak nám predostreli len upotené hrudné koše nie moc kvalitných genetických materiálov. Takže môj pôvodný plán, ísť si vyhoniť na HerCoolovi do poloprázdneho kina (ČSFDprojekcia Lipt. Mikuláš, 24.7.2014) ostala bez akéhokoľvek podnetu. Na druhú stranu tu máme jeden geniálny ťah vo výbere obsadenia. Otázka: Ako otrasní musia byť herci, aby vyniklo """"""herecké umenie"""""""(čím viac úvodzoviek, tým lepšie) toho bezkrkého výplodu incestného omylu? V holyvúde už očividne nie sú IN vystajlované peroxidové nány rozťahujúce končatiny pre senilov, aby dostali možnosť obnažiť svoju rybu na plátne. Nie nie, dnes rozťahujú polky škaredí umastení a netalentovaní hnusáci, aby boli na plátne sami sebou a Dwejn pri nich získal Oscarový sebaklam.

• 20.7.2014  13:41

Dvanásť upotených, škaredých a triezvych chlapov sedí za stolom a debatuje v súvetiach. Jeden by si pomyslel, že taký obraz sa dá zazrieť len na vonkajšom posedení začmudenej nalievárne tretej cenovej dve minúty pred tým, než ju otvoria. Ale nie! Tento priam idylický obraz našich skanzenových dedín, do ktorých zachádzajú autobusové spoje len tri krát za deň, sa dostal na plátna holyvúdskych kín už v 57., vtedy ešte bez farby. A čo sa odvtedy zmenilo? Filmy dostali farbu, občas sa prešli po mesiaci, postavilo sa pár mrakodrapov, ale v skanzenoch za tým istým stolom ďalšia kus omladená partia nervózne trasie nohami, kedy si už zasa začnú vidieť čiernobielo, vrhnú do pľacu pár citosloviec a v jednoduchých vetách prešpikovanými zoznamom pohlavných orgánov komentujú turnaj v šípkach zo záznamu na EuroSporte.

• 9.7.2014  19:40

Sprostí majú šťastie, bohatstvo a slávu. A je pritom jedno, či na presadenie použili svoje dva IQ body, či len držali dvere ako hluchý alebo ocucali gonády tomu správnemu. Ich príbeh je hodný podsúvania do už tak vygumovaných mozgov našej juvenility. Takto sa dostanú do hlavných správ názory čiastočne retardovaného futbalistu alebo totálne vypatlanej modelky ohľadom závažných spoločenských tém. Na druhej strane barikády tu máme niečo ako toto. Film, ktorý roztiahne pľúca i fejsbukovej (de)generácii pretože slon, prdel, slonia prdel a inkontinentný dôchodca sú cool. No rozvibruje sa i bránica človeka, ktorý nemusí gúgliť, ktože to bol ten škaredý rusák s holubím trusom na čele a o čo mu šlo. Na moje počudovanie sa ku mne od severo-sonov nedostalo len šmejdové poľské kreslo prebalené do ikea krabice, ale i táto vydarená euroverzia Forresta. Takže čistých 5* ... lebo prdel slona, vole!

• 30.5.2014  18:41
    Enderova hra (2013)

Zbožňujem motivačné filmy pre mládež. A ktorá mládež potrebuje namotivovať viac než tá americká? Zobrať do ruky kalašnikov, opásať sa muníciou a sformovať ozbrojenú čatu siedmakov vie kdejaký negramotný muchami a ebolou obletovaný juhoSudánčan. My hrdí, ale hlavne politicky korektní Yenkee musíme byť vo všetkom najlepší. Preto na svet prichádzajú tieto inštruktážne filmy, ktoré mladých a ozbrojených odhodlancov učia skrotiť svoje egá pred svojou očistnou misiou. Počkaj chvíľu, nadýchni sa, vylaď mušku v nejakej multiplayerke a až potom odhaľ svetu pár mozgomiešnych mokov. (Bacha, kurevský spojler!!!) Nebyť môjho fetišu na Space Invaders a Arkanoid, nestála by táto hyperkozmická sračka za jedinú zmienku.

• 2.5.2014  22:19

Dokument na úrovni dokumentu o borcovi, ktorý si odpáli mozog dvanástimi promilami a bezpečne odšoféruje smenu v emhádéčke bez meškania. Výpovede sparingpartnerov oslavujúce jeho "dar", pretože oni odpadli už po dvanástich poldecákoch. No skrátka nezáživná nuda, ktorá sa rovná hodinovému pozorovaniu zavšivenej opice, ktorá namiesto cmúľania žaluďov na strome, krúti radšej rúčkou od flašinetu. Mimochodom i ona je vo svojej tlupe chronických masturbátorov považovaná za génia, ale miesto s ňou by si nevymenili ani za boha!

• 7.4.2014  23:31
    Vědecky prověřeno (TV pořad) (2014)

Vďaka vedcom vznikol internet. V priestore internetu si vydobyl svoje postavenie JúTiub. V Jútiube našli degeneráti priestor na demonštráciu svojej retardácie. Pri konfrontácii s retardovaným degenerátom môže i ten lilipután z TopGíru vyzerať ako Ajnštajn. No i napriek jeho rušeniu moja fascinácia kokotizmom dostala naložené plnými priehrštiami. [MEGASPOJLER]: videotéka jedincov vhodných na povinnú kastráciu.

• 28.3.2014  12:34
    Noe (2014)

Ako videl oného, Noeho, Zombik? Takto: Špinavý schyzofrenický praekoterorista núti svoju rodinu ohlodávať lišajníky zo šutrov namiesto toho, aby hodil na gril poriadny kus mäsa. So svojou stále píchateľnou ženou naprcal troch synov a žije s nimi v jurte niekde na samote, pretože výrazne homosexuálna konzumná spoločnosti mu nedovolí začleniť sa. Jednak že sa stará o svoj hairstyle a tiež že je výrazný heterák. Odvrhnutý spoločnosťou a frustrovaný nadržaným kecami svojich synov sa uchýli k freudovskému volaniu o pomoc. Skamaráti sa s kráčajúcimi kremeňmi a začne uprostred lesa budovať archu. Podporovaný svojím dedom, ktorý žije roky bez ľudského kontaktu v jaskyni na kopci, svoj projekt nakoniec dokončí a začne do archy zhromažďovať zvery v pároch. Skúste v takomto cvokhause halucinogénnym flashom konkurovať pojmami "genofond" či "príbuzenské kríženie". Tým, že zozbieral do úschovy zrejme jedinú potravu z okolia, nasral homokapitalistov, ktorí po tom, ako skonzumovali majiteľky fuj-fuj vagín, začali sa dožadovať ďalších porcií big mac-ov. Utvorili pekný rad pred Noeho špajzom. Niekoľkí na glutamane závislí jedinci sa začali predbiehať, a tak sa spustila mela. Keď už na skľudnenie davu nestačila security služba, bolo nutné použiť vodné delá. Trochu sa to vymklo a vytopila sa celá prevádzka. Pri čakaní, kým to trochu oschne, zožrali sa jednorožci, dinosauri a australopitekovia, a preto o nich nikdy žiadny kresťan nič nepočul.

• 27.3.2014  00:02

Vážený pán riaditeľ. V mene celého proktologického oddelenia vermonstskej chlapčenskej školy s internátom Vám musím oznámiť alarmujúci stav, ktorý nastal od začiatku školského roku. Počet prijatých študentov s nefunkčným zvieračom či iným análnym problémom klesol o 73%. Navyše obdobný pokles natrhnutých predkožiek hlási i urológia. Študenti snáď úplne stratili chuť na všetky mimoškolské večerné skupinové aktivity. Oni si snáď po nociach predčítavajú básničky? Doba sa prudko mení, tak do budúcna doporučujem zaradiť do prijímacieho konania i skúšky z afektovanosti, pretože už ani uhladení metrosexuáli držaní pokope na malom priestore nie sú zárukou dostatočného prísunu operačného materiálu. S pozdravom a prianím pevnej ruky pri chlapcoch v predklone Dr. Hemm Oroid

• 4.3.2014  16:03
    Louis Theroux: Místo pro pedofily (TV film) (2009)

No a čo, ja v tom nevidím nič zlé! Tak som si nechal vyhoniť od osem ročného chlapca. Nechápem, čo vám na tom vadí? On dostal BonPar a ja som sa už dávno tak dobre neodbavil. Prospech sme mali obaja. Nemal síce na svoju spolužiačku, ale pri nej ma fest rajcovali tie jej nohavičky s Pikačuom. A všetci ste divní, že to tiež nerobíte. Teraz ma nechajte, pretože spolubývajúci bude rozprávať o tom, ako fikol pehaté dvojičky svojho kámoša. [o 10rokov a niekoľko šukať.deti.je.zlé.terapií ] Nie, deti ma už neberú. Neberú ma ich copíky, neberú ma teplé kamaše, ani slipy so spajdrmenom. Povedali mi, že všetko to, čo som tým deťom robil, bolo zlé. Už chcem z tohto pedohotelu odísť, a hľadám si nejaký byt, niekde pri škôlke, s výhľadom na ihrisko či aspoň školský areál. Vidíte to?! Žiadna erekcia, žiadna! (mŕtve šteniatka, babička v sprche, Pamela Anderson si to v sprche rozdáva s Jessicou Albou... fuúú). ... Dokument o trochu pomýlených hošanoch, čítaj amatéroch. Každý predsa vie, že ak chce človek žiť bezstarostný život aktívneho pedofila, musí na začiatku svojej kariéry zvoliť nutné zlo a stať sa kňazom.

• 15.2.2014  22:42
    Na věky věků (TV seriál) (2012)

Po tom, ako 80% sledovania preblačíte do obrazovky "Chcípni, ty kurva!" nejde inak, len vpáliť plný zásah. Je to jednak mojou fascináciou toho až rozprávkového obdobia, kedy fekálie tiekli prúdom dole ulicou a svätý boch odmenil Európu za tento hygienický pokrok morovým zaparením vajec - bez ohľadu na to, koľko toho zhrabujete na jeho slávu a chválu. Zákerné svine sú ešte väčšie a zákernejšie než v Pilieroch... a chlapi, ruku na srdce, alebo radšej na rozkrok: Koho neprenasleduje/ -dovala predstava predohry (správny slovesný tvar si doplňte podľa vašej schopnosti prekrvenia), ktorá by spočívala vo forme štyroch slov "ľahni si na zem". Ja skrátka tieto historické intrigy môžem...(februárový apgrejd pre lillka)

• 15.2.2014  21:09
    Cesta do zemského jádra (TV film) (2012)

Takýto "dokument" sa dá vyrobiť za pomoci mobilu, kedy nahráte geologickú prednášku a tú si následne prehráte i s vizualizáciou bleskov v mediaplayeri. Pri ukradnutom Windowse a rodičmi dotovanom paušále i s mobilom náklady na natočenie krásnych 0€.

• 7.2.2014  16:17

Čo si o olympiáde v subtrópoch made in exCCCP myslím, povedala žltá verzia vypatlaného Paroubka (Simpsonovci, 07x02) za mňa: Vyhodíme do povětří přehradu, zničíme lesy a jestli tu žijí nejaká zvířata, která by mohla dělat problém kolem vaších kamer, neháme je vyhladit! ... moja hobitština nie je nič moč, no hádam som to z posluchu trafil.

• 1.2.2014  22:59
    Rivalové (2013)

Kto to bol ten druhý, ten Hant? Laudu poznám i ja, a to si na megaekologických plechových škrupinách svoju schaltpáku nejak extra neprehmatávam. Hant mi však nič nehovorí. Haward vraví, že na tom boli obaja takmer rovnako. Jeden dral gumy na kurvách, druhý na die Kurvách. Jedeného by ste najradšej vzali v spánku heverom po zátylku, druhý sa radšej zlikvidoval sám. Režisérovo majstrovstvo však nespočíva v tom, že dokázal točiť zo scenára pozostávajúceho z citosloviec bžžn a vrrr, ale v tom, že dokázal natočiť film zo smrtonosného prostredia formúl, ktorý sa môže púšťať v rámci BOZP na začiatku kurzu autoškoly.

• 2.1.2014  18:29

Kto nikdy nezatúžil zadofčiť si niekde na tropickom ostrove a nechať bimbasa len tak visieť vo vetre? Predstava, ktorá v januári z môjho bimbasa robí plachetnicový sťažeň, však nie je až tak kúl. Prečo? Pretože ako správny dobrodruh by som si cestou kúpil minimálne troch-štyroch juvenilných Filipíncov, aby mi odniesli nejaký ten plynový dvojhorák, vyprážaný rezeň medzi chlebom a dvojtýždňovú zásobu zaváraných uhoriek. Filipínčatá by tiež slúžli na zaháňanie nudy, ukájanie pudov a vybitie si akútnej frustrácie z neschopnosti založiť oheň. Čo však urobí na opustenom ostrove nahý Anglán, ktorý po siedmych týždňoch samoty zbadá bezmocnú kozu? Áno, vypne kameru.

• 29.12.2013  16:16

Druhý Tór sa už naozaj na nič nehrá. Čistá onegaypride, kde sa červený plášť oháňa veľkým kladivom uprostred šedých myšiek a žena slúži jedine k tomu, aby čo to podržala, odniesla, či stála s vypúľenými očami. Všetko za česť a slávu Assgradu, čo cieľovej skupine netreba hádam ani prekladať. Človek s merateľným IQ zrazu začne fandiť všetkým tým škaredým, pretože iba oni majú aký taký plán. Všetko ostatné len pobehuje okolo a vypĺňa čas, pokým sa ten zlý zasa prejaví. No skátka nuda stráviteľná len meňavkám, vypatlaným nánam híkajícim nad blondiakovými bradavkami a 30-ročným panicom v klingonských oblekoch. Jediné, čo sa dalo z filmu nakoniec vypozorovať, bol odpadový outsourcing by Marvel: stačí všetok sajrajt, čo ľudstvo vyprodukuje, sústrediť na kopu a nahádzať cez dieru do druhého sveta. Ako si tie použité šprcky Elfi, Hobiti či iné potvory potriedia, už nie je náš problém. PS: I keď má "film" príjemnú stopáž, aj tak som to direktovo nedal a musel som tie pohyblivé "SNOOoooh" bubliny rozdeliť do dvoch dní.

• 14.12.2013  23:31

Dnešná 3D-egerenovaná mládež si nepamätá časy, keď sa všetky počítačové efekty vytvárali na nadupaných mašinách, ktoré sme tak familiárne volali TriOsemŠestky. Rádiami sa niesol megahit "Kén ju fíl d lóv tunáj" a ja si na dvoch 3.5" disketách doniesol kurevsky vymakanú skákačku LionKinga. Pítr si najskôr spomenul na svoje 33-tiny, kedy simultánne so mnou drtil to isté a zakomponoval Simbu do tohto svojho Hobita (ktorý sa vizuálom od nejakej gamesy nejak moc nelíši). Jediné, čo zmenil je to, že miesto levíčata predostrel gumového Blúma, ktorý prestávky v natáčaní najskôr venoval tukovej príprave na hibernáciu. Nebyť PíDžejovej umeleckej invecie, z filmu by sa stala agitka spolku neatraktívnych gejov o tom, že svety či údy sa dajú zachraňovať i bez prítomnosti neumytých vagín. Navyše ako personálu rastú bruchá, tak sa viac zamestnávajú upotení ťamanský ajťáci (čítaj panici) za kompami a zelená tráva sa mení na zelené plátno. Pred trojkou to bude to chcieť naordinovať viac mrkvy, pane direktore!!!

• 12.12.2013  09:26

Tak toto teda bola ale poriadna [doplň predponu (dobrovoľná voľba)]pičo[doplň príponu]! Počas celej projekcie si moje ústa neoddýchli na tak [doplň patričné adjektívum] fóroch. Naj[doplň emóciu]šia scéna vystriedala ešte [tá istá emócia]šiu. Mne tak nezostávalo nič iné, než stopnúť film a poriadne sa [doplň fyzický prejav], vydýchať a s malou dušickou, či to zvládnem dokukať, pustiť znovu. Poviem vám teda, dalo mi poriadne zabrať dopozerať túto [doplň predponu (dobrovoľná voľba)]pičo[doplň príponu], aby to na mne nezanechalo trvalejšie následky na [doplň vnútorný orgán]. Hviezda [urči smer] za vypracované sexi vlniace sa telo [doplň typ citového vzťahu] barbienho Kena.

• 10.12.2013  23:03

Starý dobrý komunizmus! Technika balšaja, ale vydržala pád zo 6-teho poschodia a funguje doteraz. Nové šmejdy idú do sračiek dva dni po skončení záruky. Tri krát hurá konzumu!

• 9.12.2013  13:30

Ako i slepý vie, že sa mi nejaká komédia fakt páči? Do priestoru sú vrhnuté hektolitre nasálnych a orálnych zozelenených hlienov, ktoré sa veľmi často zachytávajú na sklenenej obrazovke, a teda sú sprevádzané im typickým čľapotom. Obligátny mokrý krúžok na slipoch začína kopírovať ich strih a vzduchom sa šíri nezameniteľný čpavkový odér. Permanentným hihňaním sa rozvibrovalo celé moje sexi rôsolovité telo a počuť len plieskanie môjho pekáču buchiet, ktorý mnohí neprajníci nazývajú špeky. Navyše tento môj projekciou vyvolaný orgazmus bol doprevádzaný častým či dokonca permanentným zavzdušňovaním, keďže vydarených fórov tu bol plný kapitalizmus.

• 6.12.2013  22:43
    Maker, The (2011)

Čo je zmyslom života? Vypúšťať svoje potomstvo do sveta, nech je akokoľvek škaredé či degenerované. Konečne chápem motiváciu rímanov vrhať uslintaných špinavcov ako hlodavce.

• 1.12.2013  23:22
    Derren Brown - Mesiáš (TV pořad) (2005)

Derren sa vybral "oblbovat" jenkýjov. Doma si nemôže dovoliť odhalenie podmáznutia figurantov. "Takže ja dupnem, ty padneš a počas toho krič aleluja!" Čo sme ale videli? Partiu "odborníkov" na konskú erekciu, špecialistov na motanie alobalovych heliem a podobné nuly, ktoré híkajú nad tým, keď im rovnaký šarlatán podpaľuje rybník. TaKže, ja pOviem nejaKé slOvo či veTu, a ty nakresli prvú vec, čo ťa napadne.

• 27.11.2013  23:43
    Bible proti Darwinovi (TV film) (2005)

Boch tú Ameriku jednoducho miluje, keď sektárom rastú zisky z kníh oslavujúcich ako strašne sa namakal na tom, aby mohli klátiť juvenilné ratolesti svojich oviec. A prečo vôbec nejaké vygumované ovce existujú? PíÁr! Degenerátovi, ktorý strávil život s rukou v rozkroku napchávajúc sa burgermi a čumendom na Jackass, je jednoduchšie stráviteľný fakt, že Zem má len o niečo viac než jeho babka - cca 6000 járov. Že boch rozhádzal hrudy zeminy do vody, lebo takto to je dokonalé. Šak ste videli ten kúl dokument s názvom Jurský park, kde Tí-drak žral ľudí, tak načo kopať hlbšie či sa vôbec zamýšlať? Mňa to všetko presvedčilo a hneď ráno bežím na omšu. Budem prcať ten ich chleba, kým sa z neho kreacionisticky nevyvinie Ježiš s kolmým pacom voči ostatným prstom. Nejeden australopitekus by zaplakal, keby zistil, že sa zbytočne vyhýba šablozubcom, keďže jeho budúca (de)generácia aj tak nedocení jeho zásluhy.

• 27.11.2013  10:33

Netušil som, že tá škaredá škuľavá nepríjemná a obstarožná dejepisárka mi bude znepríjemňovať život i svetelné roky (s fyzikárkou som v podvedomí vyrovnaný) po škole tým, že som mal v rámci mojich znalostí naspojlerovaný celý dokument. Kolumbus, Magalienš, Kúk a daľší im podobní bukanieri v hrejivej spoločnosti negramotných, ale o to viac verných morských vlkov. Je to holt údel nás s IQ 23 a schopnosťou pamätať si pikošky z reálneho sveta. Teší ma však fakt, že svetom sa pohybujú i fejsbukom vypatlaní jedinci, ktorí cez dejepis masturbujú nad súčasnými pikoškami z "reálneho" sveta, a to novými topánkami svojho 459 kúlovne olajnovaného kámoša. Takže, ak sa nejaký juvenilný degenerát náhodne dostane k tomuto dokumentu, je dosť možné, že začne orgazmický híkať nad tým, že nie Bill Gates, ale nejaký Kryštof objavil tu supiš Ameriku.

• 25.11.2013  23:10
    Vítejte u polygamistů (TV seriál) (2013)

Ktorý chlap kedy nezatúžil po tom, aby mal okolo seba peknú svorku žien? V +/- dvadsiatich na to, aby na striedačku či v tandeme rozťahovali nohy. Okolo 50-tky sa obraz polygamie mení na jednu kuchárku, druhú práčku a tretia je schovaná za tridsiatimi metrami naštiepaného dreva. No, a ovisnutý dôchodca to má s predstavou tak, že jedna je už dávno zapojená do procesu fotosyntézy, druhá mu predžúva chlieb s Májkou a tretia vedie dlhé dialógy s hordou vnúčat od ním nafrcaných detí. Jedno však majú všetky generácie penisom obdarených spoločné. Všetky ženy v ich polygamných predstavách sú násťročné štíhle kozaté blondíny v sestričkovských úboroch, uniformách francúzskych upratovačiek s prachovkou, či iných sexi pornooblečkoch bez ohľadu na to, ako dlho majú natočený svoj taxameter. Realita je však niekde úplne inde. A NešnlGeografik nám ju pekne vmietol do ksichtov. Ak chcete byť polygamista, musíte sa uspokojiť so škaredými neistými a vymetenými sektárkami, ktoré zoberú ktoréhokoľvek vymetenca schváleného radou starších. Hlavné je vydať / oženiť sa za každú cenu, frcať harantov ako na bežiacom páse v počtoch blízkych hlodavcom a hlásať svoje sektovyznanie do sveta. Díky Nešnl, rozdupal si mi ďalšiu predstavu, ktorá mi v pravidelných intervaloch nosila mokré sny.

• 19.11.2013  19:11
    Godzilla (1998)

No tak Roland, priznaj sa! V ktorej opičiarni si prekurvil vsetky šušne, čo ti na film dali sponzori? Či mi nebodaj chceš tvrdiť, že toto echtové Superb-éčko má tak vyrovnanú spotrebu, že žerie melón na minútu? Však chlapci z Asylumu by rovnakú kvalitu vyprodukovali za usrstené peniaze na obedy tvojich obtĺstlych harantov a zvýšilo by im i na ďalších päť pokračovaní! A čo si vlastne ukázal ty? Pochodujúcu, plaziacu sa, ale hlavne prerastenú, oheň chŕliacu monsterku s tikajúcimi biologickými hodinami, retardovanú armádu frcajúcu muníciu ako svoju genetickú informáciu na opuštáku a štyroch roztrasených, ale nezničiteľných panáčikov s umelými ksichtami. K dokonalosti chýbal už len Paul Logan alebo na "hřbete" Godzily cválajúci Čak Noris. Fakt kúl béprča, ak ako pokus o serióznosť, tak len s nejakým tým promile a čerstvo po masturbácii.

• 15.11.2013  22:19
    Pevnost na soudný den (TV pořad) (2013)

Koment pre uvedomelé ovce s tým najmorálnejšim videním sveta, podobne zdegenerované ako protagonisti: Po tom, ako došla posledná konzerva Májky, i vybehlo z najväčšej latríny, aká bola kedy postavená, milión Lótových vygumovaných juvenilných ozbrojencov zaľudňovať svet. Na počudovanie nájomníkov nie sú padacie dvere vôbec osrané, takže žiadne nájazdy a obliehanie kástlu pre balíčky Wifonou sa nekonali. I kozaté dcéry zrazu pochopili, že nie to boch oslovil ich otca, ale sám diabol viedol jeho výpady panvou upostred lesa, kde kričať bolo márne. Vysvetlenie pre ignorantov, ktorým schyzofrenické hlasy "nepolíbili" v miništranskom veku análny zvierač: Gen19,30-38 (bulvárny výber)... "Poď, opojíme nášho otca vínom a ľahneme si k nemu, aby sme zachovali od nášho otca potomstvo."...Takto počali obe Lótove dcéry zo svojho otca ... a mne neostáva dodať nič iné len bohu vďaka!

• 13.11.2013  15:26
    Wolverine (2013)

Na základe nového nariadenia §14, ods. 2, 2. vety 6. slova ("mu") všeobecných pravidiel sajtu o škemraní bodov si nechcem pohnevať potencionálnych donorov. Preto komentom obsiahnem všetky skupiny divákov, ktorí by sa na tohto Rosomráka boli ochotní kuknúť. Koment pre uslintaných oidipovcov spievajúcich národnú hymnu v klingončine: ***** Tak to bola teda sila! Videli ste tú brutalitu? Ehmmm? A tá sexi Číňanka. Či Japonka? To je jedno. Normálne som kvôli nej nemusel tisnúť svoje špicaté ucho na kúpeľňové dvere, keď sa sprchuje moja mamča. O svojom nadšení som celú noc diskutoval na iksmenovskom fóre a nadšenie neutíchlo ani vrámci diskusie, ktorú sme viedli v družine. Najlepší Wolverine aký bol kedy natočený, pretože je najnovší a predošlé si nepamätám. Koment pre obtĺstlych komixožrútov, ktorí kukli film popri sťahovaní porna obsahujúceho tagy "big boobs", "milf", "cum to mouth". *** Holyvúdsky scenár, ktorý absolútne nekorešponduje so psychológiou postavy, ktorú sledujem od jeho prvého čísla. Ako je možné, že vrámci bojových scén Rosomrák viac menej len tupo stojí a nechá sa opichávať mečmi z jednej či druhej strany? Vedomý si svojej regenerácie sa ani nesnažil a čakal, kým sa ťaman unaví a potom prirazí on. Však i tá 35 kilová šikmáčka bola lepšia než on! Nebolo to však to najhoršie, čo sa vrámci filmov o mojich mutantíkoch natočilo. O svojej dezilúzii som informoval na jednom privátnom sajte, pretože na tých verejných je to samý vygumovaný študentík bez štipky súdnosti. Koment pre ľudí s pozemskými problémami a akým takým sexuálnym životom: * Len tak som raz brázdil internet s otázkou, čo si dnes s priateľkou kuknem. Náhodou som sa ocitol na jednom fóre ohľadom najnovšieho Wolverina. Podľa informácií, ktoré som nadobudol po 2500 stranách oslavných chorálov, som sa rozhodol k "nákupu" ripu. Dostal som však trápne poskakujúceho jackmena v japonskom štýle. Takže dej nič moc, ale dúfajme, že to zachráni robot. Je mi smutno, že degenerácia bez štipky iq a vkusu, ktorá mi projekciu "odporučila", mi bude za pár rokov vyšetrovať prostatu.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33