Noe (2014)

Ako videl oného, Noeho, Zombik? Takto: Špinavý schyzofrenický praekoterorista núti svoju rodinu ohlodávať lišajníky zo šutrov namiesto toho, aby hodil na gril poriadny kus mäsa. So svojou stále píchateľnou ženou naprcal troch synov a žije s nimi v jurte niekde na samote, pretože výrazne homosexuálna konzumná spoločnosti mu nedovolí začleniť sa. Jednak že sa stará o svoj hairstyle a tiež že je výrazný heterák. Odvrhnutý spoločnosťou a frustrovaný nadržaným kecami svojich synov sa uchýli k freudovskému volaniu o pomoc. Skamaráti sa s kráčajúcimi kremeňmi a začne uprostred lesa budovať archu. Podporovaný svojím dedom, ktorý žije roky bez ľudského kontaktu v jaskyni na kopci, svoj projekt nakoniec dokončí a začne do archy zhromažďovať zvery v pároch. Skúste v takomto cvokhause halucinogénnym flashom konkurovať pojmami "genofond" či "príbuzenské kríženie". Tým, že zozbieral do úschovy zrejme jedinú potravu z okolia, nasral homokapitalistov, ktorí po tom, ako skonzumovali majiteľky fuj-fuj vagín, začali sa dožadovať ďalších porcií big mac-ov. Utvorili pekný rad pred Noeho špajzom. Niekoľkí na glutamane závislí jedinci sa začali predbiehať, a tak sa spustila mela. Keď už na skľudnenie davu nestačila security služba, bolo nutné použiť vodné delá. Trochu sa to vymklo a vytopila sa celá prevádzka. Pri čakaní, kým to trochu oschne, zožrali sa jednorožci, dinosauri a australopitekovia, a preto o nich nikdy žiadny kresťan nič nepočul.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Vážený pán riaditeľ. V mene celého proktologického oddelenia vermonstskej chlapčenskej školy s internátom Vám musím oznámiť alarmujúci stav, ktorý nastal od začiatku školského roku. Počet prijatých študentov s nefunkčným zvieračom či iným análnym problémom klesol o 73%. Navyše obdobný pokles natrhnutých predkožiek hlási i urológia. Študenti snáď úplne stratili chuť na všetky mimoškolské večerné skupinové aktivity. Oni si snáď po nociach predčítavajú básničky? Doba sa prudko mení, tak do budúcna doporučujem zaradiť do prijímacieho konania i skúšky z afektovanosti, pretože už ani uhladení metrosexuáli držaní pokope na malom priestore nie sú zárukou dostatočného prísunu operačného materiálu. S pozdravom a prianím pevnej ruky pri chlapcoch v predklone Dr. Hemm Oroid

Louis Theroux: Místo pro pedofily (2009) (TV film) odpad!

No a čo, ja v tom nevidím nič zlé! Tak som si nechal vyhoniť od osem ročného chlapca. Nechápem, čo vám na tom vadí? On dostal BonPar a ja som sa už dávno tak dobre neodbavil. Prospech sme mali obaja. Nemal síce na svoju spolužiačku, ale pri nej ma fest rajcovali tie jej nohavičky s Pikačuom. A všetci ste divní, že to tiež nerobíte. Teraz ma nechajte, pretože spolubývajúci bude rozprávať o tom, ako fikol pehaté dvojičky svojho kámoša. [o 10rokov a niekoľko šukať.deti.je.zlé.terapií ] Nie, deti ma už neberú. Neberú ma ich copíky, neberú ma teplé kamaše, ani slipy so spajdrmenom. Povedali mi, že všetko to, čo som tým deťom robil, bolo zlé. Už chcem z tohto pedohotelu odísť, a hľadám si nejaký byt, niekde pri škôlke, s výhľadom na ihrisko či aspoň školský areál. Vidíte to?! Žiadna erekcia, žiadna! (mŕtve šteniatka, babička v sprche, Pamela Anderson si to v sprche rozdáva s Jessicou Albou... fuúú). ... Dokument o trochu pomýlených hošanoch, čítaj amatéroch. Každý predsa vie, že ak chce človek žiť bezstarostný život aktívneho pedofila, musí na začiatku svojej kariéry zvoliť nutné zlo a stať sa kňazom.

Na věky věků (2012) (seriál)

Po tom, ako 80% sledovania preblačíte do obrazovky "Chcípni, ty kurva!" nejde inak, len vpáliť plný zásah. Je to jednak mojou fascináciou toho až rozprávkového obdobia, kedy fekálie tiekli prúdom dole ulicou a svätý boch odmenil Európu za tento hygienický pokrok morovým zaparením vajec - bez ohľadu na to, koľko toho zhrabujete na jeho slávu a chválu. Zákerné svine sú ešte väčšie a zákernejšie než v Pilieroch... a chlapi, ruku na srdce, alebo radšej na rozkrok: Koho neprenasleduje/ -dovala predstava predohry (správny slovesný tvar si doplňte podľa vašej schopnosti prekrvenia), ktorá by spočívala vo forme štyroch slov "ľahni si na zem". Ja skrátka tieto historické intrigy môžem...(februárový apgrejd pre lillka)

Cesta do zemského jádra (2012) (TV film)

Takýto "dokument" sa dá vyrobiť za pomoci mobilu, kedy nahráte geologickú prednášku a tú si následne prehráte i s vizualizáciou bleskov v mediaplayeri. Pri ukradnutom Windowse a rodičmi dotovanom paušále i s mobilom náklady na natočenie krásnych 0€.

ZOH 2014 Soči: Slavnostní zahájení (2014) (pořad)

Čo si o olympiáde v subtrópoch made in exCCCP myslím, povedala žltá verzia vypatlaného Paroubka (Simpsonovci, 07x02) za mňa: Vyhodíme do povětří přehradu, zničíme lesy a jestli tu žijí nejaká zvířata, která by mohla dělat problém kolem vaších kamer, neháme je vyhladit! ... moja hobitština nie je nič moč, no hádam som to z posluchu trafil.

Rivalové (2013)

Kto to bol ten druhý, ten Hant? Laudu poznám i ja, a to si na megaekologických plechových škrupinách svoju schaltpáku nejak extra neprehmatávam. Hant mi však nič nehovorí. Haward vraví, že na tom boli obaja takmer rovnako. Jeden dral gumy na kurvách, druhý na die Kurvách. Jedeného by ste najradšej vzali v spánku heverom po zátylku, druhý sa radšej zlikvidoval sám. Režisérovo majstrovstvo však nespočíva v tom, že dokázal točiť zo scenára pozostávajúceho z citosloviec bžžn a vrrr, ale v tom, že dokázal natočiť film zo smrtonosného prostredia formúl, ktorý sa môže púšťať v rámci BOZP na začiatku kurzu autoškoly.

Ed Stafford: Nahý a napospas osudu (2013) (pořad)

Kto nikdy nezatúžil zadofčiť si niekde na tropickom ostrove a nechať bimbasa len tak visieť vo vetre? Predstava, ktorá v januári z môjho bimbasa robí plachetnicový sťažeň, však nie je až tak kúl. Prečo? Pretože ako správny dobrodruh by som si cestou kúpil minimálne troch-štyroch juvenilných Filipíncov, aby mi odniesli nejaký ten plynový dvojhorák, vyprážaný rezeň medzi chlebom a dvojtýždňovú zásobu zaváraných uhoriek. Filipínčatá by tiež slúžli na zaháňanie nudy, ukájanie pudov a vybitie si akútnej frustrácie z neschopnosti založiť oheň. Čo však urobí na opustenom ostrove nahý Anglán, ktorý po siedmych týždňoch samoty zbadá bezmocnú kozu? Áno, vypne kameru.

Thor: Temný svět (2013)

Druhý Tór sa už naozaj na nič nehrá. Čistá onegaypride, kde sa červený plášť oháňa veľkým kladivom uprostred šedých myšiek a žena slúži jedine k tomu, aby čo to podržala, odniesla, či stála s vypúľenými očami. Všetko za česť a slávu Assgradu, čo cieľovej skupine netreba hádam ani prekladať. Človek s merateľným IQ zrazu začne fandiť všetkým tým škaredým, pretože iba oni majú aký taký plán. Všetko ostatné len pobehuje okolo a vypĺňa čas, pokým sa ten zlý zasa prejaví. No skátka nuda stráviteľná len meňavkám, vypatlaným nánam híkajícim nad blondiakovými bradavkami a 30-ročným panicom v klingonských oblekoch. Jediné, čo sa dalo z filmu nakoniec vypozorovať, bol odpadový outsourcing by Marvel: stačí všetok sajrajt, čo ľudstvo vyprodukuje, sústrediť na kopu a nahádzať cez dieru do druhého sveta. Ako si tie použité šprcky Elfi, Hobiti či iné potvory potriedia, už nie je náš problém. PS: I keď má "film" príjemnú stopáž, aj tak som to direktovo nedal a musel som tie pohyblivé "SNOOoooh" bubliny rozdeliť do dvoch dní.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Dnešná 3D-egerenovaná mládež si nepamätá časy, keď sa všetky počítačové efekty vytvárali na nadupaných mašinách, ktoré sme tak familiárne volali TriOsemŠestky. Rádiami sa niesol megahit "Kén ju fíl d lóv tunáj" a ja si na dvoch 3.5" disketách doniesol kurevsky vymakanú skákačku LionKinga. Pítr si najskôr spomenul na svoje 33-tiny, kedy simultánne so mnou drtil to isté a zakomponoval Simbu do tohto svojho Hobita (ktorý sa vizuálom od nejakej gamesy nejak moc nelíši). Jediné, čo zmenil je to, že miesto levíčata predostrel gumového Blúma, ktorý prestávky v natáčaní najskôr venoval tukovej príprave na hibernáciu. Nebyť PíDžejovej umeleckej invecie, z filmu by sa stala agitka spolku neatraktívnych gejov o tom, že svety či údy sa dajú zachraňovať i bez prítomnosti neumytých vagín. Navyše ako personálu rastú bruchá, tak sa viac zamestnávajú upotení ťamanský ajťáci (čítaj panici) za kompami a zelená tráva sa mení na zelené plátno. Pred trojkou to bude to chcieť naordinovať viac mrkvy, pane direktore!!!

Ovládací panel
143. nej uživatel Slovensko