Domonte

Michal Weiner

okres Praha

3 body

• 24.12.2014  13:08

Fascinující, úchvatné. Teprve tady si člověk uvědomí, jak je proti přírodě hrozně maličký...

• 18.12.2014  16:29

Za každou uřezanou ploutev bych těm rybářům uřezal jednu ruku. Oko za oko. Tohle je neskutečně devastující. Takový zázrak přírody a my ho takhle ničíme....To samé platí o těch dynamitech. Jinak dokument úžasný a záběry fascinující.

• 28.11.2014  10:36
    Curiosity na Marsu (TV film) (2012)

Jeden vozík, pár miliard dolarů, celá řada komplikací a hodiny, dny, týdny a měsíce tvrdé dřiny. Tak by se dala stručně shrnout jedna z misí na Mars při hledání života na této rudé planetě. Jedním slovem fascinující.

• 27.10.2014  16:20
    REXESO (TV pořad) (1998)

Velice zábavný televizní pořad dříve vysílaný TV Prima, ale moc dlouho se na televizních obrazovkách neudržel...

• 13.9.2014  18:39
    Prima rána (TV pořad) (1998)

Velice povedená a zábavná soutěž o hodnotné ceny. Moderátor veliký sympaťák a úroveň vysoká. Za 6 let, co tato soutěž běžela na TV prima ihned po závodech F1, si vybavuju jen jediného absolutního vítěze hlavní ceny a i když byla drtivá většina pokládaných otázek na téma motorsport, jednoduché to rozhodně nebylo ani pro zapálené fandy.

• 14.8.2014  11:53

Ještě, že nežiju v Africe....

• 3.8.2014  12:46

Skvělý a poučný dokument o žralocích. 100 milionů zavražděných žraloků ročně, z toho 90% ulovených březích samic, je vážně nechutnost a musí se s tim urychleně něco udělat, jinak bude celý mořský ekosystém v Háji a to vše jen kvůli nenasytnosti člověka. PS: Palec nahoru za úchvatné foto-záběry

• 2.8.2014  19:51
    Tajemství přírody (TV seriál) (2004)

Vynikající dokument. V každé epizodě jsem se dozvěděl něco zajímavého. Obzvláště epizody o pavoucích, mravencích a včelách jsou naprosto špičkové.

• 13.6.2014  21:57

Představte si,že seberete zvíře, které je jinak zvyklé žít celý život se svojí matkou v obrovských prostorách oceánu a najednou ho zavřete ho do malé vodní nádrže,kde si z něj uděláte doslova patent na peníze a když nedělá co chcete,tak ho fyzicky potrestáte a ještě ho necháte na pospas dominatnějším kosatkám v nádrži. K tomu asi 70% života stráveného v nádrži o 6 metrech v absolutní tmě,přičemž tito tvorové jsou uzpůsobeni uplavat tisíce kilometrů. Pak dojde k nečekanému a smrtelnému na trenérku,která svým zraněním podlehne a my se jen divíme....Po shlédnutí tohoto snímku mi běží mráz po zádech a určitě ho mohu vřele doporučit. Až právě tedka si uvědomíte,jak jsme hodně maličcí, i když si bohužel myslíme pravý opak....

• 13.6.2014  09:43
    Objevování vesmíru (TV seriál) (2013)

Kvalitní dokument věnovaný vesmíru. Nezachází příliš do detailu,ale pro laika,který se chce dozvědět nějaké zajímavosti je naprosto dostačující

• 11.5.2014  07:08
    Akvária na míru (TV pořad) (2011)

Úžasné. V Americe je možné opravdu všechno. Nějaký boháč si vymyslí,že chce vyrobit akvárium ve tvaru slona a tihle dva frajeři přijdou a bez problémů to vyrobí. Výsledek však pokaždé stojí za to. Jedním slovem paráda.

• 2.5.2014  19:37
    Ross Kemp - extrémní svět (TV seriál) (2011)

Neuvěřitelné. Frajer s bouchačkou v ruce klidně reportérovi řekne, že kdyby chtěl, tak ho ihned odstřelí a on s nim přesto vklidu natáčí rozhovor, kde na ty drogy bere. Velký respekt všem učinkujícím. Já bych na to ty nervy neměl.

• 26.2.2014  18:04
    Vesmír (TV seriál) (2007)

Naprosto dokonalý seriál o vesmíru, kde se dozvíte vše možné, co vás o vesmíru zajímá. Je vidět, že učinkující zde vystupující pojali tento seriál s nesmírným nadšením a většina věcí je docela podrobně vysvětlena takovým způsobem, aby to pochopil i laik. Čili za sebe jednoznačně maximální hodnocení

• 11.2.2014  21:55
    Strašení (TV seriál) (2005)

Jednoznačně nejpoutavější seriál s tematikou duchařiny navíc podle skutečných událostí. Že existuje něco mezi nebem a zemí je známo, ale upřímně,nikdy bych se nechtěl dostat do takových situací, jaké můžeme vidět v každé epizodě tohoto seriálu, protože sám nevím, jak bych se zachoval,pokud bych teda přímo nezešílel.... Pro maximálně silný požitek určitě doporučuju snímek sledovat jedině v noci.

• 12.1.2014  00:27
    Když udeří La Niňa (TV film) (2011)

Vynikající dokument o katastrofálních záplavách v Austrálii 2010 a popisující mimo jiné i fenomén El Nino/La Niňa,který má na klima naší planety značný vliv. Bohužel značná část populace zřejmně o tomto jevu nemá ani tušení,že vůbec něco takového existuje a přesto má na naše budoucí životy dost zásadní vliv. Doporučuju

• 1.1.2014  21:49
    Přežít! (TV seriál) (2005)

Excelentní dokument popisující někdy až neuvěřitelné příběhy lidí, kteří se za jistých okolností, at už vlastním nebo smolným přičiněním, ocitli na pokraji života a smrti odsouzeni bojovat s nástrahami přírody. Myslím, že po shlédnutí epizody trosečníka, který bojoval o holý život více jak 70 dní na otevřeném moře ve spalujícím vedru bez jídla s jedinou harpunou je evidentní, že člověk dokáže vše a nic není nemožné. Jen se musí chtít.

• 1.1.2014  21:47

Názorná ukázka toho, jak to mají geologové a vulkanologové těžké. Otázka, zda upřednostnit příjmy z turismu, před možnou falešnou zprávou před erupcí veliké sopky, která se nakonec může projevit s nejničivějšími následky, funguje v tomto snímku naprosto dokonale. Zasloužených pět hvězdiček.

• 1.1.2014  21:46
    Jak vznikla Země (TV seriál) (2009)

Vynikající a naučný dokument o vzniku všeho okolo nás včetně naší planety. Například epizoda o Velkých jezerech, kde se dozvíme, že v oblasti, kde se dnešní Velká jezera vyskytují bylo kdysi dávno moře a zanechalo tu po sobě obří solný důl, který je dnes největší na světě. Vůbec bych neváhal pouštět tyto epizody všem studentům geologie ve školách.

• 29.12.2013  17:05

Naprosto špičkový dokument ze světa F1, který by měl vidět každý správně zapálený fanda. Závodění sleduji 15 let a přesto jsem se dozvěděl spousty zajímavých informací. Doporučuji :-)