J0hny5

blíženec

Skype: kakamilka25

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 23.7.2016  22:43

Mám rád dobrodružné westerny, ale tohle fakt ne. Tommy Lee Jones by měl radši zůstat jen u hraní. Slabší 2, 30%.

• 27.11.2015  05:41

Čekal jsem hodně málo. Čekal jsem jednoduchou romantickou komedii, ale nevím, nějak mě to bavilo. Možná jsem na to koukal v rozpoložení, kdy bych ocenil cokoliv. Ale přišlo mi to jako celkem milý romantický film, který mě nenudil. 60%

• 26.11.2015  18:41
    Ant-Man (2015)

Nejsem moc fanda Marvelu a komixů, ale tohle mě bavilo. Je to super zfilmované, navíc Ant-Mana hraje sympaták. Film nepostrádá ani vtip, je udělaný tak, že je ideální ho vidět s potomkem. Za mě 70%.

• 10.11.2015  17:53

Nemusím moc Anne Hathaway, ale v tomhle filmu se mi hrozně líbila. Ta role ji celkem sedla, navíc se k sobě s Jakem skvěle hodí. Dejme tomu první polovina filmu byla taková průměrná, ale jak se začínájí lépe poznávat a některé věci plavou na povrch, tak šel pocit z filmu o stupeň nahoru. Skvělá romantika zasazená do těžkého života s nemocí. 80%

• 10.11.2015  17:33

Indické filmy zrovna nevyhledávám, na tento jsem narazil náhodou, nebo vlastně díky Detoxerovi. Trošku jsem se bál ze začátku toho nádechu jižanské telenovely, ale ten pocit celkem rychle odešel. Miluju road movie, filmy kdy člověk někam vypadne a protřídí si myšlenky, ujasní si co od života chce a co je pro něj důležité. Mimo to jsem jsem dostal i slušnou dávku romantiky zamotané do příběhu tří starých kamarádů. Mohlo to být jen trošku kratší a ne tak přeslazené. 84%

• 10.11.2015  16:58

Super a inspirativní příběh o lidské touze po přežití. Ale zfilmovat to šlo určitě o dost lépe, takže jako celek to nepůsobí tak jedinečně. 80%

• 10.12.2014  14:02

Zklamal závěr a vysvětlení celé situace. Díky tomu vypadá film hloupě. Ale čert to vem, mě to bavilo a to je hlavní. Rozhodně jsem se nenudil, nápad je to originální i když ne zrovna dokonalý. 70%

• 10.9.2014  17:57
    Zkouška (2009)

Snaží se za každou cenu překvapit i na úkor reálnosti. Celkem napínavé to bylo, ale ten závěr mě trochu zklamal. 60%

• 10.9.2014  17:52

Slabší 3, 55%.

• 10.9.2014  17:50

Čekal jsem to o dost horší. Sice to je svým způsobem kravina, ale když od toho člověk nic nečeká, tak může být přijemně překvapený. Tím pádem to nízké hodnocení není ke škodě. Já se nenudil, 65%.

• 8.9.2014  17:55
    Nepřítel (2013)

Hrozně sračkoidní závěr. Film byl celkem koukatelný, zdálo se, že to bude 4 hvězdičková podívaná. Ale na místo nějakýho vysvětlení příběhu, nebo zajímavého rozuzlení z toho vylezlo tohle. Nebaví mě tyhle rádoby umělecký filmy, který neví jak zaujmout, tak se splácá nějaká nelogická kravina s cílem zaujmout. 45%

• 6.8.2014  00:30
    Lovec trolů (2010)

Zklamání. Přemýšlím, jestli si vůbec zaslouží dvě hvězdičky. Film na mě působil strašně nedůvěryhodně, i kdyby šlo o nějaké uvěřitelné téma, tak bych jim to ani na chvíli nesežral. Pro mě špatně zahrané, natočené. Jediné co se mi líbilo byl ten nápad, který však nebyl zpracovaný zrovna nejlíp. Za mě 35%.

• 24.6.2014  10:11

Achjo. Od začátku se to tvářilo jako pohodová komedie, která má co říct. Postupem čase se to začalo čím dál tím více stáčet ke stupidnímu humoru a zesměšnění celého příběhu. Herci ok, zpracování ok, scénář stupidní. 40%.

• 18.6.2014  03:14

Slabší 4, 70%.

• 16.6.2014  23:28
    Let (2012)

Velmi dobrý scénář, problematika závislosti zanesená do letecké nehody. Bylo tam pár scének, které si mohli odpustit, ale i tak velmi dobré. 80%

• 6.6.2014  14:32
    47 róninů (2013)

Dalo by se to v určitých ohledech srovnat s filmem Poslední samuraj, akorát jsou tam zapracované i prvky fantasy. 47 roninů je určtě slabší film, ale hodnocení tu je postavené tak, že oba filmy hodnotím stejně. Zatímco Poslední samuraj si zaslouží minimálně 80%, tak tento snímek může být rád za mých 70%.

• 28.5.2014  22:14
    Robocop (2014)

Zklamání, bohužel. Nemá to pořádný děj a nevynahradí to ani nějaká super akce. Jediné co je ok, je to zpracování a pozlátka toho všeho, ale ještě aby ne, za ty milióny. 55%

• 27.5.2014  12:58

Dost divný film. Při sledování jsem měl chvílema chuť dát za 2, pak zase za 4, takže je z toho nakonec paradoxně průměr, i když o bězně průměrný film rozhodně nejde. Jeden z filmů kde mě nepřekvapí, když je hodnocení vysoce rozdílné. Za mě 67%

• 27.5.2014  12:51
    Komorník (2013)

Pro mě dost velké překvapení, je to na hraně 4 a 5. Když bych ten film měl vystihnout jednou větou, tak je to takový slabší Forrest Gump pro černé. 84%

• 27.5.2014  12:43
    Farmář hledá ženu (TV pořad) (2010)

Nemůžu si pomoct, ale celkem mě to baví, asi nějaká úchylka. Sice sám uznám, že je to kravina, ale rád se na to kouknu a nestydím se za to. 60%

• 27.5.2014  12:01

Příjemné překvapení. Sice má film vysoké hodnocení, ale možná kvůli plákátu jsem čekal nějaký tuctový akční film. Váhal jsem mezi 4-5, nakonec se budu držet při zemi. 82%

• 27.5.2014  11:52

Je to mezi 3-4 hvězdičkama. Původně jsem dal 3, nejspíše kvůli závěru jsem se k tomu přiklonil. Na druhou stranu mě film bavil, je to zase něco nového a tak tu šedou trojku mažu. Za mě slabší 4, 70%.

• 29.5.2011  17:24

Už od začátku příběh lehce předvídatelný ( i díky plakátu), film neni nijak moc vtipný, ale stejně si mě na závěr nějak dokázal získat.Možná to je neobjetivní tím, že jsem se slepě zamiloval do Jennifer Aniston, tim pádem asi v rámci objetivity jedna hvezdička dolu.

• 27.5.2011  20:21

Pro mě jeden z top filmů. Pokud by někdo nechápal význam slova čest, tak bych mu pustil tenhle film.

• 25.5.2011  17:06

Tři za snahu pustit se do zajímavějších vod. Pokud jste zdravý jedinec co neví co s životem a utápí se v běžných starostech co má každý , tak se mu tenhle film bude líbit a možná mu i pomůže. Za mě 55% .

• 25.5.2011  03:07
    Na doraz (2010)

Za mě lepší než Pařba ve vegas. Sice by se to mohlo zdát ochuzenější, jelikož tentokrát cestují jen dva, ale mě to prostě bavilo o trochu víc. Prostě normální road movie komedie, která pobaví, nic víc. 65%

• 15.5.2011  00:22
    Nenarozený (2001)

Docela milá, ale možná i nudná komedie, dá se to na zabití času. Viděl bych to tak o 10% výš, jelikož v tom z části vidim takový to nevšední téma starších filmů typu Velký,nebo Chlapec, který neuměl létat atd. 55%

• 29.4.2011  03:24
    G. I. Joe (2009)

Na jednu stranu nadupaná akce, kterých se moc nevidí. Bohužel na stranu druhou se z filmu vyklube nelogická hovadina, scénář resp. rozuzlení mě hodně zklamalo. 60%

• 2.4.2011  17:59

Po přečtení zdejších komentářů jsem nabyl dojmu, že se nejedná o tu klasickou stupidní teen komedii ze střední školy úplně o ničem. Bohužel se to potvrdilo jen částečně. Film je celý o drbání o tom jak se sebemenší lež snadno roznese a podle toho vás pak lidé posuzují. Zaujala mě jen Emma Stone... a to je tak všechno. Příběh snadno předvídatelný a v mnoha ohledech hloupá teen komedie. 45%

• 31.3.2011  15:26
    Agora (2009)

Celkem i překvapení, čekal jsem něco povrchnějšího. Ze začátku mě to možná trochu nudilo, ale časem si mě film začal získávat tim jak donutí diváka přemýšlet o všech těch vírách a vyznáních. Další věcí je filozofie, je zajímavé jak byl někdo ochotný zemřít pro něco co ví dnes každý a stále je to minimum. I tenhle film mě utvrdil v tom, že nejdůležitější je víra v same sebe a všechno to dělění a ideologie je jen cesta do pekel". 70%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8