Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Nemůžu si pomoct, ale celkem mě to baví, asi nějaká úchylka. Sice sám uznám, že je to kravina, ale rád se na to kouknu a nestydím se za to. 60%

Obchodník se smrtí (2005)

Příjemné překvapení. Sice má film vysoké hodnocení, ale možná kvůli plákátu jsem čekal nějaký tuctový akční film. Váhal jsem mezi 4-5, nakonec se budu držet při zemi. 82%

Tísňová linka (2013)

Je to mezi 3-4 hvězdičkama. Původně jsem dal 3, nejspíše kvůli závěru jsem se k tomu přiklonil. Na druhou stranu mě film bavil, je to zase něco nového a tak tu šedou trojku mažu. Za mě slabší 4, 70%.

Zkus mě rozesmát (2011)

Už od začátku příběh lehce předvídatelný ( i díky plakátu), film neni nijak moc vtipný, ale stejně si mě na závěr nějak dokázal získat.Možná to je neobjetivní tím, že jsem se slepě zamiloval do Jennifer Aniston, tim pádem asi v rámci objetivity jedna hvezdička dolu.

Statečné srdce (1995)

Pro mě jeden z top filmů. Pokud by někdo nechápal význam slova čest, tak bych mu pustil tenhle film.

Něco jako komedie (2010)

Tři za snahu pustit se do zajímavějších vod. Pokud jste zdravý jedinec co neví co s životem a utápí se v běžných starostech co má každý , tak se mu tenhle film bude líbit a možná mu i pomůže. Za mě 55% .

Na doraz (2010)

Za mě lepší než Pařba ve vegas. Sice by se to mohlo zdát ochuzenější, jelikož tentokrát cestují jen dva, ale mě to prostě bavilo o trochu víc. Prostě normální road movie komedie, která pobaví, nic víc. 65%

Nenarozený (2001)

Docela milá, ale možná i nudná komedie, dá se to na zabití času. Viděl bych to tak o 10% výš, jelikož v tom z části vidim takový to nevšední téma starších filmů typu Velký,nebo Chlapec, který neuměl létat atd. 55%

G. I. Joe (2009)

Na jednu stranu nadupaná akce, kterých se moc nevidí. Bohužel na stranu druhou se z filmu vyklube nelogická hovadina, scénář resp. rozuzlení mě hodně zklamalo. 60%

Panna nebo orel (2010)

Po přečtení zdejších komentářů jsem nabyl dojmu, že se nejedná o tu klasickou stupidní teen komedii ze střední školy úplně o ničem. Bohužel se to potvrdilo jen částečně. Film je celý o drbání o tom jak se sebemenší lež snadno roznese a podle toho vás pak lidé posuzují. Zaujala mě jen Emma Stone... a to je tak všechno. Příběh snadno předvídatelný a v mnoha ohledech hloupá teen komedie. 45%