Caminzind

Caminzind

Česko
Jako netopýr trhám porcelán přítmí svou stopou

27 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 15.6.2011
  Grace Zabriskie
  (herečka)

  Než se Grace Zabriskie protloukla ke stříbrnému plátnu, snažila se uživit jako básnířka a performerka vystupující po barech a kavárnách. Významným zlomem v jejím uměleckém životě bylo její obsazení v dramatu NORMA RAE z roku 1979 a o dva roky později v seriálové adaptaci Steinbeckova románu EAST OF EDEN. Následovala osmdesátá… (více)

  • 13.6.2011
  Mikael Persbrandt
  (herec)

  Mikael Ake Persbrandt začínal s profesionálním herectvím ve stockholmském Královském dramatickém divadle. Před kamerou debutoval v roce 1990, jako filmový herec se pak v rodném Švédsku proslavil rolí policejního vyšetřovatele v televizní krimisérii BECK. Následovaly úlohy v několika celovečerních filmech, z nichž asi největší… (více)

  • 7.5.2011
  Heinz Rühmann
  (herec)

  Heinz Wilhelm Rühmann se narodil v roce 1902 ve westfálském Essenu. Tento sympatický herec a příležitostný zpěvák započal svoji kariéru v německých muzikálových komediích, za všechny jmenujme DIE DREI VON DER TANKSTELLE z roku 1930. Záhy se stal natolik populární, že si jej oblíbila řada významných a smutných postav německých… (více)

  • 24.4.2011
  Paula Garcés
  (herečka)

  Původem Kolumbijka Paula Garcés se v raném dětství s oběma rodiči, otcem rybářem a matkou učitelkou, přestěhovala z rodné vlasti do Španělského Harlemu v New Yorku, kde vyrostla. Před hereckou dráhou se tato exotická křehká kráska pokoušela o kariéru kickboxerky. K současné profesi ji v jejích patnácti letech přivedl rodinný… (více)

  • 24.4.2011
  Vanessa Angel
  (herečka)

  Londýnská rodačka Vanessa Madeline Angel se prodrala ke stříbrnému plátnu, jak velí tradice u mnoha mladých dívek, přes práci v modelingu. V New Yorku, kam přesídlila, pro ni nebyla o práci modelky nouze a záhy již zdobila obálky dámských módních magazínů v čele s giganty jako Vogue a Cosmopolitan. Zásadní zlom v kariéře… (více)

  • 10.4.2011
  Mercedes McNab
  (herečka)

  Mercedes Alicia McNab se narodila 14. března v Kanadě. Je dcerou úspěšného anglického fotbalisty Roberta "Boba" McNaba. V devíti letech se i s rodinou přestěhovala do Los Angeles, kde o rok později započala svojí hereckou kariéru rolí dívčí skautky ve filmu THE ADDAMS FAMILY.

  Do diváckého povědomí se dostala až vedlejšími… (více)

  • 10.4.2011
  Oleg Tabakov
  (herec)

  Oleg Pavlovič Tabakov se narodil v bývalém Sovětském svazu do lékařské rodiny, rodiče se však záhy rozvedli a on tak vyrůstal ve městě Saratov pouze se svojí matkou a babičkou. V padesátých letech se přesunul do Moskvy kde studoval herectví v Moskevském uměleckém akademickém divadle (MCHAT). Po několika rolích v méně známých… (více)

  • 10.4.2011
  Lisa Ann
  (herečka)

  Vlastním jménem Lisa Anne Corpora je americká pornoherečka s italskými kořeny. Svým tělem si začala přivydělávat jako tanečnice v době vysokoškolského studia. Ačkoliv úspěšně dostudovala a původní profesí se stala zubní asistenkou, pokračovala ve slibně rozjeté kariéře. Od roku 1993 již byla profesionální a úspěšnou… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace