Caminzind

Caminzind

Česko
Jako netopýr trhám porcelán přítmí svou stopou

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 17.7.2018  22:52

Trosečnické melancholické horrorové drama, které nic nepřináší. Kdyby však začínalo tam, kde skončilo, mohlo jít o slušný napínák. Takhle je to jen o tom, jestli má hlavní postava dostatek fazolových konzerv, aby přežila další měsíc. 50%

• 22.6.2018  00:29
    Ghostland (2018)

Packal Laugier má tu výhodu, že si vždycky pár let počká, než mu veřejnost jeho předchozí nepovedený opus zapomene, díky čemuž se vyhne tomu, aby se okamžitě a definitivně odepsal. Po kvazifilozofické prasárně Martyrs a moralistním nesmyslu Tall Man přichází pseudopsychologická zívačka Ghostland, která rovněž nestojí za velký rozbor. Stále se sice dokáže udržet na dvou hvězdách, nicméně věřím, že se to Packalovi (který je nepochybně mnohem lepším režisérem než scénáristou) už přístě povede a dotáhne své veledílo do odpad!u. Je však nanejvýš pravděpodobné, že tentokrát už vážně vynechám. (A vy to necpěte furt do toho červeného pásma.)

• 21.6.2018  00:26

Kolikrát se stane, že když se seknu a pustím se do snímku, který nestojí ani za 2 minuty stahování, tak že ho alespoň rychle přeskáču, ať mám nějakou představu, o čem byl a pak ho zase můžu s klidným svědomím smazat. U Escape Plan 2: Hades se mi ani to nepodařilo. Když pominu, že je to kvalitou opravdu odpad, režírovaný nějakým imbecilem, který nemá talent a možná ani školu, navíc jsou akční scény snímány handicamem, tak mě obzvlášť pohoršuje, že film snad ani není o tom, o čem by měl být. Tohle už je na reklamaci. Není mi deset, abych půlky filmu čučel na nějaké karate kokotiny v ulicích Šanghaje. Jednička byla mimořádně kvalitní béčko, kdežto tohle kvalitou zapadá spíše do filmografie Caspera Van Diena. Takže dávám odpad! + ⭐️⭐️(za strašidelný Stalloneho makeup) / 2 = ⌀ 28%

• 16.6.2018  22:30
    Westworld (TV seriál) (2016)

Z počátku je divák u vytržení, avšak s přibývajícími díly se víc a víc utvrzuje v tom, že pravděpodobně sleduje jen další Lost.

• 10.6.2018  00:36
    Bajo la Rosa (2017)

Španělé si na tyhle zapeklité investigativní konverzačky potrpí. Ty obvykle sice nedopadají zle, ačkoliv díky svojí překombinovanosti vždycky odhalí spoustu slabin ve scénáři a ve výsledku působí hodně nepravděpodobně. Bajo la Rosa nijak z řady nevyčnívá, vyznačuje se ovšem maximální komorností a minimem vedlejších postav. Není to špatný snímek, ale bohužel postrádá výraznější zvrat a občas i díky ne zrovna excelentnímu herectví a až televizní dramaturgii nudí. 54%

• 6.6.2018  00:18
    In Darkness (2018)

Pane jo, to je tak nelogická chujovina, že můžete přetáčet dozadu a zase zpět furt dokola, ale stejně vám to bude k hovnu. Filmu se vyhněte, jinak vás akorát nasere.

• 4.6.2018  00:46

Další ze zbytečných pokusů tohoto přeceňovaného režiséra. 38%

• 1.6.2018  00:49

Cory Finley klame. Tento takzvaný talent americké kinematografie, jehož prvotinu kritici přijali s otevřenou náručí, je sice nadaným režisérem, avšak o to naivnějším scénáristou. Je to on, kdo se po celý film snaží předstírat psychologickou hloubku a intelekt, ačkoliv není o nic zdatnějším podvodníkem a imitátorem než kterákoliv z postav snímku. Plnokrevníci mají myšlenku, mají námět, mají dobrý námět. Avšak dobrý film chce víc než to. A v prvé řadě herce, kteří vědí, co mají hrát. 51%

• 30.5.2018  01:38

Pokud je v tomhle snímku někde nějaká přidaná hodnota, pak je to v akčních scénách. Akce, Willis, případně ještě D'Onofrio dokázali film utáhnout. Ve všech ostatních aspektech je to velká bída. Scénář je jak cedník, postavy jsou plytké a šablonovité, což sice na béčkovou zábavu stačí, ovšem námět slibuje více emocí. O to více lze docenit hloubku postavy v původním podání Charlese Bronsona. Nic proti Willisovi. 64%

• 18.5.2018  00:21
    Hostile (2017)

Týý vole, to bylo romantičtější než všechny Titanicy Hollywoodu. A má to hodně originální pointu.

• 15.5.2018  01:02
    Pomsta (2017)

Coralie Fargeat bohužel podcenila fakt, že je jenom "blbá ženská", která neví, že některé věci prostě nefungují. Ale možná z jakési pýchy a potřeby emancipace se rozhodla, že svůj scénář netřeba konzultovat s kýmkoliv, kdo strávil v přírodě déle než jeden den. Jinak snímek dokáže zaimponovat hlavně po technické stránce (kamera, zvuk a střih), ovšem postupem času se i v tomhle ohledu omrzí a začne být ve své samolibosti až lehce trapný. Herci však stíhají. 60%

• 10.5.2018  00:22

No jo, je to chujovina, a co jako? Má to jen něco přes hodinu (když nepočítám titulky), takže si v klidu stihnete před spaním i vyhonit. A to se vyplatí! Navíc závěr je vskutku unikátní kupa hnoje, ten si rozhodně nenechte ujít. 20%

• 17.4.2018  22:45
    Waco (TV seriál) (2018)

Absolutní seriálová pecka od první do poslední minuty, bez milimetru vaty, zato s děsivou plejádou odvrácených tváří Ameriky. Tohle by byl více než důstojný nástupce dnes už polozapomenuté 1. série True Detective.

• 15.4.2018  23:21
    Nikdys nebyl (2017)

Za ten milostný duet v kuchyni musím hvězdu přidat.

• 9.4.2018  01:07

Ale vždyť je to tak strašně nevěrohodné a tendenční, ačkoliv napínavé a originální.

• 4.4.2018  08:57

! Toto je autentické svědectví z první ruky, nikoliv fikce. Životopisné drama vycházející ze stejnojmenné komiksové předlohy Johna "Derfa" Backderfa, kamaráda a spolužáka Jeffreyho Dahmera. Poprosil bych proto všechny, kdož ví o Dahmerově životě hovno a zjevně ani o něj nemají zájem, aby film ignorovali, nepsali sem sračky a raději si pustili nějakou vyvražďovačku pro dementy. Jste na špatné adrese. Toto je dobrý film. !

• 24.3.2018  03:30

Hoho, tak Kemper mě fakt dostal! Jako bych tam byl s ním.

• 24.3.2018  02:19

Pilot byl hodně zmatený s kupou upracovaných dialogů, ale dám tomuhle šanci.

• 20.3.2018  02:08
    Annihilation (2018)

Kontemplativnější Krajní meze s vyšším rozpočtem. 72%

• 18.3.2018  03:06
    Sidney Hall (2017)

Nevím, kde začít. Ačkoliv mne napadá spousta vtipnejch hlášek, vezmu to asi spíš stroze, teda aspoň myslím. Já nevěděl, do čeho jdu (zaujal mě jen název a plakát, no bóže, stane se), takže už bylo asi pozdě couvnout, když jsem viděl tu pohromu... METACRITIC: 18%, ROTTENTOMATOES: 9%. What? To v tom filmu mučí koťata, nebo co komu provedl? Nakonec jsem byl vlastně i docela zvědavej, i negativní reklama je přece reklama. A jak to tedy dopadlo? Po shlédnutí musím říct, že je to fakt zvláštní úkaz tenhleten snímek. Víte, on dokonce ani svým způsobem špatnej není (což je legrační paradox), dokonce se dá v klidu dokoukat, přičemž je třeba uznat, že Shawn Christensen režii zvládá, ale... když on ten film je tak kurevsky hloupý! Myslím jako fakt hloupý, asi jako cikán z ulice, co se chlubí výučním listem, aby zastřel svou duchovní bídu, přičemž vy tušíte, že má sotva pomocnou školu. Faktem je, že takováhle nedramata nevysílali svého času ani ve všední den dopoledne na Hallmarku. Nemá to scénář, nemá to opravdové postavy, nemá to ani pachuť autentičnosti, a i to jakoby rozuzlení je vykonstruováno příliš uměle. Má to však precizní do sebe zahleděnou pózu, která se chtěla stát děsně kultovní. Tím si však Christensen (držitel Oscara!) nadlouho a hodně hlasitě zabouchl v Hollywoodu všechna vrata. Zvěsti nelhaly. Tohle byl objektivní odpad, jen s tou podmanivou hudbou. 27%

• 13.3.2018  03:30
    The Whispers (TV seriál) (2015)

PROČ TADY, VY DEBILOVÉ, PÍŠETE O MIMOZEMŠŤANECH, O UFO APOD.?!! PROČ JE TO, KURVA, V TAGU A DOKONCE I U OBSAHU K FILMU?? NIKDE NA IMDB SE NIC TAKOVÉHO NEPÍŠE, A DO PŮLKY SERIÁLU SE ŽÁDNÁ MIMOZEMSKÁ INVAZE VŮBEC NEŘEŠÍ!! TAKOVÉ SPEKULACE TADY NEMAJÍ CO DĚLAT!! CHCI SI SERIÁL UŽÍT BEZ TOHO, ABY MI NĚKDO NĚCO PODSOUVAL!! PROČ MUSÍ BÝT ČSFD PLNÁ TOTÁLNĚ VYJEBANÝCH NEMYSLÍCÍCH HOVAD?? ABY VÁM MOUCHY NASRALY DO JÍDLA, DEMENTI!!

• 12.3.2018  23:28
    The Sinner (TV seriál) (2017)

Byl by to naprosto excelentní počin, nebýt těch brutálních děr ve scénáři, kterými nás autoři zcela zbytečně tahají za nos. https://filmschoolrejects.com/the-sinner-finale-review/

• 20.2.2018  02:15
    Cold Skin (2017)

Je to s podivem, ale já to dokoukal. Ačkoliv námět za zpracování snad ani nestál, prostředí a atmosféra vás dokáží vtáhnout do děje. Ten se vyvíjí napínavě, avšak v úplném závěru už zcela předvídatelně. 58%

• 31.1.2018  00:27
    Numb (2015)

Slibný námět, slibný začátek, avšak laciné zpracování a scénář s kupou hovadin (slaňování, záhrab, omrzlina, otrávený alkohol), které by neprošly ani u divadelní hry, celý snímek téměř pohřbili. Od půlky už je nezbytné film přetáčet.

• 25.1.2018  21:41
    Prezidentský duel – finále (TV pořad) (2018)

Drahošova topornost, ošívání a občas až neurvalost s potřebou se neustále vyhraňovat. To byly jediné rušivé momenty jinak poklidné, uvolněné a věcné debaty. Ta sice nemělá tak hustou atmosféru jako estráda na Primě, za to však velice příjemnou Světlanu Witowskou jakožto vítězku celého večera.

• 10.1.2018  01:23

Tři billboardy za Ebbingem v Missouri (ano, takhle by mi to znělo lépe, a přitom to stačilo jenom přeložit) je opravdu hodně výživný a, když to přeženu, až epický film (vždyť v závěru jsem si na nějakého Harrelsona ani nevzpomněl), a z toho, co jsem viděl, zatím ten nejlepší od McDonagha. Ano, McDonaghova obligátní snaha být originální a jiný, je zde cítit již od samotného názvu, ale není ani zdaleka tak ubíjející jako u Sedmi psychopatů. Dialogy s nádechem až tarantinovské uštěpačnosti občas zašustí papírem, ale jsou fakt nápadité a vtipné. Někdy divák v obavách až trne, jaká krutost se stane v další scéně (uf, já normálně čekal, že se bude kašlat krev i na děcka nebo manželku). To není moc příjemné, avšak udržuje to mírné napětí a nakonec to McDonagh dokázal vybalancovat, vyhnout se nějaké fakt trapné scéně a zachovat si střídmost a cit. Závěr sice jakoby ztrácí dech, ale s mírným odstupem jsem v něm našel to kouzlo. ⭐️⭐️⭐️⭐️

• 9.1.2018  21:46

Kde tu drzost vůbec vzal, že sám sebe ošukal? je vskutku signifikantním popěvkem Daliborka, jehož autor zde ve sto minutách prakticky znásilňuje sám sebe. Můj první a nejspíš i poslední film od tvůrčí trosky Víta Klusáka, který je co do ambicí a talentu až nápadně podobný hlavnímu protagonistovi tohohle plytkého díla. Největším slabochem je navíc ten, který si vybral tu nejslabší oběť. A tudíž to nejsou (pouze) postavy, kdo nám o sobě sděluje to podstatné, nýbrž a právě je to režisér spolu s autory scénáře, jejichž osobní stíny zde dominují a ničí tak u postav vše lidské a autentické. Tohleto je banální a jednoduchý svět ani ne tak podle přehrávajícího Daliborka, jako podle Klusáka. Navíc nejde o snímek dokumentární, jak je chybně prezentováno, je to jen špatný film, který chtěl původně sloužit kdovíkomu a sdělovat kdovíco. ⭐️

• 6.1.2018  02:34
    Blok 99 (2017)

Park Chan-wook meets Lucio Fulci. Absolutně nehratelný akční level, vedle kterého je takový Kill Bill jen hadrem na podlahu. A ten odlehčený závěr mi fakt děsně bodl. Dík za něj. ⭐️⭐️⭐️⭐️

• 4.1.2018  18:18
    Thelma (2017)

Sexy as fuck! ⭐️⭐️⭐️⭐️

• 31.12.2017  15:46
    Mrazivá tajemství (TV pořad) (2016)

Ty vole, co je tohle zase za debilní sračku?? Lidi jsou už dnes úplně retardovaní, 77%?????? Tohle je naprosté dno, běžte si nafackovat, idioti!

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19