• Thriller

Chůva na zabití (2017)

Kdyby zde nějaká zodpovědná osoba nezapomenula uvést žánr komedie, vůbec bych tuhle půlnoční jednohubku od Netflixu nestahoval. Ikdyž nakonec je to fuk, protože svůj účel to víceméně splnilo. Možná si ho ještě vyhoním, než zalehnu. 47%

Věčný žid (1940)

Já teda nikdy o Židech neměl příliš jasný obrázek, ale tenhle dokument jakoby mi otevíral oči. Normálně je začínám nějak nemít v lásce a to jsem teprve v 18. minutě. :) Každopádně ta jednostrannost a zášť ve filmu hrozně ruší.

Trezor (2017)

2 in 1 horror bank robbery, jehož největšími slabinami jsou absence smysluplně lineárního děje a logika postav. Na druhou stranu bych vyzdvihl onu mysteriózní pointu, která k ději obstojně přiléhá a celý snímek tak posouvá o trochu výš. ⭐️⭐️ 48%

Přízrak (2017)

He he, to byl teda tyátr. Poltergeist v prostěradle, to tu sice ještě nebylo, ale jít na tohle do kina, tak možná požaduji vrátit vstupné. A vůbec nejnapínavější bylo to čekání na závěrečné titulky, abych se konečně dozvěděl, zda-li je Affleck fakt takový magor a celou tuhle ne moc inteligentní maškarádu odehrál on. ⭐️⭐️ 51%

Phoenix Forgotten (2017)

Po většinu času fungující ff, které buduje napětí, avšak ve finále naprosto utahané bez jakéhokoliv nápadu a provedení.

Fargo - Season 3 (2017) (série)

Třetí série je o 100% lepší než druhá, ze které si pamatuji jenom indiána. Zde válejí všichni herci ve všech rolích, přičemž dvojrole McGregora patří k tomu nejlepšímu z celého seriálu. Kdo tuhle sérii staví až za tu druhou je totální kokot!!! Nashle.

Nerve: Hra o život (2016)

Solidní sračka pro tupé hlavy. Vidět to jako kluk v devadesátých letech, kdy ještě ani neexistovaly všechny ty internety, tak se z tohohle pubertálního škváru s neherci pobleju úplně stejně jako dnes. Nejslabší dvě hvězdy, co můžu dát. 40%

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Pitomoučká moralitka s orwellovskými ambicemi, kde již námět je naprostou nefunkční. 45% ⭐️⭐️

Co dokáže lež (2016) (TV film) odpad!

Já vždycky říkal, že z minulosti se prakticky nelze poučit, a že ať chceme nebo ne, budeme dříve či později nuceni ji opakovat. A pak znovu a znovu... A hle, neminuly 3 desetiletí od minulého režimu a opět se nálepkuje, opět se ostrakizuje, opět se na ministerstvu vnitra píší seznamy nepohodlných. A je už jen takovou smutnou ironií, že si svoji vlastní porobu opět platíme, ať už z daní, anebo koncesionářskými poplatky. A až nám soudobí farizeové a strážci oficiálních doktrín opět zavelí, půjdeme to těm čurákům znovu do té urny hodit. Protože se to tak má, protože to tak říkali na ČT, v Rudém právu a Mladé frontě. A kdyby vám podali lopatu do ruky a řekli kopej, půjdete s hlavou skloněnou a začnete kopat.