Caminzind

Caminzind

Česko
Jako netopýr trhám porcelán přítmí svou stopou

27 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 16.12.2017
  Somnio (2016)

  Frank Lerner (Christopher Soren Kelly) se jednoho dne probudí uvězněn v místnosti střežené důmyslným elektronickým systémem. Netuší proč a ani jak dlouho si zde pobude. Netuší to ani Howard, který jej sleduje bezpečnostní kamerou a jehož hlas dělá Frankovi jedinou společnost. S ubíhajícím časem, kdy se mu nedostává žádné odpovědi, začne hlavní hrdina hledat cestu ven, přičemž jako jediné řešení se nabízí oklamat nějakým způsobem samotný počítačový bezpečnostní systém. K tomu mu má dopomoci Gabby, neznámá dívka, která se mu opakovaně zjevuje se snech.

  • 25.11.2011
  Faster Than the Speed of Light? (TV film) (2011)

  Dokument BBC, který se s pomocí renomovaných vědců pokouší reflektovat nedávné výsledky experimentu OPERA. Při tom se evropským vědcům podařilo naměřit u svazků neutrin vyšší než světelnou rychlost. Stala se někde chyba? Pokud ne, jak velkou revoluci ve fyzice bude mít tento objev za následek? Stojíme na počátku nové epochy?

  • 7.8.2011
  Seconds Apart (2011)

  Dvojčata Seth a Jonah jsou obdařeni schopností telepatie, kterou neváhají použít ke zlovolné manipulaci se svým okolím. Poté, co ji využijí k likvidaci svých spolužáků a stanou se tak podezřelými z jejich vražd, začne se jim jejich schopnost vymykat kontrole a nakonec je poštve i proti sobě.

  • 4.7.2011
  Sudor frío (2010)

  Mladý muž (Facundo Espinosa), kterému se za záhadných okolností ztratila přítelkyně, je ochoten podniknout cokoliv, aby ji získal zpět. Pátrání jej přivede do domu, obsazeném dvojicí chladnokrevných zabijáků, vybavených pětadvaceti bednami výbušnin, které se ztratily v období argentinské vojenské diktatury.

  • 4.7.2011
  Livide (2011)

  Lucy získá práci pečovatelky ve starém zpustlém domě u paní Jessel, která je v kómatu. Poté, co se doslechne, že by dům mohl ukrývat poklad, rozhodne se jej s kamarády prozkoumat v naději, že poklad naleznou. Tím se však započne série nevysvětlitelných událostí, které Lucy navždy změní.

  • 4.7.2011
  Zatímco spíš (2011)

  Cesar pracuje jako vrátný v obytné budově v Barceloně. Dennodenně se tak setkává s obyvateli domu a ví o nich již témeř každičký detail. Zvláště pak Clara je (ne)vděčným objektem jeho zájmu; milá bezstarostná mladá žena, jejíž úsměv však Cesarovi nahání husí kůži. Nenávidí ji a cítí, že nebude šťastný, dokud jí neučiní ze života peklo.

  • 29.6.2011
  That's What I Am (2011)

  Třináctiletý Andy se těžce vyrovnává s tím, že byl pro svoji školní práci spárován se všeobecně neoblíbeným spolužákem Stanleym. Postupně se tak musí učit toleranci, zvláště pak, když se jeho oblíbený učitel Simon stane předmětem zlomyslné pomluvy.

  • 13.6.2011
  Limit (2010)

  Samuel Pierret (Gilles Lellouche) pracuje jako zdravotník v pařížské nemocnici. Poté, co je po nehodě do téže nemocnice převezen zástupce místního podsvětí (Roschdy Zem), dojde k únosu jeho těhotné ženy (Elena Anaya). Záhy se ukáže, že se nejedná o shodu náhod, únosci jsou totiž komplici zraněného kriminálníka a budou potřebovat Samuelovy služby.

  • 12.6.2011
  Nespavost (1973)

  Ellen (Elizabeth Taylor) je bohatá vdova zotavující se z nervového kolapsu. Jednoho dne, když se dívala z okna svého domu, se stala svědkem vraždy. Uvěří jí však někdo?

  • 12.6.2011
  Návrat mrtvých (TV film) (2009)

  Mladá guvernantka příjíždí na venkovské sídlo pečovat o malé děti. Záhy začne být posedlá představou, že dům je obýván duchy někdejších obyvatel. Snímek je jedním z mnoha filmových přepisů stejnojmenného románu Henryho Jamese z roku 1898.

  • 23.5.2011
  Bunkr hotelu Palace (1989)

  Postapokalyptická futuristická vize totalitního státu, ve kterém se schyluje k občanskému převratu. Vládnoucí vrstva proto hledá bezpečí v podzemním úkrytu, avšak eskalované napětí nakonec pronikne i tam.

  • 8.5.2011
  L'emploi du temps (2001)

  Vincent, muž středního věku, dostal výpověď v práci, kde strávil 11 let. Ze strachu z reakce rodiny na tuto skutečnost se rozhodne předstírat, že se nic nestalo. Dny tak začne trávit bezúčelným vysedáváním v autě, projížďkami a jinými kratochvílemi, jen aby "zabil" čas. Postupně ztrácí vůli a odvahu svou situaci poctivě řešit a finanční nouze jej tak přivede až za hranice zákona. Lži se kupí. Jedna maskuje druhou. A poté, co tyto šokující skutečnosti začnou vycházet najevo, začne být Vincentovi jasné, že takto rozjetý vlak již nebude schopen zastavit. Vše tak směřuje k zoufalému rozhodnutí s tragickým koncem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace