cuish

okres Ostrava

Skype: satrifax

<< předchozí 1 2
    • 11.2.2018  02:03

Oproti Kurýrovi choreografie není tak promakaná a příběh nevyzní tak lineárně a uvěřitelně. Je to i tak ale skvělá zábava i když film příjde že je docela krátký. (děj je tu rozkouskovaný a děje se toho spoustu v kratších úsecích) A dějový zlom někde ve tříčtvrtě filmu, který mě trochu naštval. SPOILER: kvůli tomuto zlomu vlastně turnaj nebyl dokončen a nedozvěděli jsme se kdo vyhrál. Klidně mohli nechat prvně skončit turnaj a pak nasadit zlom.

• 29.11.2017  03:53

Znám Left 4 Dead. Z pohledu hry to vypadá dobře. Z pohledu filmu už ne. Ale vzřejmě to nebude profi film, takže to lze čekat.

• 16.9.2017  15:34
    Xena (TV seriál) (1995)

Pilot 80%.

• 22.7.2017  13:36
    Monstrum (2008)

Dvojku bych uvítal. Až na občas horší herectví, některé trochu wtf momenty, přehnané, dost povedený first person biják.

• 9.7.2017  01:02
    Steve Jobs (2015)

"Do kapsy ti dám 500 až 1000 písniček, protože už mě štve ten tvůj walkman.,,

• 17.5.2017  00:18

Pětka je vynikající. Jenže natočit tak dobrý film na podruhé, neli napotřetí, už chce fakt minimálně tekuté štěstí. Kdyby se drželi původního "plánu", kdy každý díl točil jiný režisér, byla by to vzřejmě nejlepší fantazy série všech dob. Fakt mě to docela mrzí. Zbývá už jen otázka, seriál bude? :)

• 1.5.2017  03:51
    Kick-Ass 2 (2013)

Druhý díl má své silné chvilky. Příjde mi, že je tu dost potenciálu nevyužitého a je to trochu škoda. Mohla to být pecka, mít to trochu nějaké grády na tom konci. Celou dobu to naopak jede z kopce. Na dvojku solidní film.

• 29.4.2017  00:52

Výborný film. Málo kdy se vyděsím, ale tady jsem bál. Je to vlastně docela perfektně vykonstruovaný příběh malého kluka, který vidí duchy a lidí, kteří jsou s ním v kontaktu. Líbí se mi pointa, která dokáže s divákem slušně zamotat. Párkrát jsem se přistihl, že mám slzy na krajíčku. A ještě bych chtěl zmínit výborné herecké výkony, napětí a taky fakt, že i když je to natočené dost pomalu, ani chvilku jsem se nenudil.

• 13.3.2017  17:37

Jo tak tohle je kvalitní nářez.

• 25.2.2017  16:00

Oddychovka s některými skvělými scénaristickými momenty. Já už to beru spíš jako klasiku. A dá se na to dívat furt do kola a najdete zde vždycky něco nového. Výborné postavy, vizuální efekty a hudba. Spoiler: Zrušení kletby beru jako jednu z nejlepších pasáží kinematografie.

• 15.2.2017  14:48
    Transformers (2007)

Audio-vizuální SKVOST. To je asi tak vše. Takže kdo potřebuje na chvíli vypnout a kochat se, bude nad míru spokojen. Je to něco podobnýho jako Edge of Tomorrow s tím, že je to jednoduší dějově. V kině jsem si to užíval, ale při druhém zhlédnutí v horší kvalitě jsem se nudil tak polovinu filmu. Hlavně v akčních sekvencích, které jsou nepřehledné a přepyplané.

• 14.2.2017  23:48

Škoda že režisér už netočí, víc takových filmů.

• 14.2.2017  21:25

Jeden z filmů, kde přesně pasuje humor & akce & scifi. Vlastně to nemá slabé místa až na páš nepřehledných honiček vesmírných lodí.

• 6.2.2017  22:39

Unikát. Jeden z filmů, ke kterým se budu asi pořád vracet.

• 2.2.2017  22:03
    Kruhy (2017)

Vlastně taková oddychovka. Na první díl to nemá, ale to se asi dalo čekat. Je tam pár pěkných pasáží, herci jsou solidní... příjde mi ale že je to dost zamotané, viděno v kině.

• 25.8.2016  22:21

Vlastně je to takový vývar. Nic tomu filmu nechybí, ale nepřidává ani nic navíc. Béčko s mutací ačka. Trochu mě mrzí, že ten děj víc nerozvinuli. Do půlky filmu to působí hrozně videoklipně. Jakoby se rychle musel vysvětlit celý děj a ten potenciál je tam hrozně nevyužitý. Prodloužit to na 3 hodinový film, vůbec bych se nezlobil.

• 27.7.2016  21:27
    Silent Hill (2006)

Viděno asi po šesté a stále to úplně nechápu. Béčkové sekvence střídají áčkové a občas tam je něco hodně brutálního. Vlastně je to horror, který si hraje na drama. Občas záběry jak z hry, celé to běží tak, že není příležitost se u toho nudit. Ještě musím zhlédnout originál, ten dabing to občas dost kazí.

• 22.7.2016  22:52

Vlastně docela dobrá oddechovka. Na poprvé je to spíš plné wtf momentů a zbytečných spomalovaček. Na po třetí už je to mnohem lepší i jsem se u filmu bavil.

• 2.7.2016  17:32
    Zombieland (2009)

Hodně nedotažený, tak z půlky vytěžený zombie survival. Jako by někdo vzal skvělé nápady, ty zrealizoval a na zbytek se vykašlal. Ja jednu stranu škoda, velká škoda, na druhou přesto koukatelný snímek, který si na nic nehraje a s nadhledem přidává komediální, cool pasáže.

• 10.10.2015  22:53
    Drive (2011)

Jeden z nejoriginálnějších filmů, které jsem viděl. Jediné mínus bych dal občas příliš brutálním scénám. Na druhou stranu by ale bez nich film nebyl tak zajímavý.

• 26.7.2015  17:12

Méně je někdy více...

• 25.5.2015  01:16
    Král Artuš (2004)

Skvělá hudba jinak lepší průměr.

• 2.1.2015  23:41
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

1. série 90%

• 21.11.2014  21:36
    Arrow (TV seriál) (2012)

Pilot 70%.

• 3.11.2014  11:01
    Kruh (2002)

Když se vám o tom zdá další půlrok, můžete s čistým svědomím film označit za kvalitní horror.

• 20.10.2013  23:10
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

[První série: 100%], [Druhá: 85%], [Třetí: ], [Čtvrtá: ], [Pátá: ], [Šestá: 50% ]

• 24.9.2013  19:29
    Dexter (TV seriál) (2006)

Skvělý seriál. Konec mohl být mnohem lepší. [První série: 100%], [Druhá: 100%], [Třetí: 90%], [Čtvrtá: 80%], [Pátá: 90%], [Šestá: 60%], [Sedmá: 75%], [Osmá: 75%]

• 14.9.2013  13:30

Oproti jedničce krok vpřed. Kvalitní masky, chytlavý děj a dobrý záporák. To co mi vadilo v jedničce zde není. Odlišnost od ostatních komixových hrdinů je patrná. 75%

• 9.6.2013  00:34

Trochu smutný konec. Vlastně je to horor takže to lze očekávat. Velmi podařené vykreslení vztahů mezi členy přežívající skupiny + povedený casting. Žluto-temný odstín a pouštní styl tomu prospěly sakra hodně. Chtěl bych to vidět na velkém kino plátně, tam by to vyniklo ještě více. Až na ten konec, hrdý Resident.

• 30.1.2013  13:51

Už asi kultovní film se zombíky. Nejlepší zombie a nejlepší atmosféra.

<< předchozí 1 2