iwigirl

boj s paragrafy

homepage

<< předchozí 1 2
    • 21.7.2014  14:02
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Zamilovana behem prvnich 5 minut. Tenhle serial si rozhodne nenecham ujit! UPDATE po 8.dílu: bohužel se nemůžu čím dál častěji zbavit dojmu, že tohle už jsem přece viděla v několika různě obměněných variantách... Okouzlení tak nějak vyprchalo a obávám se, že zpátky na 5 hvězd už se to u mě nedostane. Možná ani nebudu dokoukávat sérii... Prostě nic, co tu už nebylo.

• 29.8.2013  08:32
    Elysium (2013)

Nemůžu si pomoct, ale zhruba po první půlhodině mě ten film začal hrozně rozčilovat a otazníky narůstaly geometrickou řadou. Třeba jsem až do konce filmu nepochopila, proč měl na sobě Metík tu ocelovou konstrukci, smartphone zabudovaný do týla a proč si to samý pořídil záporák (mimochodem výborně zahráno) během 3 minut v konečné sekvenci? Hvězda za to, že Mata na konci neoživili a že mu Frey v loučící scéně neřekla, že ta holčička je jeho.

• 11.7.2013  16:58

Hele, děcka, mně se to nakonec docela líbilo, byla to prostě zábava v modu BRAIN OFF. Nečekala jsem od toho žádné poselství do života, šla jsem se pobavit a tenhle film účel splnil - i když i mě překvapilo, že ho má na svědomí právě Giuillermo. Bohužel jsem zjistila, že mi selhává rozlišovací schopnost u blonďatých Lenů, takže jsem většinou netušila, který je který. Nakonec jsem si všimla, že hlavní Ken je trochu podobný Heathu Ledgerovi a to se taky počítá, nostalgicky jsem si poplakala. Hudba teda ale byla naprosto příšerná, za to by měl někdo pykat. 1+ za roztomilý fosforeskující jazyk mazlíka, který si šel pro doktora do podzemního úkrytu.

• 14.5.2013  22:13
    Iron Man 3 (2013)

Na tohle se dá napsat jen následující - ochbožetenchlapjeprostěksežráníaještěktomuumíhrát!!

• 14.5.2013  20:39

Film byl skvělý - až na ten hrozný konec. Jakoby poslední půlhodinu někdo při psaní scénaře usoudil, že ani minimální logiky netřeba.

• 10.4.2013  12:15

Tenhle film jsem vůbec nepochopila...... Úděsně pomalé tempo, občas nelogické scény, hlavní hrdinové se chovají chvílemi zcela nepochopitelně. Al Pacinova postava mi v první půlce filmu vyloženě vadila. Tento filmový počin mě prostě úplně minul a kdybych ho neviděla, ronit slzy nebudu.

• 8.3.2013  12:41

Až po zhlédnutí tohoto dokumentu jsem si uvědomila, že Anonymous nejsou jen banda pošahanejch geeků, mastících Counter Strike 24/7. Doporučuji všem!

• 5.3.2013  23:00

Když tu čtu ta hodnocení, mám pocit, že jsem asi byla na úplně jiném filmu. Vždyť to bylo děsný! Neustále tam někdo na někoho řval, celý mi to přišlo jak blbě složený puzzle. V tom filmu jsem nevěřila jedný jediný minutě. Nejzbytečnější 2 hodiny v mým životě (hned po čekání na elektronický podpis na pobočce České pošty).

• 7.9.2012  08:35

Děj: odpad Obsazení: fantazie Hlášky: bránici ohrožující stavy Už u úvodní vyklízečky jsem věděla, že jednička tomuhle nebude sahat ani po kotníky. A měla jsem pravdu. Konečně někdo přišel na to, jak se tenhle typ filmu musí dělat a povedlo se mu to! Tohle je akčňák, kde se půlku filmu prochechtáte a vůbec vám nebudou vadit bezedné zásobníky ani nelogické záběry. BOMBA!

• 18.7.2012  07:50
    EZO.TV (TV pořad) (2009)

Ukažte mi lepšího showmana než je Vlastík Plamínek, žabaři!

• 1.7.2012  10:28

Tenhle díl byl úplně, ale úplně zbytečnej........ Půlku filmu zabraly rady do života, morální poučky a prázdná klišé, zlouni ani velryba mě prostě nebavili. Doporučuji pouvažovat nad tím, zda pětku "nenatočit" jen s lemuří bábi a veverkou, za ty totiž dávám ty 3 hvězdy.

• 9.6.2012  21:14
    Prometheus (2012)

Takhle to dopadá, když scénaristovi zhruba v půlce scénáře provedou lobotomii mozku. Po zdařilém a slibně se rozvíjejícím začátku se film zvrhne do béčkové vyvražďovačky. No a ten konec? Ten to zabil úplně...

• 18.12.2011  12:15
    Válka Bohů (2011)

Děj - mizerný. Dialogy - hrůza. Vizuální stránka - to by šlo. Nenadchne, neurazí, prostě jen vyšumí........

• 30.11.2011  11:57
    Hranaři (2011)

Ten námět zas tak úplně blbej není.... Jen sem holt po 10 minutách přestala chca nechca vnímat, kdo je kdo, kdo s kým a za kolik a kdo je ten hodnej a kdo zlej. Rozuzluje se to po zhruba hodině, kdy už je jasný, že v tom lítaj 2 hodní kluci a jejich rodiny. Product placement se jim poměrně zdařil, jen ten Saša v hlavní roli mě tentokrát neuvěřitelně sr...... Pro mě zbytečný film, který by mohl fungovat...... Kdyby ho někdo udělal úúúúplně jinak.

• 20.10.2011  10:08

Ten film by mohl fungovat - jako rozstříhaný na pětiminutovky a pověšený na youtube. Jinak to je ale hrozná slátanina, ukteré se člověk nesměje proto, že by to bylo vtipné, ale protože to je výsměch divákovi. Mila si střihla pár scén z Resident Evilu, postavu krále hrál kastrát, který byl k neuvěření podobný Meně Suvari a hlavního hrdinu hrál asi 15letý smrad, který jako by z oka vypadl Amandě Bynes. Překvapivě nebudu plivat na dabing, protože ten tohle panoptikum jen doladil do jeho finální hrůzné podoby. 2 hvězdy - 1 za skvělý výběr dvojníků známých hereček a druhá za Matthewa MacFadyena.

• 5.9.2011  22:34
    Drive (2011)

Začátek velmi slibný, bohužel druhá polovina se proměnila v cosi, co mi připomínalo mix KIll BIlla a Hostelu. Za každých 10 litrů krve hvězda dolů, takže to máme celkově....2? Ok, tak 3, ať nejsem za losera. 2.12. zhlédnuto znovu - přidávám 1 hvězdu, ten soundtrack je fakt pecka!

• 28.6.2011  23:27

Skvělá vizuální žranice! Původně jsem to viděla na 8/10, ale za Wolverina nelze než dát plný počet :-)

• 5.12.2010  10:24
    Na doraz (2010)

Vtipné scénky nefungují, vážné scénky nudí, tak co na tom filmu hodnotit? Snad jen toho Downeyho - za 2 hvězdy. Jak mám Pařbu ve Vegas ráda a pravidelně se k ní vracím, tak tenhle film si znovu určitě nepustím.

• 30.11.2010  21:47
    Další rok (2010)

Tenhle film je prostě příjemný. Po dlouhé době žádný pokus o drama a šokující závěry a přesto to funguje. Bravo!

• 20.11.2010  09:48

Nuda, nuda, nic než nuda. Ale co byste čekali od díla, jehož předlohou je slabě napsaná kniha?

• 3.11.2010  22:35

Film jako takový super, ale ten herec je hrozný nekňuba a pořád nevěřím žádné jeho filmové partnerce, že by s ním mohla chtít hodit - vždyť ten kluk vypadá na 12!

• 17.10.2010  23:30

17.10.2010 zhlédnuto po 6x - geniální počin!

• 6.10.2010  10:39

Nuda, nuda, nuda. Jaký ten film měl vůbec děj, proboha? Přes 2 hodiny rozcancaný film, který mě v druhé polovině vyloženě nudil a když už jsem si začala říkat, že teď začíná ta pravá akce (rozuměj: začali ničit nepřátele), tak akce zase rychle skončila a vrátili jsme se zpět k řešení rošády zlý taťka-smutná dcera. Tenhle film byl pro mě obrovským zklamáním.

• 16.9.2010  09:54
    Karate Kid (2010)

Příběh - ten znáte už po prvních 5 minutách filmu. Ale mě tam ten kluk prostě bavil, takže za 3.

• 14.9.2010  20:20
    Čápi s mákem (TV pořad) (2010)

Pane bože, to byla žumpa.... A to jsem viděla na doporučení jen ten poslední díl - doteď z toho mám hořký pocit v ústech.

• 30.8.2010  13:38
    Šílenci z Manhattanu (TV seriál) (2007)

Objevila jsem stroj času. Každý týden na jednu hodinu pro mě přestává existovat okolní svět a ja mizím do 70. let 20.století. Mohou za to úžasně propracované a uvěřitelné charaktery, vymakané interiéry a perfektní zasazení do politické a společenské situace tehdejších let. Není mi jasné, jaktože na tento seriál kouká tak málo lidí, strčí do kapsy spoustu mnohem profláklejších dílek! PS: kdo z přítomných pánů používá brilantinu na vlasy? :)

• 30.8.2010  09:51
    Pan Nikdo (2009)

Pěkná hudba, pěkné scény, ale já jsem ten film prostě nepochopila....

• 26.8.2010  22:25
    Díra (1960)

Vynikající ukázka toho, že napínavý útěk z věznice lze natočit i bez supervymakaných pomůcek, moderních vymožeností a nervyrásající hudby. Shlédnuto na ČT2 26.8.2010

• 16.6.2010  10:19

Naivní jednoduchoučká komedie obsahující spoustu stupidních scén typu "zastavení startujícího letadla, protože on je vevnitř (s nesprávnou holkou), ona venku a uvědomili si, že se hrozně moc milují". Hlavní hrdina je takové ucho, že ani v nejdivočejších snech nejsem ochotna uvěřit tomu, že by s ním chodila taková kost.

• 13.6.2010  10:37

Patříte k zastáncům názoru, že MASH 4077 je znevážení války ve Vietnamu a Černí baroni plivancem pro PTP? Tak tenhle film rozhodně vynechte. Pokud jste nečetli knihu od A. Burgera, bude se vám možná film líbit, vlastně je to pohodový film (až na pár zastřelených Židů, ale ti tam jsou jen tak mimochodem, aby to nebyla moc velká idylka). Pokud jste knihu četli, filmu se vyhněte - jinak si budete (stejně jako já) po 10 minutách s nevěřícným kroucením hlavy říkat, co to sakra je?!? Kam se ztratila hrůza a strach, se kterým padělatelé po celou dobu pobytu v koncentračním táboře pracovali? Pingpongový stůl za odměnu za dobře zfalšovanou libru? Židé zde dostávali dopisy? Volné víkendy? Výlet do Sturmbannführerova domu se sklenkou koňaku, spojený s představením rodiny? Větší kravinu jsem snad ještě neviděla.

<< předchozí 1 2