Mates Hradecky

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 22.6.2020  15:07
    Poslouchej (2019)

O tom, jak Laňka s Müllerem vařili dort.

• 14.6.2020  13:24
    365 dní (2020)

Erotický film? Tak pro jeptišky nebo děti od deseti let. K smíchu.

• 8.6.2020  15:38

Alespoň si Mádl přišel na své!

• 21.5.2020  15:47

Hodně autentické a syrové, občas chybí spojovací titulky či komentář, najednou děj poskočí vpřed. Ale na hrdiny dokumentu musím pořád myslet.

• 21.5.2020  15:43

Velmi autentické, velmi aktuální silné sociální a rodinné drama. Před shlédnutím doporučuji aktualizovat domácí zásoby alkoholu v minibaru.

• 21.5.2020  13:26
    Rohy (2013)

Zajímavý začátek zabil typicky překombinovaný americký digitální konec.

• 14.5.2020  12:00
    Botoks (2017)

Něco naprosto neuvěřitelného - pusťte si prvních pět minut a uvidíte! Jen pro otrlé povahy!

• 14.5.2020  10:20

Pro jakou cílovku je tento film určen? Manžel přijde do bytu ke své ex poté, co se odstěhoval. "Proč si přišel? dí žena. Ááá už vím, pro Schopenhauera. Podá mu knihu. Manžel dojat hladí hřbet (knihy): "Tolik mi scházel..." A odchází. Konec ukázky. Nebo: profesorka doveze dceři dárek, který poslal její mírně šilhavý kamarád vnoučkovi-kojenci. Je to soubor filozofických brožur. "Platón? Není to brzy?" diví se dcera. "Na Platóna není nikdy brzy" dí matka profesorka. Vydržel jsem koukat do konce jen díky mé hloupé zvědavosti na osud obézní kočky Pandory. Celé je to bez emocí jak kuře z chladničky.

• 11.5.2020  18:47
    Tři slova (2015)

Nečekal jsem, že mě téma demence tak dostane...co jsem to ještě chtěl...ehm....nevíte?

• 11.5.2020  16:02

Lupiči prchají z místa činu Wartburgem 311. Hustýýýý....

• 11.5.2020  15:10
    Bajkonur (2011)

Milý nezáludný snímek, kterak se mongolský pastevec zamiluje do francouzské kosmonautky.

• 6.5.2020  16:55
    Anatomie zrady (TV film) (2020)

Kdy už nám dabingoví "umělci z Prahy" přestanou prznit vše, co jim přijde pod ruku?

• 6.5.2020  12:50
    V hlubinách (2013)

V čem všem taky ty Američani nemají prsty....

• 6.5.2020  12:45

Nudné, nevzrušivé, unylé... vypadalo to, jako by další film o práci soudružek pornohereček natočil Jaroslav Dudek.

• 23.4.2020  22:40
    Frozen (2010)

Poudačka pro neposlušné americké děti plná nelogických děr jak sýr ementálského typu. Pustil jsem to manželce za trest, neboť zlobila a má fóbii z výšek, ze sedačkové lanovky zvláště. Ona si to prožila, já nikolvěk.

• 23.4.2020  16:42

Syndrom vyhoření na dva způsoby. Americký manager vyhoří na služebce v Paříži v hotelu u letiště.Zcela se odstřihne od minulého života a jde za štěstí. Pokojská, která uklízí jeho cimru, vyřeší svůj život tím, že se promění ve vrabce. Ale ne, ani moravského, ani Vladimíra. Prostě vrabčáka. To vše nádherně nasnímané.

• 21.4.2020  19:03
    Silnější (2017)

Jake Gyllenhaal tradičně skvělý, zbytek nestojí ani za čivaví štěk. Opět nám bratři Američané otloukají o naše české hlavy svoje národní gerojenství.

• 20.4.2020  14:09
    Pyroman (2016)

Ohnivá pecka ze severu, proti které působí americké filmy jako nechtěná parodie.

• 20.4.2020  14:07
    Avé (2011)

Anjela má tváře anjela, ovšem Ovanes vypadá jak zombie. Bulharská těžká depresárna, vhodné jako příloha k virovému zpravodajství.

• 15.4.2020  15:36

Ksenia Rappaport byla jako ruská herečka skvělá jako česká disidentka a opravdu hodně sexy. A to je tak asi vše.

• 14.4.2020  21:26

To nejslabší z Vorlíčka. Proč musel závěrečnou píseň Láska je ráj zrovna zpívat Havelka? To si jeho máti Libuška klidně mohla střihnout roli Večernice.

• 14.4.2020  12:31
    Mladý Ahmed (2019)

Videodeník o radikalizaci mladého džihádisty. Velmi působivé.

• 7.4.2020  12:00
    Pod vodou (2020)

Kristen táhne celý film, který by jinak šel ke dnu, vzhůru k hladině. Krásně nasnímaná, v plavkách úžasná, jako lesba bych po ní hned vyjel. Dějově ploché až nudné, digitální příšery vypadají jak chobotnice z histolky a nechápu, proč mají ty LED diody alá oči, v Mariánském příkopu je černočerná tma a nic ke koukání, pokud zde něco žije, oči to nemá, protože je nepotřebuje.

• 7.4.2020  11:51

Mě už to generačně míjí, ale dovedu si představit, že někoho dvacetiletého to může vystřelit z kecek.

• 7.4.2020  11:47

Šumava není jen sejra.

• 6.4.2020  05:34

Tak to je hustá záležitost. Syrové sociální drama skvěle zahrané i zrežírované. Cítím stejnou beznaděj jako filmové postavy. Ovšem hranice filmu a skutečného života se zde stírají. Nic lepšího na téma narušená mládež jsem neviděl.

• 3.4.2020  17:01
    Proti zdi (2004)

Film může být zábava nebo umění. Nebo oboje. Umožní tak vnímavému divákovi film vidět a prožít. Tenhle příběh mohl být odvysílán v rámci sběrných dokumentů Manželské etudy, zvláštní turecké vydání. Nikoho by nenapadlo, že tohle jsou jen herci. Velmi silný příběh.

• 3.4.2020  00:42

Asi takhle - jste-li čtenář úžasné Bočkovy knižní série, můžete tento film vynechat. O předlohu se scénář pouze trochu štrejchnul a nemá rozhodně její kvality, ani vtip. Nicméně krásná lokace nasnímaná jako vždy dokonalou kamerou Vladimíra Smutného a adventní čas daly příběhu jiný rozměr. Asi nebude problém tuto komedii prodat na světových TV trzích. Herecky celý tým zachraňovala výborná Eliška Balzerová, Hynek Čermák byl tradičně dobrý. Velké výhrady bych měl k obsazení Vilhelmové, na roli americké občanky bojující s nástrahami českého jazyka se naprosto nehodící. Tam mohl pan režisér s přehledem vybrat nějakou herečku trvale žijící ve Státech, která má přirozený přízvuk.

• 30.3.2020  11:13
    Štvanice (2012)

Snímku je třeba věnovat více soustředění, děj skáče vpřed a vzad jak vyplašený zajíc. Wydra má charisma jako řemen a vůbec.Vyššímu hodnocení brání polymorbidní český dabing, který místy připomíná scénky z Partičky.

• 20.3.2020  16:44

Hvězda Eddieho Marsana zvolna stoupá! Byť rolí nevelkou je všech hvězd nejvíce zapamatovatelný!

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28