Mates Hradecky

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 14.6.2020  13:24
    365 dní (2020)

Erotický film? Tak pro jeptišky nebo děti od deseti let. K smíchu.

• 6.5.2020  16:55
    Anatomie zrady (TV film) (2020)

Kdy už nám dabingoví "umělci z Prahy" přestanou prznit vše, co jim přijde pod ruku?

• 25.1.2020  13:56
    Peče celá země (TV pořad) (2020)

Jen z dívání na ty božské zákusky přiberu pokaždé alespoň tři kila! Celkový dojem kazí pouze neuvěřitelně trapná dabingová a seriálová hvězdička Bebarová, která se nikdy neměla dostat na místo moderátorky.

• 7.4.2020  12:00
    Pod vodou (2020)

Kristen táhne celý film, který by jinak šel ke dnu, vzhůru k hladině. Krásně nasnímaná, v plavkách úžasná, jako lesba bych po ní hned vyjel. Dějově ploché až nudné, digitální příšery vypadají jak chobotnice z histolky a nechápu, proč mají ty LED diody alá oči, v Mariánském příkopu je černočerná tma a nic ke koukání, pokud zde něco žije, oči to nemá, protože je nepotřebuje.

• 4.8.2020  19:09
    Sputnik (2020)

Nadhodnota filmu je v RETRO provedení.

• 23.1.2020  13:46
    1917 (2019)

Z přehlídky filmů nominovaných na Oscara, které jsou na webu k vidění, je tohle jasná jednička. Jednoduchý, nekomplikovaný příběh ve válečných kulisách 1.světové války, přibije empatického diváka do křesla jako sběratelského motýla. Někteří uživatelé vyčítají scénáristovi nedostatek bojových scén. Myslím, že bitvy odehrávající se někde v dáli a přece tak blízko, mají daleko těžší údernost na psychiku. U mě se při projekci objevil syndrom spánkové apnoe, ovšem při bdělém stavu, zkrátka jsem v některých místech zapomněl dýchat. Sam Mendes mě opět nezklamal.

• 13.10.2019  13:09

Sakra práce, tuhle profesi bych nedal!

• 12.12.2019  18:59
    Ad Astra (2019)

Synek hledá papí. Papí je zlej a nechce domů. Synek pláče a letí najít papí. Papí najde, ale je porád zlej a nechce domů. A tak synek zase pláče a lítá... Vizuálně pěkné, však scénáristicky unylé až mdlé...

• 9.8.2019  09:55

Dávám jednu hvězdu za Jaroslava Plesla, ale ten je dobrý vždy a ve všem. Zbytek připomíná kompars z epizody The Walking Dead. Jinde výborný Řezníček se tu pitvoří jako stoprocentní klaďas. Postaral se o nejhorší (Indián u táboráku) a nejvtipnější scénu (nadržený lachtan). Pořád čteme nářky, jak těžké je sehnat na kvalitní film peníze. Proboha, kdo zaplatil takovouhle blbost?

• 8.3.2020  06:06

Morální facka jen to mlasklo!

• 25.1.2020  14:16

Pomalu plynoucí typicky severský snímek z ponuré zimní islandské venkovské krajiny. Problém bych viděl jinde - distributor ve snaze nalákat co nejvíce diváků na nekomerční podívanou sestříhal VŠECHNY dramatické momenty včetně konce do reklamního traileru a masově ho nasadil do reklamních bloků. Já ho tak viděl minimálně 3x. Při sledování filmu jsem pak říkal, aha, teď přijde tahle scéna, teď tahle a konec bude jasný. Byl. Navíc snímek, který se v překladu jmenuje Mléčná válka v Dalsmynni nepochopitelně s pokusem o vtip přejmenoval na Daleko od Reykjavíku. Islandský distributor chystá odvetu - uvede v TV český seriál Most! pod názvem Daleko od Prahy.

• 2.12.2019  19:18

Hřebejk ve své vrcholné formě. Velmi vtipné dialogy, vymazlený scénář a dokonalý retro soundtrack. Úžasná barová taneční scéna. Už musím jít, dostal jsem chuť na pochoutkáč.

• 19.10.2019  05:20
    Joker (2019)

Joaquin Phoenix nehraje Jokera, Joker je Joaquin Phoenix !!!

• 27.1.2020  06:44
    Judy (2019)

Strhující dramatická podívaná to zrovna nebyla, bez Renée zapomenutelná. Renée se zcela proměnila v Judy /včetně dokonalého zpěvu!/ a díky ní stojí film za vidění.

• 7.4.2020  11:51

Mě už to generačně míjí, ale dovedu si představit, že někoho dvacetiletého to může vystřelit z kecek.

• 20.5.2019  08:05
    Klec (TV film) (2019)

Pouze spojení výborného režiséra s výborným scénáristou může v plné výši na triviálním příběhu ukázat plnou hloubku herectví Jiřiny Bohdalové. Naprosto vtažen do děje nestačil jsem ani konzumovat slané pečivo (jako obvykle). Bravo MISTŘI !

• 24.11.2019  20:16
    LOVEní (2019)

Jaroušek Plesl coby narkoleptik výborný jako vždy. Ondřej Malý v roli malé též dobrý. Nasnímané Pardubice exelentní. Zbytek vrátit do výroby a předělat

• 30.11.2019  17:05

Není Hana jako Helena. Etudy zdánlivě se podobající, ale Helena šla více do hloubky. Nechci být ovšem kritický, hned první příběh se mi dostal hluboko pod kůži a těším se na další.

• 14.4.2020  12:31
    Mladý Ahmed (2019)

Videodeník o radikalizaci mladého džihádisty. Velmi působivé.

• 5.7.2019  15:31

Vždycky jsem věděl, že Tilda Swinton není odsud!

• 11.8.2020  04:47

Nádherné RETRO s dobře voleným soundtrackem.

• 6.4.2020  05:34

Tak to je hustá záležitost. Syrové sociální drama skvěle zahrané i zrežírované. Cítím stejnou beznaděj jako filmové postavy. Ovšem hranice filmu a skutečného života se zde stírají. Nic lepšího na téma narušená mládež jsem neviděl.

• 29.9.2019  10:31
    Parazit (2019)

Velmi ulítlý příběh rodinky ze suterénu. Strhující finále jak od Tarantina.

• 21.5.2020  15:43

Velmi autentické, velmi aktuální silné sociální a rodinné drama. Před shlédnutím doporučuji aktualizovat domácí zásoby alkoholu v minibaru.

• 17.5.2019  06:24
    Parta z penzionu (TV pořad) (2019)

Milluji Partičku, toto je zhůvěřilost!

• 3.4.2020  00:42

Asi takhle - jste-li čtenář úžasné Bočkovy knižní série, můžete tento film vynechat. O předlohu se scénář pouze trochu štrejchnul a nemá rozhodně její kvality, ani vtip. Nicméně krásná lokace nasnímaná jako vždy dokonalou kamerou Vladimíra Smutného a adventní čas daly příběhu jiný rozměr. Asi nebude problém tuto komedii prodat na světových TV trzích. Herecky celý tým zachraňovala výborná Eliška Balzerová, Hynek Čermák byl tradičně dobrý. Velké výhrady bych měl k obsazení Vilhelmové, na roli americké občanky bojující s nástrahami českého jazyka se naprosto nehodící. Tam mohl pan režisér s přehledem vybrat nějakou herečku trvale žijící ve Státech, která má přirozený přízvuk.

• 22.6.2020  15:07
    Poslouchej (2019)

O tom, jak Laňka s Müllerem vařili dort.

• 5.9.2019  18:12
    Potvora - Série 2 (série) (2019)

Poprvé se setkávám s faktem, že je druhá série mnohem lepší než první. Dokonalý koktejl humoru, cynična i trágy. Phoebe je dokonalá!

• 15.4.2020  15:36

Ksenia Rappaport byla jako ruská herečka skvělá jako česká disidentka a opravdu hodně sexy. A to je tak asi vše.

• 27.1.2020  23:39
    Přes prsty (2019)

Jediný důvod, proč jsem si pustil českou romantickou komedii se sportovní tématikou je jméno autora a režiséra Petra Kolečka. Někdy se ovšem i Petr Kolečko utne. Jedna hvězda s odřenýma ušima za občasný záblesk humoru v dialozích. Jinak veliké zklamání. Dokonce ani sexy holky tu nejsou vůbec sexy.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29