Slepá (2014)

Místy až lynchovsky pojatý příběh nevidomé ženy. Co je skutečnost a co je fantazie, která postava je skutečná a která jen výplodem nudící se ženy? Vizuálně bohaté, lehce voyeursky pojaté... Herečka v hlavní roli je velmi zajímavý zpočátku seversky chladný typ, ale závěrečná minuta filmu odhalí její sexy potenciál.

Nebe, peklo… zem (2009)

Erotický symbol slovenské kinematografie Zuzana Kanócz ukázala vše - nejen herecký talent.

Filmová lázeň (2015)

Pro mne, jako účastníka celkem devíti ročníků, málo výživné. Na můj vkus příliš mnoho prostoru věnováno historii, 50.létům a politickému vývoji společnosti. O festivalu současném a po roce 1990 jen velmi málo informací. Chtěl jsem si nostalgicky zavzpomínat a ne se divit nad prvoplánovým lidovým humorem horníčkovských festivalových vteřin.

Králičí nora (2010)

Tento film stojí a padá na výkonu Nicol Kidmanové, jinak je film plný klišé a amerického konzumního způsobu života.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Nádherná kamera nemůže nahradit absenci hereckých výkonů, dobrého scénáře a humoru - má-li to být komedie. Než takové pokračování filmového kultu, pak raději žádné.

Jan Hus (2015) (TV film)

Tento snímek se dá ještě zachránit - režijně je nesporně precizně udělaný. Vrátit ho na střihačský stůl a nastříhat na dynamický celovečerák. Nevhodně zvolenou Kocábovu elektronickou hudbu smazat a oslovit jiného tvůrce, třeba Chlumeckého. A hurá s Husem do Evropy, má obrovský potenciál! Je to naše národní dědictví, na které máme být hrdí!

Sonja (2006)

Příběh nezralé neopětované lásky z německého sídliště.

Zombie Apokalypsa (2009)

Bezduchá krvavá podívaná-večerníček pro manžele Stodolovy.

Zloduch Albert (2004) odpad!

I já mám rád francouzské komedie. Ty s Richardem či Funésem patří do Zlatého fondu filmové tvorby. Zloduch Albert není komedie. Neobsahuje totiž jedinou vtipnou scénu, jediný gag. Cosi podobné hereckému výkonu předvádí pouze Mistr Serrault. Zbytek je pouhé pitvoření - rukama máchající Clavier, či modelka s avatarovským vzhledem Arielle, Zbytek postav se občas objeví, nijak do děje nezasáhne a zase zmizí. Nejvíce hereckého prostoru dostalo tak malé všeničící divoké čuně. Pracky pryč, přátelé dobré zábavy!