Kolo zázraků (2017)

Krásné retro, Kate jako vždy dokonalá.

Asi to ukončím (2020)

Atmosféra venkovsky hustá, nicméně scénáristicky patrně nejslabší kaufmaňák.

Bakaláři - Multiservis (1982) (epizoda)

Scénář: Vojtěch Steklač!!! Napsal ho patrně po několika lahvích burčáku. Multiservis je značně zavádějící název.. Příhodnější by byl "Bohouš po dvaceti letech", neboť se zde objeví stejná ústřední trojice. Chybí pouze mistr Menšík. Sovák s hitlerovským knírkem předává životní moudra mladým a přitom se seznámí s Bohoušem. A to je zhruba vše. Nutno nevidět.

Případ mrtvého nebožtíka (2020) odpad!

Není náhodou, že produkce ujal se hlavní mozkový devastátor českých diváků - televize Nova. A tak jsem se snažil se bavit - a nic! To si raději podruhé pustím Když draka bolí hlava.

Muž bez tíže (2019)

Nádherné RETRO s dobře voleným soundtrackem.

Sputnik (2020)

Nadhodnota filmu je v RETRO provedení.

Když draka bolí hlava (2018)

Když jsem četl tolik negativních komentářů, musel jsem to prostě vidět. Film musí být zařazen do přehlídky Kino otrlého diváka, jistě tak dodatečně sklidí ocenění od příslušné cílové skupiny. Co je na něm divného? Prakticky všechno. Vypravěčem příběhu je dvouhlavý československý drak - jedna hlava CS, druhá SR. Jelikož pocházel ze zastydlého vejce, tak se narodil jako klient Jedličkova ústavu. Je to v podstatě siamské dračí mládě s postavou člověka, kterému z přední části hrudníku vyrůstají dvě hlavy. Hlavním záporákem je megadivný skřítek Blivajz, který všem škodí, protože ho v mládí nutili tancovat, což on nenávidí. Skončí potrestán jako plážová tanečnice na tyči (?). Natáčením se viditelně nejvíce krom režiséra bavil mistr Karel Gott, který mluví roztomilou babišovskou CSslovenštinou. Babylonské zmatení jazyků - slovenští herci se snaží mluvit česky a naopak. A co dělá ve filmu klokan? Nic. Jedna hvězda za dobrou kameru

Sněží! (2019)

Možná přijde i Gagarin...aneb product placement na Alzheimer centrum.

Nesmíš myslet na klokana (1972) (TV film)

Nechutně vychrtlý Somr uděluje lekci z filozofie. Ještě že to zachraňuje Libíček s Myslíkovou. I tento poklad měl raději zůstat v trezoru.

Ovládací panel
1 bod