E lan

Skype: ales.polak

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64
    • 8.10.2019  12:47
    Hellboy (2019)

Ale ano, přimhořím oči a vlastně jsě se po celou dobu dobře bavil. Humor není nijak povedený, ale triky a dějový spád to docela nahrazuji. Příjemná odpočinkovka...

• 2.10.2019  21:02
    Odnikud (2017)

Děsivě smutný příběh, který od začátku do konce nepotěším. Ozdoben skvělými hereckými výkony, na obou stranách barikády. Navíc scénář částečně psal život. Hrozné, poučné a skutečně by se to mohlo stát.

• 28.9.2019  18:19

Překvapivě příjemný animák s výbornou pointou na závěr. Animace je roztomile naivní, hudba stejně tak srandovní a několik vtipů stojí za to.

• 27.9.2019  21:48

Slušné pokračování, bohužel jen slušné pokračování skvělého animáku. Výborná animace zůstává, plno kreslených hvězd, ze kterých si film dělá srandu a další hromada nápadů. Jen možná i tím je to malinko přeplácané.

• 25.9.2019  22:49
    Robin Hood (2018)

A mě ten film nevadil. Do letadla, odpočinek po těžkém pracovním dni ideální. Robin se prohání v Arábii jak americký mariňák, pak skáče na konk po střechách a ujíždí továrnami jak z 20. století, to je hrozná hloupost. Ale jinak to tam bouchá, střílí, emoce ve tvářích člověk hledat nemusí, čiší na něj z naivního projevu všech herců. Jak říkám, blbost je to, sle bavil jsem se.

• 22.9.2019  20:29

Inteligentní chytrý animák mě vždy dostane. Výborně jsem se bavil a překonal tak vlastní nepochopitelný blok k těmto filmům i přesto, že mi o nich mnoho lidí už básnilo. Jdu sehnat další!!!

• 22.9.2019  08:02

Trochu zdlouhavé, ne moc, ale přeci. Vše ale nahrazeno povedeným námětem a příběhem. Herecké příběhy jsou tak tak dostatečné, takže nevyčnívají. Slušný odpočinkový počin.

• 16.9.2019  22:20
    Já, Tonya (2017)

Životopisně to má určitě nějakou hodnotu, ale bohužel celkově byl pro mě film nudný a zdlouhavý. Herecké výkony nejsou vůbec špatné, sem tam zajímavý nápad jak prolnout vyprávění přímo do děje, ale jinak nuda.

• 13.9.2019  23:52

Příjemná podívaná o nelehkých časech zahraná skvělými herci. Příběh se malinko táhne, ale člověk se překvapivě nenudí. Mortensen hraje skvěle, Ali stejně tak.

• 11.9.2019  22:53

Příjemný odpočinek po celou dobu se sympatickou hrdinkou, super partnerem a dobrou hudbou. Ten závěr mohl být malinko méně americký, ale je někdy příjemné vědět od začátku do konce jak to skončí a přitom být v klidu a užívat si sem tam nečekané vtipné scény.

• 3.9.2019  08:39
    Bajkeři (2017)

Zavřu oči, vypnu mozek a dám **, jinak je to ale propadák. Hloupá komedie, přehánějící snad ve všem co zmiňuje. Herecké výkony otřesné, scénář nula, vtipy trapné. Takže ne ** ale * a mozek nechávám stále vstřícně vypnutý...

• 30.8.2019  12:14
    Kursk (2018)

Slušné akční zpracování této tragédie. Herecké výkony příjemně utlumené a ne plně heroické či černo-bílé. Přesto bych to ještě kousek sestříhal a psychologii některých postav malinko více propracoval. Takto je to jen oddychovka.

• 29.7.2019  22:49
    Upgrade (2018)

Kvalitní minimalistický sci-fi příběh, který stojí za to vidět. Scénář je příjemně neschématický a závěr originální. Když se k tomu přidají příjemní herci, máme dohromady dobrou zábavu.

• 28.7.2019  00:31

Trikově dozajista povedené, ve 3d nadstandardně zpracované, Depp doplněn jako hlavní temná atrakce, to všechno je fajn. Jen ten děj a scénář je malinko nudný a dává tušit dlouhatánskou sérii. A do té se mi zase nechce...

• 26.7.2019  12:59
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

Tak nějak mě to nechytlo. První dík ujetý a zajímavý, herecky krásně zvládnutý. Pak už to byla jen nuda sem tam vylepšená krásnými kamerovými záběry. Škoda...

• 21.7.2019  09:15
    MOST! (TV seriál) (2019)

No to je neskutečně originální a zábavný seriál o složité sociální problematice! Famózní herecké výkony, hlášky, které se už staly nesmrtelné a skvěle vykreslené prostředí Mostu. Už dlouho jsem se tak výborně nebavil!

• 21.7.2019  09:10

Velmi slušný originální sci-fi. Zatím co všude byl zdrcen kritikou, tak mě se děj docela líbil, triky byly velmi povedené a i herecké výkony seděli na tento typ filmů. Velmi slušný nadprůměr.

• 14.7.2019  22:12

Klasická fantasy ptákovina osmdesátých let. Triky hrozné, herecké výkony žádné a scénář nulový. A ten český dabing, to je síla. Přesto brácha tyhle figurky miloval, tak z nostalgie dávám **.

• 13.7.2019  23:07
    Alfa (2018)

Skvělý atraktivní nápad, který ve svém bombastickém provedení, které se snad v každém záběru snaží ohromit, prostě neplní očekávání. Herecké výkony slušné, vlk pěkný, ale ten příběh až příliš děravý a nereálný. Škoda.

• 12.7.2019  21:43
    Annihilation (2018)

Ve finále to není špatné sci-fi. Klidné, plné fantazie, slušných triků. Jen ten scénář mi přišel tak nějak nedotažený nebo možná svou délkou přetažený. Je to jen průměr.

• 8.7.2019  09:58

Po velmi nadějném začátku hodně hloupý a překombinovaný konec. Navíc hlavní protagonistka nehezky přehrává, což někoho (mě) dost nebavi.

• 26.6.2019  21:11

Děsivé, chvilkama nechutné, přesvědčivé, se slušným posláním o zvláštnosti některých lidí. Ve finále ale film, který už nikdy nechci vidět:-(

• 16.6.2019  18:54
    Pašerák (2018)

Ukázka lepší než film. I proto možná trochu zklamání z dalšího Clintova filmu. Děj se dost vleče, ač jsou postavy docela sympatické, Clint to ve svém věku ještě nevzdává, ale přesto jako by už energie z posledních filmů už jaksi vyprchala.

• 15.6.2019  20:49
    Oklamaný (2017)

Takový unavený film od začátku do konce. Děj se vleče, herecké výkony jsou umírněné a příběh jen lehce ke konci vygraduje. Přesto kamera a některé momenty nedají zapřít talent tvůrců.

• 6.6.2019  22:27
    Venom (2018)

Příjemné překvapení v podobě tak nějak jiného nadpřirozeného hrdiny. Vnitřní diskuze super, scénář nadprůměrný, triky standardně skvělé! Dobrá podívaná!

• 6.6.2019  22:26

Příjemná předvídatelná česká komedie s dobře vybranými herci a přiměřenou délkou. Slušná odpočinková záležitost...

• 5.5.2019  08:38
    Pátrání (2018)

Neoriginální příběh ve velmi originálním netradičním zpracování, které člověka připoutá k obrazovce. Hodně povedený počin s přesně přiměřenou délkou. Jen to rozuzlení je malinko přitažené, ale celkově super film.

• 28.4.2019  07:39
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Neskutečně originální počin se skvělými herci! Umírněný humor sem tam přímo vybouchne v salvz smíchu a drží tak diváka neustále na pozoru. Výborné, jako vždy od tohoto sboru.

• 28.4.2019  07:36
    Já, kocour (2016)

Schématická odpočinkovka s trochu přehranými triky a hereckými výkony. Nejsypatičtější je umírněná délka a Christopher Walken.

• 22.4.2019  13:44
    Malý princ (2015)

Krásný příběh, u kterého nevíte jak to celé skončí a co je hlavním posláním. A ono tam minimálně jedno krásné je, každý si asi najde to své. Moc hezké!

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64