E lan

manažer:-)

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68
    • 22.11.2020  08:58
    Mulan (2020)

Hodně slušná čínská legendová pohádka. Plno akce, docela příjemní hrdinové a tak akorát délka. Dobře se na to dívá a i se to u toho kliká:-)

• 17.11.2020  17:43

Ve finále to nebyla zas taková tragédie jak se to tvářilo. Je tam kupa vysloveně kupa trapných scén, ale jinak je to docela příjemná sonda do dost rozervaných neutěšených osudů několika obyčejných lidí. Takže vlastně dobrý pokus.

• 15.11.2020  12:19
    Anna (2019)

No to bylo pořádný raso, jak bych asi řekl za svých mladých let. Až neskutečné množství (sem tam nesmyslné) brutality, průměrné akční výkony a na můj vkus až samoúčelně mnoho zvratů a provázaností. Přesto jde určitě ve svém akčním žánru o vcelku nadprůměrný snímek. Luc Besson evidentně ještě nepatří do smetí...

• 8.11.2020  20:39
    Klaus (2019)

Krásný příběh přebije ne tak hezké a trochu staromódní zpracování. Co se dá vymyslet kolem Santa Klause v tak krásném příběhu je neskutečné. Radost se dívat od začátku do konce. Ještě kdyby to zpracoval Pixar, tak by to byla neskutečná lahůdka. Přesto nádherný vánoční příběh.

• 8.11.2020  12:37

Jedním slovem blbost. Když vám hlavní hrdinky lezou na nervy, u příběhu si klepáte na čelo a nudíte se od začátku do konce a to má film jen 1:45. Ne, ani Služebnice nená šanci toto vytáhnout k lepšímu hodnocení.

• 8.11.2020  12:22

Pro mě nic moc. Tak nějak slabší animace i scénář a některé postavy jsou tak nějak mimo. Celkově to nešlo dohromady a ani dětem se to moc nelíbilo.

• 4.11.2020  10:17
    Emma. (2020)

Ale to je příjemný výlet do starých dob! Romantika, uhlazené způsoby, dobré herecké výkony... Co víc si od takového filmu přát?

• 31.10.2020  17:15

Jak příjemná fantasy pohádka. Super příběh a nádherné triky. Radost se dívat!

• 27.10.2020  08:57
    Modelář (2020)

Slátanina několika žánrů, politický názorů a prazvláštních hereckých výkonů. Postavy jakoby nebyly dotvořeny, sem tam kompletně zmizí a celé to tak nějak nedává smysl. Škoda...

• 25.10.2020  08:11

Přijde mi, že toto byla pořádná animovaná nuda. Navíc animace podle mě nesahá po kolena ani dnešních počítačovým hrám, scénář je slaboučký, humor chybí. No, alespoň, že děti se docela bavily.

• 18.10.2020  09:13

Příjemné, jak ze staré filmové školy. Z Iana jde hrůza, Helen v sobě dobře skrývá pravé já, i když člověk tak nějak tuší, že o tom velkém překvapení to nakonec bude. To je snad jediná škoda. Přesto se na to od začátku do konce velmi dobře dívá!

• 18.10.2020  09:10

Tak nějak nevím, vlastně je to totální blbost, která se veze na Gothamu. Postavy nejsou nijak sympatické (snad až do posledních scén, kde dojde k zlepšení), herecké výkony nijak nezáří a tak to triky s průměrným scénářem rozhodně nezachrání. Snad jen Ewan hraje velmi slušně a člověk by do něj takového záporáka nikdy neřekl...

• 12.10.2020  07:58

Ale to byla pěkná romantika evropského ražení. Sympatický, originální a překvapivý scénář spolu s příjemným neotřelým hereckým obsazením. Super odpočinek!

• 7.10.2020  21:40

Neskutečná sci-fi řežba, která mi nepochopitelně unikla. Skvělý mix hrdinů, vážných a vtipných scén, plno fantastických triků. Radost se dívat!

• 29.9.2020  15:20

Tak já nevím, nějak mě to už podruhé nebavilo. Triky dobré, scénář slabý, humor téměř žádný. Takže vlastně nic kvůli čemu bych se k tomu chtěl vrátit.

• 24.9.2020  11:25

Přistupoval jsem k tomuto filmu s despektem. Ruský film o válce. Je tam obrovské množství ruského patosu, který se objevuje snad každých 10 minut. To je ještě horší než v podobných amerických filmech, kde na zaoceánskou formu je člověk už zvyklý. Zde to nově bije do očí. Na druhé straně příběh není vůbec špatný, některé zkratky v ději člověk odpustí a celkově se člověk vlastně dobře baví. Takže velmi slušný průměr, překvapivě!

• 18.9.2020  23:24

Fascinace jednou krásnou budovou bohužel nestačí. Film si nedokáže s postavami najít ten správný vztah a příběh také v koutu díla trpí. Když se k tomu přidá několik scén, které jsou mimo, dostaneme se na ** maximálně.

• 13.9.2020  10:34

No to byla havárie. Král zkameněl, u toho mu upadl ocas, jeho syn pak bojuje a přátelí se s různými nepochopitelnými potvorami a u toho se stále prdí a krká. Navíc podprůměrná animace a špatný příběh... Brrr.

• 5.9.2020  22:53

Zoufalost, trapnost, katastrofální herecké výkony a trestuhodný scénář o ničem. Brrr.

• 4.9.2020  22:44
    Gentlemani (2019)

Tak docela zábavné a originální. Na to je člověk do Richieho zvyklý. Hezky zahrané postavy od nečekaných herců, ale jinak nic mic nového a tak nějak příliš překombinované.

• 2.9.2020  22:27

Velmi slušná a vkusná porce smutné romantiky se sympatickými herci a dobrou muzikou. Inten mladej Schwarzeneger docela ujde, jen se nesmí smát😀

• 1.9.2020  14:49

Vkusný povedený animák, hodně zábavné pro děti i rodiče.

• 29.8.2020  18:37

Velmi příjemná záležitost z ne úplně tradičního prostředí. Dobré herecké výkony, sem tam humorná scéna a celkově hrějivý pocit ze skutečného příběhu.

• 21.8.2020  22:07

Takový totálně americký schématický romanťák. Primitivní, sem tam vtipný a sem tam mírně trapný. Ale čas u něj utíkal docela dobře, takže proč nepřivřít obě oči a nedat štědré ***?

• 20.8.2020  17:39
    Agent (TV seriál) (2019)

Krásný příběh, velmi věrně a minimalisticky natočený se skvělými herci a neskutečným koncem. Radost se na to dívat. Sasha navíc ve velmi nečekaně civilní vážné roli. Bravo!

• 10.8.2020  08:07

Vcelku roztomilá Marvelovka s dlouhou reklamou na Prahu a Liberec:-) Slušný příběh, docela sympatičtí herci a jako vždy vynikající triky. Přesto je to tak nějak hloupoučké, teenagerovské, ale na druhou stranu roztomilé. Dobře se na to dívá...

• 27.7.2020  22:37

Tak nějak nevím co si mám ontomto filmu myslet. Slušné herecké výkony, výpověď doby a části společnosti, potud dobře. Pak ale významně zakolísá scénář a rozuzlení někam uletí a člověk začíná litovat, že se na to díval. No škoda...

• 26.7.2020  22:43

Úděsná pohádka nepohádka, která nudí, je trapná a nemá ani žádné dobré ponaučení. No prostě scénářem počínaje a zpracováním konče pohádková havárie.

• 21.7.2020  21:04

Zajímavý a fantasticky ztvárněný skutečný příběh. Hodně moudra a historické reflexe, kterou stojí za to vidět. Navíc sehraný tým právníků hraje opravde ne podle filmových not a o to je to zajímavější.

• 20.7.2020  20:35
    Joker (2019)

No to je povedené. Včele s vynikajícím Phoenixem (dabing Ivana Trojana bravůrní), temným scénářem a pro milovníka Batmana i krásně posazeném v jinak neskutečném světě Gothamu. No prostě skvělý film!

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68