Vishnar

Jakub Vishnar

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 3.8.2018  21:57

Kde je, sakra, šestá hvězdička, když ji člověk nutně potřebuje?

• 24.12.2017  11:05
    Kamen Rider (TV seriál) (1971)

Jen doplním. Tato první série Kamen Rider má celkem 98 dílů, ne 7. A popis, který je zde napsaný, se týká pouze jedné epizody (č. 13), která byla posléze ještě jednou předělána do prvního filmu.

• 17.10.2017  21:30
    Případy bratra Cadfaela (TV seriál) (1994)

1) **** , 2) **** , 3) **** , 4) ****

• 25.7.2017  07:20
    Kriminálka New York (TV seriál) (2004)

1) ** , 2) ** , 3) ** , 4) ** , 5) ** ,

• 11.4.2017  07:38
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

1) **** , 2) **** , 3) ****, 4) **** , 5) **** , 6) **** , 7) **** , 8) **** , 9) **** , 10) **** , 11) ** , 12) **** , 13) **** , 14) **** , 15) *** , 16) *** , 17) *** , 18) *** , 19) *** , 20) ** , 21) ***

• 14.2.2017  18:20
    Vixen (TV seriál) (2015)

1) ** , 2) **

• 30.1.2017  20:18
    The Batman/Superman Hour (TV seriál) (1968)

The New Adventures of Superman Season 3) ** , The Adventures of Superboy Season 3) ** , Adventures of Batman) **

• 26.1.2017  16:20

New Adventures Of Superman Season 2: ** , The Adventures Of Superboy Season : ** ,Aquaman: ** , The Atom: * , The Flash (and Kid Flash): ** , Green Lantern: * , Hawkman: ** , Justice League of America: ** , Teen Titans: **

• 24.1.2017  19:01
    The New Adventures of Superman (TV seriál) (1966)

1) **, 2) ** , 3) ** , The Adventures Of Superboy Season 1) **

• 23.1.2017  14:06
    Malabimba (1979)

Příběh o mladé dívce posedlé duchem. Máme zde nepohyblivého strýčka, neposednou jeptišku a dívku, která si hodlá užít úplně s každým. Divák si může vybrat, zda se koukne na slušnější nebo uncut verzi. Já měl v rukou uncut - i když vlastně se o uncut přímo nejedná - jestli jsem to dobře pochopil z filmu o filmu, tak tvůrci vůbec hardcore scény netočili a nějak se jim nelíbilo, že se do filmu poté vložily. Nějak extra rušivé to nebylo, ale bylo poznat, že jsou navíc. Pravdou je, že La Bimba di Satana mě bavila víc.

• 23.1.2017  13:58

Příběh, který známe i ve zdejších končinách jako Moře, strýčku, proč je slané.

• 23.1.2017  13:56

Příběhy prťavého Chibisukeho, který všechny problémy zdárně překoná. Tady se do dostane do křížku s horským démonem, zatímco doprovází na cestě princeznu Schimizu.

• 23.1.2017  12:59
    Tengu taiji (1934)

Přiznám se, že tady asi zase šlo o nějakou záchranu, ale už se mi snímek těžko vybavuje. Jediné, co si tak ještě pamatuji, že hlavní postava jako kdyby se vynořila za starých animovaných grotesek Betty Boop.

• 23.1.2017  12:54

Norakuro si užívá den volna. Zatímco všichni odjeli domů, on si pěkně koupil něco dobrého k jídlu a natáhl se na lavičku, aby si trochu pospal. Jenže to by se kolem nesměl potulovat opičí nepřítel, který právě ukradl přísně tajné dokumenty. Chtě nechtě... Norakuro se pokusí bojovníka přemoci.

• 23.1.2017  12:13

Další mondo dokument na řadě. Jedná se - alespoň pro mě - o slabší kousek, kde nebylo moc věcí, které by mě zaujaly, jako tomu bylo u Mondo cane. Sledujeme různé ženy ze všech světových koutů, různá povolání, různé záliby... Uvidíme, jestli mne další dokument zaujme více.

• 23.1.2017  11:41
    Mondo cane 2 (1963)

Nijak zásadně se pokračování psího života neliší od prvního dílu. Znovu se nám autoři snaží představit svět jako jedno šílené místo, kde si lidé navymýšlí kdoví co. Nejsou zde žádné nechutnosti, jen různé rituály z různých koutů země nebo navymýšlené hlouposti znuděných lidí. A naše betta, co máme doma v akvárku, může být za svůj luxus s kytkama vyloženě ráda.

• 23.1.2017  10:45

EXTERMINATE! EXTERMINATE this movie! Erotická parodie na svět Doctora Who. Mohlo by to být zábavné kdyby... to bylo alespoň nějak slušně natočeno, kdyby tam hrál někdo, kdo umí trochu hrát a mluvit anglicky, kdyby to někdo uměl natočit, kdyby slečny byly alespoň hezké a kdyby to tolik nenudilo. Zábavnější bylo sledovat film o filmu, kde se "herečky" v hlavních rolích snaží naučit text a k tomu se zároveň svlékat, ale je vidět, že jim to dává hodně zabrat. Alespoň ta první část úkolu.

• 23.1.2017  10:40

Po předchozích vážněji míněných filmech jsem nečekal až takový odklon k neskutečné komedii. Dva mladíci, ztroskotanci, kteří jsou vyhozeni ze školy a rádi paří, se přimotají ke zvláštnímu pohovoru na novou práci. Než se nadějí, stanou se členy yakuzy. Začnou s prvními úkoly, k tomu se připlete jedna mladá slečna a divní kolegové. Humor je černý a rozhodně jednoduchý, jenže zrovna v tu chvíli jsem na něj měl náladu a skvěle jsem se bavil.

• 11.1.2017  12:53
    Z rovnováhy (1988)

Přiznám se, že z nějakého důvodu se mi do filmu moc nechtělo. Ale když jsem si ho pustil, obavy mě opustily a já si užil zajímavý snímek s originálním nápadem - vrahem, který rychle stárne. Nevadilo mi, že jsme vraha vlastně celou dobu znali a viděli při činu. Sledovat jeho rozpad a k tomu marné pátrání policie po mladíkovi bylo zábavné. Připočtu dobrého Yorka a jako vždy hezkou Edwige... lehce nadprůměrný film od Deodata.

• 11.1.2017  11:05

Amatérský film, který kdyby měl finance a lépe se natočil, tak mohl být hodně dobrou zábavou. Jednoduchý příběh o tom, jak je někdy složité udělat velký úklid. Po příjemné první scéně s nahými čarodějnicemi se děj přesouvá na časové ose o trochu dále a v jendom domě se začíná postupně zabíjet. Řádí tu nahá čarodějnice a některé vraždy jsou vyloženě originální - například hulič ve sklepě zjistí, že se vejde opravdu všude. S každou další minutou se z filmu stává čím dál větší černá komedie a nebere se vážně.

• 11.1.2017  10:24

Půlnoční vrah nepatří mezi nejlepší gialla. Sice jsem se u filmu celkem bavil, ale po pár dnech si už téměř nic nevybavuji... a to se mi u kvalitnějších snímků nestane. Je pravda, že mixer patří ke scénám, které utkví v paměti, ale to je tak všechno.

• 11.1.2017  09:37
    Fino alla morte (TV film) (1987)

Těhotná Linda se svým milencem před pár lety zavraždila svého manžela a společně ho zakopali nedaleko jezera, kde od té doby vedou oblíbenou malou restauraci. Jenže jednoho večera k nim dorazí cizinec a začne u nich pracovat. Vyjde najevo, že ví příliš mnoho detailů o zavražděném muži. Nejedná se o kdovíjaké veledílo, ale určitě mě to neunudilo. Bava junior natočil lepší kusy, ale jeho verze dvakrát zvonícího pošťáka byla obstojná.

• 11.1.2017  09:28
    Per sempre (TV film) (1986)

• 11.1.2017  09:12

Pepua zde asi omylem popsal první film, který se týká ochrany zlodějíčka. Miike se však ke Kibovi znovu vrátil a Daito karate má novou zakázku. Dorazila totiž jistá Natsuki a má přání, aby obdržela tu nejlepší možnou ochranu než se setká se svým přítelem. Kiba s ní společně vyrazí na Taiwan, ačkoliv pořád netuší, proč mladá dívka potřebuje jeho ochranu. A teď velký spoiler - všechno je to léčka. Taiwanská škola karate chce dokázat, že je lepší než Daito karate. Všechno závisí na Kibovi. Znovu levnější snímek, ale je zábavný. Souboje by potřebovali rozhodně hodně vylepšit, ale naštěstí je film dlouhý tak akorát, aby nezačal nudit.

• 11.1.2017  08:44

Kvalitní film, dobře natočený. Naše thrillery mají vždy jednu zásadní chybu - jsou nepovedeně trapně legrační. Tohle je ovšem čestná výjimka, povedlo se to. Jen se tvůrci snažili o několik světových momentů a záběrů, které by neškodilo vynechat, protože působily spíše rušivě - "dramatická" scéna na nádraží apod. Ale jinak film klidně doporučím.

• 11.1.2017  08:25

Yomi se dobrovolně přihlásí k zabití bosse nepřátelského yakuza gangu. Během bowlingové party ho zastřelí a vystřílí i téměř všechny kolem, ale je sám několikrát zasažen a upadne na pár let do komatu. Když se probudí, ihned se dostane znovu do podsvětí, ale nic není jako bývalo. Ani jeho kamarád, ani jeho dívka. Však on se protluče... doslova. Pořád se jedná o filmy s malým rozpočtem, ale tentokrát si dal Miike více záležet a souboje už vypadají dobře. Teď už je to dobrá filmařina a já jsem si připomenul některá podobná režisérova díla ala Black triad society.

• 11.1.2017  08:17

Další z prvních Miikeho filmů nám představí jeho prvního velkého hrdinu od Daito karate - pan Kibu. Tenhle málomluvný pán patří k nejlepším bodyguardům a zde chrání ubohého zlodějíčka, aby byl vyplacen z peněz, které si mladík kdysi ulil. Bohužel rozpočet byl malý a je to na filmu znát. Nejvíce na soubojích, které sice nejsou až tak hrozné jako v předchozích filmech, ale pořád to není ono. Jsem zvědav, co Kibu čeká v dalším snímku.

• 5.1.2017  13:33
    The Torturer (2005)

Škoda. A přitom tenhle film má vše pro horrorového fandu. Spoustu mučení a vražd téměř neustále nahých mladých děvčat. Jenže i tak to bylo hodně dlouhé a když už hlavní hrdinka - alespoň že hezká - skoro dvacet minut chodila v dešti po zahradě a nic vlastně nedělala, tak jsem měl co dělat, abych film nepřerušil. Pobavila scéna s konkurzem, kde inteligentní slečny soutěžily o to, která první půjde pod kudlu.

• 5.1.2017  13:29

Neviděl jsem moc horrorů, které by se odehrávaly v Africe. Proto jsem se také na Bavův kousek těšil, ale po skončení jsem byl zklamaný. Hodně televizní, hodně natahované - slušela by spíše délka dvaceti minut na kratší strašidelnou povídku. Některé scény povedené, u některých jsem se podivil, jestli to tak bylo opravdu záměrně myšleno.Důležité ale je, že snad konečně přestal s otřesnými pohádkami.

• 5.1.2017  11:24
    Guddu (1995)

Tentokrát to měl film těžké, aby udržel pozornost po celou dobu. Něco tomu chybělo - chemie mezi hlavními hrdiny nebo lepší příběh, nevím. Jediné, co jsem si z filmu odnesl, je, jak pokročilá byla medicína v Indii devadesátých let, kdy lékaři prováděli transplantace očí jako na běžícím pásu.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25