Waldir

Slovensko

<< předchozí 1 2
    • 16.5.2018  11:32
    Pomsta (2017)

Zručne natočená žánrovka, pri ktorej sa musíte pripraviť na to, že ju nejde brať (od určitého okamihu) vážne. Kamera je tu naozaj najvýraznejším prvkom, nachádza sa tu totiž niekoľko zapamätateľných záberov, ktoré definujú a tak trochu odlišujú Revenge od podobných survival filmov. Samotný výsledok nenadchne ani neurazí, no ako zábavný krvák na jedno pozretie funguje dostatočne.

• 10.5.2018  14:19

Ku knižnej predlohe som sa snažil dostať už dlhší čas, avšak, bohužiaľ, nedopracoval som sa k tomu, tým pádom nemôžem porovnávať film s knihou, no na druhej strane som si asi práve z toho dôvodu užil Ready Player One o niečo viac. Je to totiž sen každého filmového či herného fanúšika. Neúrekom popkultúrnych narážok a easter eggov (v rámci možností) tu nepôsobia samoúčelne a jednotlivé pasáže si nezakladajú len na "priživovaní" z odkazov na iné kultové scény či hlášky. Ready Player One totiž skvelo zvláda vytvoriť vlastný fungujúci svet a odprezentovať vynikajúci príbeh, ktorý sa dotkne každej vekovej kategórie. Samozrejme na tom má najväčší podiel autor knihy - Ernest Cline, no rovnako tak musí každý uznať, že Spielberg je ohromný frajer čo sa týka réžie. Opäť si potvrdil svoje miesto medzi najlepšími režisérmi, pretože nám opäť vyprodukoval ideálny rodinný popcornový film, ktorý ma presne to jedinečné "spielbergovské" kúzlo, ako väčšina jeho výtvorov. Samozrejme nájdu sa ľudia, ktorým zrovna tá "rozprávkovosť" nesadne a s danou tématikou sa mohlo pracovať úplne iným spôsobom, poprípade ísť viac do hĺbky, no mne osobne to poňatie filmu vyhovovalo maximálne a Ready Player One je pre mňa jedným z najlepších kúskov tohto roku. P.S: Scéna kde hlavní protagonisti získavajú druhú nápovedu mi vyrazila dych a naozaj som nečakal, že podobný typ scény uvidím v takomto type filmu, následne som si potreboval dvakrát overiť či to má skutočne rating PG-13 :).

• 7.5.2018  18:13
    Anon (2018)

Zaujímavá utopická sonda do sveta, kde anonymita neexistuje a ani existovať nemôže. Najstrašidelnejší je fakt, že to vo svojej podstate nie je až taká príliš veľká sci-fi myšlienka. Najväčší klad na Anon je samotná chladná až bez-emočná atmosféra, pútavý futuristický audiovizuál a rovnako tak aj námet, ktorý si však až príliš okato preberá aspekty z podobne ladiacich kúskov a vy si pri sledovaní spomeniete či už na videohru Watch Dogs (POV zábermi), miestami Minority Report (vyšetrovanie vrážd) či dokonca minulý výtvor tvorcu Andrewa Noccola, In Time s Timberlakeom (celková štylizácia sveta). Koniec koncov je to opäť "ten film" od Netflixu, ktorý funguje fajn na jedno pozretie a tam to aj končí, na to aby z toho mohla byť žánrová pecka, by to muselo mať omnoho lepší scenár a zručnejšieho režiséra, podobne ako už v spomínanom In Time.

• 6.5.2018  21:53

Takto to vyzerá, ak je film brilantne zvládnutý po režisérskej, scenáristickej a audiovizuálnej stránke, kedy doslova a dopísmena celá sála tŕpne a v najväčšej tichosti sleduje dianie na plátne. Naozaj extrémna pochvala najmä za prácu so zvukom, ktorá by si bez pochýb zaslúžila akademické uznanie. Herecká zostava, bez výnimky, maximálne presvedčivá a uveriteľná, v prípadoch kedy sa dostanú do nepríjemných situácii (čo je v tomto prípade hojne) vám na ich osude bude skutočne záležať. A to je to čo robí z Quiet Place tak super horor (ak sa to tak vôbec dá označiť?). Tiché miesto si v prvom rade zakladá na tom, že je to dráma o rodine, ktorá sa snaží prežiť a udržať pokope, za daných podmienok, a až v druhom rade je to akýsi post-apokalyptický film. V konečnom dôsledku, to nie je nič prelomové, čo by človek už nemohol vidieť, avšak fanúšika sci-fi hororov z minulého storočia to náramne poteší, obzvlášť v súčastnosti, kedy sa točia horory aké sa točia. Našťastie sa to v poslednej dobe dosť mení a vyvíja a Quiet Place jednoznačne kúsok, ktorý k tomu dopomáha a určite sa radí medzi to najlepšie tohto roka, nie len vo svojom hororovom žánri.

• 1.5.2018  11:12

Hneď na úvod musím podotknúť, že som z počiatku nepatril medzi najväčších nadšencov MCU a viem takmer každému filmu z univerza čo to vytknúť, avšak Avengers: Infinity War, aj bez všetkého hypeu naokolo, je regulárne jeden z najväčších blockbusterov všetkých čias, s kopou epických výjavov a kopou dejových liniek, spojených do jedného filmu, ktoré komplexne držia ako jeden ucelený celok s hlavou a pätou. Naozaj veľkolepý kino-zážitok, ktorý je stvorený pre obrovské sály. Prečo to teraz teda funguje lepšie ako v predchádzajúcich častiach? Pretože záporak. Tentokrát našim hlavným hrdinom hrozí, že Thanosa neporazia a okrem toho, konečne v MCU vnímame záporného hrdinu ako osobu s vlastnou logikou, motiváciou a cieľom, ktorý nie je len tak náhodne "niekto zlý". Nešetrí sa ani s emóciami nabitými scénami (ktorých je tu omnoho viac ako by niekto od Avengerov očakával), ktorým napomáha fakt, že s danými postavami sme si už prešli jednú celú dekádu, za ktorou robí Infinity War jednu obrovskú bodku (alebo otáznik? :). Klobúk dole bratom Russovcom za skvelú prácu.

• 29.4.2018  22:36
    Hostiles (2017)

Neuveriteľná pecka, podobne ako minuloročné Brimstone či Bone Tomahawk, akurát s tým, že je to viac vojnová-psychologická dráma ako samotný western. Už v úvodnej scéne divák pochopí, že tvorcovia Hostiles nebudú jednať v rukavičkách. Drsné, realistické a depresívne priblíženie osudov hlavných postáv, ktorých trápia "démoni" minulých činov. Určitú skupinu divákov daná tématika nemusí zasiahnuť v takej miere ako zase inú skupinu divákov a tým pádom možno filmu čo-to vyčítať. Ak sa však radíte k druhej kategórii, tak si užijete melancholický príbeh o "heroizme" utrápených vojakov. Christian Bale je vo svojej role kapitána skvelý, aj napriek faktu, že sa po väčšine stopáže tvári takmer vždy rovnako. Respektíve celá herecká zostava je vynikajúca. Naozaj perfektný filmový zážitok, nabitý silnými, emočnými scénami, ktoré doprevádza vždy krásna hudba. Jedinú drobnosť, ktorú by som možno dovolil vytknúť je postava Bena Fostera, ktorej potenciál mi neprišiel využitý na maximum, inak je to zážitok, ktorý ako som spomínal nemusí "stráviť" každý.

• 28.4.2018  00:51
    Batman Ninja (2018)

Idea zasadiť batmanov príbeh do prostredia historického japonska mi ihneď prišla extémne zaujímavá a pútava. Postava netopiereho muža je do danej atmosféri žánru priam ako stvorená a vlastne až po prvých traileroch sa mi v hlave vynorila otázka prečo s danou myšlienkou neprišiel niekto už v minulosti (ak tomu tak bolo, ospravedlnte môj nedostatok informácií). Samotný výsledok je však pre mňa osobne sklamaním, nakoľko je Batman Ninja štandartné akčné anime so všetkými anime klišé, s tou výnimkou, že sa v deji vyskytujú postavy z Gotham City. Ničím neprekvapí a zároveň ani dostatočne nevyužíva možnosti, ktoré daný námet ponúka. Nebyť naozaj výbornej štylizácie a animácie, tak by som s hodnotením šiel rapídne nižšie a vlastne už aj samotné tri hviezdičky sú len s prižmúrenými očami.

• 25.4.2018  13:52

Rovnako ako predchodca megalomská blbina, ktorá sa neberie tak vážne, ako prvý diel a je dokonca ešte o stupeň stupidnejšia. Najväčší problém však nastáva, ak si uvedomíte, že samotné akčné scény s príšerami sú až v záverečnej polhodinke (!). Celkovo to na mňa pôsobí “prázdno” (v rámci akcie) a skôr ako epický blockbuster mi to pripadá ako drahší netflixovský projekt, čo je v spojitosti s témou filmu zaražajúce a smutné. Určite existujú lepšie alternatívy pre ideálny popcornový kúsok, ako pokračovanie Pacific Rim

• 19.4.2018  21:31
    The Terror (TV seriál) (2018)

Ďalší skvelý dobový kúsok, ktorý je výborne "mrazivý", až skľučujúci, s uveriteľnými hereckými výkonmi a zaujímavo podaným príbehom. Prečo teda len štyri hviezdičky? Napriek všetkým pozitívam som sa nevedel zbaviť pocitu, že niekde v polovici série The Terror stráca na dychu a veľakrát som mal pocit, že sú jednotlivé epizódy príliš naťahované a celé by to mohlo byť kratšie o dve-tri epizódy. Záver výborný, no čakal som trochu niečo iné, s ohľadom na vyvíjajúci sa dej. Napriek všetkému je to ale perfektný seriál, ktorý má vlastnú tvár a určite stojí za pozretie.

• 12.4.2018  00:15

Svojim spôsobom vydarená napodobenina legendárneho Heat, skutočne takmer v každom smere (ešte aj samotné akčné sekvencie, sú ozvučené a natočené rovnakým spôsobom). Den of Thieves je však len slabým odvarom toho, prečo je Mannove dielo, tak unikátnym kúskom. Nemá na to dostatočne kvalitné herecké obsadenie (Butler je pre mňa v danej úlohe skvelý), dostatočne vyvážený scenár a ani dostatočne zaujímavé postavy na to, aby to malo na viac ako len na slušnú akčnú jednohúbku. P.S.: scénka s 50 centovou dcérou bola perfektná a taktiež poteší pár UFC camei.

• 10.4.2018  23:28
    The Alienist (TV seriál) (2018)

Viac ako čokoľvek iné mi The Alienist pripomína minuloročný, fenomenálny Mindhunter. Po všetkých stránkach dokonalá a precízna, dobová detektívka, ktorá sa evidentne inšpiruje tým najlepším z daného žánru a zároveň dokáže fungovať ako samostatný celok. Výborne napísané a zahrané postavy, výborna výprava príbehu a výborné finále, ktoré je svojim spôsobom jednoduché, no perfektne ladí s daným vývojom situácii.

• 25.3.2018  21:51

Prekvapivo to nie je katastrofický prípad, ako som očakával, ale v rámci hororového štandartu súčasnosti slušná “ducharina”. Oceňujem scenáristicku snahu tvorcov, ktorá je vo výsledku evidentne viditeľná, avšak aj napriek tomu by sa séria Insidious už mala ukončiť práve týmto dielom (podľa môjho názoru mala skončiť už dávno druhým dielom), pretože prípadné pokračovanie už s najväčšou pravdepodobnosťou nebude akceptovateľné ako práve, v podstate fajn, The Last Key.

• 20.3.2018  14:40
    Annihilation (2018)

Nekonzistentný kúsok, ktorého trailerova kampaň, ako to už býva zvykom, klame telom. Paradoxne akčné scény, na ktorých si zakladali uputávky, sú v Annihilation tou najslabšou stránkou, ktorá pôsobí rušivo a nezapadá s celkovým feelingom, ktorý film vyžaruje. Natalie Portman výborná, audiovizuálna stránka zaujímavá, avšak po technickej stránke nie najlepšie zvládnutá - a vlastne celé to poňatie na mňa pôsobí príliš béčkovo a pri tom sa to snaží tváriť ako druhý Arrival. Knižnú predlohu som nečítal, no verím, že daný námet bolo možné stvárniť o niečo kvalitnejšie. Netflix nám (bohužiaľ) opäť vyprodukoval nie príliš dobre zvládnuté, no za to námetovo extrémne zaujímavé sci-fi.

• 6.3.2018  16:06
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Seriálové sklamanie, ktoré z počiatku ukážkami divákov pútalo na zaujímavý námet, avšak vo výsledku je to taký jeden veľký "mišmaš", ktorý sa až príliš inšpiruje, či až príliš kopíruje podobne ladiace sci-fi záležitosti. Vizuálna stránka ala Blade Runner je samozrejme zaujímavá a zvládnutá výborne, no to je asi tak všetko, pretože po príbehovej stránke mi to prišlo dosť slabé, v nakoľko zaujímavom svete sa dej seriálu odohráva (úvodná zaujímavosť detektívneho príbehu sa vytratí už v nejakej zhruba tretej epizóde), herecké výkony priemerné a samotná akcia nepriehľadná. Samozrejme je tu veľa originálnych nápadov, ktoré ale v celku nefungujú tak, aký potenciál v sebe ukrývajú. V skratke - priemerné, čo ma zamrzí, keďže som od toho očakával asi až príliš veľa.

• 13.2.2018  22:55
    Wonder (2017)

Taký malý-veľký film, ktorý nabije pozitívnou energiou v tej najlepšej možnej forme. Samozrejme, veľa veci tomu je možné vyčítať, avšak máloktorý výtvor má “srdce” ako práve Wonder. Osobne mi celé prevedenie príbehu o “inom” chlapcovi zahralo na tie správne nôty a považujem to za výborný, oddychový, filmový zážitok plný emócii, skvelej hudby a sympatickej hereckej zostavy, ku ktorému sa časom s radosťou vrátim.

• 10.2.2018  18:14
    The Ritual (2017)

Skvelý prípad toho, že najväčším strachom je strach z neznáma. Od okamihu kedy sa v príbehu viac priblíži celé to záhadné dianie, môj celkový pozitívny dojem z filmu rapídne klesol (niektoré scény následne pôsobia vyslovene smiešne). Určite to patrí medzi tie viac fajn horory na aké môžete natrafiť, avšak neočakávajte “horor roku”, ako to tu miestni užívatelia “hajpujú”.

• 6.2.2018  09:49

Ako fanúšik žánru a fanúšik “cloverfield universe” obrovské sklamanie. The Cloverfield Paradox neprináša absolútne nič inovatívne, či zaujímavé, čo by ste v rámci sci-fi žánru nemohli vidieť. Naopak nachádzajú sa tu všetky klišé aspekty, ktoré ste už v podobných filmoch zaregistrovali xkrát. Nehovoriac, že to samotný universe žiadnym spôsobom neobohacuje a celý príbeh nedáva zmysel ani ako samostatný celok. Jednu jedinú hviezdičku tomu dávam za neuveriteľne trápnu až (nechcene) vtipnú scénu s rukou, za čo som tvorcom veľmi vďačný, že to nevystrihli z finálnej podoby snímku, pretože je to asi jediné čo je na tomto kúsku dobré, čo je dosť smutné...

• 30.1.2018  18:29

"Coenovka", ktorej chýba cit pre réžiu. Papierovo to zjavne vyzeralo skvelo, v rukách zručného a lepšieho režiséra by to mohla byť pecka, takto je to celé nemastné, neslané a predovšetkým hrozne povrchné, kde sa vlastne jednotlivé príbehové línie žiadnym spôsobom nevysvetlia alebo sú jednoducho pre samotný príbeh samoúčelné a zbytočné.

• 26.1.2018  23:52
    Nemilovaní (2017)

Chladné, depresívne, no predovšetkým reálne odzrkadlenie dnešnej "nemilovanej" doby, kde postavenie rodiča je nechcená záležitosť, vzťahy sú vytvárané so skrytými úmyslami a samotná výchova dieťaťa je odsúvaná na druhú koľaj. Výborne natočený film, ktorý svojim námetom, v kontraste s ruským panelákovým prostredím, zanechá u diváka tú správnu emóciu, no zároveň sa nedokážem zbaviť pocitu, že to v konečnom dôsledku mohlo byť, s ohľadom na samotnú zápletku, omnoho údernejšie. Avšak je to rozhodne jeden z najlepších "cudzojazyčných" filmov minulého roka, so zaujímavým posolstvom a skvelou, až civilnou atmosférou.

• 21.1.2018  20:31
    Tvář vody (2017)

Guillerma del Tora mám ako režiséra veľmi rád. Ako jeden z mála dokáže sfilmovať pútavé a nápadité fantasy, svojsky a jedinečne. To sa mu podarilo aj v tomto prípade, kde je dobová atmosféra a celkový audiovizuál výborný, pre režiséra už tradične - kúzelný, so skvelo zakomponovanými rozprávkovými prvkami v spojitosti s na prvý pohľad neladiacimi brutálnymi "Rkovými" záležitosťami. No bohužiaľ unikátny zážitok typu Faunov Labyrint sa nekoná. Hlavný problém mám s romantickou premisou medzi našou ústrednou dvojkou, nakoľko na mňa pôsobí maximálne absurdne a predovšetkým to podľa môjho názoru vôbec, ale vôbec nefunguje tak ako to bolo tvorcami zamýšľané. Tým pádom je celé druhé dejstvo príliš naťahované a naopak samotne zavŕšenie príliš urýchlené a bez emócii. Každopádne je to rozhodne zaujímavý film s "kráska a zviera" tématikou, ktorý stojí za zhliadnutie, no neočakávajte príliš veľa, pretože ostanete sklamaný (ako ja).

• 20.1.2018  01:36
    The Open House (2018)

Film, ktorý by fungoval aspoň ako priemerný ak by to bol krátkometražný snímok. Takto je to ubijajúce a neuveriteľne nudné. Skutočne tu je každá scéna nadmerne dlhá a prakticky každá sekvencia je samoúčelná, bezvýznamná, slúžiaca len na vyplnenie či natiahnutie minutáže. Pridajte si k tomu neopísateľne otravnú, v určitých pasážach neprimerane hlasnú, no predovšetkým tuctovú hudbu, všetky klišé súčasného hororu (“bubu” jumpscare, ktorý vlastne ani nie je “bubu” a ktorý vlastne vo svojej podstate ani nie je jumpscare), extrémne nesympatického hlavného hrdinu v podaní Dylana Minnettea (13 Reasons Why) a vo výsledku tu máme jeden obrovský krok mimo v rámci filmlvej produckie od Netflixu.

• 20.1.2018  00:22

Rozporuplné. Na jednej strane to nie je ani dostatočne zábavná komédia a zároveň to na druhej strane nie je ani dostatočne fungujúca dráma. James Franco nám prináša nevýrazné, až sterilné spracovanie, ktoré je zjavne spojené so snahou vyjsť v ústrety každému (originálnym tvorcom, fanúšikom aj “nefanúšikom”). V podstate možno povedať to, že celý film zakladá “len” na bizárnosti osoby Tommyho Wiseaua. Avšak po hereckej stránke nám Franco predvádza skutočne výborne imitujúci výkon, hodný uznania. The Disaster Artist má všetky predpoklady na to aby to bolo výborné dielo s vlastnou výpovednou hodnotou (posolstvo priateľstva), avšak v konečnom dôsledku nadchne skôr fanúšikov The Room kultu a na zvyšné divácke publikum pôsobí skôr priemerným dojmom.

• 17.1.2018  22:01
    Dark (TV seriál) (2017)

V prvom rade veľké plus za to, že spoločnosť Netflix dáva priestor pre realizáciu aj iným ako anglicky hovoriacim štátom a v druhom rade veľké plus tvorcom za to, že to nie je len prvoplánový výtvor na základe "hajpu" okolo Stranger Things. Pre mňa je to jedno z najväčších seriálových prekvapení roku 2017. Atmosféra mestečka Winden je tu uchopená a podaná výborne. Gradujúci príbeh, ktorý sa pomalým tempom odkrýva a vyjasňuje čoraz viac a viac, záhadná zápletka, no hlavne vynikajúci audiovizuál, to všetko tvorí Dark tak výborným seriálom. Samozrejme možno tomu vytýkať všeličo či už v niektorých momentoch príliš okatú inšpiráciu podobných snímkov, určité príbehové otázniky či pre niekoho až príliš pomalé tempo. Avšak podobne ladených seriálov či filmov, rovnakých kvalít, je skutočne málo a námet o ktorý sa Dark opiera je pre mňa tak pútavým, že si pokojne dovolím tvrdiť, že je to najlepší seriál minulého roka (spoločne s Mindhunter)

• 17.1.2018  16:40
    Coco (2017)

Štúdio Pixar opät raz nesklamalo a znovu potvrdilo to, že má v súčastnosti pod svojou záštitou tím kvalitných a kreatívnych tvorcov, ktorí dokážu vyprodukovať fungujúci film, ktorému je možné vytýkať skutočne len máločo. Výborný príbeh, animácia, hudba a hlavne emóciami nabitý (predovšetkým) záver. Coco sa s hrdosťou môže radiť medzi to najlepšie čo Pixar kedy vytvorilo.

• 15.3.2017  12:24

Výnimka potvrdzujúca pravidlo (ďakujeme ti Deadpool), že aj v súčasnom svete plnom farebne prepálených, tuctových a bez-emočných super-hrdinských filmoch to ide natočiť menej farebne, originálne a hlavne s kopou,kopou, kopou emócii. Depresívna, ťažobná a brutálna cesta, ktorá Vás vo finále vyžmýka do poslednej kvapky. Pre mňa dokonalé dielo s výborným soundtrackom, atmosférou a hlavne Hughom Jackmanom vrátane celého hereckého obsadenia.

• 11.1.2016  20:59

Štyri hviezdičky v rámci Tarantinovej tvorby, inak je to opäť nekompromisný stopercentný zážitok, na aký sú fanúšikovia už, dá sa povedať zvyknutý. Jedina vec, ktorá rapídne smerom na dol ťahá The Hateful Eight je predovšetkým extrémne natiahnutá minútaž. Film je aj napriek nastolenému typicky "quentinovsky" pomalému tempu, až príliš dlhý a celé to mohlo byť pokojne kratšie. Inak je to ďalšie grandiózne dialógové dielo, z dielne majstra oboru, ktoré sa vracia ku koreňom aka Reservoir Dogs, kde k maximálnej spokojnosti stačí jedna miestnosť, pekelne dobre napísaný scenár a hŕstka výborných hercov.

• 26.7.2015  14:16
    Bojovník (2015)

Jake Gyllenhaal hrá ako o život a ON jediný ťahá celý film z totálneho nezáživného odpadu, zatiaľ čo mu scenáristi podkopávajú nohy v každej druhej scéne. Je to jedno veľké klišé, bez akejkoľvek štipky filmárskej iniciatívy, kde aj samotný osudový zápas je natočený fádne a divák už vopred vie ako to celé skončí. Prvá polovica je tak za štyri hviezdičky, nabitá emóciami (v nejednej scéne som mal takmer slzy na krajíčku), kedy sa tešíte na ďalší vývoj príbehu, no ono sa to premení v úplnú nudnú rutinu ako vystrihnutú zo šablóny - "ako natočiť film so športovou tématikou". Ak nepatríte k fanúšikom podobného žánru, tak neprídete o nič, ak sa tomuto filmu vyhnete, jedine tak o precízne herectvo Gyllenhaala a zopár emotívnych scén.

• 19.6.2015  11:52

Takmer dokonalé, nebyť zbytočne, až príliš, prešpekulovaného záveru. Jurský Svet je blockbuster ako vyšitý ktorý vás vitahne na dve hodinky, za cenu vstupu do kina, na ostrov Isla Nublar, ukáže vám všetky krásne scenérie a atrakcie, aby vám v druhej polovici mohol ukázať ako krásne sa domček z karát dokáže zosypať. O tom či by ste sa pri sledovaní nudili vás môžem ubezpečiť, že rozhodne nie pretože Colin Trevorrow na vás chrlí jednú napínavú epizódku za druhou. Herecké obsadenie je taktiež výborné (až na detské duo, ktorým som neprial nič príjemné), nie sú to len figúrky, ktoré sú vám ukradnuté a majú slúžiť len ako potrava pre dinosaurov, ale skutočne im budete držať prsty, aby to celé šialenstvo prežili. Avšak načrtnuté vzťahy medzi hrdinami a ich príbehové linky, akosi po čase strácajú význam, no na to každý kašle, pretože po Mad Maxovi tu máte (prekvapivo) ďalší letný blockbuster, ktorý za to naozaj stojí a až na spomínaný záver, je to naozaj takmer dokonalý popcorn, ktorý má všetko.

• 12.12.2009  15:16
    Kurýr 3 (2008)

Chuckovi Norrisovi horí za pätami, Statham sa blíži!

• 12.12.2009  14:54

Slabý odvar toho, čo nám Wolverine mohol ponúknuť...

<< předchozí 1 2